38. Hafta Beşiktaş 3-3 Konyaspor
38. Hafta Beşiktaş 3-3 Konyaspor

Beşiktaş Forum|38. Hafta Beşiktaş 3-3 Konyaspor Tarih : 07.06.2023 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Volkan Ahmet Narinç - Osman Gökhan Bilir - Direnç

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

38. Hafta Beşiktaş 3-3 Konyaspor  [Okunma sayısı 6846 defa] 38. Hafta Beşiktaş 3-3 Konyaspor

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Yazık

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimiçi Samet Ç

Mert üç tane yumurtladı maç gitti

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi tolga1903

Özlemişiz kalecine rağmen kazanamamayı. Olan garibim atiba'ya oldu süre falan alacaktı rezil etti takım saolsun son günü. Şu sahadakilerin yarısını gelecek sezonda görmemek dileğiyle.

Çevrimiçi Talisca1903

Allahım şu Konyayı düşme potasında bir elimize düşürsün inşallah (Hakaret Yasak)₅ pislikler

Çevrimiçi Samet Demir

Kalede Ersin olunca Şenol hoca. Forvette de Weghort olsa tamam işte.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

redmond ve masuaku yokluğu çok farketti

Çevrimiçi Necmi

Özlemişiz kalecine rağmen kazanamamayı. Olan garibim atiba'ya oldu süre falan alacaktı rezil etti takım saolsun son günü. Şu sahadakilerin yarısını gelecek sezonda görmemek dileğiyle.
daha önce söyledimdi sanırım abu mert gedsonu tutsunlar geri kalan gidebilir

Çevrimiçi Samet Demir

40. Dk kaleyi gören gol atmak işin şut çeker, laubalilik yaparsa böyle fişini çekerler işte.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

daha önce söyledimdi sanırım abu mert gedsonu tutsunlar geri kalan gidebilir
Rosier ve Masuaku da kalsın abi :)

Çevrimiçi levitate

6 falan atsalardı daha az üzülürdüm yemin ederim

atibabaya ayıp oldu

Çevrimiçi Talisca1903

net 2 as 2 yedek kanat gerek kanatsız oynuyoruz Ghezaal Muleka satışını yaparsa yönetim benim gözümde büyük iş yapar

Çevrimiçi Necmi

Elimize gelen ikinciliği bile alamadık çok başarılıyız

Çevrimiçi Mehmet57

Mert’in icine Ersin kacmis. Saglik olsun, ne diyelim. Olan Atiba’ya oldu. Ikincilik veya ucunculuk kagit ustunde pek fark etmeyecekti zaten.

Lakin, birinci ve ikinci solbekin arasinda bu kadar kalite farki olmamali. Umut Meras su kadrodaki Besiktas seviyesinden en uzak futbolcu. Kesinlikle yeni sezona Masuaku’nun yedegi olarak baslamamali.

Çevrimiçi Talisca1903

sanırım redmınd gitti yoksa şu maçta elimizde kanat yokken oynatılırdı

Çevrimiçi Necmi

net 2 as 2 yedek kanat gerek kanatsız oynuyoruz Ghezaal Muleka satışını yaparsa yönetim benim gözümde büyük iş yapar
sakat oyuncuyu nasıl satacaksın

Çevrimiçi levitate

cenk yine çapraz koparmış galiba

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Talisca1903

cenk yine çapraz koparmış galiba
yapma ya vallahi bu çok sıkıntı oldu işte

Çevrimiçi Necmi

Güle güle atiba yolun açık olsun
Bize yaşattıkların için teşekkürler ts ye attığın golü unutamıyorum

Çevrimiçi Mehmet57

Redmond oynamadigina gore yolun sonuna gelmis demek ki. Ghezzal sakat, Nkoudou gidici derken bu takima en az 3 tane kanat oyuncusu lazim.

Edit: Cenk de caprazlari koparttiysa 4 tane lazim.

Çevrimiçi Talisca1903

Cenkin sakatlığı inşallah ciddi değildir saissve redmond gideceğine göre 2 stoper almak elzem oldu 1 solbek 4 kanat 2 orta saha 2 golcü
bu takıma 11-12 adam lazım net

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sezonun finalini yapamamak üzdüğü gibi bir ton da kayıp verdik. Umarım şu bize saç baş yolduranlardan kurtuluşumuz olur. Ayrıca başkan ne zaman gidiyor nöbetimiz hala sonlanmadı.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: