2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 188 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1816241 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Yabancı sınırlaması gelirken ve seneler geçtikçe iyice sıkılaşacakken, biz Gudjufi, Awete gibi adamlar getiriyoruz.

Geleceğe dönük böyle bir gençleştirme hamlesi yapılacaksa, o zaman yerli statüsünde oynayacak çocukları getirsinler

Awate Hollanda'da amatör takımda oynayan 18 yaşında bir çocukmuş. Bunun Türk statüsünde oynayan benzerleri yok mu?

Çevrimdışı ilhan mansız

yatıp kalkıp dua etsinler ghazzel tuttu sezon başı kovmak için ellerinden geleni yaptıkları vida ve nkoudou zor anda taşın altına ellerini soktu
Dua edecek çok şey var
abi olay zaten tutması, bu aslında yine başarılabilir, yıllık 70 milyon euro maaş ile herkes şampiyon olacak kadro kurar, marifet bunu ekonomik bütçe ile yapmak,,

Çevrimdışı 'TaNeR'

Nedense bu yabancı kısıtlaması muhabbeti de sanki hep biz şampiyon olduktan sonra ısıtılıp tekrardan getiriliyor   :alala:
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı GreenBook

Daha Ghezzali alamadık mı ?  Yönetim elini çabuk tut lütfen

Çevrimdışı kahyaoglueren

?s=19

Çevrimdışı savaş altay

?s=19
Bu da direncli cikti. Bakalim nasil sonuclanacak.

Çevrimiçi levitate

?s=19

çok büyük beşiktaşlı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat

futbolcular bizde kalmak istese de kaçmak istese de bizde tık yok.elimizdeki oyuncuyla sözleşme yapamıyoruz,kiralıkları alabilecek şartlarda anlaşamıyoruz,sözleşmeli oyuncuları bedava elimizden kaçırıyoruz,eldeki ıskartaları gönderemiyoruz,bir miktarda olsa para getirecek oyuncuları pazarlayamıyoruz,çok rahat satılabilecek oyuncuları da satamıyoruz,bir tek kredi çekip maaşları ödeyerek şampiyon olmaya yetiyor.altyapı oyuncularıyla çıkalım maaşlarını ödeyelim yeter diye mi düşünüyorlar acaba.teknik adamada gerek yok maaşı ödedik şampiyon yaptık diyorlar galiba.

Çevrimiçi Akil Emre

futbolcular bizde kalmak istese de kaçmak istese de bizde tık yok.elimizdeki oyuncuyla sözleşme yapamıyoruz,kiralıkları alabilecek şartlarda anlaşamıyoruz,sözleşmeli oyuncuları bedava elimizden kaçırıyoruz,eldeki ıskartaları gönderemiyoruz,bir miktarda olsa para getirecek oyuncuları pazarlayamıyoruz,çok rahat satılabilecek oyuncuları da satamıyoruz,bir tek kredi çekip maaşları ödeyerek şampiyon olmaya yetiyor.altyapı oyuncularıyla çıkalım maaşlarını ödeyelim yeter diye mi düşünüyorlar acaba.teknik adamada gerek yok maaşı ödedik şampiyon yaptık diyorlar galiba.
Abi sende böyle yazıyosan cidden durum vahim, ben hala bi umut süprizler ve klas isimlerle şov yapabiliriz umudundaydım , gerçi yabancı sınırı çok canımı sıktı , bizim yapılanmamızda yedekten veya sakatlanan yerli oyuncu yerine en az 2 oyuncu deişikliği ile tolere etmemiz lazım. Şampiyonlar liginde de rezil olma durumu olabilir. Feneri çok rahatlatan bir durum.

Çevrimiçi Necmi

yöntemi iyi buldular sokaktan 11 kişi topla maaşınıda düzgün ver seneyede şampiyonluk gelsin

Çevrimiçi murat

Abi sende böyle yazıyosan cidden durum vahim, ben hala bi umut süprizler ve klas isimlerle şov yapabiliriz umudundaydım , gerçi yabancı sınırı çok canımı sıktı , bizim yapılanmamızda yedekten veya sakatlanan yerli oyuncu yerine en az 2 oyuncu deişikliği ile tolere etmemiz lazım. Şampiyonlar liginde de rezil olma durumu olabilir. Feneri çok rahatlatan bir durum.
her gelen yönetim bizde tansfer bitmez,gelecek sezonun planlarını yapıyoruz ,görüştüğümüz oyuncular var diye sene içi atıp tutar. ama transferlerin çoğu son hafta hatta son gün ,ligler başlamış ,kampa değil lige yetişememiş şekilde geliyor.dua edelim geçen sene başakşehir dağılmış bir şekilde karşımıza çıktı da lige geçte olsa başlayabildik.

Çevrimiçi Necmi

benim hiç beklentim yok o nedenle duyumlarıda takip etmiyorum ne gelirse benim için süper oyuncu olacak çünkü kendime bir alt limit koymuyorum mutlaka iyi isimler alınacak ghazzel ve rosier böyle direnirse kalır büyük ihtimal ama sona kadarda uğraştırır kulüpleri pat diye beşiktaşta oynamak istiyorlar verelim demezde bizimkiler fırsat bilip kırarda kırar artık işin sonu ya bize gelirler yada kulüpleri kuzar kırın dizinizi oturun tribünde der göreceğiz costa tarzı isimli bir oyuncuda gelir forvete ama bunlar transfer döneminin sonunda olur sanırım biz ilk maçlarda yine sancı çekeriz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı can1903

Yıllık 2 milyon € + 750 bin başarı bonuslarıyla Diego Costayı alabiliriz. Şahsen ben isterim.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Gokhang

Bu sınırlamada kadroya koyabileceğimiz 3 tane iyi yerlimiz yok. Ersin rıdvan. 3. Kimseyi koymam şu anda kadroya. Umarım salihle sözleşme imzalanmıştır onu da kaçırırsak senede 50 maç kenan karaman izleriz herhalde. Yerli kaleci, Salih, Kaan Ayhan yapsak çok iyi olurdu.
Kalecinin yerli olması büyük rahatlık ama Ersin de dahil olmak üzere kaleyi emanet ederken rahat edebileceğimiz yerli bir isim yok. Turnuva sonrası tüm Türk oyuncuların piyasası da biraz düşmüştür bence. Eğer iyi bir teklif gelmezse ve bir şekilde Ersin'i satmadan Ghezzal'ı elimizde tutabilirsek Ersin'in kalması daha iyi olabilir.

Rıdvan da mental açıdan biraz zor günler geçiriyo bence, çünkü ona tam anlamıyla güvenen yok. Şampiyonluk maçlarında Nsakala onu kesti. Galler maçında Umut Meraş sakatlandığında Rıdvan'ın ilk 23'e bile alınmadığını farkettim. Kariyerinde çok kritik bir yol ayrımında umarım Sergen hoca sahip çıkar. Dolayısıyla Rıdvan'ı da ilk 11'e yazarken kafamda soru işareti oluşuyo.

Kenan da Necip'in Nsakala'nın maaşına gelecekse gelsin. Şenol hocayı asıl sorumlu olarak görsem de bu rezalet turnuva performanslarından sonra transferi bile ciddi bir tepki çekecek orası kesin.

Salih Uçan artık geldi gözüyle bakıyorum ayrıca Salih Özcan haberleri de vardı ama maaşta anlaşılamadı sanırsam rafa kalktı. Kaan Ayhan için de Sassuolo'nun isteyeceği bonservisi verebileceğimizi düşünmüyorum.

Çevrimdışı Erman1903

Yıllık 2 milyon € + 750 bin başarı bonuslarıyla Diego Costayı alabiliriz. Şahsen ben isterim.

Batuhan Karadeniz gibi kımıldamadan top oynuyor, bulduğunu genelde atıyor. Şu son 7 maç önceki süre aldığı sezona göre biraz daha kımıldamış ama bence maç kaçırma ihtimali az değil.

Çevrimdışı annoca

aynı maliyete sörloth gelir bence

Çevrimdışı can1903

Batuhan Karadeniz gibi kımıldamadan top oynuyor, bulduğunu genelde atıyor. Şu son 7 maç önceki süre aldığı sezona göre biraz daha kımıldamış ama bence maç kaçırma ihtimali az değil.
Oynarsa bizim ligte şov yapar abi zaten.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

aynı maliyete sörloth gelir bence
o çocuk türkiyeye bence kötü bakan topçulardan.

Çevrimdışı Erman1903

Oynarsa bizim ligte şov yapar abi zaten.

Ben pek sevmem ama oynarsa yapar onun pek tartışılacak bir tarafı yok.

Çevrimdışı GreenBook

?s=19
Diğer para düşkünleri gibi yapmadı gerçek beşiktaşlı

Çevrimdışı 'TaNeR'

?s=20
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Yorgo

Çevrimdışı can1903

Ghezzal böyle delikanlılık yaparsa, %100 bizde kalır.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Leipzig , Patson'u alamadıkları için Sörloth'u kampa götürmeye karar vermişler. Bu saatten sonra gelmez zaten.
Costa'ya kaldık diyebiliriz.