3. Hafta Beşiktaş 4-1 Karagümrük
3. Hafta Beşiktaş 4-1 Karagümrük

Beşiktaş Forum|3. Hafta Beşiktaş 4-1 Karagümrük Tarih : 21.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Arda Kardeşler - Serkan Olguncan - Hakan Yemişken - Mert Güzenge VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3. Hafta Beşiktaş 4-1 Karagümrük  [Okunma sayısı 16408 defa] 3. Hafta Beşiktaş 4-1 Karagümrük

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı DieForYou1903

Bu arada klübe çok zayıf 2 kanat atarsın oyuna bir santror bir orta saha takım ilk yarıda ki gibi yine o baskı press yapardı.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

bir dakikada servet kazandı neden ayıp olsun
O dakikada girecek oyuncu değil bence Cenk. Neyse zaten hocaya da ayıp edildi durum eşitlendi.

Çevrimdışı aunt minnie

Oyuncu değiştirmemesi yönetime mesajdır

Çevrimdışı Savaş

60 dan sonra yine topu rakibe bıraktık bir çokda pozisyon karambol oldu yaslanma abi şöyle bu ligde böyle yaslanırsan hakemle beraber yan top faul uydurup yüklenirler böyle
Takim yoruldu, kulübe boş. 3 atmışız skoru korumak için hafif bi cekilecegiz tabiki.

Geçen haftaki değişiklikler facia evet ama onlardan ders çıkarmış bence. Yine yapsam yine tutamayabilirim diye düşünmüş de olabilir.

Kenan, umut vs izleyecegime elimdeki en iyi kadroyla tempoyu düşürürüm demis olabilir.

Kulübede Josef Atiba Ghezzal gibi seçenekleri olsa yapardı değişiklik. Bence mantıklı davrandı bu sefer.

Artık transfer gelmesi gerekiyor bu hafta. Bakalim ne olacak.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu şekilde cekirlirsek bizi paspas ederler.
Kulübede adam yok. Acil toparlamak lazım.

Çevrimdışı Orhan_

Yahu adamlari 60 dakika oldurduk. Elleri ayaklari karisti. Niye les takim diye oyunu kucultuyorsunuz. Karsimizda degil karagumruk hangi takim olsa titreye titreye oynardi bugun. 60dan sonraki oyun biraz heyecan yaptirdi ama bi iki iyi transferle sampiyonuz. Cunku sampiyon takim oyunu oynuyoruz. Kesin Saiss gibi bi stoper almamiz lazim. Oyundan dustugumuzde necip gibi oyuncular muhtesem tehlikeli bizim adimiza.  Kale salih berkay cenk yerli kotasinda duruma gore kullanilabilir oyuncular.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Tempolu oyunun ardından skor alınmışsa futbolculara aktif dinlenme yaptırmak için bir süre alan savunması deniyor hoca. Oyuncularımız bunu yapıyor ya da yapamıyor ayrı bir mesele ama mevzu bundan ibaret. Bunu artık anlamak lazım. Oyuncu değişikliği filan değil konu.

Şu adamın işine 3-4 hafta karışmasa taraftar müthiş olacak, her halta burun sokmak iyi bir şey değil.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tempolu oyunun ardından skor alınmışsa futbolculara aktif dinlenme yaptırmak için bir süre alan savunması deniyor hoca. Oyuncularımız bunu yapıyor ya da yapamıyor ayrı bir mesele ama mevzu bundan ibaret. Bunu artık anlamak lazım. Oyuncu değişikliği filan değil konu.

Şu adamın işine 3-4 hafta karışmasa taraftar müthiş olacak, her halta burun sokmak iyi bir şey değil.
Anlatmazsın işte. Deli gibi Şenol Şenol diye küçük kız çocuğu gibi çığlık atan bir kitle var. Bunlar eğitilmez.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi mellfred

kartal maalesef pozisyonun ancak 4. alternatifi olur
kulübe zayıf ama cenk’i çok geç aldı
muleka et midir tavuk mudur bilemedim takım oyununda defansta topsuz oyunda ben göremedim
nkodu 60’tan sonra düştü ki bilmediğimiz şey değil
ghezalsız net bir galibiyet aldık

Çevrimdışı Savaş

Tempolu oyunun ardından skor alınmışsa futbolculara aktif dinlenme yaptırmak için bir süre alan savunması deniyor hoca. Bunu artık anlamak lazım. Oyuncu değişikliği filan değil konu.

Ben anlamadım hakikaten bu takım skoru alınca hiç geri çekilerek savunma yapamayacak mi yani :) hep mi saldıralım diyoruz.

Kenan girse oyuna yine Kenan girdi diyecek olan taraftar neden değişiklik olmadı diyor.

Şaka bi yana elle tutulur oyuncu yok kulübede Cenk hariç.

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şimdi en kritik sorulardan biri şu; Nkodou' nun sözleşmesini bu transfer döneminde uzatır mısınız?

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Şimdi en kritik sorulardan biri şu; Nkodou' nun sözleşmesini bu transfer döneminde uzatır mısınız?
Net  maaş :500K Euro
Galibiyet primi :10.000
Maç başı: 17.000 ile uzatırdim

Çevrimiçi sEuL

Hayir, N’Koudu’da cok iyi biliyor kontrat yili oldugunun ve bu sene eminim iyi bir kontrat alabilmek icin bi taraflarini yirtacaktir. Her sene 3-5 maci var boyle parladigi ama gecen 4 sezon boyunca surekliligi yoktu. Kontrat yapilacaksada maasi az tutulup performansa dayali bonuslar koyulmali kontratina. Bir iki mac gozumuzu boyamamali bence

Çevrimdışı doganay

Ayrica Salih'in de sozlesmesi bu sene bitiyor, butun sezon boyle devam ederse sonra sezon sonu arkasindan mendil sallariz bedava gidince. O yuzden fazla beklemeden uzatilsin yerli oyuncu birde

Çevrimdışı DieForYou1903

kartal maalesef pozisyonun ancak 4. alternatifi olur
kulübe zayıf ama cenk’i çok geç aldı
muleka et midir tavuk mudur bilemedim takım oyununda defansta topsuz oyunda ben göremedim
nkodu 60’tan sonra düştü ki bilmediğimiz şey değil
ghezalsız net bir galibiyet aldık

Katılıyorum kartal fizik olarak eziliyor.Berkay fizik olarak eksilmiyor ama o da bir garip oynuyor her hareketi korkutucu o bölgeye souza dönene kadar 1 ay filan işimiz iş.
Cenk var hoca çok geç aldı başkada adam yok zaten.
Muleka kanatta yapamıyor attığımız gol korner onun harici kanattan bir tane top getirip içeri kat etmedi şut etmedi bir tane var wegorsta attığı ofsayt olan olmaz o yüzden santrafor olarak düşünebiliri yedekten girecek.Kanat olarak cenki düşünebilir hoca birisi söylemeli.Takıma bir kanat daha lazım orta saha net lazım stoper lazım.
N'Koudou sakatlık yaşamazsa ghezzal ile birlikte çok can yakarlar.

Çevrimdışı worns

Anlatmazsın işte. Deli gibi Şenol Şenol diye küçük kız çocuğu gibi çığlık atan bir kitle var. Bunlar eğitilmez.

çok kötüyüz ya senol hocam olsa 6-0 olurdu hoca istifa!!!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ayrica Salih'in de sozlesmesi bu sene bitiyor, butun sezon boyle devam ederse sonra sezon sonu arkasindan mendil sallariz bedava gidince. O yuzden fazla beklemeden uzatilsin yerli oyuncu birde

Bu yönetimle seneye Salih' te, Nkodou' da beleş gider.

Çevrimiçi MUSTAFA_

:D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

:D

ne alaka ya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı DieForYou1903

Bu arada kartal girince hoca ona geride güvenemediği için salihi geriye ön liberoya attı kartalı öne attı orta saha tamamen çöktü 10 kişi gibi kaldık.Kartal iyi niyetli ama yemez yemiyor da.Yönetim transfer yapmazsa yazık olacak bu sezonda.

Çevrimdışı aunt minnie

Yediğimiz gol çok klasik bir Necip Uysal hatası.Ağustos 20’de stoperin Necipse problem büyüktür.Orta saha rotasyonunda kimse yok.Sakatlık veya ceza olsa 11 çıkmayacak.Nkodou ve Ghezzal’ın yedekleri yok.

Adam aptal değil.Oyuncu sokmamakla çok net mesaj verdi.

Ayrıca ilk 3 hafta rakibi de klasik TR ligi takımı değiller.Karamgümrük bugün korkunç baskıya hiç tepki veremedi.Haftaya Sivas maçı zor geçer

Çevrimiçi Mehmet57

Josef donse de fazla oynayacagini sanmiyorum, hele ki Alli gelirse.

Çevrimdışı COB

Maçı kazandık, oyunun belli bir bölümünü çok iyi oynadık yanlız Karagümrük hiç tehdit edemedi bizi, özellikle ilk yarıda. Bu takımın daha sert ve nispeten daha kaliteli takımlarla nasıl oynayacağını merak ediyorum. Onun dışında, takım birbirine alışmaya başladı ve 3-4 kaliteli transfer ile daha iyi olacağız.

Çevrimdışı DieForYou1903

Yediğimiz gol çok klasik bir Necip Uysal hatası.Ağustos 20’de stoperin Necipse problem büyüktür.Orta saha rotasyonunda kimse yok.Sakatlık veya ceza olsa 11 çıkmayacak.Nkodou ve Ghezzal’ın yedekleri yok.

Adam aptal değil.Oyuncu sokmamakla çok net mesaj verdi.

Ayrıca ilk 3 hafta rakibi de klasik TR ligi takımı değiller.Karamgümrük bugün korkunç baskıya hiç tepki veremedi.Haftaya Sivas maçı zor geçer

Haftaya sivas maçı daha kolay geçer baya kötü yakaladık onları.O baskıya kimse karşılık veremez hele hele vodafone parkta.Alanyaya  bile evinde bastık kırmızı görmesek farka gidecek maçtı.10 kişi kalınca bile penaltı yaptırmasak kendi kalemize atmasak sabaha kadar oynansa yemezdik.

Etiketler: