2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1835588 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi underworld

Madem hepsi yattı o zaman tam gaz şörlot...
Şörlot şörlot şörlot

Çevrimdışı tuncaboylu

Bizim taraftarın gol atmayı bilmeyen santrafor sevdasını çözemedim Mbaye Niang'da bir ara çok isteniyordu. Genel olarak bu tip oyuncuları kulübün borçlarını yöneticilerden daha çok düşünen taraftar istiyor 3 tanesini kulüpte yetkili biri yapsan vasat oyuncu ala ala 3-5 yılda kulübü batırırlar.
Çünkü gol atabilen santraforlar 15-20 milyon Euro'dan başlıyor.

Zamanında gol atabilmiş santraforlar da senelik 3-4 milyon Euro maaşın yanında bir de imza parası istiyorlar.

Senin yapacağın, gol atabilecek santrafor almak olmalı.

Şimdi gelsin diye adaklar adanan Sörloth Trabzonspor'a gelene kadar kaç gol atabilmiş mesela?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yaço58

Vallahi yönetim çok yordu ya şampiyon olduk iki takımın seçimi vardı biz rahat oluruz dedik ama gel gör ki yapılan işler saçmalık sergen hoca ile imzalanmadı son dakika hoca karar değiştirmese şimdi hoca arıyorduk sonra ghezzal rosier iki oyuncu ve kulunu ile lig bitimi hemen pazarlığa otursan süreç bu noktalara gelmeyecekti Alex işi zaten fiyasko başkan 14 temmuza kadar duruyor taraftardam etkilenip imza parasını kabul ediyor ve buna rağmen dubaiye kaptırıyoruz soru 14 temmuza kadar başkan neredeydi yasak mı bize transferin başında adam almak forvete çıkan isimlere bakıyoruz hep belli isimler geçen sene ze Luis kslinic seferovic ve aboubakar listesi vardı son dakika zar atıp abouyu getirdiler bu sene liste yine belli dzeko Costa akpom Bi ekstra José eklenmiş birde ismi basına düşmeyen transfer hareketimiz yok geçen senede bu senede yönetim ısrarla taraftar ile karşı karşıya gelmeye çalışıyor fikstür çekilmiş ligin ilk 8 haftası bizim toplayabileceğimşz maksimum puanı toplsmsmız lazımm ama gel gör ki yönetim farkında değil bunun

Çevrimiçi MUSTAFA_

Başkan alanen yalan söylemeye başladıysa işimiz yaş. 2 forvet gelmediği an yalancı konumuna düşecek gözümde.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Başkan alanen yalan söylemeye başladıysa işimiz yaş. 2 forvet gelmediği an yalancı konumuna düşecek gözümde.

Senin gözünde daha da düşmediyse :) bundan sonra hiç düşmez.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı GreenBook

Çevrimiçi MUSTAFA_

Senin gözünde daha da düşmediyse :) bundan sonra hiç düşmez.
Gözümüzde yeri yok ki. Başkan diye bir saygımız var sadece. O saygıyı da kaybetmek için çabalıyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hayır Bu doğru olamaz
Böyle haberlere itibar etmem. Ama bu gidişle Sergen de durmaz gider. Kaç transfer donemi geçti doğru dürüst bir planları yok. Sabır taşı olsa çatlar. Para yok dediler verdik, destek olun dediler olduk. Artık düzgün bir şeyler görmek hakkımız. Yarın son günleri. Bakalım tribunler hesap sorduğunda da kamera karşısına, twitter köşelerine çıkabilecekler mi?

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Yönetim destekcileri şunu anlamıyor sanırım.

Yönetimin yaptıkları ile söyledikleri çelişkili.
Geldikleri günden bu yana böyle.
Önce kaliteli bir kadro kuracağız, 2 santrafor alacağız diyorlar sonra türlü bahanelerle 1 tane alacağız/almayacagiz durumuna geçiyorlar.

Bakıyoruz Costalar, Alex gibi isimler , teklifler çıkıyor ama alamıyoruz.

Sonuç olarak taraftar da birşeyler bekliyor, heyecanlanıyor, umut besliyor alamayınca da hüsrana uğruyor.

Akşam pazarında ne düşürürsek kârdır mantığında iseler bilelim ona göre pozisyon alalım taraftar olarak.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sergen Hoca ile resmi bir imza olmamasından dolayı kuskulanmiyor değilim.

Çevrimdışı Erman1903

Beklenti oluşturmasalar haklısın. Bu dakikadan sonra olacaklardan yönetim sorumlu. Geçen seneki gibi rahat olacak sanıyorlar. Taraftarın tezahurat yaptığı oyuncuyu elinden kaçırdın sen. Taraftarla daha lig başlamadan bağlantını kopardın, kredini bitirdin. Yarın tribünlere gelecek bu taraftar. Ne yapacaksın? Her şeyin geçen seneki gibi olacağını sanıyorlarsa yanılıyorlar. Artık başarılı olmak zorundalar ve bu noktaya kendileri geldiler.

Dostum ne diyebilirim ki, ŞL - iki tane Abou gibi santrafor falan diye çıtayı çok yükseğe koydular. Cebe göre bir plan yapılıp hedefler önceden belirlenmemiş, biz yıldızları seyrederken free oyuncular ve f/p adamların birçoğu transfer yaptı. Bu durumda en iyi seçenek akşam pazarı gibi gözüküyor, teras masası en azından bildiğimiz şey. Uygun fiyata güzel bir şeyler düşürme şansı var - atıyorum isteyene :).
[ Son Düzenleme: 23 Temmuz 2021, 12:38:50 Erman1903 ]

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Dostum ne diyebilirim ki, ŞL - iki tane Abou gibi santrafor falan diye çıtayı çok yükseğe koydular. Cebe göre bir plan yapılıp hedefler önceden belirlenmemiş, biz yıldızları seyrederken free oyuncular ve f/p adamların birçoğu transfer yaptı.
Bazı free oyuncuları gördüler ama başkanın siz pazarlık yapın bir de ben yapayım anlayışı bu noktaya getirdi bizi. Kulübe hiç me menejer girmemiş, hiç menajerin önerdiği oyuncu almamış, menajerlik ücreti ödememiş gibi davranmaları da çok gülünç oldu. Ülkemizde hala yöneticiler cebinden para verince iyi yönetici oluyorlar. Limit aşma meselesinde sürekli sınıfta kaldılar çağ dışı tavırları yüzünden. Son dakikaya kalınca menajerlerin kucağında kalacaklar haberleri yok. Sonumuz hayır olsun.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Zamanında gol atabilmiş santraforlar da senelik 3-4 milyon Euro maaşın yanında bir de imza parası istiyorlar.

Şimdi gelsin diye adaklar adanan Sörloth Trabzonspor'a gelene kadar kaç gol atabilmiş mesela?
Gol atabilecek santrafor almamız gerekiyorsa veya sadece bu tip oyuncuları getirebiliyorsak Rondon'u alır kaçarım Akpom'u değil.
[ Son Düzenleme: 23 Temmuz 2021, 12:47:28 Samet Ç ]

Çevrimiçi MUSTAFA_

Başka talip olan kulüplerde varmış. Brezilyalılar bu sene Türkiye'yi Arabistan'daki piyasalarını yükseltmek için kullanıyorlar.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Dostum ne diyebilirim ki, ŞL - iki tane Abou gibi santrafor falan diye çıtayı çok yükseğe koydular. Cebe göre bir plan yapılıp hedefler önceden belirlenmemiş, biz yıldızları seyrederken free oyuncular ve f/p adamların birçoğu transfer yaptı. Bu durumda en iyi seçenek akşam pazarı gibi gözüküyor, teras masası en azından bildiğimiz şey. Uygun fiyata güzel bir şeyler düşürme şansı var - atıyorum isteyene :).
Sonra da demesinler benim burda işim ne ben umreye gidecektim diye :)

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sen ucuzluğa kaçacağım diye gol istatistikleri kötü oyuncu getirirsin sonra Sergen Larin gibi dokunsun hayali kurarsın cenazeni Kenan K taşır. İki forvet alsak yine mantıklı bulunabilirdi ama şu an gol atabilene gitmek zorundayız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Gol atabilecek santrafor almamız gerekiyorsa veya sadece bu tip oyuncuları getirebiliyorsak Rondon'u alır kaçarım Akpom'u değil.
Rondon da 2 ay sonra 32 yaşında olacak.

Artık santrafor geliştirip satma yolunu tercih etmemiz lazım, en fazla para o mevkiide

Çevrimdışı Erman1903

Bazı free oyuncuları gördüler ama başkanın siz pazarlık yapın bir de ben yapayım anlayışı bu noktaya getirdi bizi. Kulübe hiç me menejer girmemiş, hiç menajerin önerdiği oyuncu almamış, menajerlik ücreti ödememiş gibi davranmaları da çok gülünç oldu. Ülkemizde hala yöneticiler cebinden para verince iyi yönetici oluyorlar. Limit aşma meselesinde sürekli sınıfta kaldılar çağ dışı tavırları yüzünden. Son dakikaya kalınca menajerlerin kucağında kalacaklar haberleri yok. Sonumuz hayır olsun.

Çok ciddi ilgilendiğimiz öyle birileri de pek olmadı ki, aralarından en isimli olanlarla ilgileniyoruz Tiquinho vb. Freelerde beğendiklerimiz ve kulüplüler arasında da uçurum var bu tip oyuncuların yedeği Akpom olmamalı. Yine de şu Teixeira bir şekilde dönüp gelirse taraftar her şeyi unutur.

Menajerlik ücreti ve imza parası maalesef profesyonel futbolun bir gerçeği. Eğer bu ücretleri vermemek, ya da düşük meblağlar ödemek istiyorsan hedeflerini erken belirlemen ve pozisyon alman gerekiyor boşta bir Teixeira tarzı oyuncuyu imza parasız almak çok zor iş. Adam zaten çok yüksek beklentisi olduğu için 8 aydır imza atmıyor muhtemelen başta 5-6M senelik falan istiyordu zamanla indirdi ücretini. Madem para vermeyi düşünmüyorsun o zaman kulübün tüm duvarlarına Teixeira yazmayıver biraz gizliden hareket et.

Bana göre istediklerimiz olmayacaksa son haftaları beklemek panik transferi yapmaktan iyidir ama tepki olacak onun için yapılabilecek bir şey yok beklentiler çok yükseltildi ve taraftar bunu kendi kendine yapmadı-Kurulan rüya kadroları falan biliyoruz.

Çevrimiçi levitate

işe bak yaw
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!