2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 232 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2697616 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

13 gün sonra ilk maçımıza çıkıyoruz transferler yine yetişmedi.Yine ilk yarıyı çöpe attık.

Her sene aynı şeyleri tekrarlıyoruz şampiyonluğu veriyoruz ve akıllıanmıyoruz.

Tuhaf olan bunları dillendirdiğimiz için bize tepki gösteriliyor gerçekten tepki gösterilmesi gereken kişiler savunuluyor.

[ Son Düzenleme: 04 Ağustos 2019, 12:34:32 cursedofdragon ]

hoca ok dese çokdan almışlardı

Hoca OK demedi hocanın teknik ekibinden ve hocadan veto yedi fazla maça çıkmadığı için sakatlığından ötürü.

Yönetim ya atınç ya hiç diyebilir severler öyle şeyleri.

Çevrimiçi Akil Emre

13 gün sonra ilk maçımıza çıkıyoruz transferler yine yetişmedi.Yine ilk yarıyı çöpe attık.

Her sene aynı şeyleri tekrarlıyoruz ve şampiyonluğu veriyoruz ve akıllıanmıyoruz.

Tuhaf olan bunları dillendirdiğimiz için bize tepki gösteriliyor gerçekten tepki gösterilmesi gereken kişiler savunuluyor.
Fazla ses etmeyelim bizim başkan herşeyi derinden hallediyordur , yersen tabi

Çevrimdışı tangaz

Her sene aynı şeyleri tekrarlıyoruz şampiyonluğu veriyoruz ve akıllıanmıyoruz.

aynen öyle tıpkı yeni türkiye gibi herkesde bir stokholm sendromu var
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Fazla ses etmeyelim bizim başkan herşeyi derinden hallediyordur , yersen tabi

bunu söyleyince de forumda ben demiştimciler türedi şu oldu bu oldu die tepki görüyoruz ya o daha garip az evvel dedimya stokholm sendromcu kaynıyor ülkede
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

f.orman gese başkanından özür dilediği gün benim nazarımda başkanlığı düşmüştü başkansız bir takımdan da bişey beklemek yersiz zaten...

Çevrimiçi MUSTAFA_

yönetimin oyuncu alamayacağının farkına varıp elde ki lere bakayım bari bide demiş olabilir.
Medel e ben kesin gitti gözüyle bakıyorum. Dün instagramda buna yönelik bir cevap yazmış arkadaşına.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

f.orman gese başkanından özür dilediği gün benim nazarımda başkanlığı düşmüştü başkansız bir takımdan da bişey beklemek yersiz zaten...
Dün şöyle bir tweet gördüm. "Acaba?" dedittirdi.

Ben artık Beşiktaş’la ilgili olaylara şaşırmıyorum bile. Dur bu da olabilir mi ya diyorum ve hopp daha beteri oluyor. Yönetimi yok Beşiktaş’ın, ama yalaka bi grup sayesinde pişkince ahkam kesiliyor taraftara. Aziz Yıldırım'ın nasıl yollandığını hatırlatmak gerek idol alanlara.. (@scoutsanati)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

atma şunu ya :D

zigaraya zam gelmiş ben içmiyorum da adamların durduk yere tek dal 2 tl'sini yaktırma :D
Adamlara yok yere vergi içtirecek

Beşiktaş Tarihi
★★★

Medel e ben kesin gitti gözüyle bakıyorum. Dün instagramda buna yönelik bir cevap yazmış arkadaşına.

medel gitsin atiba yok belirsiz necibi izleyelim en güzeli.

Çevrimdışı AigleBordeaux

medel gitsin atiba yok belirsiz necibi izleyelim en güzeli.
Pirlanta gibi niye beğenmiyorsun
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

🔥Abdullah Avcı yönetim ile yaptığı görüşmede bir an önce stoper transferini bitirmelerini istedi. Sisteminin kilit noktası sol stoper olacak bu yüzden ısrarcı.

sol stoper öyle hemen gelmez avcı.Güneşte 4 sene istedi yönetimin alacağı yoktu tosici sol stopere çekti.

Çevrimiçi levitate

foto var mı abi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Serdal Adalı: "Burak özel bir golcü. O maliyette onun kalitesinde Türkiye'de ve Avrupa'da bir santrfor yok. Dolayısıyla kısa süre içinde aynı kalitede ve maliyette bir santrfor bulmak çok zor açıkçası. Düşük profilde bir oyuncu alacağımıza Güven ve Umut Nayır'a şans veririz."
.
Serdal Adalı: "Şu anki planlamada sol stoper ve sol bek alacağız. Ama eğer ki hocamızdan bu yönde bir talep gelirse değerlendiririz. Sol stoperi alıp hemen santrfor transferine geçeriz. Hatta arkadaşlarımız liste yapmaya bile başlamıştır. Çünkü 3 maç değil 1 maç bile çok önemli."

Çevrimdışı mylife1903

Serdal Adalı: "Burak özel bir golcü. O maliyette onun kalitesinde Türkiye'de ve Avrupa'da bir santrfor yok. Dolayısıyla kısa süre içinde aynı kalitede ve maliyette bir santrfor bulmak çok zor açıkçası. Düşük profilde bir oyuncu alacağımıza Güven ve Umut Nayır'a şans veririz."
.
Serdal Adalı: "Şu anki planlamada sol stoper ve sol bek alacağız. Ama eğer ki hocamızdan bu yönde bir talep gelirse değerlendiririz. Sol stoperi alıp hemen santrfor transferine geçeriz. Hatta arkadaşlarımız liste yapmaya bile başlamıştır. Çünkü 3 maç değil 1 maç bile çok önemli."
Yahu 2 aenedir liste yapilmamis mi

liste mi ? liste ne arar bizde.

Çevrimdışı BJKTÜRK23

.

Video kaydı varsa bu açıklamaların rezillik liste dedikleri profesyonel scout ekibinin. Google-transfermarkt-sözleşmesiz oyuncular - yeni sekme biten sözleşmeler - sırala...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ben bu yönetimden ümidi kestim, Avcı’ya sabırlar
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Ben bu yönetimden ümidi kestim, Avcı’ya sabırlar

yeni mi oldu ümidi keseli benim 3.cü senem.

Çevrimiçi Akil Emre

Liste uzun ama yönetim yedi yetimin hakkını koruduğu için ince eleyip sık dokuyoruz, abi sen bikaç atkı şapka falan sipariş ver çok eleştiriyosun eleştirma hakkın azalmasın

Video kaydı varsa bu açıklamaların rezillik liste dedikleri profesyonel scout ekibinin. Google-transfermarkt-sözleşmesiz oyuncular - yeni sekme biten sözleşmeler - sırala...

aynen böyle oluyordur ne eksik ne bir fazla.

Çevrimdışı tangaz

bu da bi sınav olsa gerek ahiretteki köşemizi belirleyecek

Çevrimiçi Necmi

Orda duruyordu bu para ydnin 96falandi yNinda duruyordu
Ydye borcu bul abi onu baska kLeme atmislardir
Hibe etmistir belki
Yoook orda da yoksa adali tahsilata gelmis demektir korktugumuz basimiza geldi
dedik ya YD nin borcu senet borçları kısmında duruyor diye borç 100 M tl
yd nin kulübe olan borçları düşüyor 96 var deniyor ama senet 100 M
adalı borcu senet değil olan orda duruyor. bu borcun 10 M dolar olduğunu gösteren
bir belge ben görmedim varsa öyle bir rapor söyle bakalım bende ortada konuşulan
laflarla konuşuyorum.

Çevrimdışı tangaz

Liste uzun ama yönetim yedi yetimin hakkını koruduğu için ince eleyip sık dokuyoruz, abi sen bikaç atkı şapka falan sipariş ver çok eleştiriyosun eleştirma hakkın azalmasın

veresiye var mı veresiye 15 gün tatil yapınca çok açıldık da  :icool: :bur2:

Çevrimiçi Necmi

Yapma abi gozun sevem senelerdir yapistiririm foruma eklentilere bak bulursun
Ydnin tele
Adalinin doviz
yapılacak birşey yok ne yapayım bende borç bu kadar biliyordum ama resmi belgelerde gördüğümü hatırlamıyorum
varsa sende göster. duyduğumuz lafla yargı kesmeyelim. ben bu durumda adalının parasını alacağını sanmıyorum ne alacak paramı var.
adalıyı pek sevmem ama çamurda atmam dedikoduya dayanarak.