Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final
Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final

Beşiktaş Forum|Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final Skor : Konyaspor - Beşiktaş Tarih : 11.02.2021 Saat : 20:45 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final  [Okunma sayısı 31527 defa] Konyaspor 3-4 Beşiktaş / Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
12 [%100]
Konyaspor
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimiçi murat baltacı

Ya bu takımın hucumculari ne çalışıyor arkadaş bu ne laubalik tek pozisyondan golu yedik nskala nereden geldi bu takıma Utku tek topa çıkmadı sezon sonu gitsin artık olmayacağı çok belli, larin abou formsuz penaltı güme gitti herşey bizimi buluyor arkadaş
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi kahyaoglueren

napıyonuz ya 3 kişi vurmadı topa
Bu kadar gol kaçırmamalıyız. Son 3 haftadir çok kaciriyoruz. Şanssizlik boyutunu coktan aştık artik.

Çevrimiçi levitate

Bu kadar gol kaçırmamalıyız. Son 3 haftadir çok kaciriyoruz. Şanssizlik boyutunu coktan aştık artik.
garip bir pas kaygısı var saçma boyutlara geldi artık
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı celiker1

Anlaşıldı topla beraber kaleye girmemiz gerekecek!
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

garip bir pas kaygısı var saçma boyutlara geldi artık
Sadece pastan degil son vuruslarda da sıkıntı var.Bitirici değiliz.

Ayrica goller kaçtıkça sorumluluk almak istemiyor kimse sanırım. Bundan dolayi pas tercihi oluyor gibi.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ayrıca oguzhan çıktıktan sonra hucum etkinligimiz azaldı.

Çevrimiçi levitate

Sadece pastan degil son vuruslarda da sıkıntı var.Bitirici değiliz.

Ayrica goller kaçtıkça sorumluluk almak istemiyor kimse sanırım. Bundan dolayi pas tercihi oluyor gibi.

kahraman olmak istememek ilginç bir tercih o zaman

Çevrimdışı AigleBordeaux

Pozisyon kaçacak diye vurmuyorlar ama pozisyonu pasla öldürüyorlar :D tam ömür törpüsü
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Penaltilara giderse gecmis olsun
neden. ben penaltılar da alacağımızı düşünüyorum
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi kahyaoglueren

Sut calismiyor mu bu takım. Etkili bir tane sut yok bir tane.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı haluk.m

Transfer yapmayarak kar etmiltik, şimdi de 120 Dakika kupa maçı oynayarak kar ettik çok şükür.

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimdışı AigleBordeaux

Takımın şut kalitesini görünce penaltılarda yandık

Çevrimdışı COB

Şu Konya'yı yenmek bu kadar mı zor Allah aşkına.

Ayıp.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Kaç maçtır aleni bir şekilde operasyon çekiliyor var'ın başındakiler marifetiyle. Yönetim hocasının onda biri takıma sahip çıksa bir çok şey çözülecek ama pırlanta moduna girdik yine. Allah yardımcımız olsun.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Etiketler: