9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş
9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş Tarih : 08.10.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Çotanak Spor Kompleksi Hakemler : Yaşar Kemal Uğurlu - Alparslan Dedeş - İsmail Şencan - Suat

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 6916 defa] 9. Hafta Giresunspor 0-1 Beşiktaş

Çevrimdışı tolga1903

İnşallah verir bu herif pek verecek gibi değil golü

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

ofsayt olmasa bile penaltı?
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Adama vurmasa boş kaleye atacak penaltı kırmızı değil mi bu bariz gol şansından?

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı tolga1903

Öncesi ofsayt ya pozisyonun

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Penaltı özürlü takım yine atamadı

Çevrimdışı Karabay

Aynı pozisyonda 3 penaltı var. Sonuca bak

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Dele atsın penaltıları.

Çevrimdışı beno1903

Çevrimdışı Unnamed

Almeida'nın tek bacağı bile etmez Weghorst

Çevrimiçi Mehmet57

Buz gibi golu iptal edip penalti veren hakemi yirmi kusur senede ilk kez izledim

Çevrimdışı DieForYou1903

Weghorstun batsuayiden ne farkı var şimdi ?
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Talisca1903

Çevrimdışı tolga1903

Tüm duran topları masuaku kullanıyor penaltıyı da attirin adamın ayağı düzgün ya

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Bir maçta da Muleka oynamalı onun yerinde. Denemek lazım.

Çevrimdışı Nazım Ar

Şurda golü iptal edip penaltı vermesi enteresan. Hadi penaldo veriyorsun kırmızı kart nerede?

Çevrimiçi levitate

Weghorstun batsuayiden ne farkı var şimdi ?
e yuh sizde

Çevrimdışı tolga1903

Buz gibi golu iptal edip penalti veren hakemi yirmi kusur senede ilk kez izledim

E sen de at abi yani golu iptal edip korner vermedi adam at yani bikere de şöyle saçma sapan işler başımıza gelmesin anasını satıyım göstere göstere penaltı atıyor golcümüz.

Etiketler: