12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor
12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor Tarih : 06.11.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Erkan Özdamar - İbrahim Çağlar Uyarcan - Erdinç Sezertam - Alper Ulusoy

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 16962 defa] 12. Hafta Beşiktaş 1-2 Trabzonspor
Anket
Beşiktaş, Trabzonspor maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimdışı 38life

Birilerine sonsuz kredi vermek ülkece yaptığımızı en büyük hata  :tabe:

Adamcılık bizde ata sporu.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Ben kategorik olarak hiçbir oyuncuya Türkiye liginde 1.5 dan fazla maaş verilememesi gerekir diyorum. Oyuncuların

yeteneklerinden bağımsız söylüyorum bunu. Bu lig bu fiyatları etmez.

Tamam sen vermezsin.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Sinan23

Hem 10 puan hemde lanet milli ara. Umarım her maç 5 yerlerde TFF gider. Penaltılarımizi vermeyen federasyonun takımını da tutmam.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Yönetim önce bu rezaleti düzeltsin. Sonra Beşiktaş konuşalım. Lafa gelince bilet dağıtmıyoruz derler. Rakip seyirciyi tribüne doldururlar. Hem de yasak varken  :money:

Büyük rezalet şu durum. Bu sene neden hakkımızın yenilmesine ses çıkmıyor belli. Birileri ile kötü olmak istemiyoruz anlaşılan.

Çevrimdışı Culpable

Abi  rakip ceza sahasina dogru kaciyorsun bir bakmissin  top senin kalencinde
bu furbolcuda  savasma ruhu kalmaz
her mac bu sekilde Sen Besiktas sin  kaleciye geri pas nedir yenik durumda iken
dakika 80  sen maci almak zorunda isen kalan 10 dakika rakibini eziceksin sahada
rakip ts degil sivas olsa  malesef ezici bir oyun yok bizde hep geri hep geri
Avci maci kazanmak yada berabere bitirmek icin uzaktan kumanda ile degisiklik yapma imkani olsa inan UTANIR maci kendisinin sabote etitgi anlasilir diye  Sergen hocanin yaptigi degisiklikleri yapmazdi

iyide sahada bir tane itiraz eden oyuncu yok baskıda kurmuyorlar hakemi zorlasınlar yönetimden önce sen sahada tepki vereceksin umurlarında değil salla başı al maaşı durumu var vurdumduymazlar
Sergenle hafta içi ağır antrenman yaptırıyor diye tartışmışlar takım yorgun koşamıyor bir iki tane çaba gösteren oyuncu var

Çevrimdışı goktasoktay

iyide sahada bir tane itiraz eden oyuncu yok baskıda kurmuyorlar hakemi zorlasınlar yönetimden önce sen sahada tepki vereceksin umurlarında değil salla başı al maaşı durumu var vurdumduymazlar
Sergenle hafta içi ağır antrenman yaptırıyor diye tartışmışlar takım yorgun koşamıyor bir iki tane çaba gösteren oyuncu var
Abi VAR ın başında oturan haysiyetsizler oyuncular itiraz etmeyince bakamıyor mu??? Bu biraz anlamsız bi savunma. Bir değil iki değil, bu kaçıncı maç. Ben aynı şeyleri yazmaktan bıktım. Bizim sahadaki durumumuz, hocanın yaptığı yanlışlar vs. bunlar hakemin işi değil. İşlerini yapsınlar yeter. Her maç göz göre göre en az iki penaltın verilmesin, eee biz kötüydük.
[ Son Düzenleme: 06 Kasım 2021, 22:02:26 goktasoktay ]

Çevrimdışı goktasoktay

Takım ile Sergen arası açıldıysa iş çoktan bitmiş demektir. Biz boşa konuşuyoruz.
Görünen o. Josef bile geçen yılki josef değil. Takımın hocaya da forma adaletine de inancı kalmamış

Çevrimdışı ALDENYX

Pjanice laf soyleniyorda yedigimiz ikinci golde josef atiba salih vardi daha beterini yedik ????????
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi bjkozy

Yaziklar olsun. Son dakika kendi sahanda saldirip atacagina kalkip yiyorsun. Hakem falan bir yana, o kadar pozisyonu harcarsan yenilmeyi hak ediyorsun. Allahtan super ligdeki takimlar SL ayarinda degiller yoksa her hafta fark yeriz.
Alanya karsisindada pek birsey yapacagimizi dusunmuyorum. Bir sezon yine bosa gidiyor. Avci gibi kazma elini kolunu sallaya sallaya sampiyon olacak

Çevrimdışı ALDENYX

Komik ama takim gecensenenin beyenilmeyen lahic mensahi bile ariyor...sergen hocanin mental cokusu biran ewwel duzeltmeli 7 mac var 21 puanin en az 18  15 puan almamiz gerek.....alamazsak cenk harici transfere gerek olmadigi gibi elden cikartabildigini gondersin...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi COB

Sergen'in şu açıklamalarından gına geldi artık. Motivasyonunu kaybetmiş ve zarar vermeye başladı. Ikidebir sorumlusu benim deyeceğine istifa etsin yoksa önümüzdeki maçlarda yuhalanıp gider.

Çevrimdışı goktasoktay

Sergen'in şu açıklamalarından gına geldi artık. Motivasyonunu kaybetmiş ve zarar vermeye başladı. Ikidebir sorumlusu benim deyeceğine istifa etsin yoksa önümüzdeki maçlarda yuhalanıp gider.
Sorumlu beliyse gereğini yapsın! O yapmıyorsa, tribüne tslileri dolduranlar yapsın!!!

Çevrimdışı tuncaboylu

Gezalin pozisyonu nasil penalti verilmedi?????? Pjanic neden cikti  ? texerya boyle oynayacaksa lahic den ne fazlasi var ? Rosier taraftara oynama  orda padi atan adami birakma yada dusur gitsin  son sn..be adam

Teixeira bize girmiş sağlam bir kazık, hayırlı olsun.

Kendimi paraladım alınmasın diye, sezonun 3'te biri bitti kazandırdığı tek maç Karagümrük maçı oldu.

Şampiyonlar Ligi'nde puan kazandırıp maaşını çıkaracaktı, 2 maç daha bekleyelim bakalım.

Çevrimdışı GreenBook

Beşiktaş’ın bu süreçte daha fazla yıpranmaması için Sergen ve yönetimin acilen istifa etmesi lazım
Klasik Türk mantığıyla hareket edip ilk maçta hoca istifa demedik demeyiz fakat Fazlasıyla sabrettik kaç maçtır yenilgi artık gemi su alıyor

Çevrimdışı tuncaboylu

Larin'le de sözleşme yenileyemeyip bedava kaçıracaklarsa, yönetim de istifa etsin bir zahmet.

Geldiklerinden beri 2 sene geçti, bir kuruş bonservis kazandıramadıkları gibi eldeki değerli adamları da bedava kaçırıyorlar.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Larin'le de sözleşme yenileyemeyip bedava kaçıracaklarsa, yönetim de istifa etsin bir zahmet.

Geldiklerinden beri 2 sene geçti, bir kuruş bonservis kazandıramadıkları gibi eldeki değerli adamları da bedava kaçırıyorlar.

Larin zaten gitti, bu saatten sonra sözleşme imzalayabileceğimizi düşünmüyorum.
Eğer Ersin-Rıdvan ve Serdar ile ocak ayında sözleşme uzatılmazsa onların da üzerine bir bardak soğuk su içebiliriz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu arada daha çok antrenman yapacakmışız neyse hayırlı olsun.

Çevrimdışı GreenBook

Bu arada daha çok antrenman yapacakmışız neyse hayırlı olsun.
İstediğin kadar antrenman yap takımındaki oyuncular isteksiz doymuş ve gevşemiş vaziyette ceplerine giren paradan başka birşey düşünmeyen insanlar olduklarından bu oyuncuları antrenmanla düzeltemezsin bakın her vakit aşırı yıldız dolu kadrolar sorun yaratır
Pjanic Alex felan çok yıldız iyi değil

Batshuayi de beklediğimden daha hayal kırıklığı oldu bir aboubakar olamayacağını kardeşime hep söylememe rağmen bana hep Batshuayi daha iyi dedi ve haksız çıktı

Hoca ile oyuncular arasında uçurum var gibi ama yönetim ve hoca istifa etmeli bana göre Beşiktaş’ı daha fazla bitirmesinler

Çevrimdışı Gökhan Kurt

VIP'leri ts taraftarı ile doldurmuşlar.
Adamlar yedek kulübesinde bile resim çektiriyor. Yazıklar olsun .

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Adamlar gelmiş evinin en güzel yerinden maç seyrediyor, yetmiyor bir de kendi evimizde kendi taraftarımızı paket ediyorlar. Yönetim ayrı alem,hoca ayrı alem. Çile içinde çile. Ha bir de bizim yönetim yarın çıkıp "misafirlerimize yapılan çirkin hareketlerden dolayı çok özür diliyoruz " falan derse de şaşırmam.  :s20:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı murat baltacı

Yaziklar olsun. Son dakika kendi sahanda saldirip atacagina kalkip yiyorsun. Hakem falan bir yana, o kadar pozisyonu harcarsan yenilmeyi hak ediyorsun. Allahtan super ligdeki takimlar SL ayarinda degiller yoksa her hafta fark yeriz.
Alanya karsisindada pek birsey yapacagimizi dusunmuyorum. Bir sezon yine bosa gidiyor. Avci gibi kazma elini kolunu sallaya sallaya sampiyon olacak
Avcı ve Trabzon hayatta şampiyon olamaz terim tokatlar bunları geçen sene piyasada yoklardi neredeyse şampiyonluğu veriyorduk iş kızışınca ts tökezler ölü gs yine şampiyon olur biz kendi derdimize yanalım ambargo koyup ligi süpürecek kadro ile oynanan oyuna düştüğümuz duruma bak olacak iş değil
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi underworld

Son goldeki umut'un yaptığı hata okullarda ders niteliğinde.
Futbolun amentüsü orada 1v1 oynanır

Çevrimiçi Samet Demir

Yediğimiz gollerin her ikiside orta sahadan top kaptırdıktan sonra bireysel hata ile geldi.

Geçen senede bu tip goller yedik. Fakat her defasında yediğimizden fazlasını attık. O yüzden çok sıkıntı olmadı.

Yazın transfer planlamasında birçok hata yaptık. Her ne kadar Pjanicin gelmesine çok sevinsemde kadro rotasyonunu sağlayamadık. Sol bek 3 kişi sağ bek yedeği yok. Josefin altarnatifi yok. Alexin altarnatifi yok. Forvet yedeği yok. Sağ kanat yedeği yok. Nkodou yu sağ açık oynatmak hocanın aklına gelmiyor.

Kadro yapılanmasında bu kadar defo varken birde hocanın bazı oyuncularda takıntılı olması ve her maça aynı taktik ile çıkması bize Avrupa ve ligde başarısızlığa itti.

Şu aşamada kan değişimi şart oldu. Ts maçında alınacak 3 puan hocanın benim adıma son şansıydı. Giden 3 puan ile benim için bu yıl bitmiş oldu.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı goktasoktay

Son goldeki umut'un yaptığı hata okullarda ders niteliğinde.
Futbolun amentüsü orada 1v1 oynanır
Aynen öyle. Umut adamını bırakmasa belkide gol olmazdı. En azından corneliusun önünü kapatabilirdi. Büyük hata yaptı orda..

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Avcı ve Trabzon hayatta şampiyon olamaz terim tokatlar bunları geçen sene piyasada yoklardi neredeyse şampiyonluğu veriyorduk iş kızışınca ts tökezler ölü gs yine şampiyon olur biz kendi derdimize yanalım ambargo koyup ligi süpürecek kadro ile oynanan oyuna düştüğümuz duruma bak olacak iş değil

Bu sezon için tek dileğim ts’nin şampiyon olması. Renkliler olmasın yeter ki.

Etiketler: