5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş
5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş Tarih : 18.09.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan -  Ceyhun Sesigüzel - Kerem Ersoy - Cihan Aydın VAR : Halis

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 34678 defa] 5. Hafta Antalyaspor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
22 [%71]
1 puan
3 [%9.7]
0 puan
6 [%19.4]

Toplam Oy Verenler: 31

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Bu devre  gol beklemiyorum atarsa da  Antalya atar  gibi .. Takimin  tum duzeni bozuldu  sakatlar bir  yandan Sergen hocanin rotasyon anlayisi bir yandan ...
Yorgo

Çevrimdışı kahyaoglueren

Gökhana verilen 1 lira zarar.  Umursamaz.

Çevrimiçi Samet Ç

Salih yeni Ozi'miz hayırlı olsun

Çevrimiçi sEuL

Sacma sapan fantazilere girisiyoruz. Josef’i savunmaya cektik orta sahayi kaybettik. Az sonra golude yeriz. Elinde Ridvan var niye Topal’i sag beke kaydiriyorsun?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Salih yeni Ozi'miz hayırlı olsun
Neyse onun kadar fazla kazanmıyor en azından  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Mehmet topal kırmızı kart yükleniyor %88. Mukayru karşısına rıdvan varken topal atmak çok akıllıca hamle gerçekten

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sağ kanat son dönemde izlediğim en kötü sağ kanadımız. Öyle kötüler ki Nsakla maç başından beri topu ileri taşımak zorunda kalıyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Sağ kanat son dönemde izlediğim en kötü sağ kanadımız. Öyle kötüler ki Nsakla maç başından beri topu ileri taşımak zorunda kalıyor.

Nsakala koşuyor. Sadece çok iyi koşuyor ve fizikli onun dışında şöyle attığı paslara yaptığı hareketlere bakınca bir futbolcuda olması gereken çoğu özellik kendisinde yok.

Çevrimiçi Samet Ç

Sahada Pjanic var adam gibi oyun kuracak ona da bizimkiler pas atmıyor :D

Çevrimdışı kahyaoglueren

Tore Mehmet Topal yerdeyken tam 45 saniye sonra geldi geriye.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Nsakala koşuyor. Sadece çok iyi koşuyor ve fizikli onun dışında şöyle attığı paslara yaptığı hareketlerle bakınca bir futbolcuda olması gereken çoğu özellik kendisinde yok.
Töre sabır, Töre sabır, Töre sabır dedirtmiyor en azından  :uyucam:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

Futbol Töre’yi birakmis. Sahada durdugu her an sirf zarar. Alt yapidan cocuk oynatsak daha katkili olur.

Çevrimdışı Orhan_

Töre muhteşem israf. Neyse inşallah toparlar diyeceğim de kafa başka alemlerde gibi duruyor :/

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sakatlıklar yüzünden Töre oyunda kalacak diye korkuyorum  :s20:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Ridvani almak en mamntiklisi !
Yorgo

Çevrimiçi tolga1903

Töre sabır, Töre sabır, Töre sabır dedirtmiyor en azından  :uyucam:

Bir Besiktas futbolcusuna en son ne zaman bu kadar ağır konuştum bilmiyorum böyle iğrenç futbol oynanamaz midemi bulandırdı yarım saatte töre denen adam. Öte yandan topal da gitti hocanın sağ bekte 9.cu tercihi falan olan rıdvan giriyor nihayet

Çevrimdışı AigleBordeaux

Töre muhteşem israf. Neyse inşallah toparlar diyeceğim de kafa başka alemlerde gibi duruyor :/
Ne kafa kalmış ne fizik
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bu maçı hayatta kazanamayız. Bari yenilmeyelim.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Hoca iyice saçmaladı bu maç bir daha rotasyon falan yapmasın özellikle deplasman maçlarında

Çevrimdışı Unnamed

Adana Demirspor maçına oyuncu kalmayacak.

Josef'in yoklugunda Mert Gunok'u orta sahaya mi ceksek ??
Yorgo

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!