29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş Tarih : 14.03.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Türk Telekom Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Serkan Ok - Candaş Erbil - Mustafa Kürşad Filiz

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 19817 defa] 29. Hafta Galatasaray 2-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Galatasaray maçından kaç puan alır?
3 puan
5 [%83.3]
1 puan
1 [%16.7]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 6

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Şenor hocam gel kurtar bizi.

Çevrimiçi Samet Ç

anç başkanım gerekeni yaparız falan diyordun al sahaya in çevir maçı ne diyeyim

valla yazık yedin bitirdin krediyi, garanti seçimi riske attın böyle saçma hamle zor bulunur
Arkasında duracağım ne olursa olsun diyordu gerekirse bedel öderim demişti acaba pişman mı şuan :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben söylüyorum bunlar avrupaya gitmemek için çabalıyor başka izahı yok bunun beceriksiz olarak yönetsen böyle hata yapamazsın
Neyse ki geldiklerinden beri yüksek bonservisle bir dolu oyuncu satabiliyorlar da, hatalarını örtüyorlar.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

yanlış hatırlamıyorsam bilic ile süper final maçında arenaya gidip 2-2 kalmıştık 2-0'dan çevirmiştik pektemek filan gol atmıştı o kadrodan bile ümidim vardı şuan olsa tokatlardı bu gsyi
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yıl 2022 tandemimiz bombacı mülayim ile stoper bozması Necip.

Çevrimiçi levitate

yanlış hatırlamıyorsam bilic ile süper final maçında arenaya gidip 2-2 kalmıştık 2-0'dan çevirmiştik pektemek filan gol atmıştı o kadrodan bile ümidim vardı şuan olsa tokatlardı bu gsyi
bilic değilde tayfur havutçu falan vardı galiba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Arkasında duracağım ne olursa olsun diyordu gerekirse bedel öderim demişti acaba pişman mı şuan :D
umrunda bile değildir
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bu arada Teixeira'nın hızla bu ligde geçebileceği oyuncu yok. Adam kısa adımlarla hızlı gibi gözüküyor ama ivmelenme sıfır.
Her pozisyonda arkasından gelip yakaladılar.

Çevrimiçi Talisca1903

bu arada Teixeira'nın hızla bu ligde geçebileceği oyuncu yok. Adam kısa adımlarla hızlı gibi gözüküyor ama ivmelenme sıfır.
sahanın en kötüsü

Çevrimiçi sEuL

güven'de sözleşmeyi uzatmaz geçmiş olsun

Sadece sezonu degil hatali tercihlerle bircok oyuncunun gelisiminin icinede ettik bu sezon. Su Guven'i kac kere tek santrafor olarak oynattilar, ama anlayamadilar bu cocugun tek santrafor olarak oynayamayacagini. Birde derbiye cikartip Marcao Nelson ikilisinin ortasinda oynattilar - beyin yok yemin billah bu teknik ekibin dunyadan haberi yok.

Larin ile Omar'i eslestirip avantaj yakalamak varken, gidip Kenan'i eslestirdiler Omar ile - ilk 35 dakikada durmadan Kenan'a uzun oynadik - bir topu indiremedi, bir topu tutamadi ayaginda - 2'yi yedikten sonra hemen nasilda cikariyor ama. Is isten gectikten sonra hep olaylar - cildirmamak elde degil.

Çevrimdışı ardiles

Tertemiz yeniliyoruz, keşke her maç böyle yenilsek. İlk golü pozisyon hatası ve orta sahanın hımbıl hımbıl dolanması yüzünden yedik. İkinci golü faul almak için yalandan yere kapaklanmak yüzünden yedik. Çok iyi oldu.

Çevrimiçi Talisca1903

josef hemen girse bu berkan taylanı kafa kafya vurdurur döner bu maç gs 2. yarılarda dökülüyor

Çevrimiçi levitate

Sadece sezonu degil hatali tercihlerle bircok oyuncunun gelisiminin icinede ettik bu sezon. Su Guven'i kac kere tek santrafor olarak oynattilar, ama anlayamadilar bu cocugun tek santrafor olarak oynayamayacagini. Birde derbiye cikartip Marcao Nelson ikilisinin ortasinda oynattilar - beyin yok yemin billah bu teknik ekibin dunyadan haberi yok.

Larin ile Omar'i eslestirip avantaj yakalamak varken, gidip Kenan'i eslestirdiler Omar ile - ilk 35 dakikada durmadan Kenan'a uzun oynadik - bir topu indiremedi, bir topu tutamadi ayaginda - 2'yi yedikten sonra hemen nasilda cikariyor ama. Is isten gectikten sonra hep olaylar - cildirmamak elde degil.

maç analizi yerine şiir okumuşlar herhalde

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Hocaya laf edebiliyor muyuz? şuan Beşiktaş'ın hocası gözükse de geçici hoca sonuçta
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı tuncaboylu

Adam senelik sadece 2.5 milyon Euro alıyor.

Beşiktaş'ın her Euro'sunu hesaplayan başkanımız olmasa, mahvolmuştuk.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

josef hemen girse bu berkan taylanı kafa kafya vurdurur döner bu maç gs 2. yarılarda dökülüyor
en erkej değişikliğimiz 80'de olur emirhan,josef,ridvan girer
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı mrred

Kardeş sen şaka mısın
Rakibini gaza getiren açıklamalara alkış tutan birinden şaka ve espiri anlayışımla ilgili bir degerlendirme geldi. Bakalim nereye varcaksin ? He şakayım ne olmuş ?
The great gig in the sky

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Adam senelik sadece 2.5 milyon Euro alıyor.

Beşiktaş'ın her Euro'sunu hesaplayan başkanımız olmasa, mahvolmuştuk.
2,5 milyonu hulk'a verip bide üstüne imza parası verseydik şuan ilk 3 garantiydi Türkiye kupasında devam ediyorduk
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

en erkej değişikliğimiz 80'de olur emirhan,josef,ridvan girer
emirhan felan şu kaosta ezilir aman diyim

Çevrimdışı ardiles

Burada ve sosyal medyada sayfalarca analiz kasıp bu adamın kalmasını dogru bulan ulemalar! vardı. Giden kupa, giden en kötü 2.lik, önümüzdeki sezon gidilemeyecek avrupa.

montajcılar üzgün. önümüzdeki senenin montajını yapacaklardı yazık oldu.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Özgür Gültekin

emirhan felan şu kaosta ezilir aman diyim

Teixeira kadar ezilmez.

Çevrimiçi Talisca1903

şu keremin triplere gel tam sopalık

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu Umut'un yazılımını güncellemek lazım.
Herif arkasını dönüp sonra havuza atlar gibi kendini yere atıyor.

Çevrimdışı ardiles

Umut Meraş yine yalan dolan yere kapaklanıyor.

Etiketler: