32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş
32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş Skor : Kasımpaşa - Beşiktaş Tarih : 04.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Recep Tayip Erdoğan Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 52899 defa] 32. Hafta Kasımpaşa 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%64]
1 puan
4 [%16]
0 puan
5 [%20]

Toplam Oy Verenler: 25

Çevrimdışı mrred

Rosier iyi bindirdiği için hoca onu kanatta oynar sanıyor. Hiç alakası yok bambaşka şeyler.

Adam kaybolup gitti sırtı dönük oyunu yok ki adam ne yapsın
The great gig in the sky

Çevrimdışı kahyaoglueren

Rosier beke geçmeli Töre içeri takımda azcık hocadan fırça yemesi lazım gereksiz bir rahatlık var 15-20 dakika baskılı oynarsak 2 tane sıkıştırırız.
Ben de böyle düşünüyorum. Tatil modunda takım. Cok efor sarfetti kasımpaşa. Yanımızdaki adama top atamıyoruz çok ilginç. 

Çevrimiçi MUSTAFA_

Töre'ye neden bu kadar güveniliyor anlamış değilim. Herkeste bir Töre aşkı. Girse siz görün sağ kanadımızı otoban yaparlar. Gölge savunması bile yapmıyor. Rakibi izliyor. Bir de en fazla 15-20 dakikalık kondisyonu vardır şimdi. O zamana kadar Ljajic'i sola atıp Nkoudou'yu sola çekmekten başka çaremiz yok.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

josef abim geride çapa gibi oynamayınca berbat oynuyor

hoca nedense son 3 maçtır hiç fayda sağlamadığı halde ileriye atıyor

Oyun geniş alanda oynanınca josef etkisizleşir.

Aynı şekilde atiba da

The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Ç

Larin'in Mls'te kaçırdıklarından 10-15 dakikalık kısa film çıkar o yüzden şu kaçırdıklarına hiç şaşırmıyorum.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Korkak kadro çıkattın cezayı kestiler Sergen hocam. Necip ile olmaz bu işler.

Çevrimiçi tolga1903

Aga bu nsakala aşkı bitmeyecek mi hoca senin? Oyun aklı olan oyunculara düşman mısın bir takımda nkudu nsakala necip larin aynı anda oynayıp da başarılı olabilir mi? Neyi eksik şu çocuğun nsakala'dan necip ve nsakala bekleriyle ne umdun allah rızası için

Çevrimdışı can1903

Vida forvet. Larin kanada. Rosier bek.

Orta sahada Josef-Ati-Ozzy(Ljajic çıkacak)

Necip stoper.

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Orhan_

Enseyi karartmaya gerek yok. Eksiklerimize rağmen, kötü oyuna rağmen gol atmaya çok yakın bir takımız. Rakiplerimiz en iyi oyunlarında bile şu kadar fırsatı bir arada göremiyor. Bi iki ufak değişiklikle bunların içinden geçeriz. Belki de Sergen hoca önce ağızlarına balı sürdü şimdi de acıyı dayayacak :D.

Çevrimdışı mrred

Kasımpaşa ilerde Thellini bırakıyor. Böyle olunca da vida ve welinton oyuna giremiyor. Bu çok etkiledi bizi

Ona rağmen bir kaç pozisyon bulduk. Bunu aşmanın yolu topun kıymetini bilerek sabırlı şekilde hücum etmek.

Haldur huldur hücum edersek maç git gele döner ve fark yeriz.
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Oyun geniş alanda oynanınca josef etkisizleşir.

Aynı şekilde atiba da
Dar alanda oynayacak kaç tane hücum oyuncumuz var? Daha doğrusu kadroda kaç tane hücum oyuncusu var? Hücumcular ya sakat ya cezalı. Sadece bu maçta değil önümüzdeki 9 günde oynayacağımız 3 maç bizim için büyük sıkıntı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Kasımpaşanın ileri ucundaki Thellin midir nedir onu pasifize etmenin tek yolu var. Hücumları bitirmek ya da top kaptırdığımızda hemen geri kazanmak.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Dar alanda oynayacak kaç tane hücum oyuncumuz var? Daha doğrusu kadroda kaç tane hücum oyuncusu var? Hücumcular ya sakat ya cezalı. Sadece bu maçta değil önümüzdeki 9 günde oynayacağımız 3 maç bizim için büyük sıkıntı  :tabe:
Yeter ki topun kıymetini bilerek oynayalım. Kesinlikle orta yaparak oynamamalıyız. Orta demek top kaybı demek o zaman hızlı hücum yeriz.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Savaş

2 olmadığı icin umut var. Necip Oğuzhan değişikliği ile Ljajic kanada Oğuzhan ortaya Rosier yerine geçsin maç döner.

Çevrimdışı Karabay

Beyler  :) biz ne zaman rakibe "bu eforu ikinci yarı devam ettiremezler" dediysek hep ettirdiler.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı Orhan_

Beyler  :) biz ne zaman rakibe "bu eforu ikinci yarı devam ettiremezler" dediysek hep ettirdiler.

Sinerjiyi bozma :D.

Çevrimdışı mrred

Takım rakibi önde berbat ötesi karşılıyor. Ljajic denen adamın baskı zamanlaması falan berbat.

Yalandan baskı yapıyor. Bir pozisyon vardı o kadar yanlış zamanda baskı yaptı ki 3 kişiyi birden oyundan düşürdüler.

O yüzden maçın başından bari Ljajice saydırıyorum.
The great gig in the sky

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Biz aşırı kötüyüz ama şöyle bir şey var Kasımpaşa’da çok kötü. En kötü halimizle bile 2 net pozisyonumuz var. Adam akıllı oynasak dönerde adam akıllı oynayacak gibi durmuyoruz.

Çevrimiçi tolga1903

Takım rakibi önde berbat ötesi karşılıyor. Ljajic denen adamın baskı zamanlaması falan berbat.

Yalandan baskı yapıyor. Bir pozisyon vardı o kadar yanlış zamanda baskı yaptı ki 3 kişiyi birden oyundan düşürdüler.

O yüzden maçın başından bari Ljajice saydırıyorum.

Takıma girmeye başladığı kasimpasa maçından beri böyle bu adam sadece görmüyor kimse ya da görmek istemiyor. Her maç yazıyorum istisnasız bu adamın bu takımda işi yok dolu dolu oynadığımız son maç karagümrük maçıydı onda da bu yoktu bir daha hiçbir zaman o seviyeye çıkamadık hücumda sebebi de bu adam

Çevrimdışı Orhan_

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Değişiklik yok demekki 3 puana kesin elveda alırsak max 1

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!