23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş
23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 04.02.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Mustafa Sönmez - Samet Çiçek - Mert Güzenge VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 9499 defa] 23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Çevrimiçi BlackEagle16

Orta sahası nehir amir olan takım Sivas’tan farkı ne
Şu adama 3 milyon artı bonuslar verdik onu geçtim gedson maaşı verdik yazıklar olsun !
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi sEuL

Orta sahası nehir amir olan takım Sivas’tan farkı ne

Yav he he, orta sahanin sucu he he. O bok attigin orta sahayi cok sevdigin Senol hocandan cok isteyen baskasi yok iste. Gorende rakip orta sahasinda Modric - Casemiro - De Bruyne oynuyor sanacak. Rakip orta sahasindada hakan, kofie, chartito oynuyor

Çevrimiçi tolga1903

Şenol güneş de saçmalamaya başladı artık. Hayatı boyunca sol önde oynayan redmond'u sağ kanatta oynatıyor 6 yıldır konya'da savunma önü oynayan amir'i 10 numara yapıyor cenk'i muleka'yı kanatta oynatıyor yetti ama yani. Şu necip uysal'ı bakın geçiyorum süper ligi ptt'de herhangi bir takım alıp da 11'e koymaz ne işi var bu adamın hala bu takımda şu oyuncu tercihlerinden bikmaya basladim bu adamın iyice iğrenç bi takım olduk

Çevrimdışı Unnamed

Şenol Güneş + yeni yaptığın transferleri de al git ANÇ

Çevrimdışı Unnamed

Nkoudou + Cenk + Redmond + Muleka < Quaresma

Çevrimiçi Samet Demir

Nkoudou + Cenk + Redmond + Muleka < Quaresma
Kardeşim Cenki çıkart bence. Diğerlerine katılıyorum.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi BlackEagle16

Kardeşim Cenki çıkart bence. Diğerlerine katılıyorum.

Cenk iç sahada oynar deplasmanda takım on kişi malesef. Eyvallah atıyor ama kosmuyor be abi

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk iç sahada oynar deplasmanda takım on kişi malesef. Eyvallah atıyor ama kosmuyor be abi
Bunu yazacaktım fırsat olmadı. Kesinlike katılıyorum. Bugün 2 forvet ve necip nedeniyle 70-80 dk 3 kişi eksik oynadık. Karagümrük ile 2 maçda hocaya yazar.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

Yav he he, orta sahanin sucu he he. O bok attigin orta sahayi cok sevdigin Senol hocandan cok isteyen baskasi yok iste. Gorende rakip orta sahasinda Modric - Casemiro - De Bruyne oynuyor sanacak. Rakip orta sahasindada hakan, kofie, chartito oynuyor
ne yazdığımı okuyor musun yoksa okuduğunu anlamama sorunun varmı
Orta sahanın suçumu diyorum büyük takım ortasahası bumu olur diyorum

Çevrimdışı Unnamed

Büyük BEŞİKTAŞ Taraftarı > ANÇ

Çevrimiçi Samet Demir

Bizde onu söylüyoruz sabahdan beri :) Hoca Tayfur, necip ve amir ile ne olmasını bekliyordu diyoruz.

Abi senden rica ediyorum. Şu hocayı aklama derdinden vazgeç. Senin gibi düşünen insanlae yüzünden takıma zarar veriliyor.

Çevrimiçi sEuL

Heee anladim, kadro yetersiz. Tamam, Sivas'ta zaten Barcelona kadrosu oldugu icin diyorum, dogru tabi.

Çevrimdışı goktasoktay

Berkay öldü mü? Bak kerem oyuna girdi fark yarattı. Necip ne abi necip! Kadro yetersiz, yersen!

Çevrimdışı Karabay

Yav bu necip yaşlanmıyor da arkadaş. Belli ki futbolu bırakmadığı sürece kurtulamayacağız.

Çevrimiçi Talisca1903

Heee anladim, kadro yetersiz. Tamam, Sivas'ta zaten Barcelona kadrosu oldugu icin diyorum, dogru tabi.
sen anlatırsan anlat karşıdakinin anlayabildiği kadar anlatabiliyorsun

Çevrimdışı COB

Şu saatten sonra tataftar Vodafone Arena'ya ne Ahmet Nur Çebi'yi nede yönetimi sokmalı.

Çevrimiçi Talisca1903

Bunu yazacaktım fırsat olmadı. Kesinlike katılıyorum. Bugün 2 forvet ve necip nedeniyle 70-80 dk 3 kişi eksik oynadık. Karagümrük ile 2 maçda hocaya yazar.

yok yanlışın var herşey hocaya yazar

Çevrimiçi Samet Demir

yok yanlışın var herşey hocaya yazar
Bana yazacak hali yok. Tabikide hocaya yazacak. Sene başı nasıl ki hocaya yazıyordu. Şimdide hocaya yazacak.

Çevrimiçi Talisca1903

Bana yazacak hali yok. Tabikide hocaya yazacak. Sene başı nasıl ki hocaya yazıyordu. Şimdide hocaya yazacak.

bravo işte bu

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş: Oyun kontrolü bizde oldu. İstediğimiz pozisyonlar yeterli değildi.

Hoca oyundan memnun. Dağılabiliriz. Film dizi tavsiye edebilecek var mı. Kafamı dağıtmam lazım.

Çevrimiçi Talisca1903

Vallahi Şenol Güneş kalır kalmaz bilemem ama yeni hoca da gelse Şenol Güneş de kalsa ilk başta şu Masukau ve kevini göndereceksin ha keza Saiis bunlar zorla mı oynatılıyor bilemem bir de şu Masuakuya 2 milyon bonservis verecekmişiz yoluna baksın
Muleka Emrecan nejip bunlarda bizim kalitemizden çok uzak
Aslında Mert rosier gedson Raşit Cenk Abou mecburen amirin üzerine yeni eklemeler yapacaksın
Ha bu operasyonları da Rize’yi küme düşüren adamla VI gibi yetersizler₁ bırakmayacaksın

Çevrimiçi Talisca1903

Ha bu arada Muleka 40 milyon eder diye fikir beyan eden kendini futbol uzmanı sanan taraftarın da asla sözünü dinlemeyeceksin modern futbol scouting diyenin ağzına kürekle yapıştıracaksın

Çevrimiçi BlackEagle16

Şu saatten sonra tataftar Vodafone Arena'ya ne Ahmet Nur Çebi'yi nede yönetimi sokmalı.
+41903

Çevrimiçi BlackEagle16

Büyük Beşiktaş taraftarı Ankaragücü maçında yönetime yönetemedigini göstermelidir.

Çevrimiçi BlackEagle16

Masuakuya gelince de gerek gelecek yeni yönetim yeni hoca şu an klüp her türlü kriz ortamındayken oynamaması ve sözleşmesinin uzamamasi en mantıklısı. Kendisini begenirdin ancak şu anda klubun ciddi para verecekse bu aksiyone gerek kalmadi hedefsiz kaldik

Etiketler: