4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği
4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği

Beşiktaş Forum|4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği Skor : Beşiktaş - Gençlerbirliği Tarih : 04.10.2020 Saat : 16:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Mete Kalkavan - Serkan Ok - Ali Saygın

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği  [Okunma sayısı 42711 defa] 4. Hafta Beşiktaş 0-1 Gençlerbirliği
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
3 [%30]
1 puan
5 [%50]
0 puan
2 [%20]

Toplam Oy Verenler: 10

Çevrimdışı ilhan mansız

Fikret Ormanın dediği gibi “Beşiktaş bir imparatorluktur” köy takımı değildir,, anlaşıldı???

Çevrimdışı ilhan mansız

Bunu kafanıza sokun,, Beşiktaş bir imparatorluktur,, anlaşıldı mı??

Çevrimdışı mayguntr

Geçen sene iyi puan topladı da bir oyunu yoktu . Çoğunlukla bireysel yetenek (elneny) duran topla işi (caner gökhan) götürdük. Bu sene takke iyice düştü. Transfer yapmasaydık keşke nsakala welingtonu eğer gerçekten hoca aldırdıysa 3 senelik kontrat vermek gerçekten büyük facia. Ayrıca geçen sene ilk yarı bazı periyotlarda dorukhan ljajic elneny ve burak yılmazın birlikte oynamadığını da hatırlatmak lazım. Bu 4 ü hiçbir zaman birlikte oynamadı fakat ligin 2. yarısında boateng geldi ljajic yerine o oynadı sergen ljajici yine de oynatmadı. Burak ve elneny form tuttu takım biraz kıpırndandı. Hocalık bir durum olduğunu bu yüzden düşünmüyorum.

Avci'ya verilen sansi niye Sergen'e vermiyorsun ? Avcinin oyunu sadece kelimelerdeydi, sahada bir sey yoktu. Birbirinden kopuk hucum-defans hatti, bir tane gol atip kazandigimiz bir suru mac.
Kadroyla aklindaki oyunun uyumamasini anlamamasi vs uzar gider. Ki elinde daha iyi bir kadro vardi, Elneny, Ruiz, GG-Caner, Burak gibi kaliteli oyuncular da vardi.

Sergen'in elinde bildigin Sag-Bek yok, Forvet'i gecen hafta geldi. Biraz zaman tanimak lazim bence. Ha ben su an basarili olacagini dusunmuyorum, ama adil bir karsilastirma icin beklemek gerektigini dusunuyorum. 

Çevrimdışı ilhan mansız

Ya bu büyük takım felsefesini anlayın ya da def.... de gidin ,,

Çevrimdışı COB

Ne Fikret Ormanmış arkadaş. Paralar nerde deyip gönderdiğimiz adamı şimdi mumla arıyor bazı arkadaşlar.

Çevrimdışı mrred

Hoca transfeleri ben yaptırmadım diyor ve konuşamıyorum diyor. Bu transfer işlerine girmemesi en doğrusu zaten. Eğer anlattığı gibiyse doğrusunu yapmış. Bu welington nsakala ve mensah konusunda ya Murat Özen yalan söylüyor ya da hoca
The great gig in the sky

Çevrimdışı ferdi1903

Beşiktaş taraftarı kadar çabuk gaza gelip çabuk g. olan taraftar grubu yok başka. Kendimi de içine katıyorum tepeden bir bakış değil özeleştiri. Geçen sene o orhan ak'ı ne pahasına olursa olsun sırf şov amaçlı kovdurtup takımı daha sezon başında kaosa sokan da bu taraftar sergen'i 25 bin kişi jurgen kloop gelmiş edasıyla karşılayan da bu taraftar getirten de bu taraftar. Taraftarın lafının dinlendiği umarım son olay bu olur ancak bunu iliklerine kadar hissetmeli bu taraftar pişman olmalı bir daha her boka burnunu sokmamalı ve sergen ne pahasına olursa olsun sezon sonunu görmeli. Biz ettik biz bulduk biz yaşayacağız yok öyle sergen sergen diye adamı getirtip 5 ay sonra kovdurmak taraftar bu cezayı çekmeli 15.olsun takım umrumda değil sergen kalmalı
Kendi kendimizi düdüklemekte üstümüze yok hakkisin

Çevrimdışı mrred

Avci'ya verilen sansi niye Sergen'e vermiyorsun ? Avcinin oyunu sadece kelimelerdeydi, sahada bir sey yoktu. Birbirinden kopuk hucum-defans hatti, bir tane gol atip kazandigimiz bir suru mac.
Kadroyla aklindaki oyunun uyumamasini anlamamasi vs uzar gider. Ki elinde daha iyi bir kadro vardi, Elneny, Ruiz, GG-Caner, Burak gibi kaliteli oyuncular da vardi.

Sergen'in elinde bildigin Sag-Bek yok, Forvet'i gecen hafta geldi. Biraz zaman tanimak lazim bence. Ha ben su an basarili olacagini dusunmuyorum, ama adil bir karsilastirma icin beklemek gerektigini dusunuyorum.
Kadro olarak çok zayıf olduğumuzu düşünmüyorum. Zaman tanıma konusunda katılıyorum takım daha yeni kuruldu . Maç sonu çok sinirli ve üzgündüm hocaya fazla yüklendim ama oyun gerçekten çok kötüydü... İnsan üzülüyor
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Geçen sene iyi puan topladı da bir oyunu yoktu . Çoğunlukla bireysel yetenek (elneny) duran topla işi (caner gökhan) götürdük. Bu sene takke iyice düştü. Transfer yapmasaydık keşke nsakala welingtonu eğer gerçekten hoca aldırdıysa 3 senelik kontrat vermek gerçekten büyük facia. Ayrıca geçen sene ilk yarı bazı periyotlarda dorukhan ljajic elneny ve burak yılmazın birlikte oynamadığını da hatırlatmak lazım. Bu 4 ü hiçbir zaman birlikte oynamadı fakat ligin 2. yarısında boateng geldi ljajic yerine o oynadı sergen ljajici yine de oynatmadı. Burak ve elneny form tuttu takım biraz kıpırndandı. Hocalık bir durum olduğunu bu yüzden düşünmüyorum.

Mükemmel tercihler değil ama mevcut kadroya basit değişiklikler yapıp daha doğru oyunu oynattı. Takım çok kötü bir buhran içindeydi ve pratik zekasıyla işleri güzel çözdü. Bana göre başkası olsa onun kadar etki göstermesi zordu, geldiğinde lazım olan oyuncuların kafasını rahatlatacak biriydi ve merhem oldu. Bana göre ikisinin de içinde olduğu şartlarda ne verdiği belli. Yönetimlerin bakış açısı değişmediği sürece bu mali şartlar içinde en kral hoca gelse bir şey değişmez, uzun dönemde başarılı olamazsın, illa herkesin kötü olduğu zaman gelir. Böyle olacağı belliyken hiçbir hoca başarılı olamayacağı için, olmaz demek dünyanın en kolay işi. Klopp falan kurtarır anca bu kulübü, böyle giderse biz anca hocalar gelip gittiğinde birbirimizi yeriz efsaneler kestane olur etrafta adam kalmaz.

Çevrimdışı Erman1903

Kadro olarak çok zayıf olduğumuzu düşünmüyorum. Zaman tanıma konusunda katılıyorum takım daha yeni kuruldu . Maç sonu çok sinirli ve üzgündüm hocaya fazla yüklendim ama oyun gerçekten çok kötüydü... İnsan üzülüyor

Zayıftan çok uyumsuz ve saçma bir kadro, bu yüzden bizden daha güçsüz olup daha uyumlu kadrolara karşı bile bir oyun ortaya koyamıyoruz. Şu anda hoca aldırdığı oyuncuların performansları altında falan da ezildi yanlış 11'ler, yanlış değişiklikler her şey birbirini kovalıyor.
[ Son Düzenleme: 04 Ekim 2020, 19:21:18 Erman1903 ]

Çevrimdışı ilhan mansız

Ne Fikret Ormanmış arkadaş. Paralar nerde deyip gönderdiğimiz adamı şimdi mumla arıyor bazı arkadaşlar.
benim hiç öyle bir düşüncem olmadı, bir tane mesajımda yoktur, yazanlar düşünsün,,

Çevrimdışı COB

benim hiç öyle bir düşüncem olmadı, bir tane mesajımda yoktur, yazanlar düşünsün,,

Mesajım kişisel değil, genel olarak böyle bir hava esiyor. Inşallah Fikret Orman birdaha bize başkan olmaz, koskoca camiada bu koltuğu hakkıyla yönetebilecek birileri çıkmalı.

Çevrimdışı ilhan mansız

Mesajım kişisel değil, genel olarak böyle bir hava esiyor. Inşallah Fikret Orman birdaha bize başkan olmaz, koskoca camiada bu koltuğu hakkıyla yönetebilecek birileri çıkmalı.
tabi yaaa, inşallah, hayırlısı bakalım

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Aslinda vizyon olarak fikret orman tam bir büyük takim baskaniydi, ama iste dürüstlük yokdu. Ben birdahaki baskanin vizyonu f.o. gibi olmasini isterim, mikrofun uzatığıldığında f o. Gibi ben tr'nin en büyük kulübün baskaniyim diyebilmeli, yok batiyoruz bitiyoruz, ölüyoruz gibi aglamayacak. ama ondan daha dürüst seffaf ve kendisini tamamen Besiktasa odaklanmis birisi olmak şarti ile.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı ilhan mansız

Aslinda vizyon olarak fikret orman tam bir büyük takim baskaniydi, ama iste dürüstlük yokdu. Ben birdahaki baskanin vizyonu f.o. gibi olmasini isterim, mikrofun uzatığıldığında f o. Gibi ben tr'nin en büyük kulübün baskaniyim diyebilmeli, yok batiyoruz bitiyoruz, ölüyoruz gibi aglamayacak. ama ondan daha dürüst seffaf ve kendisini tamamen Besiktasa odaklanmis birisi olmak şarti ile.
dürüstlük yoktu? Öyle mi? Anladım, peki,,

Çevrimdışı mrred

Zayıftan çok uyumsuz ve saçma bir kadro, bu yüzden bizden daha güçsüz olup daha uyumlu kadrolara karşı bile bir oyun ortaya koyamıyoruz. Şu anda hoca aldırdığı oyuncuların performansları altında falan da ezildi yanlış 11'ler, yanlış değişiklikler her şey birbirini kovalıyor.
Sen de haklısın hocaya biraz fazla yüklendim maç sonu siniriyle
[ Son Düzenleme: 04 Ekim 2020, 19:52:54 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Sen de haklısın hocaya biraz fazla yüklendim maç sonu siniriyle

Valla yüklenilmeyi baya hak ediyor ama değişen bir şey de olmaz şu saatten sonra kolay kolay. Kulübün geldiği nokta çok vahim.

Çevrimdışı tangaz

Bugün şu duruma gelmemizin bir sebebi de fikret orman'ın fahiş para harcama politikası. Bıraktığı ekonomik darboğazın aşıabilme ihtimali yok. Bugün göndermeye çalışıp da yüksek ücretinden dolayı gönderilemeyen futbolcu artıklarına o ücretleri veren sergen çebi falan değildi. Bugünü konuşacaksak evet bugün rezalet bir yönetim ve hoca var herkes istifalarını istiyor ancak eski yönetimin yaptıklarını aklamıyor bugünkü tablo.

+1903  :claps:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mayguntr

Valla yüklenilmeyi baya hak ediyor ama değişen bir şey de olmaz şu saatten sonra kolay kolay. Kulübün geldiği nokta çok vahim.
Cidden kulup biraz dingonun ahirina donmus. Kazandigimiz bir oyuncu bile yok, surekli kaybediyoruz.
Hocanin burada artik bir seyler yapmasi lazim, 11'den kesmek, kenarda oturtmak her oyuncuda ise yaramaz.
Ljajic mesele adamin umrunda degil, salmis gobegi, aksamdan kalma gibi
Mensah, kendini kral zannediyor, yedekten girdi diye hic bir sey oynamadi,
Wellington resmen siciyoruz ben kacar dedi.
Genclerde ellerine gelen firsatlari dogru duzgun kullanmiyorlar, bir Ridvan yerine oynadigi adamdan daha iyi performans verdi o da cok yuksek bir limit degil yani.

Su ara cok guzel bir firsat bizim icin, milli takima giden oyuncumuz da yok neredeyse bakalim nasil kullanacagiz.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hoca transfeleri ben yaptırmadım diyor ve konuşamıyorum diyor. Bu transfer işlerine girmemesi en doğrusu zaten. Eğer anlattığı gibiyse doğrusunu yapmış. Bu welington nsakala ve mensah konusunda ya Murat Özen yalan söylüyor ya da hoca
Ozaman cikip anlatsin, bu taraftar onu acik sözlülüyle ve kimseden korkmaksizin tavriyla gelmesini istedi. Simdi diger hocalar ile ne farki var. Bunlar olmadan önce hoca cikip beni dinleyen yok bu yüzden istifa ediyorum deseydi bu taraftar onu birakirmiydi?? Yönetim bir saniye daha duramazdi o koltukda.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Erman1903

Cidden kulup biraz dingonun ahirina donmus. Kazandigimiz bir oyuncu bile yok, surekli kaybediyoruz.
Hocanin burada artik bir seyler yapmasi lazim, 11'den kesmek, kenarda oturtmak her oyuncuda ise yaramaz.
Ljajic mesele adamin umrunda degil, salmis gobegi, aksamdan kalma gibi
Mensah, kendini kral zannediyor, yedekten girdi diye hic bir sey oynamadi,
Wellington resmen siciyoruz ben kacar dedi.
Genclerde ellerine gelen firsatlari dogru duzgun kullanmiyorlar, bir Ridvan yerine oynadigi adamdan daha iyi performans verdi o da cok yuksek bir limit degil yani.

Su ara cok guzel bir firsat bizim icin, milli takima giden oyuncumuz da yok neredeyse bakalim nasil kullanacagiz.

Ben maalesef durumumuza dair pek bir güzellik göremiyorum artık. İpin ucu kaçmış gözüküyor...

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

3 puan hayal 1 puan alabilirsek başarı.

Sergen sağolsun daha konu açıldığında direk sonucu biliyorum.