2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 57 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1824629 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

Sanki oyuncuları Şenol hoca satıyor. Geçen sene o kadar tabela yapan larini neden satamadık? Şenol gelse de bu yönetimden oyuncu satışı beklemiyorum ben.

Burada Şenol Güneşe karşı çıkanlarda dahil çoğu kişi Şenol zamanındaki oyuna laf etmez.

Ya Nazım Sangare nin yabancı statüsünde olduğunu düşünen adamdan bahsediyoruz. Biz bu adamla mı yapılanmaya gideceğiz.

Benin derdim  bu kısır döngüden kurtulmak.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kardeşim yönetim bu bunlarla mı yapılanacağız? Hangi Hoca nasıl yapılanma yapabilir bu yönetim kadrosuyla. En azından Şenol Hocanın Başkanla arası iyi uyumlu çalışırlar hem onun gelişiyle kendini bulunmaz Hint kumaşı sanan bol laf sıfır icraat yapanlarda istifa edecekmiş bundan iyisi Şamda Kayısı

Çevrimdışı Erman1903

?s=20&t=-MU1yxEhueJ3-FipwNEg2Q

Bu üçlü savunma aşkı da yeni trend. Büyük bir avantajı olduğunu falan zannediyorlar. Acaba neden Real - City - Liverpool vb bu taktiğin üzerinde pek durmuyor aptallar mı dersiniz? Matematik mi bilmiyorlar yoksa gözleri kör mü? Çok iyiyse sürekli bununla oyna geç ne uğraşacaksın. En çok duran Bayern, o da liginin ezici üstünlüğüne sahip takımı 11 maçı 4 lü 9 unu 3lü oynamış, ülke sınırları dışında tüm maçlar 4'lü Allah Allah...

Bizim taraftar içinde de var, kadrosuna bakmadan üçlü oynamak için üçlü oynayalım diyen - oran orantıdan haberi olmayan yarı cahil tipler.

Avantajları var ama en iyisi değil, 4-3-3/4-1-4-1 çok daha mükemmel bir formasyon.

Sen modern bir 4lü oynayacak kadronu yap da, hobi olarak 3lünü de oynarsın.
[ Son Düzenleme: 09 Şubat 2022, 17:16:36 Erman1903 ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Boupendza için 5M Euro bonservis istenmiş. Bizimkiler düşürmeye calısıyorlarmış.
Maaş konusunda 300K fark kaldıgı da belirtilmiş. Oyuncunun menajeri de mutsuz olduklarını ayrılmak istediklerini iletmişler.

Çevrimdışı Erman1903

Bak klasik özenti Türk insanının 3'lü hikayesini buraya bırakayım. Gider buna göre kadro yapar, yine de o don kıçında durmaz. Birkaç hafta geçince 4'lüye döner bu sefer de 3'lü için aldığı adamlar 4'lüye oturmaz. Sonra bir ona bir buna dönmeye başlar başarısız olur kapatır sezonu.

Çevrimiçi levitate

?s=20&t=-MU1yxEhueJ3-FipwNEg2Q
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
olay bundan ibaret, böyle haberlerle kendilerince başkana ayar çekiyorlar işte

başkan şenol'u istiyorsa gidip ağırlığını koysun, böyle pısırık davranmak yakışmıyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Bak klasik özenti Türk insanının 3'lü hikayesini buraya bırakayım. Gider buna göre kadro yapar, yine de o don kıçında durmaz. Birkaç hafta geçince 4'lüye döner bu sefer de 3'lü için aldığı adamlar 4'lüye oturmaz. Sonra bir ona bir buna dönmeye başlar başarısız olur kapatır sezonu.
bkz. 16-17 ve bu sezonun fbsi

pereira iki sezona da üçlü oynatacağım diye girdi pat diye kovdular sonra dediğin gibi oldu :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Sev sevme bu adamin tarihimizin en basarili hocalarindan biri.
Yok Bilic sermayesi yemis hazir kadrolara gelmis ezbere yorumlar
Bilic kadrosu Atiba/Veli Orta sahasi
Ozzy piyasada yok Pektemek hep 11 Tosun yedek
Derbilerde sifir cekmis bir takim Iyi insandi Bilic ama loserdi
Hoca geldi aglattik renklileri ezdi gecti.Uzun galibiyet serileri hucum futbolu ben yanlis mi hatirliyorum?
Bu Konuda ben eminim Hoca gelecek ve Cok basarili olacak
Insaallah
Şenol güneş kesinlikle biliçin ekmeğini yedi. Biliç derbilere korkak çıktı, büyüklüğümüzü kabullenmedi. Devre arasında da ingiltereyle anlaşınca bizi şampiyonluktan etti. Bunlar hataları ama takıma çok şey katmıştı. Teknik olayları burada anlatacak arkadaşlar var, ben hakim olmadığım için girmiyorum. Dikkat edersen şenol güneşin grafiği, şampiyonluklara rağmen, oyun olarak hep geriye gitti. Son sezonda da hep ne diye eleştiriyorduk, geçmişe bakıp okuma diye yazayım, B planı olmaması. Oyun içinde sıkıştığımızda hiç çözüm bulamadı. 10 kişi kalan takımları bile yenemedik.

Gidiş serüveni de ayrı sıkıntı. Anlatıp tekrara düşmeyelim. Bunlar benim fikrim. Sana dikte etmek değil amacım. Sadece bazı gerçekler var ki çoğunluk hem fikir. Sen de böyle düşün diye alıntılamadım. Gelirse el mahkum destekleyecez. Biz Beşiktaşlıyız, bu kulübün üyesi olduğu an desteklemek düşer ama gelmeden de eleştiri yapmak en doğal hakkımız..

Çevrimdışı goktasoktay

Kendini değil Beşiktaşı düşünen birisi şuan takımın başında olurdu. Şenol Güneş şuan neden takımın başında değil. Bu bile başlı başına bir saçmalık.

Bak buna imzamı atarım..

Çevrimdışı Erman1903

bkz. 16-17 ve bu sezonun fbsi

pereira iki sezona da üçlü oynatacağım diye girdi pat diye kovdular sonra dediğin gibi oldu :D

Yaw başka ne olacak o adam bir de üçlü hastası bilmediği bir şey değil. Bizde millet İtalyan'lara bakıp vay be diyor adamlar işi biliyor arkadaş hücumda bir fazla oluyorsun ben de bunu oynamalıyım.

Ulan sen İtalyan'la bir misin, 60 senedir bunu oynuyor adamlar. Oradaki topçu anasının karnından üçlüye doğuyor, en iyisi bu olduğu için değil kültürleri o olduğu için oynuyorlar.

Üçlü'yu oynarsın ama fantaziye kaçmadan; çam ağacı zart zurt rolleri iç içe geçmiş şeylere bulaşmayacaksın onlar oynaması zor taktik, pek öyle süper bir tarafı da yok Türk topçusunun zekası yetmez.

Kadron çok iyi kurulmuşsa ve totona güveniyor çift forvet oynayabilirim diyorsan klasik 3-5-2 oynarsın, ben bu rakibi bogarim, deşerim, bana kıyasla çok zayıflar elimde iki tane ciğersiz ligin en iyisi savunması yüksek 8 var dersen de 3-4-1-2. Bunlar işini biliyorsan güzel taktikler ama öyle her adamın harcı değiller.

Şu dünyada 4-1-4-1 veya 4-3-3'den daha haso bir formasyon ben bilmiyorum. Disiplinli ve liginin üstünde, modern oyunculardan kurulu, press gücü yüksek takımlar için 4-2-3-1 de geçerliliğini hala koruyor. Sırf farklı olacağım diye macera aramaya gerek yok. Efendi gibi oynayacaksın dörtlünu. Türkiye'de daha 4lüyü adam akıllı oynayamıyor millet 3lü bunların neyine.

[ Son Düzenleme: 09 Şubat 2022, 19:50:18 Erman1903 ]

Şenol güneş geliyorsa Quaresma'da gelir.38 yaşında henüz futbolculuğunun başında.Burak yılmazda gelsin bir de serdar aziz müthiş bir takım kuruluyor gelecek sene için.

Çevrimiçi Talisca1903

Şampiyonluk gelecekse gelsin B17 ne olacak
Adam golcü ister beğen ister beğenme Şenol Hocayla farklı oynuyor ama ben sanmam geleceğini Avrupa’da  piyasası var

Çevrimiçi Samet Demir

Şampiyonluk gelecekse gelsin B17 ne olacak
Adam golcü ister beğen ister beğenme Şenol Hocayla farklı oynuyor ama ben sanmam geleceğini Avrupa’da  piyasası var
Temmuzda 37 yaşına girecek Burakdan bahsediyoruz değil mi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı sefaköykartali

Temmuzda 37 yaşına girecek Burakdan bahsediyoruz değil mi

Abi adam Lille' de bu sene 27 maça çıkmış, 5i ŞL, burada mı oynayamayacak? Aynı adamların dönüp durması beni de mutsuz ediyor da transfer işine tek boyutlu bakmamak lazım. Maliyeti ne, beklentisi ne, kadroya as olarak mı alıyoruz hamle olarak mı, oyun planına uyar mı vs. bunlara komple bakıp değerlendirmek lazım. Zlatan da 40 yaşında gelse havada kaparım valla. Burak da o kadar demiyorum ama orada düzenli oynayan adam burada da oynar demek istiyorum.

Çevrimiçi Talisca1903

Abi adam Lille' de bu sene 27 maça çıkmış, 5i ŞL, burada mı oynayamayacak? Aynı adamların dönüp durması beni de mutsuz ediyor da transfer işine tek boyutlu bakmamak lazım. Maliyeti ne, beklentisi ne, kadroya as olarak mı alıyoruz hamle olarak mı, oyun planına uyar mı vs. bunlara komple bakıp değerlendirmek lazım. Zlatan da 40 yaşında gelse havada kaparım valla. Burak da o kadar demiyorum ama orada düzenli oynayan adam burada da oynar demek istiyorum.
Burak güçlü oyuncu bir kere gelir gelmez ben orasında değilimde kim gelse gündeme hemen bir kötüleme Güven genç bu kadar dayanıklı değil ben Şampiyonluk için kim kazımsa o gelsin isterim
100. Yıl kadrosuna bakın derim zago Sergen kaç yaşında geldiler futbolcunun yerli yabancısı yaşlı genci olmaz iyi yada kötü yada güçlü yada zayıf futbolcu vardır

Çevrimiçi Samet Demir

Her sene forvet mi bakacağız kardeşim biz. Burak yedek olarak gelmez gelsede maliyetli olur. As olarak o yaştaki adama da güvenilmez.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı goktasoktay

Bende Burağın imzalı forması var. İyi topçuydu lakin Allah aşkına emekliliği gelmiş de geçen adamlardan ne zaman vazgeçicez? Zlatan dediğin adam dünya yıldızı. Burakla kıyaslamak abesle iştigaldir.
Trabzon Altınordudan kaç tane genç oyuncu aldı. İlişkileri iyi, paraları çok, siyaseten bağlantıları var vs. ne dersen de, gençlere yatırım yapıyorlar. Enis Destan ne yapacak meraktayım. Biz de hala Cenk Tosun, Burak Yılmaz tartışalım…

Çevrimiçi tolga1903

Bu üçlü savunma aşkı da yeni trend. Büyük bir avantajı olduğunu falan zannediyorlar. Acaba neden Real - City - Liverpool vb bu taktiğin üzerinde pek durmuyor aptallar mı dersiniz? Matematik mi bilmiyorlar yoksa gözleri kör mü? Çok iyiyse sürekli bununla oyna geç ne uğraşacaksın. En çok duran Bayern, o da liginin ezici üstünlüğüne sahip takımı 11 maçı 4 lü 9 unu 3lü oynamış, ülke sınırları dışında tüm maçlar 4'lü Allah Allah...

Bizim taraftar içinde de var, kadrosuna bakmadan üçlü oynamak için üçlü oynayalım diyen - oran orantıdan haberi olmayan yarı cahil tipler.

Avantajları var ama en iyisi değil, 4-3-3/4-1-4-1 çok daha mükemmel bir formasyon.

Sen modern bir 4lü oynayacak kadronu yap da, hobi olarak 3lünü de oynarsın.

Conte'nin de favori sistemi, inter'i yıllar sonra şampiyon yaptı abi ha keza mancini'nin italya'sı, tuchel chelsea'de şl aldı esasında geçen yıl 3lü savunma yılıydı ben denenmesine veya istenmesine karşı değilim şahsen hatta kanat beki olarak rosier rıdvan bizim lig için çok da mantıklı geliyor ama son maçtaki ilk 45 dakika hiç iç açıcı değildi.

Şimdi bizim rize maçında denediğimiz 3lü ile nagelsmann'ın bu arşa çıktıkları hertha maçındaki dizilişi benzerlik gösteriyor aslında tabi adam kanat beki olarak gnabry coman kullanıyor ilerde müller sane en uç lewa bizim emirhan güven batshuayi kullanımı gibi biraz fakat arada oyuncu kalitesi fizik durumu oyun ezberi gibi küçük farklar var:) mesela son maçta pjanic yanına oğuzhan'ı biraz daha geride konumlandırıp çift pasör deneyebilirdi onu yapmayıp can'ın dinamizminden faydalanmaya çalıştı olmadı bu can'da hiçbir yerde olmuyor tartışılmalı yani 2.5 milyon euro falan konuşuluyor aman ha diyorum.

Aslında bizim takım son maçta conte 3 5 2'si mi nagelsmann 3 4 3'ü mü dizildi o da biraz muallak emirhan ve can pjanic önündeki 2li gibi düşünülmüş üstüne hocanın "teixeira'yı olabildiğince kaleye yakın tutmak istiyoruz" söylemi biraz conte'nin inter'i gibi dizayn edilmeye çalışıldığını gösteriyor ilginç bence çünkü rize maçı ile bu maç 3lüsü bana göre aynı değildi.

Skor alamamasından ötürü ben bir daha 3lü düşüneceğini zannetmiyorum hocanın antalya maçı 45 dakikası bence onun bundan vazgeçmesi için yeterli sebep çünkü adamın vakti yok ve yerine hoca bakılıyor belki de geldi bile, bundan sonra en pragmatik sonuca gidecek yerli ve milli 4 2 3 1 dizilişini terk etmez bana göre artık. Ha ben illa 3lü oynayacak hoca bakıyorsa yönetim buna da saygı duyuyorum en azından kafa yoruyorlar derim şenol getirmekten daha işgüzarca hareket değil bakarsan.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

3 lü oynamanın avantajı ne, temel olarak defanstaki 1 kişiyi ileride kullanıyorsun.

Ancak eğer 3 stoper koyup (Vida-Necip-Montero), kanat beklerine de (Rosier-Rıdvan) 4-4-2 deki aynı görev ve sorumluklukları yüklersen matematikte 5 defans oyuncusu ile oynuyorsun demektir. Bunun anlamı 3 lü defans yerine 5 li defans gibi diziliyorsun.

Rosier ve Rıdvan sürekli orta saha çizgisine basmalı ve defansif görevlerinin daha az olması gerekir.
Eğer 4-4-2 deki gibi defansif görevlerin tamamını yükleyip, bir de 3 lü oynarken 4 lü defanstaki gibi hücum aksiyonu beklersen kayış atar. Defansif görevlerini azaltmak için defansa 1 fazla adam atıyorsun ve kenar stoperler kanada yaklaşıyor.
O zaman adama sorarlar, niye 3 lü oynamaya çalışıyorsun?

Bende Burağın imzalı forması var. İyi topçuydu lakin Allah aşkına emekliliği gelmiş de geçen adamlardan ne zaman vazgeçicez? Zlatan dediğin adam dünya yıldızı. Burakla kıyaslamak abesle iştigaldir.
Trabzon Altınordudan kaç tane genç oyuncu aldı. İlişkileri iyi, paraları çok, siyaseten bağlantıları var vs. ne dersen de, gençlere yatırım yapıyorlar. Enis Destan ne yapacak meraktayım. Biz de hala Cenk Tosun, Burak Yılmaz tartışalım…
Zlatanla kıyaslamadığımı mesajın kendisinde de yazdım zaten. Evet Ts iyi gençleri aldı da bizim elimizdeki Güven o çocukların hepsinden daha tecrübeli, daha potansiyelli ve daha yetenekli. Ne kadar faydalanabiliyoruz? As forvete dönüşebildi mi? İdeal bir kadro planlamasında da sezonda 1 tane genç oyuncuyu 18 kişilik kadronun parçası yapabilsek, rotasyonda ara ara oyuna soksak bile iyi. Trabzon aldıklarının çoğunu kullanmayacak bile. Burak tek başına gelsin oynasın gibi bir yorumum olmadı. Bir tane potansiyelli parlatma ihtimali olan bir santrafor alırsın, ne vereceğinden emin olduğun Burağı da 1+1 getirirsin, ilk forvet tutmasa bile ikincisinden emin olursun. Bu bir planlamadır yani.

3 lü oynamanın avantajı ne, temel olarak defanstaki 1 kişiyi ileride kullanıyorsun.

Ancak eğer 3 stoper koyup (Vida-Necip-Montero), kanat beklerine de (Rosier-Rıdvan) 4-4-2 deki aynı görev ve sorumluklukları yüklersen matematikte 5 defans oyuncusu ile oynuyorsun demektir. Bunun anlamı 3 lü defans yerine 5 li defans gibi diziliyorsun.

Rosier ve Rıdvan sürekli orta saha çizgisine basmalı ve defansif görevlerinin daha az olması gerekir.
Eğer 4-4-2 deki gibi defansif görevlerin tamamını yükleyip, bir de 3 lü oynarken 4 lü defanstaki gibi hücum aksiyonu beklersen kayış atar. Defansif görevlerini azaltmak için defansa 1 fazla adam atıyorsun ve kenar stoperler kanada yaklaşıyor.
O zaman adama sorarlar, niye 3 lü oynamaya çalışıyorsun?
Aslında 3lünün idealinde kenar beklerinin biri kanat orjinli, diğeri de bek orjinli olması daha sağlıklı olur. Örneğin Inter' de Dumfries sağ bek, Perisic sol kanat forvet gibi. Üç stoper iki bekle oynayanlarda iki bekin de hücumda çok iyi performans veriyordur (EURO 20' deki Shaw-Trippier gibi) ve de biraz da kendinden daha baskın rakiplerle oynamaya çalışıyorsundur o zaman daha kullanışlı oluyor.

Mesela biz üçlü oynayacaksak,

Rıdvan-Rosier kenarlarıyla bir üçlü için stoperin ortasındakinin havadan iyi ve güçlü(bizim Marcelo kasa), sol taraftakini sol ayaklı ayağı daha iyi olan ve üçüncüsünü de kesici gibi planlamak lazım. Forvetlerin de birinin pırpır deli gibi koşan basan, diğerinin havadan iyi olması lazım.  Orta sahada da yine tempolu-sert, teknik ve şut atabilen oyunculardan bir üçlü oluşturmak gerekli olur. E bir de Rıdvan ve Rosier' e alternatif kenar kanat oyuncusu da lazım. İkisinden başka orada oynatabileceğimiz adam yok çünkü.

Zor iş ama doğru hoca getirilirse performans alınabilir. Başarılı olmak için şart mı? Asla değil.

Çevrimiçi Talisca1903

Zlatanla kıyaslamadığımı mesajın kendisinde de yazdım zaten. Evet Ts iyi gençleri aldı da bizim elimizdeki Güven o çocukların hepsinden daha tecrübeli, daha potansiyelli ve daha yetenekli. Ne kadar faydalanabiliyoruz? As forvete dönüşebildi mi? İdeal bir kadro planlamasında da sezonda 1 tane genç oyuncuyu 18 kişilik kadronun parçası yapabilsek, rotasyonda ara ara oyuna soksak bile iyi. Trabzon aldıklarının çoğunu kullanmayacak bile. Burak tek başına gelsin oynasın gibi bir yorumum olmadı. Bir tane potansiyelli parlatma ihtimali olan bir santrafor alırsın, ne vereceğinden emin olduğun Burağı da 1+1 getirirsin, ilk forvet tutmasa bile ikincisinden emin olursun. Bu bir planlamadır yani.
Hayır yani Burak geldi de beğenmiyoruz yani. İlk geldiği seneyi hatırlayın tek başına takımı şampiyonluk yoluna soktu umut verdi inanç verdi takıma. Frikik, uzaktan şut sağ ,sol ayak kafa her türlü golü attı. Gitti Lille de Şampiyonluk yaşadı ve muazzam katkı verdi. Mesele B17 gelmesi değil iyi bir kontratla sen adamı alabilecek misin? Yerli bir golcü bu kuralda çok şey değiştirir. Negredo -Love senesinde taraftara inat getirseydik adamı 2 şampiyonluğumuz daha vardı.

Çevrimiçi Samet Demir

Hayır yani Burak geldi de beğenmiyoruz yani. İlk geldiği seneyi hatırlayın tek başına takımı şampiyonluk yoluna soktu umut verdi inanç verdi takıma. Frikik, uzaktan şut sağ ,sol ayak kafa her türlü golü attı. Gitti Lille de Şampiyonluk yaşadı ve muazzam katkı verdi. Mesele B17 gelmesi değil iyi bir kontratla sen adamı alabilecek misin? Yerli bir golcü bu kuralda çok şey değiştirir. Negredo -Love senesinde taraftara inat getirseydik adamı 2 şampiyonluğumuz daha vardı.
Abi forvete buraktan başka, hoca içinde Şenol dan başka kimse gelmezse şampiyon olamıyor muyuz?

İçip içip eski sevgiliye saran sevgili misali dönüp dolaşıp tekrar eskilere sarıyoruz.Şenol Güneş,Burak Yılmaz,Talisca,Aboubakar,Bilic vs..Bu kadar yetersiz₁ bir yönetim anlayışı daha önce ben hayatımda görmedim.Sanki başka hoca,oyuncu yok yer yüzünde şu klübün başında zekası yüksek bir yönetim ne zaman göreceğiz merak ediyorum.Çok şey yazmak istiyorum ama susuyorum.Satın klübü sizde kurtulun bizde kurtulalım diyeceğim ama bu kadar kalitesiz bir ligden bir takım niye alsın adamlar enayi mi ? Gedsonu kim istedi ortada bir hoca yok ? Gelecek hoca gedsonu isteyecek mi ? Yoksa gedsonu isteyen şenol mu ? Hayattan soğuttular insanı.

Çevrimiçi Sinan23

3 lu de oynayacak orjin sol açık olan sadece can var bizde. Rosier ise 3-4-3 te verim alinamadigi için yolu bize düştü.

Çevrimiçi Talisca1903

Abi forvete buraktan başka, hoca içinde Şenol dan başka kimse gelmezse şampiyon olamıyor muyuz?

oluruz tabikide ama uygun fiyata gelirse Burakta gelse ne kaybederiz? Sorun  yönetimde en azından hoca biraz kurt olsun istiyoruz yoksa Beşiktaş kimle başarılı olacaksa o gelsin. Kimse babamızın oğlu değil .Bu yönetimle çalışmak zor hocalar için Sergen Yalçın gibi adam bile (kendi özel medyası var)  çalışamadı.