EURO 2020 (Avrupa Futbol Şampiyonası)
EURO 2020 (Avrupa Futbol Şampiyonası)

Beşiktaş Forum|EURO 2020 (Avrupa Futbol Şampiyonası) 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası hakkında her şeyi bu başlık altında konuşabilirsiniz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

EURO 2020 (Avrupa Futbol Şampiyonası)  [Okunma sayısı 52954 defa] EURO 2020 (Avrupa Futbol Şampiyonası)
Anket
Türkiye grubunu kaçıncı sırada bitirir?
1
4 [%15.4]
2
11 [%42.3]
3
3 [%11.5]
4
8 [%30.8]

Toplam Oy Verenler: 26

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

VAR’a giden pozisyon kural değişikliği yüzünden mi verilmedi?
Bende anlamadım

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi bjkozy

Bravo yani. Kendi kendimize yapiyoruz. Geride oynama askina

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bravo yani. Kendi kendimize yapiyoruz. Geride oynama askina
Geride oynamak sıkıntı değil, topa sahip olunca hızlı çıkamıyoruz
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bütün parlak simlerimiz döküldü, gerçeğimiz ortaya çıktı.

Çevrimiçi bjkozy

Çevrimdışı levent14

Bu yenilgi hayırlı yenilgi olabilir..Zira takım üzerinde çok aşırı bir havalarda olma durumu vardı..en azından hadlerini bilirler ayakları yere basar...Şampiyon ilan edenler oldu evet iyi takımız ama okadarda değil

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Orta sahada oyun aklı en yüksek oyuncu Orkun, hazırlık maçlarında da iyiydi ama maça giremedi.

Çevrimiçi mellfred

Çevrimdışı AigleBordeaux

Orta sahada oyun aklı en yüksek oyuncu Orkun, hazırlık maçlarında da iyiydi ama maça giremedi.
Yazıcı her maç 11de başlıyor ama

Çevrimiçi bjkozy

Çevrimdışı levent14

Şu maçta Uğurcani izleyen avrupalının yorumu şu olur...Refleks leri iyi ama ayakları çok kötü kaleci...Böyle oynamaya devam ederse trabzon hayal ettiği bonservisi zor görür

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ayakları bu kadar kötü bir kaleciye hiç bir elit takım talip olmaz.
Kendi kendimize bir hayal dünyası yaratıyoruz, yok Ozan 10 m euro, yok Rıdvan 6m euro, yok bilmem ne.
Avrupaya ilk çıktığımızda uykudan uyandırıyorlar sağolsunlar.

Çevrimdışı levent14

Ayakları bu kadar kötü bir kaleciye hiç bir elit takım talip olmaz.
Kendi kendimize bir hayal dünyası yaratıyoruz, yok Ozan 10 m euro, yok Rıdvan 6m euro, yok bilmem ne.
Avrupaya ilk çıktığımızda uykudan uyandırıyorlar sağolsunlar.

Dünyada uğurcan gibi refleks leri iyi olup ayakları kötü olan dünya kadar kaleci var..

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Gol atmayı düşünmeden çıkılan bir maç...

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi bjkozy

Hic kimse bana iyi takim oldugumuzu soylemesin. Ilk mactan fark yiyip ne oldugumuzu gosterdiler. Italyadaki oyuncularin hepsi gorevini yapti. Caglar, merih, zeki, umut ve ugurcanin ismi haricinde kimsenin ismini duymadim. Herifler 20+ defa kalemize geldiler

Hakan, yusuf, okay, kenan ve ozan oyuna hic agirliklarini koyamadi. Hepsi hayal kirikligina ugratti bizi. Tek kale mac oynadilar.

Hollanda ve norveci yendik diye biryerlerimiz kalkti. Turnuva baslamadan once Yunanistanin yaptigini yapariz diye umutlanmistim ama ne yazikki ilk mactan ne buyuk hayal kirikligina ugrayacagimizi iyi anladim. Bu gruptan ya 3uncu ya 4uncu oluruz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bence bu kadro yapısı ile sadece turistik tatil için gitmiş olabiliriz. Sakat ve formsuz çok oyuncu var.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

bireysel yetenek olarak çok kısıtlı  bir takımız, buna rağmen hiç bir ofansif planımız yok hayırlısı

Çevrimdışı caner.eryigit

Çok şahsiyetsiz oynadık yazık.

Çevrimiçi levitate

gol yersek napcaz acaba diye hiiiç düşünülmemiş

nasıl panik oldu bizimkiler var ya, 6-7 yemediklerine şükretsinler

Çevrimdışı AigleBordeaux

gol yersek napcaz acaba diye hiiiç düşünülmemiş

nasıl panik oldu bizimkiler var ya, 6-7 yemediklerine şükretsinler
Durmadan yabancı kuralı konusunda konuşacağına keşke biraz daha ikinci planlar üstünde çalışsaydı :)

Çevrimdışı caner.eryigit

Şenol hocanın hiçbir zaman b planı olmadı ki.
Oyun stratejisi de başta aşağı yanlıştı.
Bu kadsr derinde beklersen gelir o top bir şekilde içeri girer. Ondan sonra zaten tamamen dağıldık o daha da düşündürücü.
İtalya da taş gibi oynadı onu da söylemek lazım