2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 777454 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Batman misin nesin allah aşkına sözleşmen bitince tez zamanda git
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Montero sen ispanya 2.ligine yavaştan yol al koçum
The great gig in the sky

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Larin'i EPL takımları istiyormuş. Bugüne kadar duyduğum en komik fıkra.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Larin'i EPL takımları istiyormuş. Bugüne kadar duyduğum en komik fıkra.
Larin topu dokunmadan maç bitirir EPL'de  :lol:
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı tuncaboylu

Batshuayi'nin Premier League'de oynadığı dünyada Larin mi oynamayacak?

Çevrimdışı mrred

Batshuayi'nin Premier League'de oynadığı dünyada Larin mi oynamayacak?
:D
The great gig in the sky

Çevrimiçi Akil Emre

Koca bir sene heba oldu. Bu takımın defansında weligton , montero oynayamaz kalite yerlerde. Necip, kenan as maça çıkamaz, Bathuai, ozi, töre, kenan, weligton, montero, larin,alex, pjaniç , atiba ile vedalaşalım benim artık bu ekibi görmeye gücüm kalmadı.
Önder hocamda baya genç takıma monte etti sağolsun, seneye transfer yapmadan artık bu gençleri izleriz!!!

Çevrimiçi Talisca1903

ilk önce bir golcü ve lider bir stoper almak gerek stoper için alman yada italyan baksınlar temassız ispanyollardan bıktık artık
[ Son Düzenleme: 02 Mart 2022, 23:02:27 Talisca1903 ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ilk önce bir golcü ve lider bir stoper almak gerek

Öncelikle hemen şu an saniye kaybetmeden seneye çalışacağımız hoca gelmeli.

Çevrimiçi Samet Ç

Önder bırak A takımı altyapı takımını bile çalıştırmamalı.

Çevrimiçi Talisca1903

Öncelikle hemen şu an saniye kaybetmeden seneye çalışacağımız hoca gelmeli.
Hoca Şenol Güneş işte belli neden açıklayamıyorlar anlamıyorum. Ceyhun beyde ısrarla prag hocasını kovalıyor adam kabul etmiyor işte abi n yapacaksın koca klup yalvaracakmıyız adama

Çevrimiçi Talisca1903

Yardımcısı kimse o gelsin bari Üzülmez yada Tosiçe bile razıyım en azından bir tepki verirler yandan

Çevrimiçi Talisca1903

Yardımcısı kimse o gelsin bari Üzülmez yada Tosiçe bile razıyım en azından bir tepki verirler yandan
yokvazgeçtim kimse gelmsin yeni yönetim gelsin

Çevrimdışı MUSTAFA_

Tarihe geçecek bir açıklama Ne çektiysek bu aşırı iyimserlikten çektik. Kötüye kötü diyeceksin. Hedefsiz bir Beşiktaş görmek üzüyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

kimse yazmamış ama yönetim hasic'in sözleşmesini feshetmeyi düşünüyormuş

bunlar cidden seçilmek istemiyor galiba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

ciddi baska aday olmayinca Trabzonlu'nun ciftligine dondu takim  :)
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Seneye Türk futbolu küçülecek. Hasic'e sözleşme yaparken bu kadar para vermeyeceklerdi. Şimdi kara kara düşünürler böyle. Bu yönetim bu kafayla seneye de başarısız olur. Zaten artık oyuncu satamadığımız her sene çöküşe bir adım daha yaklaşacağız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Seneye Türk futbolu küçülecek. Hasic'e sözleşme yaparken bu kadar para vermeyeceklerdi. Şimdi kara kara düşünürler böyle. Bu yönetim bu kafayla seneye de başarısız olur. Zaten artık oyuncu satamadığımız her sene çöküşe bir adım daha yaklaşacağız.
Seneye büyük kaos var. Ersin, Rıdvan ve Serdar Saatçı ile şimdiden sözleşme uzatmaları lazım. Yönetim değişmezse  sorun iyice büyüyecek.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı worns

eğer rusya'dan ayrılmayı planlıyorsa sandro schwarz iyi bir teknik direktör adayı olabilir. henüz genç bir hoca, mainz'da dönem dönem dikkat çekici işler yapmıştı. dinamo moskova karnesi çok çok iyi. ki bu doğu avrupa'da yapabilirlik bizim için önemli bir kıstas olmalı. almanya'da taktiksel donanımı yüksek, parlak bir yeni nesil hoca olarak değerlendiriliyordu.

işin ilginç tarafı vatandaşları markus gisdol ve daniel farke apar topar ülkeyi terk ederken kendisi halen moskova'da. ayrılmak istemediğini ve takımına karşı sorumluluk hissettiğini söylemiş. zaman ne gösterir, kalmaya devam edebilir mi, bakalım. eğer ayrılırsa listeye alırdım yönetimin yerinde olsam.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Seneye büyük kaos var. Ersin, Rıdvan ve Serdar Saatçı ile şimdiden sözleşme uzatmaları lazım. Yönetim değişmezse  sorun iyice büyüyecek.

Geçen yaz dönemi ya da en geç bu sene ocak ayında uzatmalılardı.
O iş bitti artık, yeni Larin vakalarına hazır olun. Bu yönetim oyunu kurallarına göre oynamıyor.
Futbol sahasında basketbol oynamaya çalışıyorlar.

Çevrimiçi underworld

Onca defoya rağmen şörlot, wakayme yapabilseydik, şimdi ts nin yerinde biz vardık.
Sergen hoca da takımın başında devam ediyor olurdu.
Golcü dediğimiz adamın daha topa doğru vırmuşluğu yok.

Golcü işinde kıstas, abanma dışında vuruş tekniği yoksa yan bile bakmayacaksın.
İnsan bir plase vurur, dibine girer falan...

Çevrimiçi Samet Demir

Geçen yaz dönemi ya da en geç bu sene ocak ayında uzatmalılardı.
O iş bitti artık, yeni Larin vakalarına hazır olun. Bu yönetim oyunu kurallarına göre oynamıyor.
Futbol sahasında basketbol oynamaya çalışıyorlar.
F. Orman döneminden sonra oyuncu da satamadık hiç. Yanlış hatırlamıyorsam. Problemler büyük gerçekten. Koskaca takım inşaat firması mantığı ile yönetiliyor.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

bu seneyi kaybettik (2.lik şansımız var ama olamayacak gibi duruyor)

Seneye kalede Ersinin satışına okeyim ben yoksa bunlar bedava kaçıracak Mert-Emre ve bence ertaç alınarak devam etmek gerek

Rosiere yedek almazlar bunlar ama defansta montero ve vidadan çıkmalıyız Weli kalmalı bence Serdar ve Nejip yerli yedekler Abdülkerim ve iyi bir yabancı stoper
Solbek umut ve rıdvanla tamamdır
orta sahada 3 yabancımız (gedson-atiaba-josef) var iyi bir yabancı daha gerek buraya
sağkanat raşite yedek bir genç yabancı sol kanat kevin++boupendza
Forvete trtışılmayacak bir golcü ve cenk yapmalıyız 3. bir genç yabancıda gerek artı güven

töre-topal-vida-pjaniç--alex sözleşmeleri zaten bitiyor larin de uzatmayacak ozzy ile uygun şartlar varsa uzatabiliriz yoksa gerek yok
Alexi mümkünse satalım araplara  Ahmet buluta satışın yarısını verelim yeterki satsın

Etiketler: