17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş
17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş Tarih : 19.12.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık - Alper Ulusoy VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 15216 defa] 17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%53.8]
1 puan
4 [%30.8]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi ferdi1903

Allah seni bildi gibi yapsin vida

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Vidanın tecrübesi ve beyni bu kadar.

Çevrimiçi levitate

nasıl bir amatörlük yuh ya
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Liquidator

Vida, artık susuyorum

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı Erman1903

herif o kontratla sadece 1 sezon iyi oynadı, diğer hepsinde sıvadı.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi tolga1903

Montero var abi sende montero. Sol ayağı olmayan adamı sol stoper oynatirsan baskı altinda böyle sıçar. Ligin en kötü stoperlerini toplamayı nası başardık aklım almiyor

Çevrimiçi Talisca1903

Boyundan  sarılmakta serbest herhalde

Çevrimiçi murat baltacı

Yeter artık zar zor gol atıyoruz yediğimiz gollere bak vida sergeni yedi şampiyonluktan etti bizi bu sene adam gibi bir stoper almadılar yazıklar olsun
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı mrred

Hırvat, makedon,sırp,boşnak,romen

buralardan kesinlikle oyuncu almayacaksın adamların kontrat uzatma senesi gelince futbolu falan düşünmüyorlar

dini imanı para bunların. Bu vida ile sözleşme uzatan beşiktaşlı olamaz. Bu kaçıncı arkadaş
The great gig in the sky

Çevrimiçi ferdi1903

Nekadar kolay gol yiyoruz ya

Çevrimiçi levitate

bundan sonra tandem serdar-montero
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Kendi kendimize gol attık. Hiçbir şey yapmayan fenerbahce 30 dakikada 2 gol buldu.

Vida'da ne kredi varmış arkadaş. Rezilliğin dibinde geziyor ama hala kafadan 11.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi tolga1903

Can'ı gören var mı? Çocuk oynadığı mevki itibariyle eziliyor nasıl göremiyorsunuz bu çocuk o bölgenin oyuncusu DEĞİL anlayın artık

Çevrimiçi Talisca1903

Can hiç tutmadı Can-ozzy yapamalıyız

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi fatihsahin

Larini gören var mı

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimiçi levitate

ne bu panik hayatınızda maça mı çıkmadınız ya

Çevrimdışı goktasoktay

Vidayı oynatan gözümde hoca değildir. Adam her hafta aynı boku yiyor. Oynatmasana kardeşim. Arogdan bir alıntı daha:” bu ok zehirli işte atmasana şunu”

Çevrimiçi Talisca1903

Alacaz bu maçı Fenerde bir numara yok

Çevrimdışı AigleBordeaux

Senol soylentileri simdiden takima islemis
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Etiketler: