2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu
2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 469592 defa] 2023/24 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Dele alli, teixera gibi adamlar almayalımda.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yüksek risk yüksek kazanç işini bırakacağımızı düşünmüyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı celiker1

hız stoperde aranan meziyet değil ama çabukluk aranan meziyet diğer taraftan ligde hava hakimiyeti olan takımmı var bir kaç gol bu zaviyetten yensede mühim değil zaten mert çıkıp topluyor ama çabuk stoper rakibi pozisyona sokmaz
Hava hakimiyetini gol yedirmeden ziyade gol atmak anlamında dedim abi.Mina 1.95 boyu ile duran toplardan gol atabilen bir stoper.Kendi adıma çok önemsiyorum stoperlerimizden 5-8 gol bulabilmeyi ki Mina’da minumum 5 gol atabilecek kapasite var.Hatta bu Mina’yı yanlış hatırlamıyorsam dünya kupasının oynandığı bir yaz dönemi Fenerbahçe alacaktı.Kolombiya milli takımında ard arda iki üç maç Mina’nın duran toplarda kafa ile attığı gollerle Kolambiya kazanınca yıldızı iyice parlamış ve Barcelona’ya transfer olmuştu
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

Kanatları Fransa’dan alsınlar diyeceğim çok para alamayız derler

Çevrimiçi Samet Demir

Bütün oyuncuları fransadan alsınlar. Tutma ihtimali çok yüksek.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Biz yine İngiltere hava sahasında gezineceğiz gibi duruyor  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Biz yine İngiltere hava sahasında gezineceğiz gibi duruyor  :tabe:
Yerli işini nasıl çözecekler, özellikle kaleci yedeği kim olacak? Cenk ve Salih ile sezon bitmez, tayfur ve Onur ise orta karar .

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yerli işini nasıl çözecekler, özellikle kaleci yedeği kim olacak? Cenk ve Salih ile sezon bitmez, tayfur ve Onur ise orta karar .
Kaleyi Ersin'e vermek gibi bir hata yapılırsa geri kalan hiçbir hamlenin anlamı kalmaz. Umarım Ersin'e iyi bir alıcı buluruz ("Bu yönetim satamaz." gerçeği var onu unutmamak lazım). Yerli kadrosu işini çözmek kolay yabancıları iyi seçtikten sonra bence  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Para varsa cengizi sağ kanat için alsınlar. Gerisi çözülür.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Akil Emre

Para varsa cengizi sağ kanat için alsınlar. Gerisi çözülür.

Cengiz mükemmel olur, bnce orta sahaya da Ozan hamlesi gelir diye düşünüyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

Cengiz mükemmel olur, bnce orta sahaya da Ozan hamlesi gelir diye düşünüyorum.
Ozan alınmasın ya. Onun bölgede salih var zaten rotasyon için ekstra bir adama daha gerek yok bence.

Çevrimdışı celiker1

Ozan alınmasın ya. Onun bölgede salih var zaten rotasyon için ekstra bir adama daha gerek yok bence.

Hele ki bu yabancı kuralında Salih veya Ozan’dan birinin orta sahada olacağı senaryoda dahada ihtiyacımız var.Kişisel olarak sevmediğinden dolayı gelen itirazlara eyvallah ama oyun olarak Şenol Güneş’in bulunduğu takıma Ozan’ın gelmesini çok isterim.Gol atan,şut çeken orta saha oyuncusu eksikliği çektiğimiz görüntüde ben Ozan’a 6-8 gol yazarım.Bir 8 numara içinde iyi rakamdır.Beşiktaş’ıma sahada başarı kazandıracağına inanıyorsam kim gelirse gelsin.
[ Son Düzenleme: 21 Mayıs 2023, 21:31:39 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

Zaha'yı alabilsek keşke sola.

Çevrimdışı celiker1

Zaha'yı alabilsek keşke sola.
Keşke olsa ama imza parası dahil çok yüksek maaşta ister o.Djenepo’ya razıyım🤚
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

ozan gelecekse gelsin yerlikuralında salihle takılırlar önemli olan 10 numaranın kaliteli olması ve kanatlar

Çevrimdışı celiker1

İdeal on birimizde bu sene Ghazzal’de olduğu gibi sakatlık yaşanması durumunda gücümüzden çok eksilmeyeceğimiz kadro müğendisliği yapmamız lazım.Özellikle Aboubacar’a bir şey olduğu taktirde ne yapabilire  odaklanmamız lazım.Ben o yüzden 10 numaradan ziyade keşke Abou arkasında serbest Weghorts veya müdahili golcü olsun derim.Sola driplingi,çalımı  olan sağ ve solda oynayabilen Djenepo tarzı adam isterim.Cenk Tosun’da çok iyi alternatif olmuş olur.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı annoca

İdeal on birimizde bu sene Ghazzal’de olduğu gibi sakatlık yaşanması durumunda gücümüzden çok eksilmeyeceğimiz kadro müğendisliği yapmamız lazım.Özellikle Aboubacar’a bir şey olduğu taktirde ne yapabilire  odaklanmamız lazım.Ben o yüzden 10 numaradan ziyade keşke Abou arkasında serbest Weghorts veya müdahili golcü olsun derim.Sola driplingi,çalımı  olan sağ ve solda oynayabilen Djenepo tarzı adam isterim.Cenk Tosun’da çok iyi alternatif olmuş olur.
https://www.transfermarkt.com.tr/michael-olunga/profil/spieler/263482  bu adam serbest. abou ile beraber bal kaymak olur.

Çevrimdışı murat baltacı

Amartey mi,Yerry Mina mı tercih edersiniz? Sizce hangisi daha “Baba” stoperdir? Bir tarafım duran top tehditinden dolayı Mina diyor,bir tarafım hızından dolayı Amartey.
Eğer alınma şansı varsa ikisinide alır stoper tandemini baştan kurarım saisin ne olacağı belli değil colleyde yeterli değil mina amartey kapı gibi olur hedef Avrupa'da başarı ise iki iyi stoper şart kaleye merti yedekleyecek fenerin İrfancan hamlesi gibi bir hamle şart gedson yanına sağlam bir orta saha önlerine on numara şart on numara alinmayacaksa abou yanına weghorst yada yeni bir abou olacak transfer şart kadroya gözün kapalı yazacağın kanat şart sol beke potansiyel bir oyuncu şart.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı ferdi1903

Bu Gazprom mevzusu noldu? Anlaşma oldumu olacak mı?

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Samet Ç

Keşke olsa ama imza parası dahil çok yüksek maaşta ister o.Djenepo’ya razıyım🤚
Djenepo Belçika'da oynarken skor yapabilen oyuncuydu o özelliğini tamamen unutmadıysa olabilir yine adı geçen Shaarawy'de olur fizik olarak hiçbir sorunu yok biraz hücum konusunda körelmiş ama burada yinede çift hane yapar.

Çevrimiçi Samet Ç

6 numara için direkt Mateus Uribe'ye gidebiliriz Şenol hoca sever bu tarz oyuncuları.

Çevrimiçi Mehmet57

Miha Zajc'i bosa cikacakken kacirmamak gerek. Bence Fener'in Arda ile en iyi oyuncusu. Bu arada Adama Traore'nin de sozlesmesi bitmek uzere. Premier League'e bakacaksak kanat icin, tam bizlik bir senaryoya uygun.

Bedava Amartey + Traore (Nkoudou yerine), kiralik Doucoure. Mis. Ortada Gedson-Doucoure, takimlarin icinden gecerler.

[ Son Düzenleme: 22 Mayıs 2023, 12:00:38 Mehmet57 ]

Çevrimiçi sozkul

Miha Zajc'i bosa cikacakken kacirmamak gerek. Bence Fener'in Arda ile en iyi oyuncusu. Bu arada Adama Traore'nin de sozlesmesi bitmek uzere. Premier League'e bakacaksak kanat icin, tam bizlik bir senaryoya uygun.

Bedava Amartey + Traore (Nkoudou yerine), kiralik Doucoure. Mis. Ortada Gedson-Doucoure, takimlarin icinden gecerler.

miha zajc’ı ancak jesus kalırsa alabiliriz, biz alamayalım diye deli paraya kontrat yeniler fener, jesus giderse

Çevrimiçi Samet Demir

miha zajc’ı ancak jesus kalırsa alabiliriz, biz alamayalım diye deli paraya kontrat yeniler fener, jesus giderse
Her türlü win

Çevrimiçi levitate

6 numara için direkt Mateus Uribe'ye gidebiliriz Şenol hoca sever bu tarz oyuncuları.
zor bence hem yaşı var hafiften
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

zor bence hem yaşı var hafiften
Burada rahat oynar ayrıca bana kalsa orta sahayı direkt Gedson, Keita ve Ziyech yaparım sola Ekambi stoperede Amartey çekip işi bitiririm. Kulübende Redmond, Cenk, Amir, Salih, Colley, Talha, Onur gibi oyuncularla zenginleşir.
[ Son Düzenleme: 23 Mayıs 2023, 11:54:03 Samet Ç ]

Etiketler: