6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir
6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir

Beşiktaş Forum|6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir Tarih : 12.09.2022 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Ceyhun Sesigüzel - Kemal Yılmaz - Kadir Sağlam VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir  [Okunma sayısı 15072 defa] 6. Hafta Beşiktaş 0-1 Başakşehir

Çevrimdışı goktasoktay

Mhk algoritma diye bi saçmalık uydurdu, biz atamadık, bilgisayar atadı saçmalığıyla yırtacaklarını sanıyorlar!

Çevrimdışı tuncaboylu

Üç yıldır bu takım kalecisiz oynuyor dediğimde ersin pohpohlaması yapılıyordu tamam alt yapıdan kaleci çıkaracaksında alt yapıdan direk birinci kalecimi çıkar
Hayal dünyasında yaşıyorlar
Üç yıldır kalecinin aldığı maç yok şu takımı oluşturup kalecisiz bırakmak insan biraz utanır ya  mertle çıksınlar en azından tecrübeli onuda geçtim en azından kaleci
Geçen sene onu da yaptılar, iyi başlayan takım 4 haftada ligden koptu.

2 senedir 5. haftda kalede rotasyona gidip, puanlar kaybediyoruz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ersin oynamadığı maçta suçlu mu oldu şimdi abi? Bu takım Ersin ile şampiyon oldu, suç kalecide değil Beşiktaş'ın çocuğu deyip yıllardır kendini bir gram gelişiremeyen bomboş adamlarda. Adam 2 metresine pas atamıyor ama sorun Ersin 'de. Resmen Reisin seçmeni gibisiniz
Boşver anlatamazsın, ben aylardır anlatamadım

Çevrimdışı tuncaboylu

Redmond da aradığımız tipte adam değil.

N'koudou 'ya alternatif arıyorsan, fuleli çizgiye inebilen adam alacaksın.

Gidip Ghezzal'a alternatif oyun kurucu kanat almışlar.

Çevrimdışı goktasoktay

Salih de kotuydu bu gun. Berkay cok iyi oynadi, Josef donuyor ve o bolgede oynayabilecek Tayfur da var.

Merak konusu olacak ilerki maclarda. 19 yasindaki Berkay’i 33 yasindaki Josef icin kenarda tutarmisin? Veya Tayfur’un ofansif gucunu akilda tutarak, yedek birakirmisin? Kalede yerli, stopperde yerli oyuncu oynarken, 6 da Turk oynatip orta da Alli-Gedson ile baslamaz mi hoca?
Salih mükemmele yakın oynadı buna katılmıyorum. Lakin tayfur ve redmond direk ilk 11 e yazılacak oyuncular. Bence Berkay da josefin önünde. Gerektiği zaman josef sahaya atılır, gerekeni yapar. Senin dediğini yapma ihtimali var. Bakalım görelim.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Üçünü toplasan bir kaleci etmiyor. Ulan birini de kurtarın be. Bir maçı da alın lan.

Çevrimdışı goktasoktay

İnce nüanslar da var abi. Verse penaltıyı maç başka bir hal alacak. 91 de frikik çaldı Özellikle saate baktım 94 te atabildi frikiği 98 de maçı bitirdi.tam su katılmamış.
Hoca işleyen düzeni neden bozuyor anlamış değilim berkayı defansın içine neden bukadar sokuyor önde basarken eksik kalıyordu sırf o yüzden.
Kaleci sorunu çok büyük kalaye gelen 2 toptan biri gol olmuş.
Bİz her maç 3 gol atmamız lazım olacak gibi değil.
Nazarlık olsun ne diyim
Baskıdan iyi çıktıkları için hoca baskı merkezini biraz geriye çekti. Yoksa ortada çok boşluk veriyorduk. İleri de fazla yorulacaktı. Rakibe göre bunu makul buluyorum. aten penaltımızı verse, nkodu şımarıklık yapmasa maç bizimdi net. Sen topu kaleye sokamazsan olacağı bu.

Çevrimdışı DieForYou1903

Üzülmeye gerek yok her türlü geri döneriz.İstanbulspor maçından sonra ara var.

Souza,Ghezzal,Dele geri dönecek kaleye Mert geçer.Tayfur iyi çıktı alternatif olur.

N'koudou yedeğe geçer.

Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi mellfred

nkodu 10. dakikada topu uzaylamak yerine weghosrta verse bambaşka olacaktı. beyin sıkıntısı var elemanın
yazık oldu

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Boşver anlatamazsın, ben aylardır anlatamadım
Hangi Ersin uzaktan gelen her şeyi yiyen çolak Ersin mi? Abu sayesinde şampiyon olup bu kolsuzu da kaleci sanmıştık o kadar. Sergen'i hoca sandığımız gibi aynı.

Çevrimdışı 38life

şaka gibi.

Rakip ceza sahasında topla buluşma istatistiği daha da ilgi çekici.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı goktasoktay

Ya cenk önüne iyi alsan yüzde yüz gol vücut koordinasyonun yok dağıldın orada valla çok netti ya.
Hoca bazı inatlarından vazgeçerse daha takıma ghezzal dele girecek redmond var.
Sorun saha dışı saha içi birşekilde çözğlürde bu suç örgütü şebeke işi çözemeyiz
Cenk topu kontrol etse o golü atardı. Yaşlı adamın dezavantajı bu. Koordinasyon zayıflıyor. Orda redmond olsa onu atardı. Yalnız redmond başka bir seviye. Çok maça damga vuracak gibi bir intiba bıraktı bende.

Çevrimdışı goktasoktay

yok ki hocanın set oyunu planı,pas oyunu filan yok ki her baskı yediğimizde uzun ileri şişirdik.Başakşehir pasla çıkarken.
Keşke şenor gelse di mi? Hoca zaten ragbi antrenörüymüş, hasbelkader getirdi bizimkiler

Çevrimdışı tuncaboylu

Hangi Ersin uzaktan gelen her şeyi yiyen çolak Ersin mi? Abu sayesinde şampiyon olup bu kolsuzu da kaleci sanmıştık o kadar. Sergen'i hoca sandığımız gibi aynı.
Evet, o Ersin.

Eskiden uzaktan gelen herşeyi yiyorduk, şimdi gelen her şeyi yiyoruz.

Çevrimdışı DieForYou1903

Keşke şenor gelse di mi? Hoca zaten ragbi antrenörüymüş, hasbelkader getirdi bizimkiler

Şenol gelsin diyen kim ben en azından üzerime alınmıyorum.Niye birini eleştirince sen şucu sen bucusun diye yaftalıyorsunuz ki.Bakış pencereniz neden bu kadar dar.Birisini eleştiremeyecekmiyiz biz ? Gördüğümüz yanlışları söyleyemeyecekmiyiz ? Nasıl bir ülke be iktidarı eleştirirsin fetöcü,vatan hayini olursun hocayı eleştirirsin şenolcu olursun kimseci değilim BEŞİKTAŞlıyım BEŞİKTAŞ'ın başarısı kimle gelecekse o gelsin ama eleştiriden korkmayın bu kadar!
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Savunduğun Senol'un Gomez, Sosa, Talisca ile şampiyon olması gibi mi ? Komik.

Çevrimiçi Talisca1903

Savunduğun Senol'un Gomez, Sosa, Talisca ile şampiyon olması gibi mi ? Komik.
tekrar başladık mı şenol valerien felan yapmayın şunu bölmeyin taraftarı

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Üç yıldır bu takım kalecisiz oynuyor dediğimde ersin pohpohlaması yapılıyordu tamam alt yapıdan kaleci çıkaracaksında alt yapıdan direk birinci kalecimi çıkar
Hayal dünyasında yaşıyorlar
Üç yıldır kalecinin aldığı maç yok şu takımı oluşturup kalecisiz bırakmak insan biraz utanır ya  mertle çıksınlar en azından tecrübeli onuda geçtim en azından kaleci

Hahaha, abi kusura bakma şaka gibisin.
Şu maçta Emre' ye ismiyle tek satır söylemeyip hala Ersin' e laf çakıyorsun ya pes!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hakem (...) dışında hiç bir şeye takılmaya gerek yok.
Hocanın Necip'i hemen çıkarması bile otoritesini ve basit hataya tahammülsüzlüğünü gösteriyor. Kimse oyuncuyu kaybeder falan demesin ağır konuşurum.
Şu çok net hoca hiç bir şeyde takılı kalmıyor.
Muhtemelen Ghezzal gelir, Redmond sola geçer kaldığımız yerden devam ederiz.

Çevrimiçi sEuL

Yani ilk yenilgide hemen hocaya sarilacagi belliydi zaten ama o kadar kolay yedirmeyiz. Sizin Senol'u dusundugunuz kadar Senol'un Besiktas'i dusundugunude hic sanmiyorum, eminim bordo mavi kravatiyla suan Avci'nin sutlanmasini bekliyordur. Yakinda Ts'nin basinda kendisini gorebilirsiniz kendisini

Çevrimiçi Talisca1903

yalnız şu maç özelinde de 5 kşi 1 kenny tutmaz yani Berkay hücumda hiç bir işe yaramadı o bölgede oynayan adam pas istasyonu olmalı

yahu şu başak maçı alınmaz mı

Çevrimiçi Talisca1903

Berkay kendisi açısından iyi oynadı gibi gözüküyor ama onun oyunu takımın oyununun içine etti çok gereksiz ve yararsız oldu takım için

Çevrimdışı 38life

tekrar başladık mı şenol valerien felan yapmayın şunu bölmeyin taraftarı

Taraftarın Valerien ve Şenol diye ikiye bölünmesi diye bir şey olamaz. Valerien Beşiktaş'ın hocasıdır. Şenol Güneşin Beşiktaş ile hiçbir bağı yok şuan. Şenol Güneşi isteyen kişi bir şeyi bölmüş olmaz, kendisini Beşiktaş dairesinin dışına atmış olur. Beşiktaş çatısı altında bulunmak isteyen varsa Valerien'in yanında durmak zorundadır. Kısacası öyle bir ikiye bölünme olmaz. İkiye bölünme N'koudou vs. Redmond diye olur. İkisi Beşiktaş camiasına ait kişiler çünkü. Beşiktaş'ın devam eden sezon içerisinde üstelik şampiyonluk şansı devam ederken Şenol Güneş diye bir mevzusu olmaz, olamaz!
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi levitate

Yani ilk yenilgide hemen hocaya sarilacagi belliydi zaten ama o kadar kolay yedirmeyiz. Sizin Senol'u dusundugunuz kadar Senol'un Besiktas'i dusundugunude hic sanmiyorum, eminim bordo mavi kravatiyla suan Avci'nin sutlanmasini bekliyordur. Yakinda Ts'nin basinda kendisini gorebilirsiniz kendisini
+41903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

Berkay kendisi açısından iyi oynadı gibi gözüküyor ama onun oyunu takımın oyununun içine etti çok gereksiz ve yararsız oldu takım için
Berkay'ın iyi olduğu tek sekans 50-60 arası idi, onun dışında çok kötü bir maç çıkardı.

N'koudou beceriksiz bir günündeydi, ama duran toplar dışında onun içinde olmadığı neredeyse hiç bir gol aksiyonumuz yoktu.

Cenk'e verilen paradan çok şansa acıyorum. 15 dakika kala oyuna girmesine karşın önüne düşen topu 10 metre sürüp vuracak mecali kalmamış. Üzücü cidden.

Etiketler: