13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor
13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor

Beşiktaş Forum|13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor Skor : Beşiktaş - Erzurumspor Tarih : 20.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor  [Okunma sayısı 26048 defa] 13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor
Anket
Beşiktaş, Erzurumspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%81.8]
1 puan
2 [%18.2]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimdışı mourinho1903

Cikacagini dusundugum 11:

------------------Ersin--------------------

Dorukhan---Welinton--Montero----Ridvan

-----------------Josef-------------------

Ghezal----Atiba------Mensah-----N'Koudou

----------------Aboubakar-----------------------

Allah korusun 11'i:

-----------------Ersin-------------------------

Necip----Welinton--Montero-------Ridvan

---------------Josef-------------------------

Ghezzal--Dorukhan--Atiba-------N'Koudou

--------------Aboubakar------------------------

Ben Sergen'in Larin'i gunah kecisi yapacagini dusunuyorum.
3 onlibero konusunda ders almistir diye dusunsek bile almadigi ortada, o yuzden sagbekte Necip ortada yine 3 tane 6 ile cikarsa sasirmam, ki bu kabus senaryo olur.

Beni sevindirecek ve umutlandiracak 11:

-------------------Ersin-----------------------

Dorukhan----Vida------Montero-------Ridvan

-----------------Josef------------------------

Ghezzal-----Oguzhan--Mensah------Larin

-----------------Aboubakar--------------------

Bu da Sergen'e helal olsun 11'i:

--------------------Ersin-------------------------

Dorukhan------Vida-------Montero--------Ridvan

N'Koudou------Oguzhan---Josef---------Ghezzal

--------------Aboubakar----Larin----------------

Çevrimdışı mourinho1903

Cikacagini dusundugum 11:

------------------Ersin--------------------

Dorukhan---Welinton--Montero----Ridvan

-----------------Josef-------------------

Ghezzal----Atiba------Mensah-----N'Koudou

----------------Aboubakar-----------------------

Allah korusun 11'i:

-----------------Ersin-------------------------

Necip----Welinton--Montero-------Ridvan

---------------Josef-------------------------

Ghezzal--Dorukhan--Atiba-------N'Koudou

--------------Aboubakar------------------------

Ben Sergen'in Larin'i gunah kecisi yapacagini dusunuyorum.
3 onlibero konusunda ders almistir diye dusunsek bile almadigi ortada, o yuzden sagbekte Necip ortada yine 3 tane 6 ile cikarsa sasirmam, ki bu kabus senaryo olur.

Beni sevindirecek ve umutlandiracak 11:

-------------------Ersin-----------------------

Dorukhan----Vida------Montero-------Ridvan

-----------------Josef------------------------

Ghezzal-----Oguzhan--Mensah------Larin

-----------------Aboubakar--------------------

Bu da Sergen'e helal olsun 11'i (cikma ihtimali sifir ama olsun):

--------------------Ersin-------------------------

Dorukhan------Vida-------Montero--------Ridvan

N'Koudou------Oguzhan---Josef---------Ghezzal

--------------Aboubakar----Larin----------------

Çevrimiçi levitate

eveeet hayırlı işler
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Ne vereceginin belli olmasi icin adil bir sans verilmesi lazim. Atiba'yla kiyaslanabilmesi icin Atiba kadar az-cok forma sansi verilmesi lazim.
Egri oturup dogru konusalim; Atiba kotu bir form durumu yakalasa bile asla kesilmiyor. Alanya macinda cok kotuydu ve kesinlikle cikmasi gerekiyordu, 80'e kadar cikmadi.
Oguzhan o performansi gostermis olsa 46'da, en kotu 60'ta oyundan cikardi.
Oguzhan'in aldigi surelerin cogu son 10-15 dakika, o da kotu oynadigimiz ve oyunun sikistigi anlarda. Resmen taraftarin onune atiliyor. Onun disinda ilk 11 yuzu neredeyse gormuyor, gorse bile onemsiz kupa maclarinda, Avrupa kupasinda vs oluyor. Sezon basinda forma sansi bulmustu, iyi de oynuyordu, ama Antep macinda takimin en iyisiyken yine kurban edildi oyundan cikarildi, bir daha forma yuzu bulamadi.
Atiba bu sene ligde 893 dakika oynamis, Oguzhan 199, Mensah 315. Ikisini toplasan Atiba kadar etmiyor.
Gecen sene Oguzhan 12 mac 447 dakikada kalmis, Atiba 30 mac 2.585 dakika. Oguzhan devre arasinda gittigi icin yariya bolsen bile arada bariz fark var.
Oguzhan'in sakat oldugu donemler oldu da, hep mi sakat?
Mesela kupa macinda hem Oguzhan hem Guven iyiydi (Guven ait olmadigi mevkide oynamasina ragmen iyiydi).
Erzurum macinda Guven'e yer yok, tamam. Oguzhan'in baslamamasi icin ne gibi bir neden var? Ben baslamayacagindan eminim. Ve 60'tan evvel kesinlikle oyuna alinmayacak, ona da eminim.
Sen oyuncuya adil bir forma sansi, guven vermedigin surece onu performans uzerinden elestiremezsin, haksizlik olur.
Onun disinda Mensah konusunda haklisin. Performansi mac icerisinde dalgali, defansif olarak laubali, ama en azindan dinamik, top tasiyabiliyor, faul aliyor, rakibe kart gostertiyor.
Alanya macinda oyuna girdi takim inanilmaz hareketlendi bir anda. Senelerdir Anadolu takimlarina karsi cift onlibero oynuyoruz zaten, ne oyunumuz gram zevk veriyor ne de istikrarli bir sekilde
yeniyoruz adamlari. Besiktas alt tarafi Erzurumspor'a karsi Josef-Mensah-Oguzhan orta sahasini sahaya surmekten cekinmemeli bu kadar.

Mensah'ı aldıran hoca, başta duran top falan da kullandiriyordu şimdi kullandirmıyor pek beklendigi gibi çıkmadı. Ozzy ise yeterince iyi çalışmıyor. Onun salon antrenmanlarını sabunlama işleri falan kulüp içi çoğu kişi tarafından bilinir, Son zamanlarda çoğu hoca kendisine aynı şekilde davrandı. Atiba bir tercihtir sen öyle düşünürsün başkası böyle düşünür ben çoğunluktan yanayım ama Dorukhanı bu Josef-Atiba ile oynatmak bir tercih değil hatadır taraflı tarafsız çoğu kişi buna karşı gelir. Muhtemelen hoca da artık zorunluluk olmadığı sürece bu üçüyle çıkmayacak bence. O maçta iyi olan bir tane adam bile neredeyse yoktu ve kurgu hatalıydı bu yüzden Atibayi eleştirmeyi doğru bulmuyorum ama her oyuncu kötü oynadığında çıkabilir lakin Doruk sağ beke geçti falan yani ilk yarıdaki kötü görüntü ikinci yarı hamleleriyle toparladı.

Senin dediğin gibi orta sahayı öne gectiğimde, veya geriye düştüğümde deneyebilirdim ben olsam, hatta ben Josef Atiba varken Hasiçi de ofansif merkez olarak denerdim ama çocukta form kalmamış hastalıklar falan, muhtemelen kiralanacak ne kadar istesem de diyeceğim bir şey yok oynaması gerekiyor bir yerlerde.

Atibaya gelirsek ben onu çok 6 gibi görmüyorum artık iki sezondur farklı bir oyun oynuyor hani çift onlibero söylemine de katılmıyorum Mehmet Topal - Josef örneği falan veriliyordu burada bence alakası yok. Ben olsam kapanan takımlara Ozzy daha top oynamak isteyenlere Mensahla çıkardım şu takım ortamında ama onlarda işte biraz niye devamlı oyuncu olamıyoruz diye kendilerini sorgulamaları lazım Rıdvan oluyor biz olamıyoruz demeliler. Birinde ruh yok diğeri tembellik yapıyor senelerdir.

Çevrimdışı cursedofdragon

eveeet hayırlı işler

montero kesik yerse çok ayıp etmiş olunur çocuğa.

Çevrimiçi Samet Demir

montero kesik yerse çok ayıp etmiş olunur çocuğa.
Murat özen de başka twit atmış

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

video çekmiş 3-4 değişiklik olacak demiş

sanırım doğru 11 geçmiş olsun
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Hatada ısrara devam edyoruz atiba-dorukhan-josef nedir ya. Monteroyu neden kesiyor hiçbir  anlamı yok
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

hadi aynı şeyi diyor rosier ile beraber 4 oyuncu değişiklik olacak diyor.

Bir de hoca için hakemin fırsat kollayacağını düşünüyormuş bende aynı görüşteyim.Maçın hakemi fırsat kollayacak hocayı atmak için.

video çekmiş 3-4 değişiklik olacak demiş

sanırım doğru 11 geçmiş olsun

çok büyük hata olur ayağı düzgün tek top çıkartabilen monteroyu kesip 2 kazmayı vida-welintonu oynatmak akıl alır bir şey değil.

Sağ bek dorukhan orta saha mensah yapması lazım ama hoca sağ bek necip orta saha dorukhan yapacak kanada da n'koudouyu koysun larin kesik yesin tam olsun bari.

Kalede mecburi değişik ersin var.

ulan yine mi bu totem alanya maçında tutmadı bu yine aynı orta saha sen koru yarabbim :D

Şurda seyirciler ile şu ortamda maçı izlemek vardı  :uyucam:

Çevrimiçi kahyaoglueren

Alanyaspor da kaybediyor. Üstümuzdeki herkes kaybediyor bu hafta. Kazanmamiz lazım mutlaka.
Rotasyon olacaktır bu fikstürde arada. Umarim doğru enerjili ve doğru rotasyonlu maçlar oynarız.
24 Ocağa kadar yaklaşık 35 günde 9 lig 1 kupa toplam 10 tane maçımız var.

Çevrimiçi mayguntr

Muhtemel 11 cikarsa, ve bi sakatlik vs yoksa cidden sergen hocaya yazar yine yenilgi.

necip, dorukhan, josef, atiba, vida, wellington, larin : bu adamlarin hic biri duzgun oyunu olgunlastiracak pas atan oyuncu degiller.
bi mucize olacak da, gezzal kesecek larin/abuo atacak anca oyle gol atariz.

vida-wellington kesin sacma sapan bir gol yedirtir.

Alanyaspor da kaybediyor. Üstümuzdeki herkes kaybediyor bu hafta. Kazanmamiz lazım mutlaka.
Rotasyon olacaktır bu fikstürde arada. Umarim doğru enerjili ve doğru rotasyonlu maçlar oynarız.
24 Ocağa kadar yaklaşık 35 günde 9 lig 1 kupa toplam 10 tane maçımız var.

herkes kaybettiyse bizde kaybederiz geleneği bozmayız.

Muhtemel 11 cikarsa, ve bi sakatlik vs yoksa cidden sergen hocaya yazar yine yenilgi.

necip, dorukhan, josef, atiba, vida, wellington, larin : bu adamlarin hic biri duzgun oyunu olgunlastiracak pas atan oyuncu degiller.
bi mucize olacak da, gezzal kesecek larin/abuo atacak anca oyle gol atariz.

vida-wellington kesin sacma sapan bir gol yedirtir.

umarım hoca ideal güzel bir kadro ile çıkar maça.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

12 puanlık maça çıkıyoruz............
3 defansif orta sahalı kadrolar görüyorum, yorumculardan falan.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Welilton vida mı ?????

Çevrimiçi levitate

montero yok  :s20:

/photo/1

Welilton vida mı ?????

ah hocam vida welinton ne.N'koudou ne.

Dorukhan yok mensah var ama gerisi facia.

İşimiz defanstta zor.ayağı iyi adam yok.

vida-welintona tepkim ;

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimiçi mayguntr

Persembe yine lig maci var, ondan dolayi cok sinirlenmeyecegim cikan kadroya.

Çevrimdışı KAP

Vida sağ bek Necip stoper mi acaba :D
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Persembe yine lig maci var, ondan dolayi cok sinirlenmeyecegim cikan kadroya.

niye perşembe lig maçı var bir daha  :alala: