11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 30.10.2021 Saat : 16:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Ramazan Keleş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 17123 defa] 11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Hatay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%46.7]
1 puan
2 [%13.3]
0 puan
6 [%40]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimdışı AigleBordeaux

adam göz göre göre bizimle alay ediyor.
Neymiş hayali İspanya' da hocalık yapmakmış. Hoca bir yerlerini iyi ört seni İspanya' da bırak hoca top toplayıcı yapmazlar.
Hahaha
Acun Hull Citye götürsün kurtulalım
+1903
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

Hayaller Avrupa, hayatlar Anadolu...

Bir süre Anadolu'dan da isteyen olacağını sanmam.

Çevrimdışı goktasoktay

Adama hiç ama hiç temas yok, yanından geçiyor bizim oyuncu. Herif kurşun yemiş gibi yere yuvarlanıyor, düüt faul. Maçın içine sergen etti, hakem de destek çıktı. Bu kadar rezalet üst üste gelince sonuç normal.

Hatay o kadar kötüydü ki, şu halimizle bile yenebilirdik, hocaya rağmen. Hocanın içi elvermedi galiba, hemen oyuna töreyi falan da aldı neyse ki kaybettik!!!

Hoca tamamen bitirmiş kafasında bizi. Kangren olmadan kesip atmak en sağlıklısı olacak yoksa bu sezon heba olacak.

Tabi başkan gidip şenolu da getirmemeli!!!

Çevrimdışı AigleBordeaux

En kötü Masterchef, O ses Türkiye takılır :)
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Samet Ç

4 yiyen adamı hemde tamamıyla kendi hataları yüzünden 4 yiyen adamı tribüne çağırıp alkışlayan romantik bir taraftarımız var hoca da zaten onlar sayesinde geldi onlar istemeden de gitmez olan yine bu seneye oldu geçmiş olsun.

Çevrimdışı kartalgolgolgol

9 dakika uzatma verildiğinde hiç önemsemedim. bu takım bu sezon hiçbir maçın uzatma dakikalarında baskı kuramadı pozisyona giremedi aksine hep pozisyon verdi. uzatma dakikalarında tek canavar takım var o da fb. biz tam aksi öndeyken ecel terleri döker muhakkak gol yeriz. ads maçında ne kadar hakem faulle gol yememenize neden olduysa da maçı bitiremedik. bu camianın genlerine işlemiş. dinamo maçının son dakikasında 8-9 şut imkanı vermiştik. bu hiçbir zaman değişmeyecek.

lig artık bitti. şampiyonlar liginden de sergen in bu anlayışla puan alamayacağını düşünüyorum. tarihimizin en kara sezonlarınında birini yaşarız. ilk 5 hayal olur
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahaha
Acun Hull Citye götürsün kurtulalım
+1903

Acun zeki adam. İş ile arkadaşlığı birbirini karıştırmaz.
Hocayı bir iki defa İngiltereye halı saha maçına götürür o kadar.

Çevrimdışı ALDENYX

Topalin golunu vermeyen hem var hem orta hakemin dudugu asilmali neresi ofsayt lan pozusyonun temas yok kalecenin gorus acisini kapamiyor uzaklik 7 mt....bi salin (Küfür Yasak)₆ veletleri  yaaaa
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Samet Demir

Hoca seni bu halinle ispanya'ya showmen olarak bile almazlar. Hedefinde vardı ya. Şimdiden şöyleyim dedim.

Duvara kafa atacaktım. Ne gördün de şu takıma 60 katlandın.hangi kafa ile bu 11 ile çıktın anlamak zor.

Menejerlik oynuyorsun galiba maç öncesi save yaptın. Şimdi başa döneceksin. Ulan bu kadro tabi 3 puan alamaz diye.

Gs maçı sonrası umutlanmıştım. Eyvallah.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Türkiye'de kovulan teknik direktörden çok bir şey yok. Bir kulüpten kovulup diğer kulübe teknik direktör oluyorlar. Bu saçma döngü sürekli devam ediyor. Bak bizim için düşünülen ilk isim de Şenol Güneş olacak  :D Yabancı falan bazılarımızın yönetici dediği kişiler için aşırı vizyonlu kaçıyor. Zaten paraları da yetmez.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ALDENYX

Yönetimde sessiz kalarak Trabzon'a şampiyonluk veriyor yazıklar olsun bu kadar maliyetli iyi kadro kur oynanan oyuna bak boş takım hataya baskı bile yapamadık balon fener yürüyerek üç puan aldı buradan vida ve Atiba ile vedalasilmali töre Salih ozi Kenan güven topal gönderilmeli shuster tarzı hoca gelsin montero yanına hızlı bir stoper alınsın eze eze şampiyon olur bu takım
Ne monterosu surf ayagi iyi diyeee  adam bir tane hawa topu alamiyor yavaş oglu yavas josefe yedek olacaksa kalsin

Çevrimdışı murat baltacı

Adama hiç ama hiç temas yok, yanından geçiyor bizim oyuncu. Herif kurşun yemiş gibi yere yuvarlanıyor, düüt faul. Maçın içine sergen etti, hakem de destek çıktı. Bu kadar rezalet üst üste gelince sonuç normal.

Hatay o kadar kötüydü ki, şu halimizle bile yenebilirdik, hocaya rağmen. Hocanın içi elvermedi galiba, hemen oyuna töreyi falan da aldı neyse ki kaybettik!!!

Hoca tamamen bitirmiş kafasında bizi. Kangren olmadan kesip atmak en sağlıklısı olacak yoksa bu sezon heba olacak.

Tabi başkan gidip şenolu da getirmemeli!!!
Bu kadroyla Şenol iş yapar
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Topal'ın attığı gol bence ofsayt. Topun görüş alanında olması önemli değil, oyuncu o pozisyonda kalecinin yapacağı hamleyi etkiliyor ve geciktiriyor mu evet etkiliyor ve geciktiriyor.
Bu nedenle bana göre ofsayt. Orada asıl problem herkes ok gibi geriye doğru kaçarken Montero'nun laylaylom çıkış yaparak önde kalması.

Çevrimdışı worns

Olmadı tutmadı, hocanın kafasındakilerle takımın arasında bir bağlantı yok. İyi oynuyoruz dediğimiz maçların tümü de bir takım oyuncuların fiziksel olarak fit ve birlikte oynamasına bağlıydı o maçlar da kopuk kopuktu. Dahası birşeyler oturacak diyebileceğimiz, bir yönde ilerlediğimiz hissi veren bir yolda da yürümüyoruz.

Bugün radikal bir karar alıp hocayla vedalaşmak en doğrusu olurdu.

Taraftar seviyor der, cesaret edemez muhtemelen yönetim. Takım yarıştan kopar iş işten geçmiş olur. Olacaklar bunlar gibi malesef.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu kadroyla Şenol iş yapar

milli takımda burnu sürtmüş Şenol Güneş son bir fırsat arayacaktır, bu kadro onun için bulunmaz nimet.

Çevrimdışı murat baltacı

Ne monterosu surf ayagi iyi diyeee  adam bir tane hawa topu alamiyor yavaş oglu yavas josefe yedek olacaksa kalsin
Defansı toplayan adam montero Marcelo gibi hava hakimiyeti olan stoper al monteroyu o zaman görelim adamı hep formsuz vida sakar wenilton ile izliyoruz fb gs stoperlerle yürüyor biz her maç stoper hatasından gol yiyoruz olmaz olmamalı
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı ALDENYX

Topal'ın attığı gol bence ofsayt. Topun görüş alanında olması önemli değil, oyuncu o pozisyonda kalecinin yapacağı hamleyi etkiliyor ve geciktiriyor mu evet etkiliyor ve geciktiriyor.
Bu nedenle bana göre ofsayt. Orada asıl problem herkes ok gibi geriye doğru kaçarken Montero'nun laylaylom çıkış yaparak önde kalması.
Kaleciyi orada esas hamleyi kendi futbolcusunun engel olmasindan tayming hatası  yapiyor top gecince her turlu hamlesini yapiyor... biraz duzgun izleyelim.....izlediğimiz seyi
[ Son Düzenleme: 30 Ekim 2021, 18:23:44 ALDENYX ]

Çevrimiçi Necmi

Sezonun başında söyledim bu sakatlıkların nedeni sergenin sözlerinde gizli
Koşu mesafesi dedi takıma yüklenip bütün takımı sakatladı
Takımın en sağlamları bile sakatlanıyor hep adale sakatlığı
Sergenin şl de kendini gösterme hayaline kurban gidiyoruz
Şenollu seneyi yaşıyoruz
Şl maçında josef pjaniç oynarsa pis söverim

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kaleciyi orada esas hamleyi kendi futbolcusu rngel oluyo adam her turluvhamkeyi yapıyor top gecince biraz duzgun izleyelim.....izlediğimiz seyi

Kaleci Montero'dan bir hamle bekliyor ve kendi hamlesini yapamıyor.
Benim izlediğim ve düşüncem bu. Herkesin kendi düşüncesi.

Çevrimdışı worns

Fonseca nasıl olur filan diyeceğim de kimsenin aklına gelmez şenol hocaya gidilir muhtmelen evet öyle de.bir sorunumuz var.

Çevrimiçi Samet Demir

Şenollu seneyi yaşıyoruz
Oynayacak zaten abi. Gs den önce sportingi yenseydik gs maçı kesin yenilgiydi.

Yönetim yazın minnet rica takımda kalan adamdan da hesap sormalı. İstediği her adam alındı. Sonuç ilk 3 de bile yokuz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı ALDENYX

Şenollu seneyi yaşıyoruz
Simdiden sövebilirsin abi .....iyice dagildi oturmus ilk onbiri olmayan takim tökezler....

Çevrimiçi bjkozy

Bu hafta hem sportinge hemde trabzona yenilecegiz. Bes para etmeyen bir Gs’yi zar zor yendik diye havaya girdik. Butun sezon ne yaptik ki. Kaybedilmeyecek puanlar kaybettik

Çevrimiçi Necmi

Kaleciyi orada esas hamleyi kendi futbolcusu rngel oluyo adam her turluvhamkeyi yapıyor top gecince biraz duzgun izleyelim.....izlediğimiz seyi
o golü biz yesek kıyamet kopardı montero etki alanında top ayaklarının altından gidiyor
Senin hocan yetmiş dakika orta sahasız oynatmış atiba sekiz olmaz bunu ben biliyorum ama hoca göremiyor iki senedir sekiz oynadığı her maçı batırdı birde üstüne yanında necip çıkarıyorsun bu korkaklıktır korktuğunu kendi oyuncunda rakipde anlar çıkardığı kadroyla başlamadan maçı kaybetti zaten

Çevrimdışı Erman1903

Türkiye'de kovulan teknik direktörden çok bir şey yok. Bir kulüpten kovulup diğer kulübe teknik direktör oluyorlar. Bu saçma döngü sürekli devam ediyor. Bak bizim için düşünülen ilk isim de Şenol Güneş olacak  :D Yabancı falan bazılarımızın yönetici dediği kişiler için aşırı vizyonlu kaçıyor. Zaten paraları da yetmez.

Bu sezon bizde baştan tecrübeli biri lazımdı yaşlı kurt Denizli, aç ve çalışkan olarak Karaman para verilecekse Lucescu gibi birileri bence iş yapardı. Şenol Güneş olmamalı ama yüzde %80 o gelecektir. Ben yabancı kalantor-pahalı hocaları pek uygun bulmuyorum, genç Farioli tarzı birileri de olabilirdi ama bizde ne derece istediklerini yapmasına izin verirler bu profillerin bilemiyorum.

Sportif yapını toparlaman lazım bir ekolün olacak bunlar kısa sürede olan şeyler değil o uygulanamayan Ajax modeli için çalışmaya başlanabilir ama zaten bir yola girildi gelirleri hep kullandık Sergen paşaya her istediği sorgusuz sualsiz alındı.

Etiketler: