Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu
Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu Skor : Beşiktaş - Rio Ave Tarih : 24.09.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Daniel Siebert - Jan Seidel - Rafael Foltyn -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu  [Okunma sayısı 36138 defa] Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
9 [%64.3]
Rio Ave
5 [%35.7]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimdışı Erman1903

takım iyi nazar değmesin :D

Ama rakip harbi zayıf, göz ardı etmemek lazım. Tsl'ye gelseler alt sıra mücadelesi verir bunlar 4-5 takım harici Liga Nos pamuk gibi lig.

Çevrimiçi levitate

Ama rakip harbi zayıf, göz ardı etmemek lazım. Tsl'ye gelseler alt sıra mücadelesi verir bunlar 4-5 takım harici Liga Nos pamuk gibi lig.
en çekinilen takımdı sözde

geçen sene hoca ve golcüden kurtamışlar galiba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

İnanılmaz top yapıyoruz. Nedenide Mensah yerine Ljajic oynuyor  :ebebe:
Farkli düsünüyorum, bence lajic kötü, tam aksine mensahin maci olabilirdi diye düsünüyorum. birseyi gözden kaciriyoruz, rakip inanilmaz kötü, inan bana 21 takimli süper ligde hic bir takima karsi böyle rahat oynayamayiz.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Eray_Steiermark

güven çok güçlü bir çar olmuş maşallah
Senin Lukaku'dan iyi her türlü

Çevrimdışı ALDENYX

Welinton general dehasinda necip bu gun spartali dalga dalga gelen dusman birliklerini her defasinda geriye puskurttu buradan geşiş yoook diye mizragini manenin kramponuna atiyor..guven gladyatör zincirlerinin tekini parçalamış arenanin en guclusu benim diyoor...adamsınız....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Farkli düsünüyorum, bence lajic kötü, tam aksine mensahin maci olabilirdi diye düsünüyorum. birseyi gözden kaciriyoruz, rakip inanilmaz kötü, inan bana 21 takimli süper ligde hic bir takima karsi böyle rahat oynayamayiz.
Sonradan senin dediğine döndü ama Mensah'dan dolayı dezavantaj yaşayacağımız noktalar da var bu maçta. Pas sıkıntısı yaşıyor çünkü  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Benim bildiğim Beşiktaş bu kadar iyi oynarken 3 tane daha net gol fırsatını harcar maçın bitimine yakın saçma sapan gol yer maç uzar ikiyi atmak lazım mutlaka.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Benim bildiğim Beşiktaş bu kadar iyi oynarken 3 tane daha net gol fırsatını harcar maçın bitimine yakın saçma sapan gol yer maç uzar ikiyi atmak lazım mutlaka.
En son isteyeceğimiz şey bu maçın uzaması olur. Hafta sonu Konyaspor maçı var. Fizikli bir rakiple mücadele etmek zaten zor, iyice zorlaşır.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ben aksine wellintonu bugün yine beğenmedim. Cok fazla dan dun top uzaklaştırıyor.

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mayguntr

Sonradan senin dediğine döndü ama Mensah'dan dolayı dezavantaj yaşayacağımız noktalar da var bu maçta. Pas sıkıntısı yaşıyor çünkü  :tabe:
Rakip arkada bosluk birakiyor, birakacak, Ozi'nin karti da var 50-60 da Ozi-Mensah, sonradan da Lens-Atakan iyi gider.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hepimizin bildigi Besiktas degilmi bu :D

Çevrimiçi levitate

Senin Lukaku'dan iyi her türlü

biri mbappe diğeri lukaku karşılaştırmak hoş olmaz :D

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ben aksine wellintonu bugün yine beğenmedim. Cok fazla dan dun top uzaklaştırıyor.
Defanstan topla çıkmamız kanser izleyenler için.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı bjk4ever

Toplu oyunu gectim uzun aradan sonra ljajic topsuz oyunda ilk defa bu kadar istekli. Ridvan iyi, montero'ya pek is dusmedi.
Ljajic, oguzhan gibi oyunculari ayni anda sahada bulundurmanin formulunu bulmaliyiz. Top teknigi ve oyun zekasi olmadan tikaniyoruz, bir yere kadar gidiyor anca.
Guven pozisyona giriyor, atiyor, ama bunu hep yapiyor zaten. Ama konya macinda tek forvet ciksa yine ezilir yine etkisiz olur.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

ozzy yine ortalama oynuyor üzücü
Ben anlamiyorum bu cocugu, kac yasina geldi, hala özgüven aşilayamadi kendisine, cok heycan yapiyor, topu alip sürüklemesi yerde hemen pas verip ayagından cikartiyor, yetenek var ama ne calima giriyor, ne sut cekiyor, ne top sürüklüyor.

Çevrimiçi Samet Ç

Wellinton savunmadan hücuma çok dan dun top atıyor attığı topların %90'ı rakibe tekrar geri dönüyor.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Katılıyorum, welilton şuan takımın en kötüsü.

Çevrimiçi levitate

Ben anlamiyorum bu cocugu, kac yasina geldi, hala özgüven aşilayamadi kendisine, cok heycan yapiyor, topu alip sürüklemesi yerde hemen pas verip ayagından cikartiyor, yetenek var ama ne calima giriyor, ne sut cekiyor, ne top sürüklüyor.
+1903

nasıl böyle çöktü anlamıyorum

2015-17 arası 5 kişinin arasına topla girerdi mücadeleden kaçınmazdı 

Çevrimiçi levitate

Etiketler: