13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş Tarih : 05.11.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - İbrahim Çağlar Uyarcan -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 13295 defa] 13. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Çevrimdışı aunt minnie

Cenk-Josef-Salih o kadar kötü ki.Kaptırdıkları topların haddi hesabı yok.Çıkarken 4-5 kere kaptırıp pozisyon verdik

Çevrimdışı kahyaoglueren

Rezalet bir ilk yarı oynadık.

Hic konsantre değiliz, sahada yokuz. Hiç bir şeye çalışılmamış.

Umarım 2. yarı kıpırdanırız.

Çevrimiçi Samet Demir

Cenk-Josef-Salih o kadar kötü ki.Kaptırdıkları topların haddi hesabı yok.Çıkarken 4-5 kere kaptırıp pozisyon verdik
V.İsmael de yok artık :) anca anlıyorsunuz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı GreenBook

Rosier eski rosier değil
Josef Atibanın bir yıl önceki halinden bir tık kötü
Kanatlar çalışmıyor orta alanda sorun yaşıyoruz josef salih etkisiz
Weghorsta top atıcak adam yok

Çevrimiçi levitate

josef salih inanılmaz kötü, mantıken gs orta sahasına karşı üstün olmaları lazım ama gram top oynamadılar

cenk çok bencil, hocanın gözüne gireceksin diyr her topa dan dun vurmanın anlamı yok
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı DieForYou1903

Valorant ismaelin bıraktığı enkaz var :)
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Samet Demir

Valorant ismaelin bıraktığı enkaz var :)
Anlıyorum sizi güzel kardeşim :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı DieForYou1903

Josef sakatlıktan dönememiş,salih eski orjin günlerine döndü.Orta sahada gedson tek kalıyor.Cenk sağ kanatta yokları oynuyor sol kanada geçmesi lazım sağ kanada redmond almak lazım.Orta sahaya dele girebilir gedson-salih-dele gibi.

Çevrimiçi sEuL

Sahada kor dovusu var gibi, iki takimda berbat oynuyor.

Josef - Salih ne oynuyorlar kendileride bilmiyordur buyuk ihtimalle - sahada yoklar gibi.

Cenk, guzel bir gol atti ama Emre Tasdemir'in kanadini madene cevirmemiz gerekirken bir tane atak yapamadik o kanattan. Cenk ayrica inanilmaz basit top kayiplari yapiyor. 2. yari Redmond yada Muleka ile o kanadi daha iyi isleyebiliriz.

N'Koudu cok iyi degil ama Boey N'Koudu yuzunden bir kez cikamadi o kanattan.

Josef'e ne olmus anlayabilmis degilim, kafada bizi bitirmis sanirim.

Çevrimdışı GreenBook

Rosiere iyi bi teklif gelirse kariyerinde başarılar dilemek lazım heyecanını hevesini kaybetmiş futbolcudan verim alamazsınız yaşı ne olursa olsun
Umarım keyifli bi ikinci yarı olur

Çevrimiçi Samet Demir

Josef sakatlıktan dönememiş,salih eski orjin günlerine döndü.Orta sahada gedson tek kalıyor.Cenk sağ kanatta yokları oynuyor sol kanada geçmesi lazım sağ kanada redmond almak lazım.Orta sahaya dele girebilir gedson-salih-dele gibi.
Salih kötü diyorsun, oyunda kalsın istiyorsun. Hangisi karar ver :)

Çevrimdışı kahyaoglueren

josef salih inanılmaz kötü, mantıken gs orta sahasına karşı üstün olmaları lazım ama gram top oynamadılar

cenk çok bencil, hocanın gözüne gireceksin diyr her topa dan dun vurmanın anlamı yok
2 pozisyonda içeriye baksa bomboş adamlar vardı. 2 top kaybı yüzünden 2 tane pozisyon verdik.

Josef kariyerine dini sohbetler ve incil çevirileri üzerinden güvenli ülkesinde devam edebilir. Kafada bitirmiş gibi.

Çevrimdışı aunt minnie

Onun adı batsın.Çok seviyorsan Fransa 3.ligini falan takip edebilirsin ancak orda çalışabilir

Çevrimdışı DieForYou1903

Salih kötü diyorsun, oyunda kalsın istiyorsun. Hangisi karar ver :)

Kenarda daha iyisi olmadığı için geride 6 numarada iş yapar yinede necip mi girsin yerine :) Valorant ismaeli savunduğunuz kadar futbol bilginiz var :)

6- salih
8 - gedson
10- dele

Çevrimiçi levitate

2 pozisyonda içeriye baksa bomboş adamlar vardı. 2 top kaybı yüzünden 2 tane pozisyon verdik.

Josef kariyerine dini sohbetler ve incil çevirileri üzerinden güvenli ülkesinde devam edebilir. Kafada bitirmiş gibi.

josef üzdü maalesef, atibadan meşaleyi devralacak kişi olarak bakıyordum, bu kafada devam edecekse gitmeli
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı DieForYou1903

Onun adı batsın.Çok seviyorsan Fransa 3.ligini falan takip edebilirsin ancak orda çalışabilir

Sanmıyorum amatörde belki :D

Çevrimiçi levitate

gs'de berbat takım, adamları pozisyona sokan biziz

tüm atakları bizimkilerin hatalarından geldi

Çevrimdışı caner.eryigit

2 hamle ile maçı alabiliriz.
Rosier kanaması var belli oldu.
Redmond muleka dele maçı çözer.
Çok duran veriyoruz Salih hep yanlış yerlerde dele doğru yere giriyor onunda gücü yok.
Beklerin hücum desteği sıfır.
Gedson nkoudu çabasıyla anca atak yapabiliyoruz.

Çevrimiçi Talisca1903

Sakin sakin halledecez yenecez şaibasarayı

Çevrimiçi Samet Demir

Söylediğimden farklı bir sonuç çıkarmanı beklemiyordum zaten. Sadece objektif yorum yapmanızı beklerdim.

Şenol hoca yanlış kadro ile çıktı demek zor değil. Adamların sol kanatta maden var. Bizde sol kanat oyuncusu yedekte bekliyor. 3 tane 6 ve 8 oynayan futbolcu ile kör dövüşü yaparsın tabi.

Çevrimdışı caner.eryigit

Yalnız iki gol de çok güzel goldü.
Hocam yap hamleleri çöz şu maçı kazanırsak havaya gireriz Bi 45 dk hadi Beşiktaşım

Çevrimiçi levitate

salih ilginç şekilde sağ-sol içte oynayamıyor, ortada olunca daha etkili

Çevrimdışı kahyaoglueren

Senol Güneş döneminde derbi deplasmanlarını 2015 2016 Gs deplasmanı dışında hiç iyi oynamadık bu arada.

Bugün sonuç gelmesi önemli.
Sonuç gelse bile takım hiç konsantre ve mac hazırlığı yapmış gibi değil.

Çevrimiçi Samet Demir

Sakin sakin halledecez yenecez şaibasarayı
Maçı izliyor musun abi?

Çevrimiçi BlackEagle16

Cenk gereğini yaptı. Artık çıkması gerek egerki nkoudu çıkarırsa boey oyuna dahil olur bizim için felaket olur. Cenk redmond(muleka) değişikliği ve Salih-dele allı değişikliği ile ikinci ayriya başlamalıyız.
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Etiketler: