2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 265 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2697348 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı Arthur Dayne

2 şampiyonlukla ağzımıza bir parmak bal çalındı,daha fazlasını beklememek lazım.Ben artık sadece 3 senenin bitmesini bekliyorum.Bu yönetimin gittiği gün bayram edeceğim.Şu borç yapılandırmasına uysunlar,takım mali disipline uysun başka bir şey beklemiyorum.Kibir öyle pis bir şey ki insanın gözünü kör ediyor.Feda döneminde o berbat oyuncularla oynadığımız dönem,taraftar koşulsuz şartsız başkanın arkasındaydı.Taraftarı köpek gibi azarlayıp kendini dev aynasında görmeye devam etsin Orman efendi.Stadyuma giremeyeceğin günler de gelecek...

Çevrimiçi Kapkarakartal

Bugün Beşiktaşımızın Brescia ile hazırlık maçı var durgun buralar. Transfersizlik çarptı milleti.

Çevrimdışı KARA BOĞA

Neden Avcı gelir gelmez topçular sakatlanmaya başladı? İdmanda ne yaptırıyor bunlar?
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Çevrimdışı cursedofdragon

Bugün Beşiktaşımızın Brescia ile hazırlık maçı var durgun buralar. Transfersizlik çarptı milleti.

oynayacak oyuncu yok :)

Çevrimdışı Arthur Dayne

1 hazirandan bugüne tam 65 günde,ligin başlamasına on küsür gün kalmışken yaptığımız transfer sayısı İKİ! Solbek ve sol stoper harici yerlere yapacağımız( :) ) transferler de gidecek oyunculara bağlı.Bence bu saatten sonra hiç uğraşmasınlar,değmez.Gidip yeni roco'lar mirin'ler alacaklarına hiç transfer yapmasınlar da bir de ileri de onlardan kurtulmaya çalışmayalım.

Çevrimiçi levitate

2 şampiyonlukla ağzımıza bir parmak bal çalındı,daha fazlasını beklememek lazım.Ben artık sadece 3 senenin bitmesini bekliyorum.Bu yönetimin gittiği gün bayram edeceğim.Şu borç yapılandırmasına uysunlar,takım mali disipline uysun başka bir şey beklemiyorum.Kibir öyle pis bir şey ki insanın gözünü kör ediyor.Feda döneminde o berbat oyuncularla oynadığımız dönem,taraftar koşulsuz şartsız başkanın arkasındaydı.Taraftarı köpek gibi azarlayıp kendini dev aynasında görmeye devam etsin Orman efendi.Stadyuma giremeyeceğin günler de gelecek...
bu gidişle 3 seneden kısa sürer
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

?s=19

hmmm
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Kapkarakartal

Çevrimdışı tangaz

Neden Avcı gelir gelmez topçular sakatlanmaya başladı? İdmanda ne yaptırıyor bunlar?

daha önce şenol güneş hiç çalıştırmadan yatıra yatıra hatta idmanları fıkra anlatarak geçiriyor olabilir (sürekli gülümsüyordu oyuncular Şenol Güneş idmanlarında) fiziklerini bitirdiği için şimdi gerçek idman gören oyuncular sakatlanmaya başladı şeklinde hipotezler var
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Arthur Dayne

?s=19

hmmm

tabi bir de böyle bir şey vardı bunu bile bile gidildi oraya.

Çevrimdışı savaş altay

Yonetim bir sezon once teknik adam degisikligini yapabilseydi takimin oturmasi icin

ve kendilerine sabir adina iyi olurdu. Gec kalindi. Yinede bu sezon gerekli sabir gosterilmeli.

Turk oldugumuzu belli etmeyelim ele gune, ozellikle stad icinde tepki ve protesto olmamali.

Yeni teknik adam, yeni bir sistem geliyor. Yonetim en azindan yeni teknik adam hamlesi

sebebi ile korunmali. Kurulda, sosyal medyada hatta sokakta tamam ama asla stada bulasmamali en ufak bir tepki.

Ligin son haftasi bile bu yapilmamali. Avci'nin bulundugu mekanda bu yasanmamali.

Çevrimdışı Arthur Dayne

daha önce şenol güneş hiç çalıştırmadan yatıra yatıra hatta idmanları fıkra anlatarak geçiriyor olabilir (sürekli gülümsüyordu oyuncular Şenol Güneş idmanlarında) fiziklerini bitirdiği için şimdi gerçek idman gören oyuncular sakatlanmaya başladı şeklinde hipotezler var
Bugün formundasın abi  :lol:

hangi fıkrayı anlatıyormuş abi  :evillol: :kop:

ne günlere kaldık ya :D

Çevrimdışı Arthur Dayne

Yonetim bir sezon once teknik adam degisikligini yapabilseydi takimin oturmasi icin

ve kendilerine sabir adina iyi olurdu. Gec kalindi. Yinede bu sezon gerekli sabir gosterilmeli.

Turk oldugumuzu belli etmeyelim ele gune, ozellikle stad icinde tepki ve protesto olmamali.

Yeni teknik adam, yeni bir sistem geliyor. Yonetim en azindan yeni teknik adam hamlesi

sebebi ile korunmali. Kurulda, sosyal medyada hatta sokakta tamam ama asla stada bulasmamali en ufak bir tepki.

Ligin son haftasi bile bu yapilmamali. Avci'nin bulundugu mekanda bu yasanmamali.
Stadyum dışında sesimizi duyurabileceğimiz bir mecra olsa haklısın diyeceğim.Ama tek seçenek stadyum maalesef.

Çevrimiçi murat

sol stoper için eder balanta zorlanabilir bir hedef olabilir avcının isteğine de uygun.

Çevrimdışı KARA BOĞA

Onu ben de duydum ama mahalle arasındaki fitness salonunda bile kişinin kondisyonuna göre plan çıkarılır, aniden 100 kilo kaldırılmaz. Lige iki hafta kalmışken sakatlanmaya sebep verebilecek antrenman niye yapılıyor?

İşi kamp yerine bağlama olayı da çok komik. Sahanın altında yatır varmış, topçular fatiha okumadan girmiş ondan mu olmuş sakatlıklar? Ne saçma şey.
Beşiktaş kimsenin babasının çiftliği değildir!

Okan Koç: "Şöyle bir duyum aldım. Konoplyanka ile ilgili çok ufak tefek pürüzler kalmış. Oyuncu 3 milyon Euro istiyor. Beşiktaş'ın verdiği rakam 2 milyon Euro. 2,5 milyon Euro civarına bitebilir. Önemli ve iyi bir oyuncu. Beşiktaş'a katkı sağlar. Rotasyonlu bir kadro oluşturursun."

Çevrimiçi Necmi

kim diyor ki pazartesi günü diye  :alala:

maç günleri belli değil daha herkese aynı 18'inde gösteriyor.
ilk 3 hafta fikstür belli oldu

1. Hafta 17.08.2019 21.45 cumartesi Sivas- Beşiktaş
2. Hafta 23.08.2019 20.30 cuma Beşiktaş Göztepe
3. Hafta 31.08.2019 21.45 cumartesi Beşiktaş rize

Beşiktaşın bir cuma maçı var oda içerde
gs nin iki cuma maçı var ikiside deplasman

fener için biraz doğramışlar hem pazartesi içerde hem 20.00  zaten diğer iki maçıda başak ve ts onlar zaten hafta sonu oynanır :D
fenerin bir pazartesi maçı var oda içerde

Çevrimdışı savaş altay

abubakar gelsin 4 milyon verelim ama 40 maç 4 milyon üzerinden maç başı yoksa bu transferin mantıklı tarafı olmaz.
Abu da cok istiyor ya gercekten. Su zamanda hele hic cekilmez onunla pazarlik masasi.

Onu ben de duydum ama mahalle arasındaki fitness salonunda bile kişinin kondisyonuna göre plan çıkarılır, aniden 100 kilo kaldırılmaz. Lige iki hafta kalmışken sakatlanmaya sebep verebilecek antrenman niye yapılıyor?

İşi kamp yerine bağlama olayı da çok komik. Sahanın altında yatır varmış, topçular fatiha okumadan girmiş ondan mu olmuş sakatlıklar? Ne saçma şey.

saha zemini bozuk olabilir mi :D Çok yağış alan bir ülke ya hani belki saha oldukça yumuşaktır filan futbol olarak konuşursak :D

Oraya giden başka takımlar da da sakatlık oluyor :D
[ Son Düzenleme: 04 Ağustos 2019, 14:29:11 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Necmi

:lol: Bizim takımın siteden fikstüre baktım 18'i görünce sinirlendim  :ebebe:
18 olsa keşke 18 pazara geliyor :D :ebebe:
bizim maç 17 sinde cumartesi günü ve 21.45 de

Çevrimdışı Arthur Dayne

Ben de bunu anlamıyorum.Bir futbolcunun kondisyonu zaten belli bir seviyenin üstünde olmalı değil mi?Spor salonuna gelen sıradan insanı örnek gösterip,futbolculara da böyle yapılması gerektiğini düşünmek bana çok saçma geliyor.Hayır sanki hoca futbolcuları nazi kampına almış,ekmek su vermeden çalıştırıyormuş gibi düşünenler var herhalde  :D Adamın istediği seviye belliyse,futbolcu da ona göre çalışacak olay bu kadar basit.

Çevrimdışı Arthur Dayne

Abu da cok istiyor ya gercekten. Su zamanda hele hic cekilmez onunla pazarlik masasi.
Abu'nun dışında porto da çok sıkıntılı.Adam 27 yaşına gelmiş,sakatlık problemi var adamlar hala ekstrem bonservis bedeli istiyorlar.2 sene daha sözleşmesi var ve adam 29 yaşına gelecek ve doğru düzgün oynadığı takım da yok  :lol:

Çevrimdışı savaş altay

ilk 3 hafta fikstür belli oldu

1. Hafta 17.08.2019 21.45 cumartesi Sivas- Beşiktaş
2. Hafta 23.08.2019 20.30 cuma Beşiktaş Göztepe
3. Hafta 31.08.2019 21.45 cumartesi Beşiktaş rize

Beşiktaşın bir cuma maçı var oda içerde
gs nin iki cuma maçı var ikiside deplasman

fener için biraz doğramışlar hem pazartesi içerde hem 20.00  zaten diğer iki maçıda başak ve ts onlar zaten hafta sonu oynanır :D
fenerin bir pazartesi maçı var oda içerde
Psikolojik ustunluk sonunda bize gecti  :lol: