Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 107 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 377902 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi levitate

Gönüller bir olunca samanlık seyran olurmuş. Hocaları amatör ruhu kaybettiği için oyuncular da buna göre psikoloji geliştiriyor. He bir de geçen sezon zaten elde avuçta pek oyuncu yoktu, Hasiç dışında adaletsizlik yaşayan oyuncu olmadı. Montero belki denilebilir ama onun da boyu belli bu seviyelerin stoperi değil, bu sezon hataları olduysa da kendisine göre iyi başlamıştı ama malesef pek bir numarası yok, ona da bir şey demeyelim takımda adam akıllı performans veren oyuncu bulunmuyor zaten.

bence mensah, welinton, nsakala olarak vardı yine ya

mensah kendini bezdirmeyi başardı, welinton iyi oynadı, nsakala rıdvanın sakatlığından sonra 11'de kaldı arada kaynadı gitti

bu yıl maşallah gözümüze sokarcasına var
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

hoca geçen yıl antep'e yenilince oyuncuları öne atmıştı, yine aynısı oldu...
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Bu Sezon Başarılı olamayabilir. Bu kredisi var. Yalnız her kredinin sınırı var. Önemli olan iyi Futbol oynanması. Yeter ki o Işığı görelim ki seneye kendisiyle devam edecek güvende olalım.

Keşke senin kadar umudum olsaydı abi ne diyeyim, taraftardan umutlular olsa da oyuncuların da ayakları gitmiyor gibi, Gs maçında ekstra karakter koyuldu ama bunu sezon içinde daha ne kadar gösteririz bilemiyorum. Artık bu külüpte bazı şeyler temelden değişmediği sürece kimin kaldığının geldiğinin önemi fazla değil. Ali gider Veli gelir idealist hoca olsa ne yazar şu düzende ikinci aya pişman olur. Para olmayınca feda, bulunca hunharca harcama garip planlamalar ve kötü mühendislikle bir yere kadar. Anca tüm şartlar bir araya gelecek içeride sinerji olacak herkes fedakarlık yapacak çıkış arayan oyuncular kariyer sezonu yaşayacak öyle başarılı olacağız.

Senelerdir aynı şeyleri anlatıyorum inan artık yoruldum beklemekten. Bu yaz bizim için büyük bir fırsattı, kulübün geleceğini kurtaracak yapılanmaya gidebilirdik ama ipleri hocaya vermeyi tercih ettik. Her insana her istediği verilmez hocanın planlamaya karışmaması gerektiğini daha ilk günlerinden söylüyordum o da son derece hevesli bir şekilde kaldıramayacağı yükün altına girdi. Artık neler olacak hep beraber göreceğiz bizim elimizden çok bir şey gelmiyor.

Çevrimdışı Erman1903

bence mensah, welinton, nsakala olarak vardı yine ya

mensah kendini bezdirmeyi başardı, welinton iyi oynadı, nsakala rıdvanın sakatlığından sonra 11'de kaldı arada kaynadı gitti

bu yıl maşallah gözümüze sokarcasına var

Mensah ve Ljajic zaten başlı başına adaletsizlik bu iki bidon yüzünden gencecik oyuncumuz aç gibi topa saldırıp milli maçta kendini patlattı. Welinton başta çok kötüydü, biraz ısrar edildi kesilmesi gerektiği için kesildi sonra gayet iyi döndü.

N'Sakala Rıdvan konusu bence tamamen adaletsizlik değil sakatlıktan sonra hiç hazır bir görüntü veremedi ama tabii şu var bazı oyuncular kötü oldukları halde kesilmediler bazıları ilk hatalarında kenara alındı. Geçen sezon oyuncuların bunlara pek şikayet ettiğini düşünmüyorum ama Mensah ve Ljajic yüzünden kaç maçı 10 kişi oynadık orası net.

Çevrimdışı almanci

Keşke senin kadar umudum olsaydı abi ne diyeyim, taraftardan umutlular olsa da oyuncuların da ayakları gitmiyor gibi, Gs maçında ekstra karakter koyuldu ama bunu sezon içinde daha ne kadar gösteririz bilemiyorum. Artık bu külüpte bazı şeyler temelden değişmediği sürece kimin kaldığının geldiğinin önemi fazla değil. Ali gider Veli gelir idealist hoca olsa ne yazar şu düzende ikinci aya pişman olur. Para olmayınca feda, bulunca hunharca harcama garip planlamalar ve kötü mühendislikle bir yere kadar. Anca tüm şartlar bir araya gelecek içeride sinerji olacak herkes fedakarlık yapacak çıkış arayan oyuncular kariyer sezonu yaşayacak öyle başarılı olacağız.

Senelerdir aynı şeyleri anlatıyorum inan artık yoruldum beklemekten. Bu yaz bizim için büyük bir fırsattı, kulübün geleceğini kurtaracak yapılanmaya gidebilirdik ama ipleri hocaya vermeyi tercih ettik. Her insana her istediği verilmez hocanın planlamaya karışmaması gerektiğini daha ilk günlerinden söylüyordum o da son derece hevesli bir şekilde kaldıramayacağı yükün altına girdi. Artık neler olacak hep beraber göreceğiz bizim elimizden çok bir şey gelmiyor.

Sergen Hocan'ya haksızlık etmeyelim. Geçen sezon şartlar idealden çok uzakdı. Kendisi de bir çok yeni tecrübe yaşadı ve herşeyin üstesinden geldi. Transferde son sözün kendisinde olması da doğruydu. Yanlış olan tercihleriydi. Bunu kabul edip hatalarından gereken dersleri çıkarırsa tekrar Başarılı olamaması için bir sebep yok. Evet bu sezon belki büyük bir fırsat teptik yalniz sezonu çöpe attığın anlamına gelmiyor bu belki bu sezonki başarısızlık geleceği kurtaracak yapılanmaya yol açacak. Kulüpte yanlış giden bir çok şeyin sorumlusu Sergen değil. 

Çevrimdışı Erman1903

Sergen Hocan'ya haksızlık etmeyelim. Geçen sezon şartlar idealden çok uzakdı. Kendisi de bir çok yeni tecrübe yaşadı ve herşeyin üstesinden geldi. Transferde son sözün kendisinde olması da doğruydu. Yanlış olan tercihleriydi. Bunu kabul edip hatalarından gereken dersleri çıkarırsa tekrar Başarılı olamaması için bir sebep yok. Evet bu sezon belki büyük bir fırsat teptik yalniz sezonu çöpe attığın anlamına gelmiyor bu belki bu sezonki başarısızlık geleceği kurtaracak yapılanmaya yol açacak. Kulüpte yanlış giden bir çok şeyin sorumlusu Sergen değil.

Yönetimler her zaman daha sorumludur sonuçta kararı onlar veriyor ama orada şu an sadece son söz değil tüm sözler hocaya ait. Evet kulübün sportif yönetim anlamında çok bir donanımı yok vb ama hiçbir zaman öyle değildi zaten, bana göre hoca bunu bildiği için oradakileri kullandı. Tüm camia kendisine destek olmaya çalışırken benim dediğim yaptığım doğrudur kafasında gitti. Mevcut durumdan sonra geçen sezonki başarı onun değil gibisinden düşünenler var ama ben başarısının hakkını her zaman verdim. Ben yazdan beri rahatsızım, sportif durumlar haricinde de çok kızgın olduğum bazı şeyler var, desteklediğim insana o kadar kolay kurulmam. Biraz kasabım şok işleri seviyorum başkan çok yufka yürekli adam onun yerinde olsam yazdan kapının önüne koyardım. Sözleşmeyi imzaladıktan sonra sırıtan suratlar Başkan gitti mi diye telefon ekranı paylaşıp adamla alay ettiler.
[ Son Düzenleme: 31 Ekim 2021, 02:25:16 Erman1903 ]

Çevrimdışı murat baltacı

Şenol güneşten sonra Sergen hocamızda kendini harcadı resmen ikiside uzun yıllar başarılı olup çalışabilirdi Şenol hocanın durumları malum ama Sergen hoca erken havlu attı Trabzon'u yensek bile bişey değişmeyecek oyuncular üzerinden maç alınan yerde hoca gidicidir oyun planı taktık teknik değişiklikler işler hiç iyi  gitmiyor şampiyonlar ligi sevdasına kapıldı geniş kadroyu yönetemedi işin kilit kısmı kim gelecek?

Bu sene planlama falan değil gemiyi limana yanastiracak hoca lazım uzun vadede Rıza hoca olabilir ama bu sene için yabancı yerine Şenol Güneş daha iyi olur gibi kafasını topladiysa limana yanastirir maksimum verim alır şampiyon yapar.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Erman1903

Şenol güneşten sonra Sergen hocamızda kendini harcadı resmen ikiside uzun yıllar başarılı olup çalışabilirdi Şenol hocanın durumları malum ama Sergen hoca erken havlu attı Trabzon'u yensek bile bişey değişmeyecek oyuncular üzerinden maç alınan yerde hoca gidicidir oyun planı taktık teknik değişiklikler işler hiç iyi  gitmiyor şampiyonlar ligi sevdasına kapıldı geniş kadroyu yönetemedi işin kilit kısmı kim gelecek?

Bu sene planlama falan değil gemiyi limana yanastiracak hoca lazım uzun vadede Rıza hoca olabilir ama bu sene için yabancı yerine Şenol Güneş daha iyi olur gibi kafasını topladiysa limana yanastirir maksimum verim alır şampiyon yapar.

Söylediklerine katılıyorum ama Şenol hoca şu an kariyerinde ciddi bir düşüş döneminde büyük takım alması onun için bence iyi olmaz. Benim aday yine Denizli, normalde onu Altay'dan koparmak doğru olmaz ama onları güzel bir noktaya getirdi, puan hedefimize ulaştık diye sinyali de çaktı bu akşam. Altay genç yabancı bir hocayla farklı hedeflere de gidebilir.

Çevrimiçi Necmi

Sıkıntı var.
büyük saçmalamış sezonun başından beri takımın yarısı sakat sakat olmayanda oynuyor zaten nasıl adaletsizlik yapılmışda oyuncuların güveni bitmiş sallayalımda diyorlar birileri yer
Bunun adı bildiğin kaos çıkartmaktır eleştiri elbet yapılmalı ama şu sallamasyon haber yapan tiplere pirim tanımayın herkesden fazla sergen eleştiren biri olarak buna saçmalık diyorum

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu Sezon Başarılı olamayabilir. Bu kredisi var. Yalnız her kredinin sınırı var. Önemli olan iyi Futbol oynanması. Yeter ki o Işığı görelim ki seneye kendisiyle devam edecek güvende olalım.
Başarısı olabilir ama şu anki olduğu şekilde olamaz. Tüm imkanlar sunulmuşken bu kadar başarısız olamaz. Kredi denilen şey havaya bakar. Hava bozuk giderse kredisini tüketmeden kendisi gider zaten.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı worns

Söylediklerine katılıyorum ama Şenol hoca şu an kariyerinde ciddi bir düşüş döneminde büyük takım alması onun için bence iyi olmaz. Benim aday yine Denizli, normalde onu Altay'dan koparmak doğru olmaz ama onları güzel bir noktaya getirdi, puan hedefimize ulaştık diye sinyali de çaktı bu akşam. Altay genç yabancı bir hocayla farklı hedeflere de gidebilir.

denizli kısa vadede en pragmatik yolu bulacak adamlardan, sezon ortası göreve getirmeye müsait bir adam. şenol hoca konusunda biraz kararsızım, aslında hırslı ve kendini göstermeye odaklı olduğu dönemlerde genelde başarılı olur şu anda da gerek onun durumu gerek bizim kadro uygun. ama enerjisi kaldı mı bilemiyorum.

bizimkilerin öyle bi derdi olmaz, uzun vadeli bir şey görmeden de muhtemelen gelmez ama fonseca da boştakilerden iyi hoca.

öte yandan laf olsun diye konuşuyoruz sene bitene kadar çok acayip şeyler olmazsa yönetim sergen'i göndermez. çok riskli görürler taraftar desteğinden vs ötürü, cesaret edemezler. içerde ts'yi yenersek hele ortalık sütliman olur.

Çevrimiçi underworld

Öncelikle sakatlık sorununa bir çözüm bulunmalı.
Neredeyse devre arası geldi iki maç üst üste aynı 11 le oynayamadık.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ts maçında yenilgi olursa benim tahminim Şenol Güneş gelir.
ANÇ yazın yapılanların hesabını kesmek için çok beklemeyecektir.

Çevrimdışı almanci

Yönetimler her zaman daha sorumludur sonuçta kararı onlar veriyor ama orada şu an sadece son söz değil tüm sözler hocaya ait. Evet kulübün sportif yönetim anlamında çok bir donanımı yok vb ama hiçbir zaman öyle değildi zaten, bana göre hoca bunu bildiği için oradakileri kullandı. Tüm camia kendisine destek olmaya çalışırken benim dediğim yaptığım doğrudur kafasında gitti. Mevcut durumdan sonra geçen sezonki başarı onun değil gibisinden düşünenler var ama ben başarısının hakkını her zaman verdim. Ben yazdan beri rahatsızım, sportif durumlar haricinde de çok kızgın olduğum bazı şeyler var, desteklediğim insana o kadar kolay kurulmam. Biraz kasabım şok işleri seviyorum başkan çok yufka yürekli adam onun yerinde olsam yazdan kapının önüne koyardım. Sözleşmeyi imzaladıktan sonra sırıtan suratlar Başkan gitti mi diye telefon ekranı paylaşıp adamla alay ettiler.

Yanlış yaptıysa başarılı olmak adına yapmıştır bu oradakileri kullandığı anlamına gelmez, sportif durumlar dışında derken bahsettiklerini açıklarsan memnun olurum. Başkanla alay edenler varsa bunun sorumlusu Sergen mi?

Çevrimdışı almanci

Başarısı olabilir ama şu anki olduğu şekilde olamaz. Tüm imkanlar sunulmuşken bu kadar başarısız olamaz. Kredi denilen şey havaya bakar. Hava bozuk giderse kredisini tüketmeden kendisi gider zaten.

Bende onu söylüyorum. Başarısız olabilirsin ama bu şekilde olamazsın. Görünen köy kılavuz istemez bu şekilde sezon sonuna kadar devam edersek kendisiyle seneye devam edemeyiz. O yüzden durum ne kadar kötü olursa olsun bu sezon sabredilmeli. Kendisi o şansı haketti ama sezon sonuna kadar geçen sezonki başarıyı tekrarlayabileceğini gösteremezse gereği düşünülür.

Çevrimdışı caner.eryigit

Yahu bu murat özen kimdir ya? Yönetimin bu adam vasıtasıyla haber uçurmasından acayip rahatsızım

Çevrimdışı caner.eryigit

Yahu bu murat özen kimdir ya? Yönetimin bu adam vasıtasıyla haber uçurmasından acayip rahatsızım
Emre kocadağ birşeyler söylüyor basına düşmeden bu adamın haberi oluyor

Çevrimiçi MUSTAFA_

Zamanında Aziz Yıldırım'ın taraftar için söylediği bir şey vardı. Nedense hemen o aklıma geldi :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Karabay

Emre kocadağ'ın açıklamasını okudum. Ben Cüneyt çakır olsam "ne büyük adamım arkadaş, yaptıkça daha çok saygı duyuyorlar" derdim.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Emre kocadağ'ın açıklamasını okudum. Ben Cüneyt çakır olsam "ne büyük adamım arkadaş, yaptıkça daha çok saygı duyuyorlar" derdim.
Dışarıdan bakan birisi acıyı sevdiğimizi düşünür. O derece saçma açıklamalar yapıyoruz. Alttan bir iş çeviriyorlar desem çoktan bir şeylerin düzelmesi lazımdı. Düzelen hiçbir şey yok. Yönetim ne kadar iyi niyetli olsa da şubelerin geneline baktığımızda başarılı olduklarını kesinlikle söyleyemeyiz. Hatta söz verdikleri mali disiplin ve yapının da çok uzağındayız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

büyük saçmalamış sezonun başından beri takımın yarısı sakat sakat olmayanda oynuyor zaten nasıl adaletsizlik yapılmışda oyuncuların güveni bitmiş sallayalımda diyorlar birileri yer
Bunun adı bildiğin kaos çıkartmaktır eleştiri elbet yapılmalı ama şu sallamasyon haber yapan tiplere pirim tanımayın herkesden fazla sergen eleştiren biri olarak buna saçmalık diyorum

Saçmalık falan değil forma adaletinin olmadığını görmemek için kör olmak lazım. 2 maç üst üste ki bu maçlardan biri ajax, stoperde taş gibi oynayan çocuğu kesip welinton oynattı başakşehir maçında ağzımıza etti welinton sonra döndü necip'e montero'ya. Ligin başından beri bir tane maçta doğru düzgün oynayamayan takıma artık el freni olan ne defansta ne ofansta katkı veremeyen atiba'yı her fırsatta oynatırken can'ı oğuzhan'ı bıçak gibi kesip atıyor. Nsakala aşkı sonunda son buldu mesela, lizbon maçında yaklaşık 10 tane falan onun kanadından pozisyon verince artık almaz oldu kadroya. Hocanın forma adaleti yok takıntılı olduğu futbolcular var her fırsatta onları oynatıp aynı sonucu almaktan vazgeçmiyor ve diğer futbolcular da bunun farkına varmış sonunda.

Çevrimdışı almanci

ts maçında yenilgi olursa benim tahminim Şenol Güneş gelir.
ANÇ yazın yapılanların hesabını kesmek için çok beklemeyecektir.

Cüneyt Çakır net bir şekilde yetki suistimali yaparak maçları istediği şekilde sabote ediyor. Sportif nedenleri aşan sebeplerden dolayı kendi adalet anlayışına göre lige ayar vermenin doğru olduğunu düşünüyor. Iyi bir Hakem olabilir ama kesinlikle taraflı yönetim sergiliyor. Özellikle Beşiktaş' la kendi içinde yaşadığı husumeti kararlarına yansıtıyor. Kendisini artık maçlarımızda istemiyoruz diye açıklama yapılması için bize çok sebep verdi.

Çevrimiçi levitate

nkoudou dönmüş artık oynayabilirmiş

Çevrimiçi murat

Ne kadar kırılgan ve herşeyi bilen bir taraftarımız var. Ortalığı yangın yerine çevirecek bir durum görmüyorum. Her sene her hocaya her yönetime yapılannbu senede yapılmaya başlanmış. Oyuncular alınırken herkes mutlu ve destek veriyor işler kötü gidince oyunculara, onları aldırana,onları alana, yapılan müsrifçe harcamalara veryansın etmeler. Dönüpte öz eleştiri yapan yok.

Çevrimiçi levitate

rosier'de sakatlanmış ohoooo

Etiketler: