Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 180 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1170828 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

İstiyorsan bir de gecenin devamına bak oyuncuları bile doğru dürüst anons edemediler rezalet sanatçılar gerçi sanatçının ne işi varsa şampiyonluk kutlamasında hala daha çözemedim en son birini yuhalıyorlardı kısa kessin şarkıyı diye  :D
Saçma sapan sanatçıların hepsi albüm tanıtımı yapmışlardı. Kutsi olayı efsaneydi  hatta :) :)

Çevrimiçi Samet Ç

Saçma sapan sanatçıların hepsi albüm tanıtımı yapmışlardı. Kutsi olayı efsaneydi  hatta :) :)

Kutlamalar taraftara ve oyunculara özel olmalıdır şu adamlara harcayacağın parayı taraftara harca ne bileyim o gece için hepsine meşale dağıt koreografi yapmaları için destekte bulun en azından oyuncularla taraftar arasında unutulmaz bir gece olur. Ama olur mu bizim insanımız illa araya sanatçı sokup saçma sapan işler yapacaklar o geceyi rezil edecekler banane abi sanatçıdan bütün ilgiyi oraya çekmeye çalışıyorsun.
[ Son Düzenleme: 26 Nisan 2021, 21:12:20 Samet Ç ]

Çevrimdışı almanci

Rize ve Hatay maçlarını kazanırsak Galatasaray'a karşı alınacak 1 Puan Şampiyonluğu getirir.

Çevrimdışı Can Sungur

İstiyorsan bir de gecenin devamına bak oyuncuları bile doğru dürüst anons edemediler rezalet sanatçılar gerçi sanatçının ne işi varsa şampiyonluk kutlamasında hala daha çözemedim en son birini yuhalıyorlardı kısa kessin şarkıyı diye  :D

Şampiyonluk gecesinde mevlüt okunacak hali yok kıskançlık seziyorum biraz.Dünyanın konuştuğu boğazda teknelerle kutlanan dünyanın kıskandığı hiç olmayan bir şampiyonluk kutlaması olmuştu.

Çevrimdışı almanci

Böylesine kritik bir Dönemde kutlamalardan bahsetmeye hiç gerek yok. Bu kadar mı sabırsızız?

Çevrimiçi levitate

gomez'in tosic'in hanıma yürümesi daha komikti :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Bu sene şampiyonluk da kutlanamayacak. 21 gün tam kapanma nedir ya...
kutşlarız  zaten son maçımız deplasmanda diye hatırlıyorum. E biz de  her şampiyonluk senesi  2-3 gün sonra kutlama yapmıyor muyduk zaten? Tamam işte  yine  donanmamızla gireriz Dolmabahçeye .. Yeter ki şampiyonluk kupası  bizim olsun, o dert değil  :biggrinking:
Yorgo

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı caner.eryigit

Rize de başka açıklama yapmayan kaldı mı?
Öyle böyle kurulmadım

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Ben yönetimin Ankaragücü maçı sonrası tutumunu beğeniyorum. Gündeme getirilmesi gereken konuları cesur bir şekilde konuşuyorlar. Asbaşkanın çıkışı da iyiydi. Benim kulüp içi kaynaklardan aldığım izlenime göre, planlamada düşülen hataların da artık farkındalar.

Sarıdağ kulübün has adamı, içerden farklı iletilse yanlışları sabunlama eğiliminde olurdu. Ne derece gerçeğe dönüşür bilmem ama geç transfer olayının tekrarlanmayacağını, cirit atan menajerlerin önümüzdeki dönemde fazla kaale alinmayip daha bilerek, avantaj sağlayacak şekilde planlama yapacağımızdan bahsediyor.

Çevrimdışı Erman1903

Öyle böyle kurulmadım

Rize halkının büyük çoğunluğu Fenerlidir, kulüp yönetimlerinde de fanatikler bulunuyor. Bülentin de zaten nasıl biri olduğu belli.

En son yenildikleri potadaki Gençler'in Asbaşkanı Rize kulüp başkanının oğlu. Hesapta Boldrin sakattı falan, saçma sapan şeyler dönüyor ligde.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben yönetimin Ankaragücü maçı sonrası tutumunu beğeniyorum. Gündeme getirilmesi gereken konuları cesur bir şekilde konuşuyorlar. Asbaşkanın çıkışı da iyiydi. Benim kulüp içi kaynaklardan aldığım izlenime göre, planlamada düşülen hataların da artık farkındalar.

Sarıdağ kulübün has adamı, içerden farklı iletilse yanlışları sabunlama eğiliminde olurdu. Ne derece gerçeğe dönüşür bilmem ama geç transfer olayının tekrarlanmayacağını, cirit atan menajerlerin önümüzdeki dönemde fazla kaale alinmayip daha bilerek, avantaj sağlayacak şekilde planlama yapacağımızdan bahsediyor.
Artık finansal konular belli bir süreliğine rahatladığı için takımlara daha fazla odaklanacaklardır. Umarım bu sefer iyi bir planlama yaparlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

Artık finansal konular belli bir süreliğine rahatladığı için takımlara daha fazla odaklanacaklardır. Umarım bu sefer iyi bir planlama yaparlar  :tabe:

Finansal durumların dışında eldeki assetleri yönetmeyi de bilmek lazım. Gelir gelmez yaptıkları iş N'Koudou-Kronik, Vida-Çok para alıyor maaşını indirmiyor diye oyuncuları taraftarın önüne atmak, Ruiz gibi geçen sezonun en iyilerinden olan-bonservis verilen bir oyuncuyu kaybedip bir de üstüne tazminat ödemek durumunda kalmak oldu. 500Bin için Hasiç'in yarısını vermek-100/200 Bin Eurolar için takımın bel kemiği Atiba'nın son hafta kampa katılması, söylenecek çok durum var. Her şey para demek değil, elindeki oyunculara davarmış gibi muamele edersen zararını görürsün. Bu yapılanların hiçbirinin bize mali bir faydası olmadı, bilakis zarar ettik ve gereksiz puanlar kaybettik. Hasiç hariç, onun da sakatlanmasına sebep olacak işleri yapmasaydık-Belçika'ya falan yollansa muhtemelen değerini artıracak ve yarısını menajerine verme olayı şimdi saçma bir karar olarak değerlendirilecekti. Açıkçası ben bu yapılan hamlelerin çoğunda geçmiş yönetimle bir hesaplaşma derdi/güç bende bilinçaltı gördüm, Atiba pazarlığı hariç hiçbiri kulübün çıkarları gözetilerek yapılmadı, onun da ne kadar faydası zararı olduğu tartışılır.

Çevrimiçi Samet Ç

Öyle böyle kurulmadım
Onlar bitti Hatay başladı  :D

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hatay'da Sackey sarı kartla cezalı duruma düştü.
Darısı Aabid'in başına.

Çevrimiçi Samet Ç

Darısı Aabid'in başına.
Boupendza'da çift sarıdan atılsa güzel olur

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Gereksiz ötesi bir açıklama ve klasik Türkiye yansıması.
Sorumlu insanların sorumluluklarını yerine getirmeyip dinazor altında buzağı araması.
Gereksiz işler.

Çevrimdışı Erman1903

Gereksiz ötesi bir açıklama ve klasik Türkiye yansıması.
Sorumlu insanların sorumluluklarını yerine getirmeyip dinazor altında buzağı araması.
Gereksiz işler.

40 yılın başı yönetim hakkında iyi konuşayım dedim, adam çıktı pişman etti. Mesut Urgancılar bu tip polemiklere çok giriyor, kendisini profesyonellikten son derece uzak buluyorum. Bir de Twitter'da rakip taraftarla polemiğe giren bir yönetici var, kulüpten bunlara kimse dur demiyor mu acaba. Bence yöneticilere Twitter kullanımı kesinlikle yasaklanmalı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

40 yılın başı yönetim hakkında iyi konuşayım dedim, adam çıktı pişman etti. Mesut Urgancılar bu tip polemiklere çok giriyor, kendisini profesyonellikten son derece uzak buluyorum. Bir de Twitter'da rakip taraftarla polemiğe giren bir yönetici var, kulüpten bunlara kimse dur demiyor mu acaba. Bence yöneticilere Twitter kullanımı kesinlikle yasaklanmalı.
Zamanında kampanya yapıldı bu yöneticiler hakkında, twitterı  bıraksınlar Beşiktaş'a zarar veriyorlar diye. Hepsi unutuldu birden. Yönetim sanki yaptığı açıklamalarla şampiyonlukta pay sahibi olma çabasına girmiş gibi görünüyor. Şu duruma düşmemizin temel sebebi yaptıkları takım planlaması ve transfer hataları olduğunu kabullenmiyorlar demek bu  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Darısı Aabid'in başına.

Kamara' da sarı kartı dörtledi galiba.