11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş
11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş Tarih : 24.10.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Kadir Sağlam - Serkan Olguncan - Samet Çavuş - Bahattin

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7728 defa] 11. Hafta Hatayspor 2-1 Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

işte yeni taraftar yapısı bunları idrak edemiyor valerien gibi adamı Beşiktaşa hoca olarak layık gören adam takımın büyüklüğünü kavrayamamış demektir vasata alışmakçok kötü bir şey hep iyisini isteyeceksin ki alırsın byük takımsın

ben sene başı talisca yazarken ooovv çok para diye yangın çıkardılar sonuç avrupası olmayan takım weghorst gedson delle ali saiis indirdi

o dediğin şeyler biraz yönetimin kafayla alakalı, maalesef camiamızın büyüklüğünü kavrayamayanlar onlar, karar vermeyi beceremeyende onlar

talisca paragöz adam + bonservisi var ciddi zor olur o iş, yoksa herkes ister neden istemesinler :D

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Talisca1903

o dediğin şeyler biraz yönetimin kafayla alakalı, maalesef camiamızın büyüklüğünü kavrayamayanlar onlar, karar vermeyi beceremeyende onlar

talisca paragöz adam + bonservisi var ciddi zor olur o iş, yoksa herkes ister neden istemesinler :D
pas oyununu bozuyor modern futbolda yeri yokmuş öyle diyolar

Çevrimdışı murat baltacı

Sergenmi Şenolmu ona karar verelim ikiside bu kadroyu ayağa kaldırır ama Şenol Güneş yaş itibariyle uğraşırmi uğraşmazmi onu anlamak lazım
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

pas oyununu bozuyor modern futbolda yeri yokmuş öyle diyolar

ya talisca pas oyununu falan yer bitirir çöpe atar napcan pası, gider 30 metreden atar alırsın galibiyetini çıkarsın

şu an takımda olsa valerien kraldı bilmem kaç puanla liderdik, tam sorun çözücü adam ama çok pahalı :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Talisca1903

ya talisca pas oyununu falan yer bitirir çöpe atar napcan pası, gider 30 metreden atar alırsın galibiyetini çıkarsın

şu an takımda olsa valerien kraldı bilmem kaç puanla liderdik, tam sorun çözücü adam ama çok pahalı :D
necipe çevirirdi taliscayı valerien top peşinde felen koştururdu gedsonu ne hale getirdi görüyoruz

Çevrimiçi levitate

necipe çevirirdi taliscayı valerien top peşinde felen koştururdu gedsonu ne hale getirdi görüyoruz

talisca takmazdı eli belinde ileride beklerdi

Çevrimiçi underworld

Perşembe nin gelişi çarşamba dan belliydi ama görebilene

Çevrimdışı Talisca1903

Perşembe nin gelişi çarşamba dan belliydi ama görebilene
pazartesinden belliydi görebilene

Çevrimdışı Nartallo

Rakip sahaya yerleşmeden hemen topu kaldırıyoruz, topu alamazsak haldır huldur geriye koş, mesafeler açılıyor, oyun garip bir hal alıyor...

Topu kaldırırsın belki ama rakip sahaya yerleştikten sonra yaparsın ve döneni alırsın. Biz de ceza sahası çevresinde 2 kişiye 6 kişiyken top şişiriyoruz.

Hele beraberlik golünden sonra 40 dakikayı ver N'Koudou'ya sağa çekip orta yapsın, ver Redmond'a birşeyler yapsınla geçirdi takım...

Çevrimiçi Samet Demir

Ww 2. Yarı sahanın sanki 100 mt daha büyük olduğunu zannettim demesi kadar kötü birşey yok.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: