2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 777481 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

:alala:  ?s=20&t=QYGDSUbwwf-3O_-uLsbx8Q
Yorgo

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yabancı sayısı ve harcama limiti konusu herhalde transfer dönemi bitmesine yakın belli olacak. Bu kadar saçma bir kurum olamaz. Bu TFF tam bir saçmalık. Kurumsallık sıfır.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı can1903

valla yılın bu zamanında saiss'i bitirerek işe başlarsak ben ısınarak başlarım yeni döneme :) umarım doğrudur şu çıkan haberler. geri 3lünün en ihtiyacı olacak profilde bi adam bence.

vrioni haberleri de bol bol çıkıyor. bir ilgimiz var mı bu çocukla @can1903 sen bilirsin.
Planlama Sorloth veya o kasa biri arkasına Vrioni tarzı genç potansiyelli adam. Olur olmaz bilemem ama C.k gerçekten iyi çalışıyor.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı tuncaboylu

nasıl ikili olacaklar
İkisini toplasan yarım adam etmez adam kelimesinide sözün gelişi söyledim kendimizi egosdan korumamız lazım
Salak ile Avanak işte, çok iyi ikiliydi.

Çevrimdışı tuncaboylu

O paraya verecek olsalar, Başakşehir alır zaten. Yok 1 sene uzatın, kiralayayım

Yok 2 vereyim, s.kivereyim vs.

İngiliz takımları bu pazarlıklara gelmez.
[ Son Düzenleme: 03 Haziran 2022, 23:28:30 tuncaboylu ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Alex Teixeira'nın menajeri Junior Mendonça:

Beşiktaş ile 1 yıllık daha sözleşmemiz var. Beşiktaş ile sözleşmemizi eksiksiz yerine getirmek istiyoruz. Alex Teixeira'nın başka kulübe transfer olacağı haberleri yalan.

(Radio Bandeirantes)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Güven Yalçın kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye aldı.

Güven Yalçın kariyerine Almanya'da devam etmek istiyor.

(Milliyet)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Ceyhun Kazancı: Stoper bölgesi için Dünya Kupası’nda forma giyecek 2 oyuncu ile görüşmelerimiz sürüyor.

(Hürriyet)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, Trezeguet ile her konuda anlaştı.

(Türkiye Gazetesi)

Çevrimdışı tuncaboylu

Alex Teixeira'nın menajeri Junior Mendonça:

Beşiktaş ile 1 yıllık daha sözleşmemiz var. Beşiktaş ile sözleşmemizi eksiksiz yerine getirmek istiyoruz. Alex Teixeira'nın başka kulübe transfer olacağı haberleri yalan.

(Radio Bandeirantes)
Aa olur mu ya, satışında para bile kazanacaktık hesapta.

3-4 ay sonra ne kadar karakterinin bozuk olduğu, başka takımda oynamak yerine burada para almayı tercih ettiği haberlerini okuruz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ceyhun Kazancı: Stoper bölgesi için Dünya Kupası’nda forma giyecek 2 oyuncu ile görüşmelerimiz sürüyor.

(Hürriyet)
Dünya Kupası finali oynayan adam vardı, onu alsınlar.

Çevrimiçi Necmi

Aa olur mu ya, satışında para bile kazanacaktık hesapta.

3-4 ay sonra ne kadar karakterinin bozuk olduğu, başka takımda oynamak yerine burada para almayı tercih ettiği haberlerini okuruz.
göndermek istediği oyuncuyu taraftarın önüne atmak bu yönetimin değişmeyen tarzı olduğu için nedense böyle haber duyduğumda inanmıyorum

Çevrimdışı murat baltacı

Bir ara ozan kabak haberleri vardı sais geldiyse yanına Ozan gibi hem yerli hem kaliteli stoper cuk oturur. İlgilenilen oyuncular doğru isimler İnşallah sağlam kadro kurulacak.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu sefer Hasic'i verirler kesin

Çevrimdışı doganay

Kiralik verirseler sorun olmaz. Gecen sene 2.lig takimi Umraniye de bile dogru durust oynayamadi. Bizde kontenjan doldurmaktan baska birsey yapamaz.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı sefaköykartali

Çevrimdışı tuncaboylu

Hasic'le kurtulamazsın, Serdar Saatçi ve bir kaç oyuncuyu daha göndereceklerdir.

Serdar'ın menajeri, Alanyaspor 'a peşkeş çektikleri diğer altyapı oyuncularının menajeri ile aynı.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Ülkeden gitmiştir inşallah. Ahlaksız herif. Bunun yapacağı ev en ufak sarsıntıda yıkılır.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Etiketler: