Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu
Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu Skor : Beşiktaş - Rio Ave Tarih : 24.09.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Daniel Siebert - Jan Seidel - Rafael Foltyn -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu  [Okunma sayısı 36131 defa] Beşiktaş 1-1 Rio Ave / UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
9 [%64.3]
Rio Ave
5 [%35.7]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimdışı Erman1903

Valla güçsüz, Anadolu takımı seviyesinde bir takım Rio Ave.

Tecrübeli kalecileri, iki bek, sol stoper Santos, as santrafor Gelson Dela en iyi oyuncuları. 2. Santrafor Ronan, Dribblinci-asistçi sağ kanat Mane, defansif 8 Filipe, kiralık Piazon diğer tehlikeli adamlar. Bir de kaptan Tarantini var. Diğerleri çer çöp...

Normal şartlarda rahat yenmemiz gereken bir takım ama biz de rotasyonluyuz, bakalım hayırlısı olsun...

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Güçsüz olan anadolu kadromuzu gitmişiz bide rotasyon yapmışız.
Umarım fark yemeyiz.

Çevrimdışı Erman1903

Güçsüz olan anadolu kadromuzu gitmişiz bide rotasyon yapmışız.
Umarım fark yemeyiz.

Artık yapılacak bir şey yok, Lig daha önemli. Yiyeceksek de bunlardan yiyelim, ligde hataya düşmemizi önler belki. Zaten boşa yorgunluk Uefa...

Artık yapılacak bir şey yok, Lig daha önemli. Yiyeceksek de bunlardan yiyelim, ligde hataya düşmemizi önler belki. Zaten boşa yorgunluk Uefa...

Ama işte işin en acı tarafı bu. Mantığım öyle dese de kalbe sözü geçiremiyosun. Hazırlık maçında kaybetsek bile çok üzülüyorum maç başladığı andan itibaren 5-0 geride olsak bile kalbim yine bu maçı yeneceğiz diye düşünecek. Mantık izleme maçı diyor kalp maç başlasın da bir an önce yenelim golleri atalım güzel maç geçecek diyor.

Çevrimdışı Umutcan Kaya

en merak ettiğim oyuncu montero, adam bu rotasyon yüzünden çer çöp sayılmaz inşallah ve ljajic ne yapacak mrrak ediyorum
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ben avrupa ligini yoksayacak durumda olduğumuzu düşünmüyorum ekonomik ve puan açısından.

Çevrimdışı bjk4ever

Kadro'yu gorunce midem bulandi vallahi. Sanki hepten kafadan verdik maci gibi bir his var icimde.

1 Kalede neden rotasyon yapilir? en son rotasyon yapilacak mevki.
2 Vida'yi begenmeyen arkadaslar Vida'siz savunmayi iyi izlesin bu aksam.
3 Rio Ave nasil oynuyor bilmiyorum, ama kapanan ve sert bir takimsa kufur yiyen Guven tekrardan hayirli olsun. Adamin en oynamasi gereken anda Antalya macinda 1-0 ondeyken kendisi girmiyor Umut Nayir giriyor, ama tek forvete olarak maca kendisi basliyor, Umut degil. Teknik ekibin bilgisizligi, liyakatsizligi pacasindan akiyor.

Galiba biz Avrupa'yi hic istemedik. Bir sonraki turda Milan da olsa rakip, Bayern Munchen de olsa cikip oynayacaksin. Ulke puanini iplemiyorsan kendi takiminin Avrupa puani ve galibiyet primi icin bile oynarsin. Vallahi midem bulandi.

Çevrimdışı Erman1903

Ama işte işin en acı tarafı bu. Mantığım öyle dese de kalbe sözü geçiremiyosun. Hazırlık maçında kaybetsek bile çok üzülüyorum maç başladığı andan itibaren 5-0 geride olsak bile kalbim yine bu maçı yeneceğiz diye düşünecek. Mantık izleme maçı diyor kalp maç başlasın da bir an önce yenelim golleri atalım güzel maç geçecek diyor.

Bu kadroyla da yenebiliriz, izlemeden olmaz hem şu Monteronun nasıl oyuncu olduğunu görme fırsatımız olacak. Welinton-Montero normalde yanyana gelmemesi gereken bir ikili bakalım neler olacak. Ljajic, Güven gibi oyuncular belki formayı tekrar kapmış olur. Fazla önemi yok UEFA'nın ama beklenenden daha kötü netice herkesin üstündeki baskıyı artırır.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi balkan-kartal

besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı Nartallo

Oturmuş kadron varsa 1-2 rotasyon yaparsın ama kale ve defansı bozmazsın.

Milan maçları, sonucunda elensek bile bize hava katardı, yazık ediyoruz yazık.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Necibin döngüsü gelmiş bugün.

Hiç şaşmaz  :evillol: :evillol:

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı kahyaoglueren

Necibin döngüsü gelmiş bugün.
Yanlis alarm   :D Orta açıldığında 4 kisi ceza sahasindaydi bu arada.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

Çevrimiçi tolga1903

Rakip umarım biraz önde basar da montero'yu daha çok izleriz. İlk izlenim olarak beğendim abisi welinton'dan daha sağlam basıyor yere daha olgun duruyor sahada

Çevrimdışı mellfred

Çevrimdışı mayguntr

Kale rotasyonu bence Utkuyu biraz daha isindirmak icin, Ersine bir sey olsa o oynayacak mecbur mac tecrubesi kazanmasi lazim.  Anadolu takimlarinin da bizi boyle bekleyecegini varsayarsak Ozi-dorukhan-Ljajic veya Dorukhan-Ozi-Mensah orta sahalari ligde de is yapar. Ha simdiye kadar bir sey yaptiklarini gormedik o ayri mesele ama.

Etiketler: