34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor
34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor

Beşiktaş Forum|34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor Tarih : 25.04.2022 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yasin Kol - Serkan Olguncan - Aleks Taşçıoğlu - Yusuf Ziya Gündüz VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor  [Okunma sayısı 13257 defa] 34. Hafta Beşiktaş 0-3 Kasımpaşaspor
Anket
Beşiktaş, Kasımpaşa maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
2 [%15.4]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi Talisca1903

beklerimiz var raşit gedsonumuz var sorlot ve talisca yapıp vura kıra girmek varken komple takımı ve sistemi yenilemekten bhsediyoruz yarın bu sistemde Josefte patlar kaç tane futbolcuyu berbat etmeyi düşünüyoruz

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi Talisca1903

Gençler sahaya girsin.
gençleri de yeriz bu kaosta hele ki Serdar bu sistemde net patlar

Çevrimdışı mrred

Batsuayi bu sene tüm maçlarda 5 kere falan hava topu indirdi maksimum gerçekten bu adama uzun vurmak demek rakip sen al topu üstüme gel demek herif zıplama özürlü kafa golü falan da yok böyle antika saçma sapan oyuncu görmedim 1.84 boyun var topa çıkmıyorsun hocanın bunu görmemiş olması imkansız peki hala neyi zorluyor cidden
Herifi kara şövalye diye aldık kara delik çıktı.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Çok kısa ve öz yazacağım. İsteyen zaman tanımak, sabır vs diye sayıklayabilir umurumda değil. Bu oyun anlayışıyla gelecek yılı kesin olarak kaybederiz. Trabzon ve Alanya maçları göz boyadı çünkü onlar top oynuyorlar. Bu ligin ortalaması bu işte. Geçen haftaki Giresun ve bugünkü maç yani. Beşiktaş Kasımpaşa'ya karşı dikine oynayacağım diye 75 metreye kafa topu özelliği olmayan santrafora top uzatarak iç saha maçı oynamaz. Bir halt yiyemeyiz bu kafayla. Oldum olası uyuz olmuşumdur daha takımı tanımadan benim sistemim bu diyen hocalara. Geçiniz.
sistemine uygun takımı kursun işde bir sürü oyuncu gidiyor bundan sonraki maçları kazansak ne olur kazanmasak ne olur en azından koşmayan oyuncunun şansı olmaz rosier ghazzel josef dışında takımda beşiktaşa yakışan oyuncu yok

Çevrimiçi Talisca1903

sistemine uygun takımı kursun işde bir sürü oyuncu gidiyor bundan sonraki maçları kazansak ne olur kazanmasak ne olur en azından koşmayan oyuncunun şansı olmaz rosier ghazzel josef dışında takımda beşiktaşa yakışan oyuncu yok
öyle yapacağımıza yıllardır oynadığımız 4 lü ye uygun futbolcular alıp devam etsek daha iyi değil mi abi?

maceraya ne gerek var

Çevrimiçi tolga1903

Herifi kara şövalye diye aldık kara delik çıktı.

Takımda kalsın falan diyen var hala çıldırmamak elde değil

Çevrimiçi Necmi

beklerimiz var raşit gedsonumuz var sorlot ve talisca yapıp vura kıra girmek varken komple takımı ve sistemi yenilemekten bhsediyoruz yarın bu sistemde Josefte patlar kaç tane futbolcuyu berbat etmeyi düşünüyoruz
dört oyuncu var ikide gelecek altı oyuncuylamı oynayacağız 🤔 geri kalan beş oyuncu takımı öyle tüketirki dediklerinde birşey yapamaz yerine alırsak zaten takım değişmiş olur

Çevrimiçi Necmi

Takımda kalsın falan diyen var hala çıldırmamak elde değil
bugün bats lık bir durum yokki

Çevrimiçi levitate

umut yere indirip vurmak çok mu zor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Josef, gezzal, rosier gerisi olmasada olur.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

öyle yapacağımıza yıllardır oynadığımız 4 lü ye uygun futbolcular alıp devam etsek daha iyi değil mi abi?

maceraya ne gerek var
iyide sezon başından beri dörtlü oynamıyormuyduk 🤔 ne yaptık da üç maçta üçlü oynadık diye hoca asıyoruz bu golleri üçlü oynadığımız için yemedikki zaten üçlü değil beşli savunma yaptık rıdvanla rosier orta sahayımı geçti

Çevrimiçi Talisca1903

dört oyuncu var ikide gelecek altı oyuncuylamı oynayacağız 🤔 geri kalan beş oyuncu takımı öyle tüketirki dediklerinde birşey yapamaz yerine alırsak zaten takım değişmiş olur
talisca ve sorloth ve sol kanat alınacak zaten 2 stoper ilk 11 tamam zaten

yeni oyuncular alıp bu eldekilri de yeni sistemde eritmenin mantığı nedir ben beğenmedim bu işi

Çevrimiçi Necmi

Josef, gezzal, rosier gerisi olmasada olur.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hiç üzüleceğim oyuncu olmaz

Çevrimiçi tolga1903

bugün bats lık bir durum yokki

Tüm sezon batslik durum yoktu ki yerine şu muleka olsa şimdi 2ncilik kovalıyoduk gereksiz futbolcu

Çevrimdışı 38life

Pjanic frikik de mi atamaz hale geldin, bari onu yap.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Allah allah rıdvanımı çıkardı hoca neden acaba

Çevrimdışı 38life

Bu kadar yetenek yoksunu oyuncu nasıl bir araya gelmiş. Uzun pas deniyorlar yarışı dışarı gidiyor. Hiç mi ayaginizin ayarı yok.

Çevrimiçi Talisca1903

bats çıkmaz şurada adamı da yuhalattı

Çevrimiçi Necmi

Tüm sezon batslik durum yoktu ki yerine şu muleka olsa şimdi 2ncilik kovalıyoduk gereksiz futbolcu
gereksiz olduğuna katılıyorum ama muleka ne yapmış kaç gol atmış herkes beşiktaşla kasımpaşaya aynı oynamıyor üstelik

Çevrimdışı 38life

Valerien bugün çok kötü bir sınav veriyor, ama Vidayı çıkarması olumlu. Daha önce de Vida bu şekilde rezalet performanslar göstermişti, ama çıkarabilen olmamıştı.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

pen6 yediler yine her maç ama her maç istisnasız

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Su kasimpasanin her sene garanti 6 puani bizden
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Etiketler: