23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş
23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 04.02.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Zorbay Küçük - Mustafa Sönmez - Samet Çiçek - Mert Güzenge VAR

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 9498 defa] 23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Merak ediyorum doksanda giren ghazzel nasıl bir fayda sağlayacak

Çevrimdışı goktasoktay

Ooooo bizimkiler Yönetim gitsin﹗ diye bağırdı

Çevrimiçi Samet Demir

Deplasman tribünü siz ne kadar güzel insanlarsınız.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Yukarda yazdım, ne ilk yarısı, ilk değişikliği 60 tan sonra, keremi ve alliyi 77 de aldı oyuna. Öndeyiz ya..

90 dakika Cenk ve Abou'yu yan yana oynatan birinden bahsediyoruz su macta. 80 yapmis degisikligi farketmez, sadece ilk yarinin degil tum maci hic etti sagolsun.

Sonunda Sivas'taki taraftarlar YONETIM GITSIN﹗ tezahuratleri etmeye basladi. Istanbul'dakilere ornek olurlar umarim

Çevrimiçi levitate

deplasmandakilere selam olsun Yönetim gitsin﹗ diye bağırdılar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

90 dakika Cenk ve Abou'yu yan yana oynatan birinden bahsediyoruz su macta. 80 yapmis degisikligi farketmez, sadece ilk yarinin degil tum maci hic etti sagolsun.

Sonunda Sivas'taki taraftarlar YONETIM GITSIN﹗ tezahuratleri etmeye basladi. Istanbul'dakilere ornek olurlar umarim
Ben de onu dedim ya. Maçın 3 te 2 sinden fazlasını heba etti.

Çevrimdışı Savaş

Necip'te ki şans bence şu dünyada kimsede yok. Teknik yok, hız yok, gol yok, asist yok, oynadığı her maç vasat altı bir futbol. Her maç sarısı garanti, kırmızı belki..

Ama gel gör ki nerdeyse her maç süre buluyor, 10 senedir Beşiktaş'ta ve Beşiktaş'ın kaptanı.

Lan hayat çok enteresan ya...

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi tolga1903

1 0 geridesin bir kere pozisyona giremiyorsun organize tek bir atağın yok şişirdiğin herhangi bir topa da vuramiyorsun cidden başka bir kötü şu takım

Çevrimiçi BlackEagle16

deplasmandakilere selam olsun Yönetim gitsin﹗ diye bağırdılar
Aynisini iç sahada da bekliyoruz
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Samet Demir

Maç sonu hoca ne diyecek de anlamayacağız çok merak ediyorum.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

@Talisca1903 kerem atakanı iyi izle abi. :)

ee izliyorum ne yapıyor uçuyor mu

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

işkence bitti herkese geçmiş olsun

Çevrimdışı Savaş

Bari isabetli bir Bir BİR 1 tane şut çekseydik. Ya sabır ya.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı COB

Yazıklar olsun, Allah bin belanızı versin.

Çevrimiçi sEuL

Maç sonu hoca ne diyecek de anlamayacağız çok merak ediyorum.

Mr. Filozof - Düğmenin ilkini yanlış bağladık, arkasından bağlamaya çalışıyoruz. Zaten ilki yanlış.

Çevrimiçi Samet Demir

ee izliyorum ne yapıyor uçuyor mu
Haklısın 2 asist 1 gol atmadı adam. Nasıl da büyük takım futbolu oynadık ama. %60 topla oynama orana bak.

Çevrimiçi Talisca1903

Akşama baskette Karşıyaka deplasmanı var onu bari alalım küme düşecek basket

Çevrimiçi Samet Ç

Şenol'un uzatma dakikalarında yaptığı iş 10 yıl önce falan yapılıyordu mağlubiyeti hakettik maalesef.

Çevrimiçi BlackEagle16

Bunlar taraftar göndermeden gitmeyecekler belli oldu

Çevrimiçi Talisca1903

Orta sahası nehir amir olan takım Sivas’tan farkı ne

Çevrimiçi Samet Demir

:)

Çevrimiçi BlackEagle16

Başaralı tek branş kalmadı acilen bu yönetimden kurtulmamız lazim acilen ! Bari transfer yapmayın Beşiktaş'ın parasını sacmayin kardeşim

Çevrimiçi BlackEagle16

Çevrimiçi Talisca1903

Masuaku ve kevin zorla oynatılıyor gibiydi en azından Umut kapasitesinde çabaladı oynatmayın şu masumsunuz felan gönlü yoksa yürüsün gitsin

Etiketler: