20.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor
20.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Beşiktaş Forum|20.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor 20.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor Skor : Beşiktaş 3 - Bursaspor 2 Tarih : 15/02/2015 Saat : 16:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor  [Okunma sayısı 93109 defa] 20.Hafta / Beşiktaş - Bursaspor

Çevrimdışı Tolga

BİLİC'in şunu öğrenmesi lazım bu takım yaslandığı zaman kolay gol yiyor bu kadar zamandır bunu göremediyse ne zaman görecek.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

ZİRVE BİZİM LANNNNNNN BİTTİ LANN BİTTTİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİ :halay: :halay: :halay: :halay: :steamed: :steamed: :steamed: :steamed: :halay: :halay:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Penaltı da tam bir Fener penaltısıydı iyi oldu be bir kere de biz kazanalım şöyle bir penaltıyla.

Çevrimiçi Samet Ç

ortalığı fenandoa ve civelli pici karıştırıyor

Çevrimdışı Tolga

Penaltı da tam bir Fener penaltısıydı iyi oldu be bir kere de biz kazanalım şöyle bir penaltıyla.
Aynen öyle kolay bir penaltıydı ama madem bu ülkede bu işler böyle oluyor bir keresinde de biz böyle kazanalım.

Çevrimdışı Neo Nesil

antululuar, gscimbomlular resmen salya sümük ağlıyorlar  :lol: :lol: :lol:

e bırakın da biz kazanalım haksız penaltılarla yeter...

Aynen öyle kolay bir penaltıydı ama madem bu ülkede bu işler böyle oluyor bir keresinde de biz böyle kazanalım.
Şener resmen aptallık yapıp Kerim'in imdadına yetişti yoksa Kerim dengesini kaybedip vuramayacaktı topa.

Çevrimdışı Tolga

Şampiyonluk yolunda bu tarz maçları böyle kazanmak çok önemli.

Geçen sene Bursa'daki Bursa-Fb maçı vardı son dakikalarda 3-2 Fener kazanmıştı.

O maçtan sonra şampiyonluk umudum baya azalmıştı bu maç psikolojik açıdan da çok önemliydi.

Çevrimdışı Giray Burak

YOK arkadaş bize rahat maç yok .
Aksiyon filmlerinde bu kadar atraksiyon olmuyor.

Çevrimdışı melyet

oh be son dakikada olsa yenmek çok güzel tebrikler beşiktaşım darısı liverpoola...ŞAMPİYONNNNNNNNN
NASIL GELDİK BİRGÜN,ÖYLE GİDECEĞİZ..

BEŞİKTAŞ'LI DOĞDUK,BEŞİKTAŞ'LI ÖLECEĞİZ!!

Çevrimiçi Samet Ç

hakem penaltı çaldıysa penaltıdır tartışılmaz arap ismailin dediği gibi  :)

Çevrimdışı Rasim

buna kalp dayanmaz arkadaşlar bu nasil mac yaw :by2: :by2: :by2: :by2:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Tolga

hakem penaltı çaldıysa penaltıdır tartışılmaz arap ismailin dediği gibi  :)
Fener bugün yarıştaysa böyle saçma sapan kazandıkları penaltılarla yarıştalar.

Bir kez de biz böyle maç alalım :D

[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2017, 02:02:09 Ömer ]

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı leylileyli

Tamam bazi maclar'da takimi geriye cekersin her zamanda refleks kibi'de olmaz. Özelikle bu mac Bursaspor saten özelikle köselerden ve uzun toplari cok iyi kullanan takim senin bugünkü stoperlerin'de tercübeli degil bu hic olmadi...

Çevrimdışı Tolga

Bugün kazanmayı hakeden tarafta bizdik.

Harun ne kalecilik yaptı arkadaş bize mi denk gelir hep böyle.

Çevrimdışı Deniz

Fernandaonun %300 kirmizisini vermemis bunlar daha nenkonusuo.bal gibi penalti.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Samet Ç

Fener bugün yarıştaysa böyle saçma sapan kazandıkları penaltılarla yarıştalar.

Bir kez de biz böyle maç alalım :D
aynen öyle ama şimdi gelir haksız penaltıydı der galibiyeti hak etmedik der onun için erkenden yazayım dedim. Bu penaltı Fernandao'ya gösterilmeyen kırmızı kartın telafisi  :)

Çevrimdışı Efe

Kim bilir ka  kisi kalp kirizi gecirdi bu takim adami hasta eder :bandit:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Tolga

aynen öyle ama şimdi gelir haksız penaltıydı der galibiyeti hak etmedik der onun için erkenden yazayım dedim. Bu penaltı Fernandao'ya gösterilmeyen kırmızı kartın telafisi  :)
Fernandao'yu atmayan hakeme haftaya maç verilirse hiçbirşey demem daha.

Çevrimdışı Tolga

Yalnız Kerim'e yapılan hareketin aynısı geçen haftada verilmişti aslında hakem vermemişti bugünkü verdi :icool:

Çevrimdışı Tolga

Ba 13 golle Fernandao'yu yakaladı :super:

Çevrimiçi Samet Ç

Fernandao'yu atmayan hakeme haftaya maç verilirse hiçbirşey demem daha.
verirler fener maçını yönetir