13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş Tarih : 05.11.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - İbrahim Çağlar Uyarcan -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 13052 defa] 13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Çevrimdışı 38life

Alanya maçı harici ben uğradığımızı hatırlamıyorum.Hakem katliamı görmek isteyen Sergenin şampiyon olduğu sezon.Şenol güneşin 3.senesine ve 4.senesinde ki gs deplasmanı bülent yıldırım ile olan maçına bakabilir.Valorant İsmaele torpil bile geçtiler giresun maçında kal sen Beşiktaşın başında dediler o yok ben kalmayacağım dedi.

Bir insanın "adıyla dalga geçerek" eleştiri yaptığını zannediyorsun. Bu seviyeye istesem de düşemem.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı DieForYou1903

Tabela yorumculuğunun göğüs gere gere yapıldığı bir yer artık cahilliğe terkedilmiş bir yerdir. Ki bu forum da tam olarak öyle bir yer. (yöneticiler kızmasın, gerçek bu.)  Burada futboldan anlayan ne kadar insan varsa hepsi küstürülüp uzaklaştırıldı, (ben asla bunlardan biri değilim. Zaten hala burada olmamdan belli  :lol: )
nitekim bilim itibar görmediği yeri terk eder diye boşa dememişler.

:)
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı caner.eryigit

Tek bir teknik-taktik yorumun yapılmadığı forumda bunu söylüyorsanız, sizin seviyeniz kahvehane seviyesinin bile altında demektir. Teknik-taktiği ne olarak zannediyorsanız artık. 
Sen pusucusun kardeşim ben yemem git başkasına yedir. Üzülüyorum sana bu kadsr bilgi birikimim valla harcanıyorsun

Çevrimdışı DieForYou1903

Modern antreman :)

Şenol Güneş: "Umut ve Rosier, ikisi de arka adalelerinde sorun olduğunu söylüyor. Bu da bizim için sorun. Maçı 90 dakika çıkaramıyorsak, başka problemler var. Bir de saha içinde 90 dakika tempoya dayanamıyorsak, o da ayrı problem. Genel ve bireysel sorunlar var."

Çevrimdışı DieForYou1903

Bir insanın "adıyla dalga geçerek" eleştiri yaptığını zannediyorsun. Bu seviyeye istesem de düşemem.

Senin derdin Beşiktaş değil belli.Şenol Güneş ile özel bir sorunun var gibi onunla çözebilirsin.

Çevrimiçi Samet Demir

Modern antreman :)

Şenol Güneş: "Umut ve Rosier, ikisi de arka adalelerinde sorun olduğunu söylüyor. Bu da bizim için sorun. Maçı 90 dakika çıkaramıyorsak, başka problemler var. Bir de saha içinde 90 dakika tempoya dayanamıyorsak, o da ayrı problem. Genel ve bireysel sorunlar var."
İyide rosier her hafta oynadı. Diyelim ki o yüzden. Umuta ne oluyor dün bir bugün iki :)

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı 38life

Sen pusucusun kardeşim ben yemem git başkasına yedir. Üzülüyorum sana bu kadsr bilgi birikimim valla harcanıyorsun

Benim herhangi bir bilgi birikimim olmadığını burada açık açık söylüyorum. Pusucu değilim, pusucu olmam için Şenol Güneşin başarısızlığını beklemem gerekir, ben buna gerek duymuyorum, çünkü Şenol Güneş halihazırda omuzlarında "Başarısız Teknik Direktör" apoletini taşıyan bir teknik direktördür.

Çevrimdışı 38life

Ne hikmetse birden Şenol Güneş gelince kondisyon sıkıntıları ayyuka çıktı.  :lol: :lol: :lol:

Çevrimdışı 38life

Senin derdin Beşiktaş değil belli.Şenol Güneş ile özel bir sorunun var gibi onunla çözebilirsin.

Benim Şenol Güneşle değil, Şenol Güneşi Beşiktaşa zorla getirten taraftarla "asla çözülemeyecek" bir problemim var. Bugün Şenol Güneş olur, yarın Sergen Yalçın olur, fark etmez. Benim derdim isimler değil, benim derdim Beşiktaşa zarar veren zihniyet.

Çevrimiçi sozkul

Şenol hoca’ya  biraz zaman tanımak lazım.   2 maç ile yargıya varmak erken. Şenol hoca bence yanlış tercih, ayrılıp gittiği takımlar dökülüyor hep. Ama bu saatten sonra yapacak bir şey yok. Destekleyeceğiz. En azından bizi avrupa kupaları potasında ve şampiyonluk potasında tutmasını ümit etmek istiyorum. Defans meselesini çözmemiz lazım.
Bir vasat sevici olarak söylüyorum bunları.

Ayrımcılığa karşıyım. Vasatların da sevilme hakları var.  😎

Çevrimdışı ERAY G

Dertleri Beşiktaş değil diyenler, dertleri neymiş ?

Çevrimiçi Mehmet57

Benim Şenol Güneşle değil, Şenol Güneşi Beşiktaşa zorla getirten taraftarla "asla çözülemeyecek" bir problemim var. Bugün Şenol Güneş olur, yarın Sergen Yalçın olur, fark etmez. Benim derdim isimler değil, benim derdim Beşiktaşa zarar veren zihniyet.

Bunu anlamakta zorluk cekiyorlar iste. El ele verip Valerien’i gondermek icin daha bastan mobbing uyguladilar. Adam sadece rakiplere degil, kendi taraftariyla mucadele etmek zorunda kaldi ama bu noktayi es geciyorlar.

Benim derdim bu konu. Senol’u gec, basarisiz olacagi malum. Derdim kendi hocasina iyi performans gostermeyi imkansiz yapip zorla bir adami getirten taraftar ile.

Çevrimdışı 38life

Neyse bugünlük bu kadar yeter. Ancak bundan sonra her maç günü eleştirilerimle buradayım. Adaletsizce eleştireceğim, Vallahi adaletsizce eleştireceğim. Gelen hocalarla duygusal bağ kuramadılar diye daha resmi maça çıkmadan eleştiren zihniyete karşı, adaletsizce eleştireceğim...

Çevrimdışı ERAY G

maçtan önce iyi oyun istedim , yine olmadı. İyi oyun olsun sonuç önemli değil, illa ki sonuç ta gelir...

Bekleyeceğiz bakalım.

Çevrimdışı 38life

Bunu anlamakta zorluk cekiyorlar iste. El ele verip Valerien’i gondermek icin daha bastan mobbing uyguladilar. Adam sadece rakiplere degil, kendi taraftariyla mucadele etmek zorunda kaldi ama bu noktayi es geciyorlar.

Benim derdim bu konu. Senol’u gec, basarisiz olacagi malum. Derdim kendi hocasina iyi performans gostermeyi imkansiz yapip zorla bir adami getirten taraftar ile.

Valerien'e yapılanlar bu arkadaşların kendilerine yapılsaydı yemin ediyorum ki sandalyelerinde oturup liseli kızlar gibi sinir krizi geçirerek ağlarlardı. Oluşturdukları yersiz ve adaletsiz baskıdan kendilerinin haberleri yok.

Çevrimiçi Samet Demir

Sene başından beri her olumsuzluğu VI'e bağlayanlar ısrarlarında devam ediyor. Yav hoca gitti farkında mısınız :)

Ayrıca biri de yazmamış bizim sağ kanatta neden adam yoktu diye. 3 tane 6-8 numara, 1 cenk ile kaos futbolu olacağını kimse yazmamış. Orta saha gedsonun ayağına baktı koca maç. Josef eskisi gibi hırçın değil. Salih kaçak dövüşçü. Oğuzhan gitti o geldi. Değişen pek birşey yok. :)

Geçen hafta ki maçı söyleyecek olursanız aynı kadro ile iştahlı oyun olması çok normal. Her takımda hoca değişikliğinde ilk maç böyle olur zaten.

Neyse umarım eksikleri hoca görmüştür. Haftaya iyi bir kadro ile maça başlarız. Milli arada da sitem ettiği kondisyon işini halletmiş olur umarım.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Mehmet57

Senol Gunes’in “Josef elinden gelen gayreti gosteriyor, Rosier o gayreti de gosteremedi” lafi zaten her seyi anlatiyor. Bosuna ilk macta hem Rosier’i, hemde Masuaku’yu cikarmadi. Kotu oynayan oyuncuya tahamulun yoksa, Josef nasil sahada kaldi?

Boyle bir takintili adami bilerek su takima getirten taraftar gercekten balik hafizali.
[ Son Düzenleme: 05 Kasım 2022, 23:21:11 Mehmet57 ]

Çevrimiçi Samet Ç

Şenol hem Rosier'e takmış hem Masuaku'ya bol bol Tayfur ve Umut izleriz bundan sonra Rosier lig başladığında 90+3'te 50-60 metre depar atıp anahtar pas atıyordu Masuaku'da kullandığı her duran topun en az yarısını verimli kullanan adamdı ne oldu bir anda şimdi takıntılara başladı yine.

Çevrimdışı Talisca1903

Siz kafayı Şenol Güneş ile bozmuşsunuz farketmez beden eğitimi hocasının kondisyon yüklemeyediği İstanbul Hatay her maç gösterdi kendini

Çevrimdışı Talisca1903

Göreceğiz neler olacağını ne kadar isterseniz umut ederseniz edin bu takım Şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacak bir daha da vasat hocalar giremeyecek bu kulübe yeter çektiğimiz

Çevrimiçi Samet Demir

Göreceğiz neler olacağını ne kadar isterseniz umut ederseniz edin bu takım Şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacak bir daha da vasat hocalar giremeyecek bu kulübe yeter çektiğimiz
Abi kötü konuşmak istemiyorumda. Yanlış düşünüyorsun. Kimse başarısız olunsun istemiyor. Aksine sene başından beri siz öyleymiş gibi yorumlar yaptınız hep. He senin hakkını yemem maç önceleri yazıyordun hep yeneriz falan diye.

VI iyidir kötüdür yeterlidir yetersiz odasında değilim. Şuan verdiğiniz desteği hiç bir zaman ona vermediniz.

Sene başından beri Şenol Güneş'in gelmesini isteyenlerden biri bile bugün Kü maçta yanlış 11 ve yanlış oyuncu değişimi hakkında birşey yazmadı.

Sürekli büyük hoca olmasından dem vuruluyor fakat bugün sahada ezildik. 2 topları direkten döndü heriflerin. 180 boyundaki adamlar kafa topu alıp 2 gol attılar bize.

Şenol hocada şaşırtmadı maç sonu yorumlarında hemen eskiye dem vurdu. Valla kusura bakmasın o zaman eski şampiyonlukları da Bilic sayesinde aldı derim ben adam.

Bilic ona 110 km koşan bir takım bıraktı. O 90 km zor koşan bir takım bıraktı.

Anadolu takımı ile maç yapmıyoruz bu arada. Derbi maçı. Derbiyi baskıyı kaldıran alır. Fb maçına bu sene böyle ezilmedik. VI değişikliği erken yapsa maçı bile alırdık.

Neyse umarım ders almıştır hoca ilerleyen haftalar takımı düzeltir.

[ Son Düzenleme: 05 Kasım 2022, 23:44:58 Samet Demir ]

Çevrimiçi sEuL

Yapın pusunuzu sıkıntı yok takım bu maç kötüydü kabul ama Hoca oynatacak Şampiyonluk oyununu
Siz Besiktas’in teknik direktorunu yerden yere vururken iyi, biz oyunu elestirince pusucu yada renkli oluyoruz. Yav he he

Çevrimdışı aunt minnie

Bu takım şampiyonluk kovalayamaz.Şenol Güneşin oynatmak istediği oyun yüksek isabetli pas yüzdesiyle oynayacak oyuncuları gerektiriyor.Bizim orta sahada pasör hiçbir oyuncu yok.Takımda ve yönetimde 2 senedir ciddi dejenerasyon var kalan haftalarda 10 tane galbiiyet alabilirsek öpüp başımıza koyalım.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu takım şampiyonluk kovalayamaz.Şenol Güneşin oynatmak istediği oyun yüksek isabetli pas yüzdesiyle oynayacak oyuncuları gerektiriyor.Bizim orta sahada pasör hiçbir oyuncu yok.Takımda ve yönetimde 2 senedir ciddi dejenerasyon var kalan haftalarda 10 tane galbiiyet alabilirsek öpüp başımıza koyalım.
Gedson ve Salih mi pasör değil? :)

Çevrimdışı Talisca1903

Abi kötü konuşmak istemiyorumda. Yanlış düşünüyorsun. Kimse başarısız olunsun istemiyor. Aksine sene başından beri siz öyleymiş gibi yorumlar yaptınız hep. He senin hakkını yemem maç önceleri yazıyordun hep yeneriz falan diye.

VI iyidir kötüdür yeterlidir yetersiz odasında değilim. Şuan verdiğiniz desteği hiç bir zaman ona vermediniz.

Sene başından beri Şenol Güneş'in gelmesini isteyenlerden biri bile bugün Kü maçta yanlış 11 ve yanlış oyuncu değişimi hakkında birşey yazmadı.

Sürekli büyük hoca olmasından dem vuruluyor fakat bugün sahada ezildik. 2 topları direkten döndü heriflerin. 180 boyundaki adamlar kafa topu alıp 2 gol attılar bize.

Şenol hocada şaşırtmadı maç sonu yorumlarında hemen eskiye dem vurdu. Valla kusura bakmasın o zaman eski şampiyonlukları da Bilic sayesinde aldı derim ben adam.

Bilic ona 110 km koşan bir takım bıraktı. O 90 km zor koşan bir takım bıraktı.

Anadolu takımı ile maç yapmıyoruz bu arada. Derbi maçı. Derbiyi baskıyı kaldıran alır. Fb maçına bu sene böyle ezilmedik. VI değişikliği erken yapsa maçı bile alırdık.

Neyse umarım ders almıştır hoca ilerleyen haftalar takımı düzeltir.

iblisaraya yenilmek tabilki can sıkıcı oluyor yazdıklarımızda bu minvalde üzücü ve kırıcı olabiliyor sen takılma buna

Bu takım defans yapmayı bilmiyor daha doğrusu defansta pozisyon almayı bilmiyor icardinin attığı goller bireysel hatadan çok yanlış pozisyon olmaktan kaynaklı  bu çözülebilir mi evet tansemin bir kaç maç üst üste oynaması gerek
Hücum konusunda ise hiç bir ezberi ve seri yok düzelir miii bence düzelir Antalya’yı kayıpsız geçip araya atmalıyız kendimizi

Umut var fazlasıyla 4-5 maçlık bir seri lazım lakin

Etiketler: