2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 43 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 777611 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Weghorst'un sosyal medya hesapları bombardıman altında şuanda.

127K yorum yapılmış, sabaha kadar milyon olur.
Maaşını 500 bij Euro arttırdık, tebrikler.

Çevrimiçi Samet Demir

Maaşını 500 bij Euro arttırdık, tebrikler.
İyice bokunu çıkardık bu işin.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

BY 17 bizi istiyor açıklamalarından belli oluyor yedek olarak alınsa gayet iyi iş yapar

💥Burak Yılmaz: Ben Beşiktaş'a transfer olmayacağım. Beşiktaş'ın da bana karşı bir tasarrufu yok zaten. Saygı duyuyorum. En iyi santrforun Beşiktaş'ta olması lazım. Yürekten inanıyorum buna. Asla da bir kırgınlığım yok. Beşiktaş orada dağ gibi duruyor."

bu açıklamanın üzerine alırım ben B17 yi maliyetide çok olmaz
[ Son Düzenleme: 07 Haziran 2022, 22:26:55 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Talisca1903

doğukan sinik ve tayfur bingöl alınabilecek 2 yerli

Çevrimdışı MUSTAFA_

doğukan sinik ve tayfur bingöl alınabilecek 2 yerli
Bonservis vererek herkesi alırız :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Talisca1903

Bonservis vererek herkesi alırız :)
yönetim akıllı olsa tayfur ve abdülkerimi devre arası sözleşme yenilemeden alırdı saçma sapan işler

Çevrimdışı MUSTAFA_

yönetim akıllı olsa tayfur ve abdülkerimi devre arası sözleşme yenilemeden alırdı saçma sapan işler
İkisi de takımları bırakmazsa yerinden kıpırdayamaz. Bu tüm Anadolu takımları için geçerli. Hepsinin gözü şu anda parada. Yerli oyuncarın piyasası karaborsa gibi.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Welinton'ı da gönderemiyorlarsa kimseye suç bulmasınlar. Zaten kendileri getirdi.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Akil Emre

Welinton'ı da gönderemiyorlarsa kimseye suç bulmasınlar. Zaten kendileri getirdi.

Adam zaten bedavaya yakın oynuyor, illa gönderip yerine klas bir stoper alacaksan en kötü sözleşmeyi fesh edersin. Şampiyon olunmak isteniyorsa welignton ve montero zayıf kalıyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

Allah allah, maaşı mı yüksekmiş?

2.5 senedir gönderemedikleri her oyuncuda bu masalı anlatıp, eski yönetimi sucluyorlardı halbuki.

Ama Welinton olayı da önceki yönetimin kabahati.

Eğer önceki yönetim düzgün stoperler almış olsaydı, bu yönetim Welinton'u almak ve şimdi göndermeye çalışmak zorunda kalmayacaktı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Adam zaten bedavaya yakın oynuyor, illa gönderip yerine klas bir stoper alacaksan en kötü sözleşmeyi fesh edersin. Şampiyon olunmak isteniyorsa welignton ve montero zayıf kalıyor.
Bedava falan oynamıyor, bu yönetimin klâsik yalanları.

Güya N'sakala da bedava oynuyordu, 6 aylık maaşını ödeyecek takım bulup gönderemediler.

Üstelik bu yüzden kontenjan boşalmadı ve Gedson'ı kiralık yollamak zorunda kaldılar.
[ Son Düzenleme: 08 Haziran 2022, 13:28:05 tuncaboylu ]

Çevrimdışı mayguntr

Bedava falan oynamıyor, bu yönetimin klâsik yalanları.

Güya N'sakala da bedava oynuyordu, 6 aylık maaşını ödeyecek takım bulup gönderemediler.

Üstelik bu yüzden kontenjan boşalmadı ve Gedson'ı kiralık yollamak zorunda kaldılar.
Ikinci bahane asiri sacma degil mi? Zaten maasini oduyosalar kadro disi birakirsin lisansini cikartmazsin. Gedsonu oynatirsin.
Bence baskan Rizeye yardim yapmak icin kiraladi.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

U-17 finali.
2-0 öndeyiz. golleri Semih Kılıçsoy attı.
Bu çocuk çok fena.

Çevrimiçi kahyaoglueren

U-17 finali.
2-0 öndeyiz. golleri Semih Kılıçsoy attı.
Bu çocuk çok fena.
Şimdi yazmak icin geldim. Nazar değmesin.
Bu jenerasyonu umarim verimli kullanırız.

Çevrimiçi murat

Bu sezon bu çocuğu kullanabilirdik ama hiç düşünülmedi.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu sezon bu çocuğu kullanabilirdik ama hiç düşünülmedi.

Güven'in yerine çok rahat bir çok maçta 20-30 dakika süre alabilirdi.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Semih normalde U19 da oynadı sezon boyunca sanırım. Orada Cemal Azad da vardı. U17 gol kralı da yedekte olması lazım şu a.

Çevrimiçi murat

özellikle Semih kılıçsoyu ve kenctemur mu ne vardı onu takip edin.o jenerasyon da sanki daha çok iş var gibi.
Geçen sene yazmışım. Seyredince gözünüze çapracak kadar diğerlerinden iyiler.scaut filan olmaya gerek yok. Doğru planlama  ile bu çocuklar olur
. Gerci milli olacak kadar iyi değiller. Milli takımda cristiyano ronaldo ve messi var. Brrkay ve semih nasıl forma bulsunlar.
[ Son Düzenleme: 08 Haziran 2022, 22:23:17 murat ]

Çevrimiçi Talisca1903

tolunay kafkas görüyor mu acaba semihi bildiğin kun aguero bu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Akdeniz oyunları kadrosuna bakarsan anlarsın.
Allah herkese o kalastaki şansı versin. Serbest vuruşlarda el ele tutuşarak yapılan savunmanın mucidi olarak tarihe de geçmiştir.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hiç şaşmaz. Adımızın geçmesi yeterli.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Liyakat olmayınca konuşmanın manası kalmıyor. Tarihin gördüğü en büyük şansa sahip futbol antrenörü.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Hiç şaşmaz. Adımızın geçmesi yeterli.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Hayırlı olsun. Gol attıkdan sonra sevinirken mesajını yollamış bize.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: