Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 380221 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı AigleBordeaux

100% katılıyorum

?s=21
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Nsakala hariç Herkesi durdurmayı başardilar

Bu Nsakalanin Futbolcu olmuş olması ve bu işten para kazanıyor olması gerçekten bir mucize

Rakibin 4 net pozisyonu var bu 4 pozisyonun tamamı Nsakalanin kaptırdığı toplar , zaten 1 i Gol oldu , şaka gibi bir adam , sadece koşuyor ve fiziği var diye oynatmak saçmalıktan öte bir şey değil

(...)
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı 38life

nekadar akil olsada fizik olarak yetersiz oldugunda asil maymuna cevirirler yoksa matematikcileri futbolcu yaparlardi.

Çeviremezler, doğru pozisyon alan hiçbir savunmacıyı kimse maymuna çeviremez. NBA seyretmiyor musun? Savunmada bütün olay nerede durduğunla ilgili. Bu da akıl ve tecrübe işi. Rıdvan tecrübesiz olduğu için eksik kalabilir, fiziği yetersiz olduğu için değil. İkili mücadele durumlarında topu taca dışarı vurur. Wellinton'un hep yaptığı şey.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Kocaelinin zemini de çok bozuktu. Havasızlıktan dolayı dendi. 6 adet cihazla çözdüler. Bugun bir ara baktım gayet düzelmişti.

bizim de aldığımız söyleniyordu, en son noldu hiç bilmiyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ardiles

Osmanlıda sefere gönderilen Paşa düşman kalesini ele geçiremez ve savaşı kaybederse idam edilirdi. Bir sonraki sefere çıkan paşalar bilirdi ki başarısız olursa kellesi gidecek o yüzden kazanmak için bütün sebeplere sıkı sıkı sarılır ve kazanırdı.

Sergen paşa en seçkin askerlerini göz göre göre telef etti. Ya buradan çevirecek ya kelleyi teslim edecek.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu kadar yetersiz ve vurdumduymaz adam varken LAJİJİCE vurdumduymaz denmesi ve günah kecisi ilan edilmesi ayrı bir ironi gerçekten..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı 38life

Takımda kadro dışı olan Ljajic'i saymazsak tam 9 orta saha oyuncusu var. Şuan sakat olmayan orta saha oyuncusu 3. Bunlardan biri Atiba stoperde oynadığı için orta sahada oynayabilecek oyuncu sayımız 2.

Arkadaşlar orta sahaya yazacak 3 oyuncumuz yok. Ve biz bu yola 9 kişiyle çıktık. Bunun bana dünya üzerinde başka bir örneğini gösterin, Afrika 3. liglerinden falan da olur. Var mıdır örneği? Neden herkes bu kadar normal karşılıyor bu olayı anlayamıyorum. Hoca, yönetim, muhabirler, sosyal medyada taraftarlar... Nasıl bu kadar normal karşılayabiliyoruz?

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sakatlar toparlandığında ligde Vida'nın yanında Serdar'ı hazırlamak lazım.
Oynadıkça olacak o çocuk, ısrar etmek lazım.

Çevrimiçi sEuL

Sergen Yalçın büyük hayal kırıklığı yaşatıyor bu sene.

Sakatlıklarda onun ve ekibinin ihmali var mıdır bilmiyorum, günahını almayayım. Ama oyuncu tercihleri ve bazı anlamsız inatları can sıkıyor.

Antremanda Nsakala'yı 15 dakika sağ bekte deneyip de olmayacağını anlamaması kabul edilemez bir hata. Bu adam topu sağ ayağına alıp süremiyor bile, her pozisyonda topu soluna almak için bizim kaleye doğru dönüyor ve tehlike yaratıyor. Rakip maç boyu orayı maden gibi işledi. Nitekim iki golü de oradan yedik. Altyapıda en az Nsakala kadar sağ bek oynayacak bir çocuk illa ki vardır. Bak Serdar ne güzel oynadı işte.

Keza 20 kişilik kadroyu U19'dan gençlerle doldurmayıp 16 kişiyle İzmir'e gitmesi tek kelimeyle skandal. Maçtan önce, olmayacak şey değil, 2-3 oyuncu gıda zehirlenmesi yaşasa, maç içinde birileri sakatlansa ne olacak? Eksik kişiyle mi devam edeceğiz yoksa yedek kaleciyi saha içinde mi oynatacağız? Teknik ekipten ya da idarecilerden hiçbirinin aklına gelmedi mi anlamıyorum. Bu ihmalkarlığı düşündükçe sinirlerim tepeme çıkıyor.

Puan kayıplarını önemsemiyorum. Ligin daha çok başındayız ve hala üstlerdeyiz. Ama bu akıl tutulmaları beni bitiriyor.

Teknik ekibi bende elestirdim bu konuda, ama biz yetistirici degil yarismaci klupmusuz dedi bazi arkadaslar geregi yokmus. En iyi olanlar ve kapasitesi yetenler zaten kadroya alinip sahaya cikiyormus. Neyse, U19'da yada alt yapida N'Sakala kadar sag bek yada Tore kadar sag acik oynayabilecek oyuncu yok ise zaten kapatsinlar orayi.

Ridvan'da cok elestirildi, bir mac bir hata yapinca direkt kesildi ve oz guvenini kaybetti cocuk. Son uc mactir takimin en iyisi Ridvan, bugun ilk yaridaki pozisyondada Josef Ridvan'a biraksaydi golunu atabilirdi. Oynadikca oz guveni geliyor cocugun ama bir hata sonrasinda direkt klubeye hapsettik - o aradada butun oz guvenini kaybetti. Ama gel gor ki N'Sakala Ajax macindada sahada olacaktir bu rezil performansi ile ve Ridvan kesigi yiyecektir gene. 

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Affedilmesi birşey ifade etmez. Lisans çıkarılmadığı için bir sonraki transfer dönemine kadar oynayamaz.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı 38life

Ben iddia ediyorum Josef ve Atiba olmasa 1-2 aya lige havlu atardık. Yüzyılın kadrosuyla...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hasic'in lisansını çıkarmamak enteresan olmuş.
Devre arası bir transfer için ayrılmış olabilir.

Çevrimdışı 38life

Hasic'in lisansını çıkarmamak enteresan olmuş.
Devre arası bir transfer için ayrılmış olabilir.

Devre arasında listeden çıkarabiliyorsun istediğin oyuncuyu. Öyle bir bahane olamaz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Devre arasında listeden çıkarabiliyorsun istediğin oyuncuyu. Öyle bir bahane olamaz.

Bu durumda artık aklıma tek gelen Hasic iyi performans gösterebilir diye hoca çekindi.
Başka açıklaması yok.

Çevrimiçi tolga1903

Takımda kadro dışı olan Ljajic'i saymazsak tam 9 orta saha oyuncusu var. Şuan sakat olmayan orta saha oyuncusu 3. Bunlardan biri Atiba stoperde oynadığı için orta sahada oynayabilecek oyuncu sayımız 2.

Arkadaşlar orta sahaya yazacak 3 oyuncumuz yok. Ve biz bu yola 9 kişiyle çıktık. Bunun bana dünya üzerinde başka bir örneğini gösterin, Afrika 3. liglerinden falan da olur. Var mıdır örneği? Neden herkes bu kadar normal karşılıyor bu olayı anlayamıyorum. Hoca, yönetim, muhabirler, sosyal medyada taraftarlar... Nasıl bu kadar normal karşılayabiliyoruz?

Yahu normal falan değil maç forumuna da yazdım dünyada eşi benzeri yok bu durumun hala şanssızlık zemin falan diyorlar. Zeminin şu 11 sakatlık içindeki payı 2 falan değilse adımı değiştiririm zemine takılıp da ağır sakatlık kim yaşadı çaprazı kimin koptu kimsenin hepsi arka adale kasık vs. 120'leri zorlamak lazım diyene bakmak lazım zeminden önce elindeki oyuncu grubu 105km zor koşar pjanic alex teixeira ghezzal aldırıp 120 km zorlamak lazım diyor yüklendikçe patladı işte 9 orta sahanın 6'sından daha absürt bir durum var ortada ilk 11'in 9'u sakat ve yedeklere de sıçradı sakatlıklar. Zemin bizim oyun akışkanlığımıza ket vuruyor öncelikle kaç takım deplasmana geldi bir tane oyuncusu sakatlanmaz mı bizim stadta niye jude bellingham 15 km koştu da sakatlanmadı o iğrenç zeminde?

Çevrimdışı ferdi1903

Hahahaha atiba ve oguzhanda saktmis ajax macinda olmucaklarmis, yuh  artik yuuuuh

Çevrimdışı 38life

Necip iyileşirse Ajax maçında orta sahamız Josef-Necip-Can olacak sanırım.

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi tolga1903

Adalesinde ağrı hisseden atiba'nın oynaması zor diyor ajax maçında muhabir sanki sene 2007 sanki liverpool maçı öncesini yaşıyoruz şu maça cikmasak ne kaybederiz acaba

Çevrimdışı ferdi1903

Adalesinde ağrı hisseden atiba'nın oynaması zor diyor ajax maçında muhabir sanki sene 2007 sanki liverpool maçı öncesini yaşıyoruz şu maça cikmasak ne kaybederiz acaba
Cikmayalim daha iyi

Çevrimdışı Erman1903

Ajax maçı umurumda bile değil, yorulduk falan filan kabul etmem gerekirse yürüyün yorulmayın bu kadro ya şampiyon olacak ya da olacak.

Çevrimiçi tolga1903

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

2 senedir sınandığımız şeye bak

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahahaha atiba ve oguzhanda saktmis ajax macinda olmucaklarmis, yuh  artik yuuuuh

Bugün biraz çaba gösteren Güven' de CL listesinde yok.

Çevrimdışı 38life

Bu durumda artık aklıma tek gelen Hasic iyi performans gösterebilir diye hoca çekindi.
Başka açıklaması yok.

Hoca'nın Töredeki anlamsız kere anlamsız ısrarını görünce benim de aklıma bu geliyor maalesef. Töre'nin formasını çalmasın diye... Böyle su-i zan etmek istemiyorum ama hoca bunu düşündürmeye zorluyor insanı.

Normalde bildiğim kadarıyla 21 yaşından ufak futbolcular kaydettirilmeden de oynatılabiliyor sanırım ama Hasic sonuçta yabancı, her türlü kaydettirilmesi gerekiyor oynatılması için.

Çevrimdışı ferdi1903

Etiketler: