2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu
2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2022/23 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 777581 defa] 2022/23 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Nuno espritio menajerlerle arası iyi olan çatır çutur para yiyen biri geçsinler o işleri.

Beşiktaşın hocası Şenol Güneş oldu, telefonunu açmayan muhabirler iyi bi sade soda gider size.

inşallah kulüpteki trabzonluları ve eski kafalı modern futbolla alakası olmayan profesyonellikle alakası olmayan tipleri temizleyince de gelmesini isteyenlere de bir sade soda içiririz. ha bu esnada ne mi olacak olan Beşiktaş'a olacak tabii. Giden 1 yıl ve tepetaklak giden bir camia yönetimi daha izleyeceğiz. Tek sevindiğim yanı bu olayın gece uyku problemim var artık çakma filozofu basın toplantılarını dinleyip anlattığı masalları dinleyip mışıl mışıl uyurum.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hangi para ile ?

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Hangi para ile ?

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Şenol Güneş ismi sırıtmasın diye, herkesin hoşuna gidecek şekerler eklemişler işte.

İstemeyen var mı diye sormuş bir de.

Şenol'u istemezsen, diğerlerini de istememiş oluyorsun.

Yönetim algı yönetimini becerdiği kadar oyuncu satışını becerebilseydi, her sene 50 milyon Euro'luk satış yaparlardı.
[ Son Düzenleme: 22 Şubat 2022, 17:57:00 tuncaboylu ]

Çevrimiçi Talisca1903

Kulübü Trabzonspor'a çevirme yönünde iyi bir adım tabii. Bu ihanet eden herife tapan bir camiaya herşey müstahak tabi.
ihanet ne kardeşim anlaşamamışsın gitmş tarihin en başarılı hocası ne yapsaydı anlaşmadılar adamla

iyi o zaman gelsin adı sanı belli olmayan twitter güzellemeli hocalar portkekizliyi gördük işte dağıldı gitti pereria tornet örnekleri gözümüzün önünde
fm tayfanın gönlü olsun ama Beşiktaş şampiyon olmasın  avrupada ilerlemesin ne güzel dünya
Bizi şampiyon olmamız lazım her sene

Çevrimiçi Samet Ç

:D

Çevrimdışı MUSTAFA_

Buna teknik direktörü de dahil edip umarım iyi tercihlerde bulunuruz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

ihanet ne kardeşim anlaşamamışsın gitmş tarihin en başarılı hocası ne yapsaydı anlaşmadılar adamla

iyi o zaman gelsin adı sanı belli olmayan twitter güzellemeli hocalar portkekizliyi gördük işte dağıldı gitti pereria tornet örnekleri gözümüzün önünde
fm tayfanın gönlü olsun ama Beşiktaş şampiyon olmasın  avrupada ilerlemesin ne güzel dünya
Bizi şampiyon olmamız lazım her sene

Tarihin en başarılı hocası mı ? Abi hadi benim yaşım belli senin yaşına göre çok çok daha başarılıları görmüşsün. Sadece 2 sene üst üste şampiyon oldu olay o. 2 senesinde de elinde talisca aboubakar falan vardı. ilk senesinde de slaven bilicin hazır takımı vardı o takıma bir forvet eklentisi olarak gomez gelince de olaylar yoluna oturdu. tek katkısı daha ofansif oyunu ve derbilerdeki bilicin aksine daha iyi olması oldu. yoksa iki şampiyonluğu falan o getirmedi. 3 ve 4.senesinde düştüğü durumlar gsnin elinden şampiyonluk alıcakken gidip tff başkanıyla görüşüp takıma ihanet etmeleri unutmadık. gidip tffnin antrenörü olunca beşiktaşla alay eder küçümser tavırlarını falan bu forumda defalarca konuştuk. Hadi her şeyi geçtim bu adamın günümüz futbolla hiç bir alakası yok. Torrent pereirayı falan örnek vermişsin de fatih terim mustafa denizli vs vs tiplerinde artık günümüzde işe yaramadığını görüyorsun. Ayrıca portekizli adamın bu takıma gelip önder denen beden hocasından daha iyi işler yapabileceğinden de emindim. En azından bir sistem bir düzen olacaktı takımda. Senin mantığına bakıcak olursakta sergende başarılı biri değil. Bu sene takımda kaldığı süreç boyunca takımı küme düşürüyordu. E aynı şeyleri de sergene de o zaman hemde aradaki fark sergenin elinde pjanicler ghezzaller varken o portekizlinin elinde ligin en düşük değerli kadrolarından biri takım ortalaması çok küçük ve üstündeki 4 takımın çöpleriyle kurulmuş bir kadro var. Kaçan balık büyük oldu zaten. Ben gidipte illa portekizli olsun istemiyorum. O mantıkta biri olsun istiyorum. Dünyanın en iyi hocası mı hayır fakat senin verdiğin paranın hakkını kat kat çıkarabilecek biri. Şimdi şenol gelicek dünya parayı alacak ne kadro planlaması ne bir şey hiç birşeyle uğraşmayıp hazır kadro gelirse oynatıcak kenanları falan bol bol göreceğiz. Gerçekten bu tünelin sonunda hiç bir ışık yok. Uzun yıllar şampiyoluk göremeyiz bu kafayla gidersek.

Çevrimdışı can1903

Şenol hoca başarısını daha iyi şov yaparak anlatsaydı bunlar olmazdı, neyse bi 2 sene üst üste daha yapar anlarız hep beraber
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Talisca1903

Tarihin en başarılı hocası mı ? Abi hadi benim yaşım belli senin yaşına göre çok çok daha başarılıları görmüşsün. Sadece 2 sene üst üste şampiyon oldu olay o. 2 senesinde de elinde talisca aboubakar falan vardı. ilk senesinde de slaven bilicin hazır takımı vardı o takıma bir forvet eklentisi olarak gomez gelince de olaylar yoluna oturdu. tek katkısı daha ofansif oyunu ve derbilerdeki bilicin aksine daha iyi olması oldu. yoksa iki şampiyonluğu falan o getirmedi. 3 ve 4.senesinde düştüğü durumlar gsnin elinden şampiyonluk alıcakken gidip tff başkanıyla görüşüp takıma ihanet etmeleri unutmadık. gidip tffnin antrenörü olunca beşiktaşla alay eder küçümser tavırlarını falan bu forumda defalarca konuştuk. Hadi her şeyi geçtim bu adamın günümüz futbolla hiç bir alakası yok. Torrent pereirayı falan örnek vermişsin de fatih terim mustafa denizli vs vs tiplerinde artık günümüzde işe yaramadığını görüyorsun. Ayrıca portekizli adamın bu takıma gelip önder denen beden hocasından daha iyi işler yapabileceğinden de emindim. En azından bir sistem bir düzen olacaktı takımda. Senin mantığına bakıcak olursakta sergende başarılı biri değil. Bu sene takımda kaldığı süreç boyunca takımı küme düşürüyordu. E aynı şeyleri de sergene de o zaman hemde aradaki fark sergenin elinde pjanicler ghezzaller varken o portekizlinin elinde ligin en düşük değerli kadrolarından biri takım ortalaması çok küçük ve üstündeki 4 takımın çöpleriyle kurulmuş bir kadro var. Kaçan balık büyük oldu zaten. Ben gidipte illa portekizli olsun istemiyorum. O mantıkta biri olsun istiyorum. Dünyanın en iyi hocası mı hayır fakat senin verdiğin paranın hakkını kat kat çıkarabilecek biri. Şimdi şenol gelicek dünya parayı alacak ne kadro planlaması ne bir şey hiç birşeyle uğraşmayıp hazır kadro gelirse oynatıcak kenanları falan bol bol göreceğiz. Gerçekten bu tünelin sonunda hiç bir ışık yok. Uzun yıllar şampiyoluk göremeyiz bu kafayla gidersek.
kenanı aldık 3 sene 900 maaşı var mecburuz değerlendirmeye he keza Alex bu adam bunlarla oynasın şampiyon yapsın bana ne .İster kenanla ister burakla kimle yapacaksa yapsın.Futbolcu parlatıyormu evet Tosiç,Atınc,marcelo,cenk,fabri  kaç tane adamı değerlendirip sattın daha ne istiyoruz.ne yapmalı mesela başarılı addedilmek için

Çevrimiçi Talisca1903

[ Son Düzenleme: 22 Şubat 2022, 19:10:03 Talisca1903 ]

https://www.transfermarkt.com.tr/besiktas-istanbul/startseite/verein/114/saison_id/2015

https://www.transfermarkt.com.tr/fenerbahce-sk/startseite/verein/36/saison_id/2015

karşılaştırın bakalım hangi kadro güçlü

adam fenerin en iyi kadrolarından birine karşı aldı şu şampiyonluğu

Bu mantığa bakıcak olursak karşılaştıralım bakalım hangi kadroyla şampiyonluk vermiş

https://www.transfermarkt.com.tr/besiktas-istanbul/kader/verein/114/saison_id/2017
https://www.transfermarkt.com.tr/galatasaray-istanbul/kader/verein/141/saison_id/2017

Türkiye kupasında 0 çekmesi ve süper kupaları hep kaybetmesi, ayrıca eski tip olması bana uygun değil. Hadi bunları geçtim resmen ihanet etti bu takıma. 4.senesinde şampiyonluğu alacakken beyefendi BİP tekilerin oyununa geldi tffye gitti. Eğer takıma odaklansaydı o sene şampiyonduk.

Çevrimiçi Talisca1903

Bu mantığa bakıcak olursak karşılaştıralım bakalım hangi kadroyla şampiyonluk vermiş

https://www.transfermarkt.com.tr/besiktas-istanbul/kader/verein/114/saison_id/2017
https://www.transfermarkt.com.tr/galatasaray-istanbul/kader/verein/141/saison_id/2017

Türkiye kupasında 0 çekmesi ve süper kupaları hep kaybetmesi, ayrıca eski tip olması bana uygun değil. Hadi bunları geçtim resmen ihanet etti bu takıma. 4.senesinde şampiyonluğu alacakken beyefendi BİP tekilerin oyununa geldi tffye gitti. Eğer takıma odaklansaydı o sene şampiyonduk.
ikinci yarı 13 maç seri yaptı yönetimin şampiyonluk maçına gelmedi durmadılar arkasında kendi hatası da var mı var ama adam bir B17 ile odaklandığı zaman dağıtıp geçti başaracak hoca inşallah gelirse ha başkası gelirse de sorun yok kim başaracaksa o gelsin hep destekleyeceğim ben

ikinci yarı 13 maç seri yaptı yönetimin şampiyonluk maçına gelmedi durmadılar arkasında kendi hatası da var mı var ama adam bir B17 ile odaklandığı zaman dağıtıp geçti başaracak hoca inşallah gelirse ha başkası gelirse de sorun yok kim başaracaksa o gelsin hep destekleyeceğim ben

ilk yarıdada kendini göstereceğim diye avrupaya yönelip ligi sallamadı sallasaydı şuan gsnini bedavadan 2 şampiyonluğu yoktu.
Ben kendisini istemememin sebebi de gerek ihaneti gerekte başarılı olamayacağını düşünmem. Olsa bile bu senelik olur, yani uzun süreli bir şey olmayacak geçici pansuman olur belki 1 sene şampiyon olur bir sonraki sene 6.falan olur.

Çevrimdışı tuncaboylu

O şampiyonluğun kimin emriyle elimizden alındığını herkes biliyor, ihaleyi Şenol Güneş'e çıkarmaya gerek yok.

Çevrimiçi Necmi

demekki kulüpde ceyhun kazancıdan başka futboldan anlayan yok

Çevrimiçi Özgür Gültekin

demekki kulüpde ceyhun kazancıdan başka futboldan anlayan yok

Şenol Güneş taraftarı değilim kesinlikle gelmesini de istemiyorum ama Villas Boas nedir ya?
Eğer Villas Boas getirecek kadar futbolu biliyorsa o da bir şey bilmiyor demektir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Şenol Güneş taraftarı değilim kesinlikle gelmesini de istemiyorum ama Villas Boas nedir ya?
Eğer Villas Boas getirecek kadar futbolu biliyorsa o da bir şey bilmiyor demektir.
Sürekli Portekizli teknik adamların peşinde koştuğu için, bir menajerle içli dışlı olabilir.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, Sörloth'u bonservisi ile birlikte transfer etmek istiyor.

(Sabah)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Rizespor Başkanı Tahir Kıran: "Beşiktaş, Gedson Fernandes'i en az 30 milyon Euro’ya satacak."

(Nexus Sport)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Şansal Büyüka: "Ahmet Nur Çebi ile konuştum. Uzun yıllar komşuluk yaptık, sözüne sohbetine inanırım. Sayın Başkan üstüne basa basa, “Yeni sezonda gündemimizde Şenol Güneş yok. Kendisi ile çalışmayacağız” dedi. Ahmet Başkan bunu söylediyse, benim için konu bitmiştir, kapanmıştır"

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Atiba Hutchinson, Beşiktaş yönetimine 1 yıl daha futbol oynamak istediğini söyledi. (Ajansspor)

Çevrimdışı tuncaboylu

Rizespor Başkanı Tahir Kıran: "Beşiktaş, Gedson Fernandes'i en az 30 milyon Euro’ya satacak."

(Nexus Sport)
Göreve geldiklerinden beri yaptıkları satışları düşünürsek, 50'den aşağı satmazlar.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

| Beşiktaş, Bosna Hersek Milli takımında forma giyen Almedin Ziljkic ve Adi Nalic'i transfer listesine aldı.

(Kartal Analiz)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, yaz transfer döneminde gündemine aldığı Halil Dervişoğlu'nu gelecek sezonla ilgili planlarına da dahil etti. Bonservisi Brentford'ta olan 22 yaşındaki oyuncunun Galatasaray'da satın alma opsiyonu bulunmuyor.

@sahinogluogun

Etiketler: