25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş
25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş Skor : Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş Tarih : 12.03.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadı Hakem : Serkan Çınar Yayın : Lig TV

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 119542 defa] 25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı ALDENYX

teşekkürler tolga... olcay kendine gel o müthiş solunla sağinla artık at..pozisyona girmek senin için çok çok basit at artık...bu takımın sana ihtiyacı var tıoparla o kafanı... :)
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Olcay yerine Tosun veya Quaresma olsaydı o pozisyonlarda. maç 4-0dı
Bunu diyemezsin işte. Bu sahada mücadele eden, ter aktan futbolculara hakaret oluyor. Olcay işini yapıyor. İş yapmak sadece gol veya asist yapmak değil. Pas organizasyonlarımızın istasyonlarından biri Olcay. Formda olduğu zaman zaten hem gol hem asist yapıyor. Daha önümüzde 10 hafta var ve her oyuncumuz değerli  :ok:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Olcay bence gayet güzel oynuyor boş boş eleştirmeyi kesin..

Çevrimiçi 38life

Cenk Tosun'u küstürmemek gerek. Şimdi değilse ne zaman? Olcay çıksın Cenk girsin...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı can1903

Bunu diyemezsin işte. Bu sahada mücadele eden, ter aktan futbolculara hakaret oluyor. Olcay işini yapıyor. İş yapmak sadece gol veya asist yapmak değil. Pas organizasyonlarımızın istasyonlarından biri Olcay. Formda olduğu zaman zaten hem gol hem asist yapıyor. Daha önümüzde 10 hafta var ve her oyuncumuz değerli  :ok:
Çok kaçırıyor.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı cursedofdragon

Olcay bence gayet güzel oynuyor boş boş eleştirmeyi kesin..

kimsenin küsmeye hakkı yok kerim 40 yılda bir top oynuyorsa onuda sakatlık oldu diye onuyorsa her maçta 11 başlayan olcay'da küserse küssün hiç yok sahada.

Çevrimdışı sallapati

Quaresma gitti takim barçaya bagladi

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Qauresma bu takımın  son 5 maçta falan en etkili oyuncusu , Kerimde bugün çok güzel oynuyor keşke hep böyle sade ve faydalı oynasa.

Qauresma nın olmadığı maçta onu eleştiriyorsunuz ne yaptı bu adam bu kadar her şeyde bişey arıyorsunuz harbiden kabak tadı veriyorsunuz sizin yüzünüzden futbol konusuna bir sürü insan girmiyor bende dahil.

Çevrimdışı b.damatoglu

Kerim'i kazanması lazım hocanın. Tam tiki taka adamı. Parayla bulamazsın bugün oynadığı futbolu

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Çok kaçırıyor.
Bir gün kritik yerde bir atar herkesi susturur. Bence böyle bir potansiyel var Olcay da  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Zafer55

Tolga ne çıkardı be penaltıyı :claps:

Çevrimdışı onder23

En son ne zaman penaltı kurtarmıştık.? Samet aybaba zamanında Akhisar deplasmaninda mcgregor kurtarmıştı

SM-P550 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı RevivaL

İyi oynayan bir takım var, oyuncu ve taktik değişikliği hata olur

Çevrimdışı mylife1903

Ikinci yari sacma salak bir gol yeriz ismailin kanadindan ve kanser reloaded.
Bana mi oyle geldi yoksa penaltimiz gume mi gitti. Kimse yazmamis.

Gomez cok tekme yedi sinirlenirse kart gorur. Yalniz cok efendi cocuklar bizimkiler, resmen mulayim afedersin faul bile yapmiyorlar.

Olcayi ismailin yerine ceksek daha iyi olur bence encok ismail kadar hata yapar.

Tosic sart suan.

Foruma uye oldugumdan beri yaziyorum en buyuk sorunumuz ismail. Gitme kardesim ileri kimse senden orta falan beklemiyor. Bosaltma kanadini. Inadina gidiyor. GidiyorsAn arkana cift motor takacaksin hemen doneceksin yok ama iso sadrazamin sol yumurtasi aheste aheste donuyor, laylaylom. Polyana sanki herif. Ulan gecenin korunde deli etti adam beni.
Cikma ileri, yerini kaybetme, ofsayti bozma, ters kademeye gir. Bu kadar basit 6 senedir besiktasta antremana cikiyorsun. Cildirdim yemin ederim her mac ayni.

Bizim forum bugun gordu ama gercek isoyu. Direkt goze batiyor.

Çevrimiçi ONUR KOLCU

kimsenin küsmeye hakkı yok kerim 40 yılda bir top oynuyorsa onuda sakatlık oldu diye onuyorsa her maçta 11 başlayan olcay'da küserse küssün hiç yok sahada.

Küsme ile ilgili bişey demedim ben küstüğü falan yok zaten bence gayet faydalı oynuyor gol atamıyor üzerinde bi baskı var aptala bağladı ama gayet verimli şu dk ya kadar. 

Çevrimdışı Ensar

Olcay kotu degil...Bir iki pozisyonda kotu vurdu sadece. Olcay olmasa orada o pozisyonlar da olmaz aslinda ama bir turlu bunu anlamiyor insanlar.
ya saygısızlık etmek istemiyorum ama gına geldi , hoca ikinci yarı cenki alsin görelim o pozisyonlara giriliyor mu girilmiyor mu üstüne üstlük gol oluyor mu olmuyor mu , maçtan sonra burdayım
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Lonewolf biraz daha takip et sen bizim forumu besiktasli olursun. Anladin biraz biz sadece saha iciylen mucadele etmiyoruz.

Sampiyonlar liginde oynadigimiz bir sezon hatirliyorum sali deplasmanda cl maci cumalari turkiye ligi oynatirlardi.

Biz alistik.

Simdi senin takim biraz koptu ya fb macindan sonra hakemlerin donus hizina dikkat et, yillarin hincini cikarticaklar sizin futbolculardan ayrica rakipler de bilenecek.

Hahaha

Galatasaray'lı olmam objektifliğimi değiştirmez

Yalnız burada da önceden belirttim 3 büyük takımların arasında Beşiktaş'ın hakkı en çok yenmiştir. Sebebinide çok kez belirttim oda lider yapılı oyuncu eksikliğiniz ve sert bir yönetim

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tolga ne çıkardı be penaltıyı :claps:
İki üç tane nazar duası oku  :iblush: Nazar değdirecen Neuer e   :iblush:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mülkübey

Olcay tren gibi istasyon gibi top yapıyor futbol görüşü süper . Ah bir de o topu plaseyle köşeye zimbalasa süper futbolcu olur. Hakkında böyle düşündüğüm oyuncuya maç sırasında  küfretmem ise enteresan :)
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı OrhanAker

Yalnız kerim gibi 45 dk performansı bizim takımda diğer oyuncularda görmedim daha..çok baskın oynadı.
Iyi olduğu zaman ersan veya ozi onun dışında aklıma gelmiyor.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi 38life

Nankörler basmış yine burayı :)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Factatum

İlk yarı itibariyle; Olcay ve Oğuzhan kötü, Kerim ve Sosa iyi.

Tolga'nın kurtarışı da dönüm noktası oldu.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Olcay tren gibi istasyon gibi top yapıyor futbol görüşü süper . Ah bir de o topu plaseyle köşeye zimbalasa süper futbolcu olur. Hakkında böyle düşündüğüm oyuncuya maç sırasında  küfretmem ise enteresan :)

İlk pozisyonda önü daha açıktı halbuki. Gitti açıyı daralttı ya deli oldum :ebebe:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı fore_kazık

kerimin oynadığı futbolu görünce ahmet çakarın arda barcaya gidince artığı twit geldi. boyle g.t olmaya can kurban:)

Etiketler: