6. Hafta Denizlispor 2-3 Beşiktaş
6. Hafta Denizlispor 2-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|6. Hafta Denizlispor 2-3 Beşiktaş Skor : Denizlispor - Beşiktaş Tarih : 26.10.2020 Saat : 20:00 Stadyum : Denizli Atatürk Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - İbrahim Çağlar

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6. Hafta Denizlispor 2-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 28469 defa] 6. Hafta Denizlispor 2-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Denizlispor maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%58.3]
1 puan
3 [%25]
0 puan
2 [%16.7]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimdışı kahyaoglueren

Çevrimdışı AigleBordeaux

Nsakala böyle devam kardeşim!

Çevrimiçi levitate

Pozisyon penaltı
vermedi, basmadan önce kendini yere atıyor ondan galiba

ama verse penaltı değildi diyemem
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı blackeagle35

Dizlerini kırarak geliyor bence penaltı değil ama bu Nsakalanın yaptığı hatayı gözardı etmemeli

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ayağina basmadan önce düsmeye basliyor, penalti yok.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Ucuz kurtulduk bence.
Dizlerini kırarak geliyor bence penaltı değil ama bu Nsakalanın yaptığı hatayı gözardı etmemeli
+1903

Çevrimdışı kahyaoglueren

Su maci bile zora soktuk ya.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Su maci bile zora soktuk ya.
Gol yemeden bişey yapmazsan maç tabi zora girer

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hakem bugün iyidi bence, adil yönetmeye calişti, art niyet olmadan. Pek alişiki degiliz böyle seylere

Çevrimdışı kahyaoglueren

Nsakala canerden daha fazla defansta hata yapiyor inanilmaz gercekten.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bildiğin kazma ya başka bişey değil

Çevrimdışı AvrupaKartalı

hoca kendi istedi ya simdi inat yapiyor, ridvanda bukadar oynar, oynat iste genc cocugu.

Çevrimiçi sEuL

Maci izleyemiyorum ama Larin baya iyi oynuyor olmali, dakika 90 oldu ve adam hala oynuyor. 5 oyuncu degisikligi hakkimiz var ama anca kirmizi yiyince hocamiz oyuncu degisikligine gidiyor.

Çevrimiçi tolga1903

Nasi penaltı vermedi hayret çok şaşırttı alper

Çevrimdışı kahyaoglueren

hoca kendi istedi ya simdi inat yapiyor, ridvanda bukadar oynar, oynat iste genc cocugu.
Ben daha dengeli oynayacağını düşünüyorum ridvanin. Hucumda da daha fazla katki verir.
[ Son Düzenleme: 26 Ekim 2020, 21:50:11 kahyaoglueren ]

Çevrimiçi levitate

+1903

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hocanin futbolcularla iletişimi cok soğuk sanki, oyuna girenlerle oyundan cikanlarin yüzüne bile bakmiyor.

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

Hocanin futbolcularla iletişimi cok soğuk sanki, oyuna girenlerle oyundan cikanlarin yüzüne bile bakmiyor.
adam yönetimi

Çevrimdışı tangaz

Maci izleyemiyorum ama Larin baya iyi oynuyor olmali, dakika 90 oldu ve adam hala oynuyor. 5 oyuncu degisikligi hakkimiz var ama anca kirmizi yiyince hocamiz oyuncu degisikligine gidiyor.

walla kulübede öle içeri sokmaya değecek adam pek yok sanki kulübe yerlerde
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kahyaoglueren

Inanilmaz. Nsakala+ersin maçı verecek.

Çevrimdışı AigleBordeaux