Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 377251 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi tolga1903

Larin batshuayi ve necip harici dönecek kimse yokmuş ajax maçına. Bu erdal'ın arası iyiydi sanki ajax ile falan konuşsa da insaf etseler aklıma başka çare gelmiyor

Çevrimdışı 38life

Yahu normal falan değil maç forumuna da yazdım dünyada eşi benzeri yok bu durumun hala şanssızlık zemin falan diyorlar. Zeminin şu 11 sakatlık içindeki payı 2 falan değilse adımı değiştiririm zemine takılıp da ağır sakatlık kim yaşadı çaprazı kimin koptu kimsenin hepsi arka adale kasık vs. 120'leri zorlamak lazım diyene bakmak lazım zeminden önce elindeki oyuncu grubu 105km zor koşar pjanic alex teixeira ghezzal aldırıp 120 km zorlamak lazım diyor yüklendikçe patladı işte 9 orta sahanın 6'sından daha absürt bir durum var ortada ilk 11'in 9'u sakat ve yedeklere de sıçradı sakatlıklar. Zemin bizim oyun akışkanlığımıza ket vuruyor öncelikle kaç takım deplasmana geldi bir tane oyuncusu sakatlanmaz mı bizim stadta niye jude bellingham 15 km koştu da sakatlanmadı o iğrenç zeminde?

Sergen hoca elindeki futbolcuların niteliklerini tartamıyor, doğru değerlendiremiyor dediğimde linç yemiştim geçen sene.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi mellfred

Sakatlar toparlandığında ligde Vida'nın yanında Serdar'ı hazırlamak lazım.
Oynadıkça olacak o çocuk, ısrar etmek lazım.
çocuk hiyerarşik dizilimde
 vida- welinton- necip- montrero-mehmet topal- atiba’dan sonraki sırada
oynaması için 5’inin  aynı anda yokluğu gerekiyor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

CL kadromuz;

Ersin Destanoğlu                 kaleci
Mert Günok                         kaleci
Valentin Rosier                    kesin
Rıdvan Yılmaz                     kesin
Francisco Montero               belirsiz
Josef de Souza                   kesin
Georges-Kevin N'Koduou     yok
Salih Uçan                         yok
Michy Batshuayi                 belirsiz
Oğuzhan Özyakup              yok
Gökhan Töre                      faydasız kilise papazı
Can Bozdoğan                    kesin
Atiba Hutchinson                yok
Mehmet Topal                    yok
Miralem Pjanic                   yok
Cyle Larin                          belirsiz
Rachid Ghezzal                  yok
Necip Uysal                       yok
Fabrice N'Sakala                mümkünse gelmesin
Welinton                           yok
Domagoj Vida                   yok
Kenan Karaman                gereksizlerden biri daha
Serdar Saatçi                   kesin
Umut Meraş                     kesin
Alex Teixeira                    yok

Çevrimdışı 38life

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

2 senedir sınandığımız şeye bak

N'sakala futbolcu değil. Bunu fırsat bulduğum, unutmadığım her gün girip bu foruma yazacam. Spam yüzünden ceza yiyene kadar.

İşin en başında yazıyorduk bunu, ama şakşakçıların, hayalcilerin yüzünden ses edemez hale gelmiştik. Alın işte. Vasat seviciliğin, şakşakçılığın getirdiği sonuç bu!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

CL de eğer sakatlıktan ya da pandemi karantinadan vs dolayı sahaya 11 çıkarılamıyorsa nasıl bir kural işliyor?
Bunu gerçekten soruyorum.

Çevrimiçi Nartallo

Yoğun maç temposu bahanesine inamıyorum.

Altay'dan, Karagümrük'ten, Alanya'dan bir-iki maç fazla oynadık. Avrupa'da ön eleme oynayan takımları hiç saymıyorum.

Yanlış işler yapıyor teknik kadro.... Ya yanlış yükleme, ya yanlış antreman....

Tabi bizde herkes yüksek ego sahibi olduğu için ne hatayı kabullenme var, ne de doğru düzgün açıklama...

Ya Atiba bile sakatlanmış, Atiba kaç yıldır kaç maç kaçırmıştır, 10 maç yoktur.

Ne şampiyonlar ligiymiş arkadaş, bu kafayla devam edersen seneye görürsün şampiyonlar ligini...
[ Son Düzenleme: 24 Eylül 2021, 23:57:16 Nartallo ]

Çevrimiçi mellfred

ajax deplasmanına gidemeyecek oyuncu sayısı artıkça içten içe bir ferahlık geliyor bana
yalan yok
oyuncuları red light districtin aurasında kaybedip sivas’ın kangalına boğdurmayalım hiç
elimizde bir cozef kaldı
jesus saklasın, başına bir şey gelirse asıl büyük  sıkıntıyı herkes o zaman görecek
ki, fragmanını demir maçında izledik

Çevrimdışı 38life

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

2 senedir sınandığımız şeye bak

Topun düşeceği yeri sezecek mental kapasitesi olmayan biri futbolcu olamaaaaaaaaaazzz. Hele savunma oyuncusu asla olamaz. Vallahi de billahi de olmaz!

Çevrimiçi tolga1903

N'sakala futbolcu değil. Bunu fırsat bulduğum, unutmadığım her gün girip bu foruma yazacam. Spam yüzünden ceza yiyene kadar.

İşin en başında yazıyorduk bunu, ama şakşakçıların, hayalcilerin yüzünden ses edemez hale gelmiştik. Alın işte. Vasat seviciliğin, şakşakçılığın getirdiği sonuç bu!

Benim en çok zoruma giden rıdvan'dan çok daha iyi bir bek falan denmesi bu adama. Sanki izledikleri spor futbol değil de atletizm sırıkla atlama falan. Adamın bizim kulübe ayak bastığından beri yedirdiği 15nci gol civarı oldu bugün yaptıklarıyla birlikte. İyi niyetli ve fizikli o kadar besiktas gibi bir kulüpte oynamak için şu 2'sini yeterli gören var başta sergen yalçın.

Çevrimdışı 38life

Bugün Mustafa Denizli N'sakala'nın yetersizliğini Beşiktaş camiasının gözüne sokarak bu camiaya bu akşam için Sergen hocadan daha fazla fayda sağlamıştır.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rıdvan her geçen maç portföyünde yer alan özelliklerinden sunmaya başladı.
Özellikle vücut çalımları falan çok değişik bir oyuncu olacak.

Çevrimdışı 38life

Larin batshuayi ve necip harici dönecek kimse yokmuş ajax maçına. Bu erdal'ın arası iyiydi sanki ajax ile falan konuşsa da insaf etseler aklıma başka çare gelmiyor

Öyle bir istekte bulunmak fark yemekten daha fazla zarar verir marka değerine.

Çevrimiçi levitate

Rıdvan her geçen maç portföyünde yer alan özelliklerinden sunmaya başladı.
Özellikle vücut çalımları falan çok değişik bir oyuncu olacak.
city'e koy sırıtmaz o kadar diyorum :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahaha Zinchenko hesabı diyorsun.
Önce bir leverkusen, wolfsburg falan yapsın sonra gider.

Çevrimiçi tolga1903

Öyle bir istekte bulunmak fark yemekten daha fazla zarar verir marka değerine.

Yaşanacak trajediden çekiniyorum yoksa tabiki mübalağa söylediğim şey öyle saçmalık olur mu adamların atacakları yoksa da atarlar çok küçük düşürücü zaten iması bile. Ama işte biz o maçın travmasını yaşadık yeni nesiller yaşamasın umuyorum, belki hiç korktuğumuz gibi olmaz ancak gidişat camianın altından kalkamayacağı bir tahribata doğru sürüklüyor bizi şaka değil bugünkü takımın cambuur'dan go ahead'dan falan farkı yok ve o seviyede 6 maçta 27 gol atıp 1 gol yiyen bir şeyle oynayacağız 4 gün sonra.

Çevrimdışı 38life

Bu coğrafyada problemlerin bekleyerek geçeceğine inanmak gibi saçma sapan bir adet var, ya da dahası problemleri sümen altı ederek yok edeceğine inanmak gibi. Bu sakatlık mevzusunda da şuan olan bu. Bana hiç masum gelmiyor teknik ekip. Geçiştiriyorlar konuyu. Sorumlu kimse çıkıp hesap versin, özür dilesin, bir şeyler yanlış yapıldıysa gerekirse avrupadan yardımcı ekip getirilsin. Sergen'in egosu kaldırmaz tabi böyle bir şeyi ama, Beşiktaş'ın yarım puanı bile herkesten daha kıymetlidir. Yönetim bu işin üstüne gidiyor mu, gitmiyor mu onla da ilgili hiçbir bilgimiz yok, muhabirlerimiz boş gezenin boş kalfası. Yönetim sıkıştırmalı teknik ekibi, sorguya çekmeli, her şeyi en ince ayrıntısına kadar öğrenmeli. Dışarıdan ekip getirip tüm antrenman programlarını kontrol ettirmeli, gerekirse yerinde izlemeli. Bunlar normal şartlarda aşırı saçma şeyler olabilir ama şartlar hiç normal değil. HİÇ!

Çevrimiçi levitate

Hahahaha atiba ve oguzhanda saktmis ajax macinda olmucaklarmis, yuh  artik yuuuuh

valla geliyor

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Benim en çok zoruma giden rıdvan'dan çok daha iyi bir bek falan denmesi bu adama. Sanki izledikleri spor futbol değil de atletizm sırıkla atlama falan. Adamın bizim kulübe ayak bastığından beri yedirdiği 15nci gol civarı oldu bugün yaptıklarıyla birlikte. İyi niyetli ve fizikli o kadar besiktas gibi bir kulüpte oynamak için şu 2'sini yeterli gören var başta sergen yalçın.

Avrupada görüyorlar hem fizikli hem teknik-mental yeterliliği üst düzey olan bekleri, sonra buraya gelip fiziksiz bek olmaz falan diye yazıyorlar. O kulüplerin beklerinin hepsi fizikli olabilir ama onlar zaten piyasada sınırlı sayıda olan hem fizik kapasitesi yüksek, hem teknik-mental kapasitesi yüksek oyuncuları parasını basıp kapıyorlar, kimseye bırakmıyorlar. Sen yerini bileceksin önce. Ayakların yere basacak.

Çevrimdışı 38life

City diyince direkt aklıma Zinchenko geliyor, Rıdvan ile boyları ve kiloları aynı.

Çevrimdışı 38life

Yaşanacak trajediden çekiniyorum yoksa tabiki mübalağa söylediğim şey öyle saçmalık olur mu adamların atacakları yoksa da atarlar çok küçük düşürücü zaten iması bile. Ama işte biz o maçın travmasını yaşadık yeni nesiller yaşamasın umuyorum, belki hiç korktuğumuz gibi olmaz ancak gidişat camianın altından kalkamayacağı bir tahribata doğru sürüklüyor bizi şaka değil bugünkü takımın cambuur'dan go ahead'dan falan farkı yok ve o seviyede 6 maçta 27 gol atıp 1 gol yiyen bir şeyle oynayacağız 4 gün sonra.

Atiba sakatlanmasa iyiydi de, Atiba'nın sakatlanması çok kötü oldu. Burada artık iş biraz da teknik ekibe kalıyor, fark yiyip yememe konusunda.

Çevrimiçi levitate

Hahaha Zinchenko hesabı diyorsun.
Önce bir leverkusen, wolfsburg falan yapsın sonra gider.
amaan napcak oraları :D

mendy içeri girdi, zinchenko'yu pep sevmiyor, mecburiyetten cancelo solda oynuyor

valla net ihtiyaçları var hem rıdvan baba false bek işlerini de biliyor, pep sever onu banko 11 başlar diyorum

Çevrimdışı can1903

Beşiktaş, Ajaxtan fark falan yemeyecek. Kıran kırana mücadele, alacağız maçı .

Ufak spoiler.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

City diyince direkt aklıma Zinchenko geliyor, Rıdvan ile boyları ve kiloları aynı.
tipleri de aynı ama bizimki daha yetenekli

Çevrimdışı doganay

CL de eğer sakatlıktan ya da pandemi karantinadan vs dolayı sahaya 11 çıkarılamıyorsa nasıl bir kural işliyor?
Bunu gerçekten soruyorum.
U19 dan istedigin kadar adam cikarabilirsin.

Etiketler: