13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor
13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor

Beşiktaş Forum|13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor Skor : Beşiktaş - Erzurumspor Tarih : 20.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor  [Okunma sayısı 25894 defa] 13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor
Anket
Beşiktaş, Erzurumspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%81.8]
1 puan
2 [%18.2]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimiçi Necmi

Skor : Beşiktaş - Erzurumspor
Tarih : 20.12.2020
Saat : 19:00
Stadyum : Vodafone Park
Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - İlker Takpak - Alper Çetin
VAR : Koray Gençerler - Ekrem Kan
Yayın : Bein Sports

Beşiktaş Kadrosu : -------
Gençlerbirliği Kadrosu : -------

Gol-Dakika : -------
Sarı Kart : -------
Kırmızı Kart : -------

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maçın düdüğü belli oldu  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Erzurum çimşir geçtiğinden beri yeniliyor ama fizik olarak iyi oyunculara sahip zor bir maç bekliyorum ben kolay bir maç beklemiyorum.

+Hakem faktörü de  var.6s'nin göz bebeğini vermişler.

Muhtemel 11 tahminim utku corana mecbur ersin,Rosier cezalı.

Ersin

Dorukhan     Welinton    Montero       Rıdvan

Josef 

Ghezzal         Atiba      Mensah          Larin

Aboubakar

Çevrimdışı tangaz

4 atarız delik deşik ederiz koyar geçeriz diye düşünüyorum abuş 2 tane yazar
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Nartallo

Üçten aşağı atarsak kazanamayız.

O iki golü her türlü yeriz.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Erzurum çimşir geçtiğinden beri yeniliyor ama fizik olarak iyi oyunculara sahip zor bir maç bekliyorum ben kolay bir maç beklemiyorum.

+Hakem faktörü de  var.6s'nin göz bebeğini vermişler.

Muhtemel 11 tahminim utku corana mecbur ersin,Rosier cezalı.

Ersin

Dorukhan     Welinton    Montero       Rıdvan

Josef 

Ghezzal         Atiba      Mensah          Larin

Aboubakar
Korona olan Utkumuymus , yine Ersine kaldık yani

Sergen Futbolculara söylesinde Ersine geri pas atmasınlar , her geri pasta elim ayağım titriyor , ayakları o kadar kotu ki her vurduğu top bize kontra atak olarak geri dönüyor , Ayak konusunda TolGEA 2 resmen , DEJAVU..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Gs maçına kadar olan 6 maçlık nispeten kolay fikstürün  ilk maçı. Bu seride en fazla 1 beraberlik alırız diye düşünüyorum. Diğerlerini kazanırız. Bu maçı da alacağımızı düşünüyorum. Erzurum çok formsuz.

Sağ bek Necip, stoper ikilisi Vida-Montero olmalı bence.

Korona olan Utkumuymus , yine Ersine kaldık yani

Sergen Futbolculara söylesinde Ersine geri pas atmasınlar , her geri pasta elim ayağım titriyor , ayakları o kadar kotu ki her vurduğu top bize kontra atak olarak geri dönüyor , Ayak konusunda TolGEA 2 resmen , DEJAVU..

utku serdar sarıdağ ağzından kaçırdı akşam erzurum maçında mecbur kalede ersin var dedi ancak o söylemeden de ben utku olduğunu çözmüştüm.  :)

Çevrimdışı tangaz

utku serdar sarıdağ ağzından kaçırdı akşam erzurum maçında mecbur kalede ersin var dedi ancak o söylemeden de ben utku olduğunu çözmüştüm.  :)

ikisi arasında çok da performans farkı yok ikisi de bizim seviyenin altında performans veriyorlar
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Gs maçına kadar olan 6 maçlık nispeten kolay fikstürün  ilk maçı. Bu seride en fazla 1 beraberlik alırız diye düşünüyorum. Diğerlerini kazanırız. Bu maçı da alacağımızı düşünüyorum. Erzurum çok formsuz.

Sağ bek Necip, stoper ikilisi Vida-Montero olmalı bence.
Hocanın goz bebegi Welinton oynar malesef , herkes kesilir ama Welinton kesilmez , Hocanın Ramosu o :tabe:

Çevrimiçi mellfred

maçı deplasmanda biliyordum
tarsus maçında saha zemini bu sene  ilk  defa iyi görünmüştü. yazık olacak 4 gün arayla üst üste iki maçla yine ziyan olacak

Muhtemelen bu 11 ile başlarız

Ersin

Dorukhan   Welinton  Montero   Rıdvan

Josef    Atiba

Ghezzal           Mensah            Larin

Aboubakar

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

tweet yok ne paylaşmıştın.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

Allahım ne olursa olsun kazanalım şu maçı geçen haftanın telafisi resmen tekrar önümüze düştü 1-0 olsun bizi molsun
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi mayguntr

Ortasaha kurgumuz macin yonunu belirliyecek. Josef-Ozi-Mensah isterim ben ama buyuk ihtimal hoca Josef-Atiba-Mensah yapacak.
Insallah sasirtip Necip sag bek, Josef-Ati-Dorukhan ortasahasi yapmaz.

Çevrimdışı mourinho1903

Bazen kendi taraftarimiz maclari acaba izliyor mu diye dusunuyorum. Fikstur kolay, seri yapariz falan diyenler kendi takimini hic takip etmiyor herhalde.
Bizim en cok sikinti cektigimiz zaten Anadolu takimlarina karsi olan maclar.
Cunku her mac defansif dusunceyle, cift onliberoyla (bazen 3) cikiyoruz, futboldan cok gures oynuyoruz ve kafadan 45, bazen 60 dakikayi cope atiyoruz.
Ofansif oynamadigimiz icin asla maci 2 farka tasiyip koparamiyoruz, rakibi cesaretlendiriyoruz. Bu sene Anadolu takimlarina karsi aldigimiz skorlar:

Beşiktaş    1 - 1    Antalyaspor    
Konyaspor    4 - 1    Beşiktaş    
Beşiktaş    0 - 1    Gençlerbirliği    
Denizlispor    2 - 3    Beşiktaş    
Beşiktaş    1 - 0    Yeni Malatyaspor    
Gaziantep    3 - 1    Beşiktaş    
Beşiktaş    3 - 0    Kasımpaşa    

Alanyaspor ve Basaksehir'i o kategoriye koymadim. Sonuclar ortada.
Ha, cok daha ofansif ve cesur bir kadroyla cikariz, sapina kadar motive bir takim goruruz, o zaman baska durum olur.
Ama ben yine en az cift onlibero'lu, futboldan cok gures oynadigimiz, oyun kurmakta ve pozisyona girmekte zorlandigimiz bir mac bekliyorum.
Rakip olabildigi kadar zayif olsun.
[ Son Düzenleme: 19 Aralık 2020, 22:40:10 mourinho1903 ]

Çevrimdışı Erman1903

Bazen kendi taraftarimiz maclari acaba izliyor mu diye dusunuyorum. Fikstur kolay, seri yapariz falan diyenler kendi takimini hic takip etmiyor herhalde.
Bizim en cok sikinti cektigimiz zaten Anadolu takimlarina karsi olan maclar.
Cunku her mac defansif dusunceyle, cift onliberoyla cikiyoruz, futboldan cok gures oynuyoruz ve kafadan 45, bazen 60 dakikayi cope atiyoruz.
Ofansif oynamadigimiz icin asla maci 2 farka tasiyip koparamiyoruz. Bu sene Anadolu takimlarina karsi aldigimiz skorlar:

Beşiktaş    1 - 1    Antalyaspor    
Konyaspor    4 - 1    Beşiktaş    
Beşiktaş    0 - 1    Gençlerbirliği    
Denizlispor    2 - 3    Beşiktaş    
Beşiktaş    1 - 0    Yeni Malatyaspor    
Gaziantep    3 - 1    Beşiktaş    
Beşiktaş    3 - 0    Kasımpaşa    

Alanyaspor ve Basaksehir'i o kategoriye koymadim. Sonuclar ortada.
Ha, cok daha ofansif ve cesur bir kadroyla cikariz, sapina kadar motive bir takim goruruz, o zaman baska durum olur.
Ama ben yine en az cift onlibero'lu, futboldan cok gures oynadigimiz, oyun kurmakta ve pozisyona girmekte zorlandigimiz bir mac bekliyorum.
Rakip olabildigi kadar zayif olsun.

İçimden bir ses senin Hollanda da yaşadığını ve birazdan Atiba olmasın sinemaki Atibaya konuyu getireceğini söylüyor. Sonra muhtemelen Ljajic Mensah Ozzyden ikisi Josefin önünde olsun diyeceksin  :lol:

Çevrimdışı mourinho1903

İçimden bir ses senin Hollanda da yaşadığını ve birazdan Atiba olmasın sinemaki Atibaya konuyu getireceğini söylüyor. Sonra muhtemelen Ljajic Mensah Ozzyden ikisi Josefin önünde olsun diyeceksin  :lol:

Madem istiyorsun cevap yazayim o zaman arkadasa.

Çevrimdışı mourinho1903

Ortasaha kurgumuz macin yonunu belirliyecek. Josef-Ozi-Mensah isterim ben ama buyuk ihtimal hoca Josef-Atiba-Mensah yapacak.
Insallah sasirtip Necip sag bek, Josef-Ati-Dorukhan ortasahasi yapmaz.

Katiliyorum. Bence josef-oguzhan-ljajic ideali, ama ljajic bu durumdayken olmaz. Su yazdigin uclu ideal. Bir tane sert, tam anlamiya 6 numara. Bir tane top tasiyan driplingfi, 1 tane oyun kuran key pass'ci 8. Ceza sahasina kosu konusunda sikinti olabilir, ama onu da forvetler cozecek artik.

Ben Atiba'nin bize kucuk maclarda net zarar verdigini dusunuyorum. Defansif olarak yeterince sert ve atletik degil. Ki senelerdir tek 6 olarak oynamadi, dusunmedik bile. Sirf bu bile ne kadar geriye gittiginin gostergesi. 8 numarada oynayinca da ofansta bir kisi eksik kaliyoruz. Dripling yok, adam eksiktme yok, sut sifir (Alanya macinda musait pozisyonda cekti 10 metre auta gitti yine), key pass 5-6 macta bir belki. Duran toplar haricinde fonksiyon sifir. Ozverisi, profesyonelligi, karakteri harika ama teknik anlamda zarar veriyor.

Favori olmadigimiz maclar haricinde kesinlikle ilk 11 cikmamali artik, diger maclarda skoru sonradan korumak amaciyla 60'ta girecek ideal orta saha.

Josef-atiba-dorukhan yaparsa zaten gecmis olsun. Mac 2.5 alt, bjk 1.5 alt banko. O 1 golu de kalite farki, duran top sansi, aboubakar ghezzal sihirbazligini goz onune alarak verdim.

Çevrimdışı Erman1903

Madem istiyorsun cevap yazayim o zaman arkadasa.

:)... Bana göre asıl doğru olmayan Josef-Atiba ile Dorukhan, bu iki oyuncuyla çok ters. Mensah-Ozzy'den birisi oynar bazen ikisi de denenebilir ama bunların da ne vereceği pek belli olmuyor o yüzden Atibanın yerinin garanti olması normal. 6 olarak kullanmıyoruz zaten artık gününde olduğunda maç alıyor en azından. Diğerlerini daha gününde pek göremedik o yüzden saygı duymak lazım yoksa hoca da oynatır Mensah'ı ne hayallerle aldık. İlla birileri cezalı falan olur da oynarlar yanyana da, öne geçilen rahat maçlarda da denenebilir zarar gelmez varyasyondan ama kağıt üstünde durduğu gibi durur mu orasını bilemem belki de bazı maçlarda hiç direnç gösteremezler.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mourinho1903

:)... Bana göre asıl doğru olmayan Josef-Atiba ile Dorukhan, bu iki oyuncuyla çok ters. Mensah-Ozzy'den birisi oynar bazen ikisi de denenebilir ama bunların da ne vereceği pek belli olmuyor o yüzden Atibanın yerinin garanti olması normal. 6 olarak kullanmıyoruz zaten artık gününde olduğunda maç alıyor en azından. Diğerlerini daha gününde pek göremedik o yüzden saygı duymak lazım yoksa hoca da oynatır Mensah'ı ne hayallerle aldık. İlla birileri cezalı falan olur da oynarlar yanyana da, öne geçilen rahat maçlarda da denenebilir zarar gelmez varyasyondan ama kağıt üstünde durduğu gibi durur mu orasını bilemem belki de bazı maçlarda hiç direnç gösteremezler.

Ne vereceginin belli olmasi icin adil bir sans verilmesi lazim. Atiba'yla kiyaslanabilmesi icin Atiba kadar az-cok forma sansi verilmesi lazim.
Egri oturup dogru konusalim; Atiba kotu bir form durumu yakalasa bile asla kesilmiyor. Alanya macinda cok kotuydu ve kesinlikle cikmasi gerekiyordu, 80'e kadar cikmadi.
Oguzhan o performansi gostermis olsa 46'da, en kotu 60'ta oyundan cikardi.
Oguzhan'in aldigi surelerin cogu son 10-15 dakika, o da kotu oynadigimiz ve oyunun sikistigi anlarda. Resmen taraftarin onune atiliyor. Onun disinda ilk 11 yuzu neredeyse gormuyor, gorse bile onemsiz kupa maclarinda, Avrupa kupasinda vs oluyor. Sezon basinda forma sansi bulmustu, iyi de oynuyordu, ama Antep macinda takimin en iyisiyken yine kurban edildi oyundan cikarildi, bir daha forma yuzu bulamadi.
Atiba bu sene ligde 893 dakika oynamis, Oguzhan 199, Mensah 315. Ikisini toplasan Atiba kadar etmiyor.
Gecen sene Oguzhan 12 mac 447 dakikada kalmis, Atiba 30 mac 2.585 dakika. Oguzhan devre arasinda gittigi icin yariya bolsen bile arada bariz fark var.
Oguzhan'in sakat oldugu donemler oldu da, hep mi sakat?
Mesela kupa macinda hem Oguzhan hem Guven iyiydi (Guven ait olmadigi mevkide oynamasina ragmen iyiydi).
Erzurum macinda Guven'e yer yok, tamam. Oguzhan'in baslamamasi icin ne gibi bir neden var? Ben baslamayacagindan eminim. Ve 60'tan evvel kesinlikle oyuna alinmayacak, ona da eminim.
Sen oyuncuya adil bir forma sansi, guven vermedigin surece onu performans uzerinden elestiremezsin, haksizlik olur.
Onun disinda Mensah konusunda haklisin. Performansi mac icerisinde dalgali, defansif olarak laubali, ama en azindan dinamik, top tasiyabiliyor, faul aliyor, rakibe kart gostertiyor.
Alanya macinda oyuna girdi takim inanilmaz hareketlendi bir anda. Senelerdir Anadolu takimlarina karsi cift onlibero oynuyoruz zaten, ne oyunumuz gram zevk veriyor ne de istikrarli bir sekilde
yeniyoruz adamlari. Besiktas alt tarafi Erzurumspor'a karsi Josef-Mensah-Oguzhan orta sahasini sahaya surmekten cekinmemeli bu kadar.

Çevrimiçi Samet Demir

Ersin
Dorukhan-vida-montero-ridvan
Josef
Atiba-mensah
Gezzal-larin
Abu

Vurduğunuz gol olsun

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...