2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 31 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 774226 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Liquidator

Fikret Orman sesleri yükselmeye başladı.

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı ferdi1903

Fikret orman çok hatalar yaptı ama bı okadarda iyi işler çıkardı, en azından bu yetersizler₁ dan kurtuluruz

Gesendet von meinem Pixel 7 Pro mit Tapatalk

Çevrimdışı annoca

Paralar nerde deniyordu en son

Çevrimiçi Liquidator

Vallahi bana göre, BJK tarihinin en başarılı 2 başkanından biri. Hataları eıbet oldu. Amma o şekilde protestoları hak etmedi. Bu benim fikrim. Gelirse hayir demem.

Çevrimdışı COB

Fikret Orman sahip olduğumuz en vizyonlu başkandı. Paralar nerde muhabbeti ile taraftar ile arası açıldı. O muhabbetten aklansa gene gelsin isterim ama aklanmadan gelmemeli.

Çevrimiçi levitate

nkodou-borini takası diyorlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nazım Ar

Fikret Orman sahip olduğumuz en vizyonlu başkandı. Paralar nerde muhabbeti ile taraftar ile arası açıldı. O muhabbetten aklansa gene gelsin isterim ama aklanmadan gelmemeli.

Kendi hataları da vardı ama o da gsyi kurtarma operasyonunun kurbanı oldu. Her 3 4 senede bir gsyi kurtarma operasyonu düzenlenir bu memlekette, tffnin mhknin pfdknın başına belirli adamlar geçer, saraylar ziyaret edilir ve tiyatro başlar. Tıpkı bu sene olduğu gibi. Avrupayı titreten takıma ligde top oynatmadılar o sezon. Sinirim bozulmasın diye detayına girmeyeceğim.

Çevrimiçi Liquidator

?t=Sg8JDKo3OZJKrnywqjStMQ&s=19

Çevrimiçi levitate

Ben de fm oynuyordum 8- 10 sene öncesine kadar, özellikle feda dönemlerine yakın oyun bütçe vermezdi Beşiktaş'a, çok severdim böyle maliyetsiz "çıkma" oyuncuları alıp şampiyon olmayı. Ama bunun sadece oyunca olacağını bilirdim ki oyunda hakem renklileri ittirmezdi :) bir de böyle 1 oyuncu alırsın 2 alırsın her transferimiz mi aynı olur.

maliyetsiz oyuncularla başarı fmde bile çok zor, başarı istiyorsan ciddi para gömmen lazım :D

milletin paranın yeteneği ya da potansiyeli olan oyunculara harcansın istiyor ama bizimkiler menajer önermeleri ve büyük lig eskilerine gömüyor, twitter'da falan çok daha mantıklı oyuncu önerileri gördüm, "uganda liginde bir adam var çok iyi" diyenlerle direkt işimiz olmamalı zaten

bizim amacımız 17 yaşında elemanı kulübe getirmek olmamalı, potansiyeli son raddelere gelmiş ve onu açığa çıkarmak için uygun bir kulübe ihtiyacı olan 21-22 yaş oyuncuları ya da belli bir performans göstermiş görev adamlarını ucuza kapatmak olmalı. fb-gs bunu yapıp dünyanın parasını kaldırdı

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

kulüp yd'den beri bir döngüye girmiş, aynı adamlar koltuğu kendi arasında çevirip duruyor. yeni birileri gelmeli artık

Çevrimiçi gokhans

kulüp yd'den beri bir döngüye girmiş, aynı adamlar koltuğu kendi arasında çevirip duruyor. yeni birileri gelmeli artık
milletin başkan adayları cebinden 100-150milyon para çıkarıyor. Yada devletle arası iyi arazisini okutup yeni araziler alıyor. Tokiye beleş stad yaptırıp, mecidiyeköy’e otel falan yaptırıyor. Bizimkilerde yandaşlarına rant sağlıyor, usulsüzlüklerle para cukkalıyor, beşiktaş sayesinde isim yapıyor yada basamak olarak kullanıyor. Yok arkadaş, yakışacak başkan adayı yok.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı Talisca1903

borini &kevin takas diyorlar bak bu olur

Çevrimiçi Necmi

aklanacak ne yaptı kaç yıldır yönetimdeler çıkartsalardı fikret ormanın paraları nereye koyduğunu
Birileri birine ispat olmadan hırsız derse sende akla kendini dersen hırsız diyenle aynı kefede olursun insan yapmadığı bir şeyde kendini nasıl aklaya bilir yapmış diyorsan kaç yıldır yönetimde olanlar neden ortaya çıkartmadı üstelik nefrette ediyorlar en ufak falso bulsalar ballandırarak anlatırlar yönetimin tüm imkanlar elindeyken ispatlayamadığı ufacık bir sıkıntı bile bulamadığı yerde fikret orman kendisini neden aklasın bilmem farkındamısın fo nun yedi yılda yaptığı borcun iki buçuk üç katını üç yılda yaptılar bunu yaparkende beşiktaşın kazanılan prestijini yerle bir ettiler öncesinde gitmek istemeyen yabancı oyuncular şimdi kalmak istemiyor bunu iki sene önce söylediğimde abartıyorsun dendi burda bana baskette dibe vurduk amatör branşları yerle bir ettiler kendi getirdikleri oyuncuları bile yarım sezon elde tutamayan yönetim sadece yaptıkları borcu düşünmeyin üstüne üç yıldır elde ettiğimiz gelirleride koyun korkunç para harcadılar bende yanıldım sportif olarak düşeriz ama ekonomik olarak toparlarlar diye düşünmüşdüm ama ekonominin içine tam ettiler

Çevrimiçi Necmi

borini &kevin takas diyorlar bak bu olur
sözleşmesi biten oyuncuyu nasıl takas ediyorsun üstelik hakları bizde bile değil

Çevrimiçi Necmi

döngü olması için tekrarlaması lazım yd den sonra hep yeni birileri geldi 🤔 gökten zembille adam indiremezsin sonuçta camiadan biri başkan olacak öylede oluyor

Çevrimiçi Necmi

Yalnız eskeza fo başkan olursa bunların yapamadığını yapar üç yılda harcanan her kuruşun hesabını sorar

Çevrimiçi Samet Demir

sözleşmesi biten oyuncuyu nasıl takas ediyorsun üstelik hakları bizde bile değil
Kiraya veririz abi. Her türlü açık vardırda, bizimkilerin aklına gelir mi bilmem.

Ayrıca Atibanın lisansı dondurulsun, teknik ekibe geçsin. Nkodou da kalsın. İllede vermek zorunda değiliz ki.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 03 Şubat 2023, 09:57:05 Samet Demir ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı COB

aklanacak ne yaptı kaç yıldır yönetimdeler çıkartsalardı fikret ormanın paraları nereye koyduğunu
Birileri birine ispat olmadan hırsız derse sende akla kendini dersen hırsız diyenle aynı kefede olursun insan yapmadığı bir şeyde kendini nasıl aklaya bilir yapmış diyorsan kaç yıldır yönetimde olanlar neden ortaya çıkartmadı üstelik nefrette ediyorlar en ufak falso bulsalar ballandırarak anlatırlar yönetimin tüm imkanlar elindeyken ispatlayamadığı ufacık bir sıkıntı bile bulamadığı yerde fikret orman kendisini neden aklasın bilmem farkındamısın fo nun yedi yılda yaptığı borcun iki buçuk üç katını üç yılda yaptılar bunu yaparkende beşiktaşın kazanılan prestijini yerle bir ettiler öncesinde gitmek istemeyen yabancı oyuncular şimdi kalmak istemiyor bunu iki sene önce söylediğimde abartıyorsun dendi burda bana baskette dibe vurduk amatör branşları yerle bir ettiler kendi getirdikleri oyuncuları bile yarım sezon elde tutamayan yönetim sadece yaptıkları borcu düşünmeyin üstüne üç yıldır elde ettiğimiz gelirleride koyun korkunç para harcadılar bende yanıldım sportif olarak düşeriz ama ekonomik olarak toparlarlar diye düşünmüşdüm ama ekonominin içine tam ettiler

O kadar bonservis ile oyuncu sattık, ,Cenk'i 23 milyon euro'ya sattık, şampiyonlar ligi gelirleri falan, o paralar borca falan gitmemiş ise biryerlerde olmalı. Tümü takıma gitmiş olamaz. Paralar nerde de bilmiyoruz, şahsen ben bilmiyorum, eğer sen biliyorsan bir zahmet söyle. Ben paralar nerde diyorum, Fikret Orman da çıkıp basit şekilde şuraya buraya gitti deseydi zaten ortada sorun kalmayacaktı.

Borç konusunda haklısın, ayriyetten bu yönetimin vizyonsuzluğu okadar büyük ki, Fikret Orman'la kıyaslamak bizzat Fikret Orman'a saygısızlıktır.

Çevrimdışı murat baltacı

Fikret ormana paralar nerede denildi evet gelire göre ödenen borç yada bonservisli oyuncu olmalı orada bir muamma var ama onun yaptığı başkanlığı sebadan sonra kimse yapmadı sayesinde level atladık büyük takım büyük camia huviyetimizi geri kazandık rakipler imrenerek bakıyordu hem korku hem kıskançlık vardı biraz kendine hâkim olup güç zehirlenmesi yaşamasa doğru hamleler yapsa efsane başkan olarak hatırlanırdı az iş yapmadı.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi murat

Güç zehirlenmesi yok ,kaleyi içten yıktılar.Adam babasından harçlık alıp kulübe akıl vermeye çalışıyorlar derken de haklıydı.şimdiki yönetim işte bu tayfanın yönlendirmesiyle yönetiliyor.umut güneri beğenmeyenlere  ck fo beğenmeyenlere anç yaraşır.fikret ormanın yaptığı en büyük hata anç imiş.onu da sanırım stad inşaati için almış yönetime ama anç nin daha büyük hedefleri varmış.fikret orman ayağını kaydırayım derken lobisi ve arkası kuvvetli olan çebi  muvaffak oldu.trol ordusunu fopn ile devreye soktu.
  Bu aşamadn sonra fo nun gelmesini istemem.başarılı olabileceğini sanmıyorum.ne kendinde ne tarftarda o şevk yok.kulüp parçalandı.ünümüzdeki 8-10 sene yne 3 büyük ve büyüklüğü sorgulanır bir kulüp olarak bir itibar görürüz.hasan arat içinde ben pek umutlu değilim.daha önce milli olimpiyat komitesindeki görevi nedeniyle Beşiktaş başkanlığını elinin tersiyle itmiş birisi.arat parasız ve vizyonsuz gibi, serdar adalı paralı vizyonsuz,orman parasız vizyonlu, yamantürk paralı ama ihtiraslı.keşke şu üçü bir arada olsa güçlü bir yönetim yapsa.
[ Son Düzenleme: 04 Şubat 2023, 07:41:48 murat ]

Çevrimdışı tuncaboylu

fm ya da başka bir şey oynasalar böyle kadro kurmazlardı :D

aldıkları adamların hiçbirine "scouting" ya da "fm" transferi falan denilmez, planlama falan hak getire yine son gün pazara düşenleri ya da istemeyenleri topladılar, weghorst işi ekstra oldu

yanlarında şakşakçı falan olduğunu sanmıyorum ibrahim altınsay kimi önerdiyse almışlar
Mevcut yönetimin kafasında transfer için tek kriter oyuncunun ligi tanıyor olması, geldiklerinden beri aynı kafayla devam ediyorlar.

Çevrimdışı celiker1

Bir sonraki BEŞİKTAŞ başkanı Hasan Arat olur.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Bir sonraki BEŞİKTAŞ başkanı Hasan Arat olur.
Seçimde 2025 deymiş. Ben bu sene seçim olacak zannediyordum. Erken seçim olmassa daha 2.5 sene bu ANÇ'yi çekecek miyiz biz.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Seçimde 2025 deymiş. Ben bu sene seçim olacak zannediyordum. Erken seçim olmassa daha 2.5 sene bu ANÇ'yi çekecek miyiz biz.

seçime gitmeyi de düşünmüyormuş beyefendiler :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Artık transferi ve defteri kapatabiliriz. Umarım yönetim her şeyi kapatır. Olağanüstü seçimli kongreye koşar adım gidiyoruz. Umarım bu yönetimden herhagi birinin adını bir daha Beşiktaş ile birlikte duymayız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: