9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş
9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş Tarih : 08.10.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Çotanak Spor Kompleksi Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Alparslan Dedeş - İsmail Şencan - Suat

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 6985 defa] 9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Tarih : 08.10.2022
Saat : 20:00
Stadyum : Çotanak Spor Kompleksi
Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Alparslan Dedeş - İsmail Şencan - Suat Arslanboğa
VAR : Mustafa Öğretmenoğlu - Serkan Tokat
Yayın : Bein Sports

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Ekim 2022, 17:21:00
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Bu nedir yahu? Kimse yorum yazmamış.
Bu kadar mı öldük . !

Takımdan patlama bekliyorum.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu kadar mı öldük . !

Herkes pusuda bekliyor. Mağlubiyet olursa 300-400 yorum galibiyet olursa 100 de kalır.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Akil Emre

Herkes pusuda bekliyor. Mağlubiyet olursa 300-400 yorum galibiyet olursa 100 de kalır.

Kendi adıma hocanın oynattığı oyun bende heves ve heyecan bırakmadı. Geçen seneden beri hala bu hocadan ne bekliyoruz anlayamadım. Gerek oyun okuması gerek oyuncu değişiklikleri vasat, umarım beni yanıltır ama kariyerli takıma yeni bir hava getirecek hoca değişikliği gerekli. Beşiktaşın kalibresi Önder hoca, pinhero, valerian gibi isimlere emanet edilemez.

Çevrimiçi Samet Demir

Kendi adıma hocanın oynattığı oyun bende heves ve heyecan bırakmadı. Geçen seneden beri hala bu hocadan ne bekliyoruz anlayamadım. Gerek oyun okuması gerek oyuncu değişiklikleri vasat, umarım beni yanıltır ama kariyerli takıma yeni bir hava getirecek hoca değişikliği gerekli. Beşiktaşın kalibresi Önder hoca, pinhero, valerian gibi isimlere emanet edilemez.
Jj gibisini de yönetim alamaz bence. O yüzden çare belli. Ya Başarı gelecek ya da topyekun...

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı aunt minnie

Yine puan kaybı yaşayacağımızı düşünüyorum.

Çevrimdışı Egos

iyi oyunla alınacak 3 puan hiçbir şeyi değiştirmez, kötü oyunla 3 puan kaosu körükler; puan kaybında sura üflenir.

Çevrimiçi Samet Demir

Fark atacağımızı düşünüyorum..

Çevrimiçi BlackEagle16

En az 2 farklı galibiyet bekliyorum .
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı ferdi1903

Bu kadar mı öldük . !

Takim patladı o yüzden bu sesizlik

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Ekim 2022, 19:39:55
  • Beylikdüzü-İstanbul
?s=19

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı Karabay

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 08 Ekim 2022, 20:07:36
  • Beylikdüzü-İstanbul
Sahaya bak patates tarlası gibi.
Söyleşi boktan şehirleri 1.lige bile çıkarmayacaksin.

Çevrimiçi levitate

herhangi bir parktaki çim alan şu sahadan  daha kaliteli
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı kahyaoglueren

Zemine bak ya. Hiç mi bakmıyorsunuz ya su zemine

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

adam çime takılmış cidden rezillik

Çevrimiçi tolga1903

Sana da senin zeminine de be. Yeter ulan bu rezil anadolu takımlarının rezil zemininden bıktık artık allah cezanızı versin

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Gol mü nasıl girdi kaleye anlamadım

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ofsayt verirse penalti vermek zorunda.

Etiketler: