31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe

Beşiktaş Forum|31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe Skor : Beşiktaş - Fenerbahçe Tarih : 21.03.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy - Cevdet

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe  [Okunma sayısı 44695 defa] 31. Hafta Beşiktaş 1-1 Fenerbahçe
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
8 [%57.1]
1 puan
2 [%14.3]
0 puan
4 [%28.6]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimdışı kahyaoglueren

Al hoca bekle. Aferin sana. Her bir besiktasli biliyordu bunu herkes biliyordu.

Çevrimiçi levitate

bağıra bağıra geldi hoca sana yazar şu maç
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Birgün bu skoru alıp yatma olayı başımızı yakacak diyordum o gün bugünmüş

Çevrimdışı Erman1903

Yap hocam şimdi değişiklikleri, en önemli maçta gittin o Mensah'ı sahaya atıyorsun ne diyeyim ben sana.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Milyonlarca insan gördü bunun olacagini.

Çevrimiçi levitate

Birgün bu skoru alıp yatma olayı başımızı yakacak diyordum o gün bugünmüş
daha geçen salı yaktı daha nolsun
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı GreenBook

Bu maç Sergen’e yazar Sergen’e !!!
Aboubakar ölmüş adam koşamıyor
Daha ne bekliyorsun be adam çıkar Al necibi nkodou yu Cenk i
Ne mensahı alıyorsun böyle bişey görmedim ben vallahi korkak bir oyun anlayışıyla sahaya çıkardı bizi Sergen

Çevrimdışı yaço58

Yap hocam şimdi değişiklikleri, en önemli maçta gittin o Mensah'ı sahaya atıyorsun ne diyeyim ben sana.
Valla gol geleceğim diye bağırdı aboou Larin ghezzalin yüyüyecek hali yoktu necip gireceğine mensah girdi golü biz hediye ettik

Çevrimiçi sEuL

Bravo Sergen hoca, bir mac nasil rakibe hediye edilir kitabini yazdin su macta

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

bak bak bak bak nasıl özgüven verdin heriflere

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimdışı kahyaoglueren

Mensahi 2 aydir kullanmiyorsun ne hikmetse bu maçta oyuna sokuyorsun. 

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Erman1903

Valla gol geleceğim diye bağırdı aboou Larin ghezzalin yüyüyecek hali yoktu necip gireceğine mensah girdi golü biz hediye ettik

Daha ikinci yarının başında N'Koudou atması gerekiyordu sahaya. Yapması gerekenleri en son yapıyor, şimdi dötüm dötüm Necip alıyoruz sahaya moralim bozuldu kapattım ben.

Çevrimiçi sEuL

Tarihi farka gidicek maci ne hale getirdiler.

Abou oldu, sok iste Cenk'i ama yok

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı ferdi1903

Alacami mac berabere bitti

Çevrimdışı yaço58

Hocanın hediyesi oldu fenere

Çevrimdışı Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 21 Mart 2021, 20:56:33
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Yenilmedigimize dua edelim.
Sergen yine acayip saçmaladı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen'e temizinden bir puan kaybı daha yazıyoruz. Değişikilik yapma konusunda tarhimizin en kötülerinden birisi olmaya koşuyor...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Elimizdeki maci cok guzel verdik. O kadar belliydi ki. Herkes gördü. Neyin inadi bu.