31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe Skor : Beşiktaş - Fenerbahçe Tarih : 21.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Cevdet

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 44700 defa] 31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%57.1]
1 puan
2 [%14.3]
0 puan
4 [%28.6]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimiçi levitate

-gs'nin fikstürü boru gibi (özellikle önümüzdeki 6 maç)
-fb göreceli ama kendi kendilerini bitirirler
-bizim son haftalar zor

hadi hayırlısı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Çağrı Öz

Maça kontrollü başlayıp olması gereken dakikada golü bulduk. Kontrollü oynanan dönemde bile çok net pozisyonlar bulduk. Golden sonra net pozisyonları harcayınca takımın da konsantrasyonu bozuldu. Burada ne yazık ki ana etmen en iyi oyuncumuz olan Aboubukar oldu. Kızacak değiliz, bazen de böyle olur.

Skora yatma diye bir şey görmedim ben. Bir sürü net pozisyon buldu takım. Bir o kadar pozisyon da ikinci en iyi oyuncumuz Ghezzal'ın doğru pas kanallarına topu aktaramaması ile başlamadan son buldu. Bu mesele ise esas can yakan noktaydı. Bu kalibrede bir oyuncu orada bir şeyler yapması lazımdı.

O dakikalarda Aboubakar ya da Ghazzal'ı çıkarılması kolay bir karar değil. Bu yüzden bir eleştirim yok. Belki N'koudou erken girebilirdi. Mensah hamlesi pek işe yaramadı.

Aslına bakarsanız Fener gol atacağını hiç hissettirmedi bana. Bu kadar talihsizliğe rağmen böyle biter diyodum ki ekstra bir gol geldi.

Puan farkı iyi bir durumda. Haftaya Hatay bekleneni gerçekleştirirse sonuca bir adım kalır artık. Yoksa da zaten iyi bir trend yakalanmış durumda.Fener saf dışı kaldı. G.saray da yakındır.

Yola devam.

[ Son Düzenleme: 21 Mart 2021, 21:22:19 Çağrı Öz ]

Çevrimdışı ilhan mansız

Şu maçı alsak Şampi... diyebilirdik.
Daha 10 hafta var.
<br
10 hafta mı?

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu arada Ersin topu çıkarabilirmiş
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Hiç öyle emin konuşmayın. 2 maç puan kaybedersek her şey değişir.

Çevrimdışı Erman1903

Valencia'nın arkasında Caner olduğunu bilerek savunma yapmasıyla Daha 20. Dakika'da belli oldu sağ kanadı kullanamayacağımız. Ljajic bey çıkana kadar bizi 10 kişi oynattı, zor olanı başarıp önündeki adamın arkasına pas atıyor. Aboubakar'ın kaçırdıklarına bir şey demiyorum, hemen hepsi bireysel çabayla girdiği pozisyonlar. İlerleyen dakikalarda kenardan bir şey gelmediği için yoruldu. Değişiklikler zamanında yapılsaydı bu maç farka giderdik.

Mensah için söylenecek bence hiçbir söz yok, bu adamda ısrardan vazgeçtik lider olduk en önemli maçta oyuna aldık 2 puandan bıraktık. Bana göre o bir futbolcu bile değil, böyle makina gibi işleyen bir takımda işi idare bile etmeyi beceremiyor.

Takımı buraya getiren hoca ve henüz avantajı kaybetmiş değiliz bu yüzden fazla bir şey demiyorum. Umarım alması gereken dersleri alır ve değişiklik takımı bozacak korkusuyla işlemeyen çarkı çıkarmaktan korkmaz bundan sonra.

Çevrimdışı can1903

Maça kontrollü başlayıp olması gereken dakikada golü bulduk. Kontrollü oynanan dönemde bile çok net pozisyonlar bulduk. Golden sonra net pozisyonları harcayınca takımın da konsantrasyonu bozuldu. Burada ne yazık ki ana etmen en iyi oyuncumuz olan Aboubukar oldu. Kızacak değiliz, bazen de böyle olur.

Skora yatma diye bir şey görmedim ben. Bir sürü net pozisyon buldu takım. Bir o kadar pozisyon da ikinci en iyi oyuncumuz Ghezzal'ın doğru pas kanallarına topu aktaramaması ile başlamadan son buldu. Bu mesele ise esas can yakan noktaydı. Bu kalibrede bir oyuncu orada bir şeyler yapması lazımdı.

O dakikalarda Aboubakar ya da Ghazzal'ı çıkarılması kolay bir karar değil. Bu yüzden bir eleştirim yok. Belki N'koudou erken girebilirdi. Mensah hamlesi pek işe yaramadı.

Aslına bakarsanız Fener gol atacağını hiç hissettirmedi bana. Bu kadar talihsizliğe rağmen böyle biter diyodum ki ekstra bir gol geldi.

Puan farkı iyi bir durumda. Haftaya Hatay bekleneni gerçekleştirirse sonuca bir adım kalır artık. Yoksa da zaten iyi bir trend yakalanmış durumda.

Yola devam.
Ghezzalın inanılmaz tercih hataları vardı ileride hiç beklemediğim şekilde. Sağ ayağını hiçbir şekilde kullanmaması da bana garip geliyor, bir tane pozisyonu vardı vurabilirdi.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Mart 2021, 21:21:48
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı mrred

Takımda net hücuma dönük orta saha eksiği var.

Ljajic ve Mensaha verilen şanslar Oğuzhan'a verilmeli artık.

Bu ikisinden kesinlikle bir yol olmaz.

Ya da Ghezzalı hücuma dönük orta saha yapıp sağ kanada hasici son 30 dakikalarda atabiliriz.

The great gig in the sky

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Mart 2021, 21:24:24
  • Beylikdüzü-İstanbul
Bizim hatta 11, rakiplerin 10
Eksik maçımızı alacağımizi düşünüyorum.
Hatay bu hafta güzellik yaparsa daha rahat oluruz.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Ghezzalın inanılmaz tercih hataları vardı ileride hiç beklemediğim şekilde. Sağ ayağını hiçbir şekilde kullanmaması da bana garip geliyor, bir tane pozisyonu vardı vurabilirdi.

Aboubakar kaçan 2 puanın görünen, Ghezzal ise gizli etmeni. Sağlık olsun.

Çevrimdışı can1903

Oğuzhan, Necip şu maçta süre alabilirdi. Özellikle Ozzy pas opsiyonu ve topla oynama becerisi sayesinde hem daha net pozisyonlar hem de zaman eritme kısmında etkili olurdu.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Jay-Jay Amokachi

Bende yenemedımız ıcın üzgünüm. Ama gınede güzel mac oldu. Zefk yerdı. Bız yınede ıy, daha ıyı oynadık.
En önemlısı kaybetmemekdı.

Çevrimiçi levitate

Ya da Ghezzalı hücuma dönük orta saha yapıp sağ kanada hasici son 30 dakikalarda atabiliriz.

seneye parayı basıp oraya net bir adam almak lazım

atiba'nın yanı her maç bomboş
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Beşiktaş şampiyonluk yarışından koparsa erken kopar arkadaşlar. Son düzlüğe böyle bir puan avantajıyla girip de ligi verdiğimizi hatırlamıyorum. Fakat diğer rakiplerin böyle kazaları var. Bizim pozisyonumuzda renklilerden biri olsa avantajı koruduk diye sevinç çığlıkları atardı ama biz üzülüyoruz haklı olarak bu da bizim farkımız. Sosyal mesafemizi koruduk. Yola devam.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Mart 2021, 21:28:09
  • Beylikdüzü-İstanbul
Ghzezzal ve Larin sarı kart gördü cezali felan değil demi?
Özellikle Ghezzal?

Çevrimdışı AigleBordeaux

Fener’i üstüne gidince hepsi pozisyonla sonuçlandı çok saçma iki puan verdik

Çevrimdışı blackeagle35

Çok rahat alabileceğimiz bir maçtı ama bunlara hep saçma sapan puan veriyoruz bu şekilde. Bein connect sağolsun yediğimiz golü sonradan gördüm. Her maç sahaya Necip'i atan hoca bu maçta niye bunu yapmadı anlamış değilim. N'koudou'nun ds iş yapabileceği bir maçtı. Bu ozan denen elemanın bizle zoru ne anlamadım. Sow kesildi başımıza.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Özellikle Ghezzal?

Ghezzal sınırdaydı. Haftaya yok. Larin' i bilmiyorum.

Çevrimdışı Erman1903

Kesinlikle, insanlar Abou ve Ghezzal'a suç buluyor bu maç ama Ghezzal'ın kitlendiğini görüp değişiklikleri yapmayan hoca verdi bana göre puanları. Bir ton boşluk bıraktılar 2.yarı arkada, kupa maçında en iyi görüntüyü veren N'Koudou 89'da oyuna giriyor. Mensah ve Ljajic hariç bana göre herkes elinden geleni yaptı, biriyle maça başlamak ötekini oyuna almak hataydı. Ljajic ikinci yarı girip gol attığı günden beridir aynı görüntüyü veriyor.

Bana göre bu maçta çıkması gerken ileri 3lü Larin-Ghezzal-N'Koudou idi, Ghezzal'ın merkezde olması kafada çok eğreti duruyorsa da Larin-Ozzy-Ghezzal yapardın.
[ Son Düzenleme: 21 Mart 2021, 21:32:11 Erman1903 ]

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Eksik maçımızı alacağımizi düşünüyorum.
Hatay bu hafta güzellik yaparsa daha rahat oluruz.
<br
Benim o macdan herkesin aksine hic ümidim yok, hatay son 3-4 haftadir cok kötü mac kazanamiyorlar, ne oynadiklari belli degil. Okadar eksige ramen gs alacagini düsünüyorum. Hatay demisken, o mactada hoca sadece iki degisiklik ile maci tamamlamisti, ikinci yariyi güzel izlemisti, adamlarin ayakda duracak hali kalmamisti hicbir top tutamiyorlardi ikinci yari ama bizim hoca daha cok üstlerine gitme yerine skoru tutayim dedi
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı can1903

Kesinlikle, insanlar Abou ve Ghezzal'a suç buluyor bu maç ama Ghezzal'ın kitlendiğini görüp değişiklikleri yapmayan hoca verdi bana göre puanları. Bir ton boşluk bıraktılar 2.yarı arkada, kupanın en iyi görüntüsünü veren N'Koudou son 89'da oyuna giriyor. Mensah ve Ljajic hariç bana göre herkes elinden geleni yaptı, biriyle maça başlamak ötekini oyuna almak hataydı. Ljajic ikinci yarı girip gol attığı günden beridir aynı görüntüyü veriyor.

Bana göre bu maçta çıkması gerken ileri 3lü Larin-Ghezzal-N'Koudou idi, Ghezzal'ın merkezde olması kafada çok eğreti duruyorsa da Larin-Ozzy-Ghezzal yapardın.
Abi 1-0 ken Ghez ortaya Sağa Nkoudou atsak. Necip-Atiba yapsak daha mantıklı olmaz mıydı

Çevrimiçi levitate

Özellikle Ghezzal?
<br
ghezzal cezalı

Çevrimdışı AigleBordeaux

seneye parayı basıp oraya net bir adam almak lazım

atiba'nın yanı her maç bomboş
+atibanın yerine bir isim