Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 380438 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı kahyaoglueren

rosier'de sakatlanmış ohoooo
Antremanlarda ne yapıyoruz acaba ? Sakatlık sayısı sezon başından beri 30 35 olmuştur herhalde.

Gecen yılın son 10 macindan  beri sürekli yarım kadroyuz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Antremanlarda ne yapıyoruz acaba ? Sakatlık sayısı sezon başından beri 30 35 olmuştur herhalde.

Sezon başında iyi bir kamp yapmaz, sezona iyi hazırlanmazsan başına bunlar gelir. Ayrıca sezon başından beri hiç bir maçımızı kapatamadığımız için sürekli yüksek viteste oynuyoruz maçları. Ama hala konuştuğumuz tek şey koşu mesafesi. Sahada ne yapmaya çalıştığımız belli olmuyorken biz koşu mesafesi konuşuyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Yönetim Sergen hocadan bir rapor istemiyor mu.

Hocayı aşırı derecede destekliyordum fakat çorbaya sinek kaçtı bir kere. Artık ne yapsa olmaz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

Oyuncu grubu bir kere inanmayı bırakırsa Mourinho olsan düzeltemezsin.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ne kadar kırılgan ve herşeyi bilen bir taraftarımız var. Ortalığı yangın yerine çevirecek bir durum görmüyorum. Her sene her hocaya her yönetime yapılannbu senede yapılmaya başlanmış. Oyuncular alınırken herkes mutlu ve destek veriyor işler kötü gidince oyunculara, onları aldırana,onları alana, yapılan müsrifçe harcamalara veryansın etmeler. Dönüpte öz eleştiri yapan yok.
Sezon başında vardır Sergen'in bir bildiği denildiği için fazla tepki gösterilmedi. Yoksa burada yapılan hamlelerin pek mantığa oturtulamadığı da konuşuldu. Özellikle orta saha konusunda çift yönlü orta saha için çok tartışmıştık. İşlerin kötü gitmesiyle çıkmadı bu sözler. Herkes iyi gitmesini umduğu için sustu ve olacakları bekledi. İşleri Sergen ve yönetim idare edemeyince de bunları kalabalıklar dile getirmeye başladı.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Ne kadar kırılgan ve herşeyi bilen bir taraftarımız var. Ortalığı yangın yerine çevirecek bir durum görmüyorum. Her sene her hocaya her yönetime yapılannbu senede yapılmaya başlanmış. Oyuncular alınırken herkes mutlu ve destek veriyor işler kötü gidince oyunculara, onları aldırana,onları alana, yapılan müsrifçe harcamalara veryansın etmeler. Dönüpte öz eleştiri yapan yok.
Trabzon yenerse 10 puan fark var abi kötü durum daha ne olabilir 20 puan mı?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beklenilen sona yaklaşıyoruz. Oyuncular değişmeyeceğine göre değişecek kişiler sırasıyla belli. İlk teknik direktör gider, düzelmezse yönetim gider. Türkiye'de işler bu şekilde yürüyor. Sonra da borçlar arttı oluyor. Kısır döngü.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Beklenilen sona yaklaşıyoruz. Oyuncular değişmeyeceğine göre değişecek kişiler sırasıyla belli. İlk teknik direktör gider, düzelmezse yönetim gider. Türkiye'de işler bu şekilde yürüyor. Sonra da borçlar arttı oluyor. Kısır döngü.
Mustafa, yönetim en suçsuz listesine girer burda. Herşeyi söyleyemiyoruz maalesef.

Çevrimiçi levitate

kral ppyi değişmiş...
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

kral ppyi değişmiş...
Biz başarısızlığı iliklerine kadar hissetmiş jenerasyonuz, bizim tek sevgimiz saygımız Beşiktaş ve başarıya hocalar yönetimler gelip geçici ama önemli olan niyettir zorla güzellik olmaz. Ya başarı ya başarı.  :money:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mustafa, yönetim en suçsuz listesine girer burda. Herşeyi söyleyemiyoruz maalesef.
Ben Türkiye şartlarından bahsettim. Bu arada yönetim de çok masum değil. Amatör şubeler Dingo'nun ahırına dönmüş durumda  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

denizli kısa vadede en pragmatik yolu bulacak adamlardan, sezon ortası göreve getirmeye müsait bir adam. şenol hoca konusunda biraz kararsızım, aslında hırslı ve kendini göstermeye odaklı olduğu dönemlerde genelde başarılı olur şu anda da gerek onun durumu gerek bizim kadro uygun. ama enerjisi kaldı mı bilemiyorum.

bizimkilerin öyle bi derdi olmaz, uzun vadeli bir şey görmeden de muhtemelen gelmez ama fonseca da boştakilerden iyi hoca.

öte yandan laf olsun diye konuşuyoruz sene bitene kadar çok acayip şeyler olmazsa yönetim sergen'i göndermez. çok riskli görürler taraftar desteğinden vs ötürü, cesaret edemezler. içerde ts'yi yenersek hele ortalık sütliman olur.

Aynen biz boşa konuşuyoruz şu anda henüz bir değişiklik olacağını ben de sanmıyorum olursa da çok yüksek ihtimalle Şenol Güneş olacaktır. Evet Fonseca'da iyi işler yapmış biri ama bizimkiler şu ortamda bir yabancıyla çalışmayı ne kadar ister ya da becerebilir onu bilmiyorum.

Ne olacağı Trabzon maçından sonra bence belli olur, alırsak her şey yine sütliman kaybedersek dananın kuyruğu kopabilir.

Çevrimdışı almanci

Aynen biz boşa konuşuyoruz şu anda henüz bir değişiklik olacağını ben de sanmıyorum olursa da çok yüksek ihtimalle Şenol Güneş olacaktır. Evet Fonseca'da iyi işler yapmış biri ama bizimkiler şu ortamda bir yabancıyla çalışmayı ne kadar ister ya da becerebilir onu bilmiyorum.

Ne olacağı Trabzon maçından sonra bence belli olur, alırsak her şey yine sütliman kaybedersek dananın kuyruğu kopabilir.

Çelişki var. Yapılanma diyorsan mantıklı olan Sergen ile şansını denemektir. Diğer opsiyonlar günü kurtarmak için yapılan hamleler olur. Herşeyi bir maça bağlayan zihniyetle yapılanmaya gidemezsin.

Çevrimiçi levitate

Biz başarısızlığı iliklerine kadar hissetmiş jenerasyonuz, bizim tek sevgimiz saygımız Beşiktaş ve başarıya hocalar yönetimler gelip geçici ama önemli olan niyettir zorla güzellik olmaz. Ya başarı ya başarı.  :money:
:claps:
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Şükrü mü neydi bir arkadaş vardı. Aklıma direk onu getirdin :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

Yanlış yaptıysa başarılı olmak adına yapmıştır bu oradakileri kullandığı anlamına gelmez, sportif durumlar dışında derken bahsettiklerini açıklarsan memnun olurum. Başkanla alay edenler varsa bunun sorumlusu Sergen mi?

Ben taraftar desteğini alıp içeride tek adam olarak kaynakları köküne kadar kullandığını düşünüyorum. Yönetimi güçsüz yakaladı ve kendi şov sezonu için her istediğini yaptırdı, kulübünü ön plana koyan insan 1 yıl için böyle planlama yaptırmaz. Kafayı yormadı - sonuna bakmadı. Başkanın özellikle sinir olduğu bir şeyi sözleşmeyi imzaladıktan hemen sonra yaptılar, Sergen kurnaz adam tayfasından habersiz olduğunu hiç sanmıyorum, kaldı ki onlara ne Sergen'in böyle bir gündemi olmasa niye uğraşsınlar bu işlerle. He çok düşük bir ihtimal haberi yoksa da sonradan öğrenmiştir, benim arkadaşım dediklerim böyle bir şey yapsa onları bir daha ortamıma almam - şu an beraberler diye biliyorum.

Bunların dışında Fenerle fingirdeme, Rıdvan üzerinden mesaj verme, reklam - programlar PR ve Şov halinde görüyorum kendisini. Bu sezon maşallahı var ağzı çok çalıştı, özellikle rahatsız olduğum birkaç şey daha var bunlara o programlarda bazı söylediklerinden vardım, kendisinin yapmadığı fakat sürekli söylenen bazı şeyleri şampiyonluk maçında yaparak bunu marifet gibi hikayeleştirmek. Ben burada işin sportif kısmına değil 'Ben yaparım' kısmına bakıyorum. Bunlar bazıları için küçük şeyler olabilir fakat benim için çok önemliler o yüzden detaya girmeme gerek yok.

Onun hakkındaki görüşümü yazdan söyledim 'cacık olmaz', bana göre er ya da geç desteklemeye devam edenler de gitmesini isteyecek. İsteyen istediği gibi düşünmekte özgür, sizler de doğru olduğunu düşünüyorsanız sahip çıkmaya devam edebilirsiniz.
[ Son Düzenleme: 31 Ekim 2021, 16:37:01 Erman1903 ]

Çevrimdışı caner.eryigit

3 maç üst üste aynı 11 çıkamadık şaka gibi

Çevrimiçi Samet Demir

3 maç üst üste aynı 11 çıkamadık şaka gibi
Hoca isteseydi Hatay maçına çıkardık. Bence hoca da oyuncular da istemedi.

Çevrimdışı Erman1903

Çelişki var. Yapılanma diyorsan mantıklı olan Sergen ile şansını denemektir. Diğer opsiyonlar günü kurtarmak için yapılan hamleler olur. Herşeyi bir maça bağlayan zihniyetle yapılanmaya gidemezsin.

Ben Sergen ve yapılanmayı biraraya getiremiyorum. Bu sezon zaten yapılanacağımız kadar yapılandık elde avuçta fazla bir şey kalmadı artık o işlere önümüzdeki yaz bakılır, ama bir yandan bunun çalışması yapılabilir. Elde hazır tutulursa tekrar olabilecek bir hoca değişikliğinde aksiyon almak kolay olur. Bana göre kurt bir hocayla tekrar iddialı duruma gelme ihtimalimiz mevcut olanla olduğundan daha fazla. Özellikle Denizli olursa, ama yine de çok yüksek bir oran sayılmaz.
[ Son Düzenleme: 31 Ekim 2021, 16:44:42 Erman1903 ]

Çevrimdışı almanci

Ben taraftar desteğini alıp içeride tek adam olarak kaynakları köküne kadar kullandığını düşünüyorum. Yönetimi güçsüz yakaladı ve kendi şov sezonu için her istediğini yaptırdı, kulübünü ön plana koyan insan 1 yıl için böyle planlama yaptırmaz. Kafayı yormadı - sonuna bakmadı. Başkanın özellikle sinir olduğu bir şeyi sözleşmeyi imzaladıktan hemen sonra yaptılar, Sergen kurnaz adam tayfasından habersiz olduğunu hiç sanmıyorum, kaldı ki onlara ne Sergen'in böyle bir gündemi olmasa niye uğraşsınlar bu işlerle. He çok düşük bir ihtimal haberi yoksa da sonradan öğrenmiştir, benim arkadaşım dediklerim böyle bir şey yapsa onları bir daha ortamıma almam - şu an beraberler diye biliyorum.

Bunların dışında Fenerle fingirdeme, Rıdvan üzerinden mesaj verme, reklam - programlar PR ve Şov halinde görüyorum kendisini. Bu sezon maşallahı var ağzı çok çalıştı, özellikle rahatsız olduğum birkaç şey daha var bunlara o programlarda bazı söylediklerinden vardım, kendisinin yapmadığı fakat sürekli söylenen bazı şeyleri şampiyonluk maçında yaparak bunu marifet gibi hikayeleştirmek. Ben burada işin sportif kısmına değil 'Ben yaparım' kısmına bakıyorum. Bunlar bazıları için küçük şeyler olabilir fakat benim için çok önemliler o yüzden detaya girmeme gerek yok.

Onun hakkındaki görüşümü yazdan söyledim 'cacık olmaz', bana göre er ya da geç desteklemeye devam edenler de gitmesini isteyecek. İsteyen istediği gibi düşünmekte özgür, sizler de doğru olduğunu düşünüyorsanız sahip çıkmaya devam edebilirsiniz.

Ortada ciddi fikir ayrılıkları konuşarak çözülemeyecekse bazen sınırları zorlamak gerekiyor. Buna yönetimi kullandığı anlamını yüklemek insanın niyetinden şüphe etmektir. Gözden kaçırılan Sergen'in kendi egosu için yaptıkları aynı zamanda Beşiktaş'ın başarısı için yaptıklarıdır. Eleştirmek herkesin hakkı ama yargılamak için yeterli değil. Başarılı olsaydı bunların hiçbiri sorun olmayacakti hatta dik durduğu ve bildiğinden şaşmadığı için övülecekti. Hatası bazı şeyleri kestirememesi oldu. Transfer döneminde kaliteli Kadro gerekiyor dendiğinde biraz yanlış anladı belki de. Kaliteli Oyuncuları kendi bildiği Doğruları ile birleştirmekte yetersiz kaldı ama bana sorarsan bu hatasından gereken Bilgi'yi aldı.

Ayrıca Yönetimin kendisini çok yalnız bırakması ve taleplerinden dolayı bütün Sorumluluğu kendisine yükleyerek ondan intikam almış olma ihtimalinden hiç bahsetmiyorsun. Sergen'i Beşiktaş'ı kendi hedeflerinin üstüne koymadı diye eleştirirken, Sende kendi Duygularından ötürü objektifliğini kaybederek istemeden Beşiktaş'ın menfaatine karşı hareket etmiş olabileceğini gözden kaçırmış, yani sende aynı Sergen'in yaşadığını yaşamış olabilirsin.

Çevrimiçi levitate

çay sigara yapıyorlar herhalde başka açıklaması yok

Çevrimdışı AigleBordeaux

çay sigara yapıyorlar herhalde başka açıklaması yok
sergen hoca attigi golleri izletiyor deniyordu  :D
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

Ortada ciddi fikir ayrılıkları konuşarak çözülemeyecekse bazen sınırları zorlamak gerekiyor. Buna yönetimi kullandığı anlamını yüklemek insanın niyetinden şüphe etmektir. Gözden kaçırılan Sergen'in kendi egosu için yaptıkları aynı zamanda Beşiktaş'ın başarısı için yaptıklarıdır. Eleştirmek herkesin hakkı ama yargılamak için yeterli değil. Başarılı olsaydı bunların hiçbiri sorun olmayacakti hatta dik durduğu ve bildiğinden şaşmadığı için övülecekti. Hatası bazı şeyleri kestirememesi oldu. Transfer döneminde kaliteli Kadro gerekiyor dendiğinde biraz yanlış anladı belki de. Kaliteli Oyuncuları kendi bildiği Doğruları ile birleştirmekte yetersiz kaldı ama bana sorarsan bu hatasından gereken Bilgi'yi aldı.

Ayrıca Yönetimin kendisini çok yalnız bırakması ve taleplerinden dolayı bütün Sorumluluğu kendisine yükleyerek ondan intikam almış olma ihtimalinden hiç bahsetmiyorsun. Sergen'i Beşiktaş'ı kendi hedeflerinin üstüne koymadı diye eleştirirken, Sende kendi Duygularından ötürü objektifliğini kaybederek istemeden Beşiktaş'ın menfaatine karşı hareket etmiş olabileceğini gözden kaçırmış, yani sende aynı Sergen'in yaşadığını yaşamış olabilirsin.

Niyetten şüphe etmiyorum her insan doğru olduğuna inandığı şeyi yapar, problem asıl burada. Yazdan beri olanı en basit şekliyle söylüyoruz, mevcudun dışında bir şey anlatmıyoruz nasıl geçen sezon başarıda hoca büyük pay sahibiyse şimdiki durumda da öyle. Geçen sezon da çok bir mühendislik falan yok kadro eksik Atiba bilmemkaç gol atıyor çoğu oyuncu kariyer performansı yapıyor şimdi her şey fazla fazla var yarısı kadar takım gibi duruyorsun oradan bakılır hocanın performansına. Bilgi alıp almadığını henüz bilmiyorum görmüş değilim. Kendisi çok tutucu ve inatçı - yeni şeylerden mümkün olduğunca uzak durmaya çalışan birisi.  İnanmıyorum, bir süre Anadolu'da falan görmem lazım şu an kendisi ile ilgili bir şey düşünmüyorum daha fazla tekrarlayıp moral bozmak da istemem.

Yönetim de masum sayılmaz güçsüzlerdi ve böyle bir yol izlediler ama camia bunu çok istedi, yönetim de verdi.  Ben Rosier - Ghezzal bile tercih etmem diyen bir kişiyim bunun oyuncuların futbolculuğuyla alakası yok geçen sezonun ekstra durumuyla verilen paralar gibi bir sürü şeyle alakası var. Herkes her şeyi dibine kadar istedi, yine de bazı şeylere yönetim müdahil olabilirlerdi. Bilerek veya bilmeyerek önemli olan yanlış yapılması. Türkiye'de futbol farklı o sırada hoca ve camia güçlüydü, şu an ise yönetim. Onlar da madem öyle işte böyle yaptılar biraz kantarın topuzu kaçtı. Belki de böyle olması gerekiyordu bilmiyorum, ülkedeki bu dönme dolap gibi futbol anlayışından yoruldum artık en iyisi hiç ilgilenmemek.

Etiketler: