2. Hafta Beşiktaş 1-1 Antalyaspor
2. Hafta Beşiktaş 1-1 Antalyaspor

Beşiktaş Forum|2. Hafta Beşiktaş 1-1 Antalyaspor Skor : Beşiktaş 1-1 Antalyaspor Tarih : 19.09.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Cevdet Kömürcüoğlu -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Beşiktaş 1-1 Antalyaspor  [Okunma sayısı 21796 defa] 2. Hafta Beşiktaş 1-1 Antalyaspor
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%66.7]
1 puan
2 [%22.2]
0 puan
1 [%11.1]

Toplam Oy Verenler: 9

Çevrimiçi sEuL

(Hakaret Yasak)₅ hemen sari karti cikariyor.

Ulan Necip ulan yonetim iflah olmazsiniz

Çevrimdışı ilhan mansız

Oyun temposu çok iyi, sadece yetenek sorunu var,

Çevrimdışı ilhan mansız

(Hakaret Yasak)₅ hemen sari karti cikariyor.

Ulan Necip ulan yonetim iflah olmazsiniz

hakem bizden oyuncu atma derdinde,,

Çevrimdışı mayguntr

Hasic cok iceriye kaciyor. kayboluyor orada, oralara pas atacak adam yok su an sahada bosuna beklememesi lazim.

Dorukhan-Mensah ortasahasi yaraticiliktan cok uzak. Dorukhan- Ljajic degisikligi lazim.

Nskalada cok basit top kayiplari yapiyor, savunma oncelikli olmayan maclarda Ridvani degerlendirmek lazim.

Çevrimdışı ilhan mansız

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Gooooool

Necipppppp the Lampard

Çevrimdışı Erman1903

Necip  :lol: Sağ bek işi iptal.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Larin Necip'in asistini geri çevirmedi  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

necip'e bak adam sağ bek olmak için doğmuş
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Atiba olmasa ne yapardik bilemiyorum. Adam Necip’i bile asist yapmaya zorladi.

Çevrimdışı ilhan mansız

İlk 35 dk oyun temposu çok iyi 👍

Çevrimiçi levitate

takım savunmada çok güzel yardımlaşıyor helal

Çevrimdışı MUSTAFA_

Atiba --> Necip --> Larin --> Gol  :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Mensah’i hic begenmedim su bolume kadar, sahada savruk ve ne yapmaya calistigini kendisininde bilmedigi bir oyun oynuyor.

Çevrimdışı Erman1903

Mensah’i hic begenmedim su bolume kadar, sahada savruk ve ne yapmaya calistigini kendisininde bilmedigi bir oyun oynuyor.

Eee dedik, kontra atak takımında oynamaya benzemez diye. Bana göre N'Koudou ondan iyi topçu. Şimdi bir penaltı falan olur kral yazar golünü  :evillol:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ilhan mansız

bence çok iyi transfer ve hücum oyununda çok etkili, savunması zayıf, birkaç pozisyonda çok iyi kaçtı fakat top atmadılar,

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kimse Hasic'ten bahsetmemiş ama Hasic iyi oynadı bence. Töre'nin önünde benim için  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Eee dedik, kontra atak takımında oynamaya benzemez diye. Bana göre N'Koudou ondan iyi topçu. Şimdi bir penaltı falan olur kral yazar golünü  :evillol:
Valla hocam N’Koudu hic deme, bal yapmayan ari kendisi. Al birini vur otekine...

Bu arada Hasic - nazar degmesin, isik var bu cocukta.

Çevrimdışı can1903

Bi pozisyonda yanılmıyorsam 3 e 4 ken Hasice oyun zekası yetmedi bizim takımın :)

Çocuk koşu atarken çapraza koşsa biri önü bomboş kalacak ya da karşı karşıya bırakacaktı.

Çok ümitliyim bu çocuktan.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Orta saha çok statik, oyun Ljajic'i çağırıyor.

Çevrimdışı ilhan mansız

Kimse Hasic'ten bahsetmemiş ama Hasic iyi oynadı bence. Töre'nin önünde benim için  :tabe:
ilk yarıyı takım olarak gayet iyi oynadık ve tempoyu yükse tuttuk, genel olarak gayet başarılıydık,,

Çevrimiçi sEuL

Bi pozisyonda yanılmıyorsam 3 e 4 ken Hasice oyun zekası yetmedi bizim takımın :)

Çocuk koşu atarken çapraza koşsa biri önü bomboş kalacak ya da karşı karşıya bırakacaktı.

Çok ümitliyim bu çocuktan.

Aynen, bekledi Hasic biri kosu yapsa onu acilacakti ama Boyd ve Mensah cakili kaldilar o pozisyonda. Mensah kosu yapti aslinda ama is isten gecmisti o anda