29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş Tarih : 14.03.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Serkan Ok - Candaş Erbil - Mustafa Kürşad Filiz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 19781 defa] 29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%83.3]
1 puan
1 [%16.7]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimdışı tuncaboylu

2,5 milyonu hulk'a verip bide üstüne imza parası verseydik şuan ilk 3 garantiydi Türkiye kupasında devam ediyorduk
Geçen sene 6 ay için Cenk'e verilen 1 milyon Euro'yu da unutmayalım.

Takım ligde ilk 10'a girme mücadelesi veriyor, Avrupa'da sıfır çekmiş, Türkiye Kupası'ndan elenmiş, bir tek satış yapamamamış.

Ama bu Ahmet Nur Çebi'nin nasıl bir dokunulmazlığı varsa, medyada en ufak eleştiri yok

Çevrimiçi sEuL

Umut Meraş yine yalan dolan yere kapaklanıyor.
Yazmiyayim diyordum ama aynen dayanamiyorum boyle futbolculara. En ufak darbede kendini yere birakiyor herif

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yazmiyayim diyordum ama aynen dayanamiyorum boyle futbolculara. En ufak darbede kendini yere birakiyor herif

golde de kendini direk yere attı.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Geçen sene 6 ay için Cenk'e verilen 1 milyon Euro'yu da unutmayalım.

Takım ligde ilk 10'a girme mücadelesi veriyor, Avrupa'da sıfır çekmiş, Türkiye Kupası'ndan elenmiş, bir tek satış yapamamamış.

Ama bu Ahmet Nur Çebi'nin nasıl bir dokunulmazlığı varsa, medyada en ufak eleştiri yok

Yetmemiş sezonu kapatan oyuncuyu sene sonunda kesin alırız.
Müthiş scout ekibimizin titiz araştırması sonucunda...

Çevrimiçi blackeagle35

Alkış reis 3 değişiklik daha yapsa doğru kadroyu bulacak muhtemelen

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hata ofsaytta kalan 3 oyuncuda mı, yoksa orada öylesine topu şişiren bombacı mülayimde mi?

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı murat baltacı

Adamın yanlış kadro çıktığı yetmiyor gibi bide yanlış değişiklik yapıyor güveni çıkarıyor tarih seni karanlık harflerle yazacak önder karaveli
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şu sezin bitse de altyapı şeysinden bir kurtulsaydık başka bir şey istemiyorum.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

dandun vuruyoruz topa taktiğe bak
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Şu sezin bitse de altyapı şeysinden bir kurtulsaydık başka bir şey istemiyorum.

Bu sezon bitti zaten, derdimiz önümüzdeki sezonu da çöpe atıyoruz birilerinin uyanması.

Çevrimiçi tolga1903

Anç keşke şöyle seni ezip geçecek bir aday çıksa o kongrede

Çevrimdışı AigleBordeaux

?s=21

Arkandayım diye şov yapıp maçı bırakıp gitmek :D
(...)
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Anç keşke şöyle seni ezip geçecek bir aday çıksa o kongrede
İnşallah rezil olur kongrede
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi tolga1903

?s=21

(...)

gitsin

Çevrimdışı MUSTAFA_

Herkes beceriksizliğini gizlemeye çalışyor bu atışmalarla. Ama bana hiç şirin gelmedi. Başkan onca ettiği laftan sonra maçı terk etmiş. Beşiktaş'ın şu popülerist yönetim anlayışından bir an önce kurtulması gerekli.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

?s=21

(...)
kovsun madem

Çevrimiçi blackeagle35

Hicbir şey yapamadıysanız Ibrahim Üzülmez, Şifo Mehmet ya da Çağdaş'ı getirseydiniz bunları yaşamazdık. Cidden yazık. Bi altyapı antrenörünün oyuncağı oldu koskoca camia. Ve en önemlisi şu romantiklik sacmaligini tüm camia olarak üstümüzden atmalıyız, bu bize çok zarar veriyor.

Çevrimiçi tolga1903

kovsun madem

Kovsa ne olacak kardeşim? Şu sezon yaşattığı onca kepazelik unutulacak mı? Kendini kovsun önce yerine gelen yapar bir seyler

Çevrimiçi Talisca1903

atiba ve güve ne olursa olsun çıkmazdı zaten josef girdi alex can çıkacaktı

Çevrimiçi levitate

Kovsa ne olacak kardeşim? Şu sezon yaşattığı onca kepazelik unutulacak mı? Kendini kovsun önce yerine gelen yapar bir seyler
herkesi kovup kulübe reset atalım en iyisi

Çevrimdışı murat baltacı

Bats yerine çöp kovası koysak top çarpar ayıptır
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi tolga1903

Taraftarın aklıyla iş yapanların taraftara şirin gözükmek için yapılan showların devri geçti geçti. Sen buyuk takımsan deplasmana gideceğin maç öncesi ortalığı gerip alevlendirip madara ettirmeyeceksin bu kulübü. Öyle kaçarak uzaklaşırsın işte uzaklaş bir daha da dönme olmaz olsun senin gibi başkan

Etiketler: