25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş
25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş Skor : Çaykur Rizespor 1-2 Beşiktaş Tarih : 12.03.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Çaykur Didi Stadı Hakem : Serkan Çınar Yayın : Lig TV

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 119523 defa] 25.Hafta / Çaykur Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Mart 2016, 18:18:00
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Takımın bel kemiği oynamıyor.Umarım sıkıntı yaşamayız

Şaka mı bu  :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı MUTE

Quaresma yoksa ne olacak ölmedik ya. Sosa ve Olcay'in golü var. Net.

Umarım Sosa gününde olur da kazanırız. Olcay'a kaldıysak işimiz yaş. Kerim'in de son sansı.

Çevrimdışı sallapati

umarım itandje gününde olmaz bugün... kaç haftadır ilk golü atana kadar kaleye zor gidiyoruz

Çevrimdışı EMİR EMRE

Tolgay macin ikinci yarisinda katki saglayacaktir

Çevrimdışı sallapati

7 veya 8 haftadır toplarımız direkten dönüyor.. bakalım seri devam edecek mi?   :D

Çevrimdışı MUTE

Tolgay macin ikinci yarisinda katki saglayacaktir

Tolgay icin cok erken daha. Ancak önümüzdeki sezon tam performansına geri dönebilir. Ama Tolgay bu takım icin cok önemli. En azından bu sene olsaydı Atiba bu kadar yorulmazdı. Biyonik adam Atiba  :claps:

Çevrimdışı MUTE

7 veya 8 haftadır toplarımız direkten dönüyor.. bakalım seri devam edecek mi?   :D

İddaa oran acacak: Beşiktaş'ın Rize maçında topu direkten döner mi Oran: 1.05  :biggrinking:

Çevrimdışı EMİR EMRE

Tolgay icin cok erken daha. Ancak önümüzdeki sezon tam performansına geri dönebilir. Ama Tolgay bu takım icin cok önemli. En azından bu sene olsaydı Atiba bu kadar yorulmazdı. Biyonik adam Atiba  :claps:

Atibaya masallah bisi olmasin ama 2. yarida pas akisini saglayip saldiran bir takima karsi topu tutacak bir Tolgay yarim saat de olsa oynamali.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Arkadaslar lutfen herkes dusunu alsin, musluman olmayan besiktaslilar da kiliseye mi gider ne yapar, kalanlar da totemini yapsin. Cok zor Mac olacak yarim sifir olsun bizim olsun.

Çevrimdışı quentine83

karadeniz turnesinden 6 puan çıkarırsak ki çıkaracağız.gs-fb derbisine bir puan önde gireceğiz.(fb kayseriyi yener ise)

şampiyonluk karadenizden geçiyor...Allah yardımcımız olsun...
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı RevivaL

Çok kritik bir maç. Umarım zor geçmez

Çevrimdışı tangaz

bende senle aynı düşüncedeyim şenol hoca gelenekçidir. bursa da bir sürü adam sakattı orta sahadan biri stopere geçer deniyordu o gitti altyapıdan 18 yaşında birini oynattı. mevki değişikliğine çok gitmez. forvet forvette oynar kanat kanatta hocanın mantık bu...

sabah söylediklerim çıkıyor kerim frei 11de. umarım bu tercih başımıza iş açmaz
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı LuceGel

Takımın bel kemiği oynamıyor.Umarım sıkıntı yaşamayız
Bel kemiğimi  :alala:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Tolga

Kerim yerine Cenk düşünülebilirdi bu maç için. Neyse bu maç Kerim için de önemli ve büyük bir şans.

Hala içimden 1-2 geçiyor ama zor bir maç olacağını düşünüyorum.

Ç.Rize kolay teslim olmayacaktır. Sosa-Oğuzhan-Olcay-Gomez bugün etkili olmak zorundalar.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı raichu

Bel kemiğimi  :alala:
takımın bel soğukluğu desek ona çok mu ileri gitmiş olurum  :evillol:

Çevrimdışı tangaz

halen skor olarak 2-1 diyorum :)

hala gol yediriyorsun yani bize illa stres yaptırcaksın  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Oktay

Çok kritik bir maç. Umarım zor geçmez
içimden bi his maç gözümüzde büyüttüğümüz kadar zor geçmcek diyo

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Sırf pilot kamera açısı yüzünden nefret ediyorum Rize deplasmanından.

Bildiğin taç çizgisi gibi açı. Çatıya koyun şunu bari be.. :bandit:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı sallapati

takımın bel soğukluğu desek ona çok mu ileri gitmiş olurum  :evillol:

:kop: :kop:

Çevrimdışı LuceGel

Kerim yerine Cenk düşünülebilirdi bu maç için. Neyse bu maç Kerim için de önemli ve büyük bir şans.

Hala içimden 1-2 geçiyor ama zor bir maç olacağını düşünüyorum.

Ç.Rize kolay teslim olmayacaktır. Sosa-Oğuzhan-Olcay-Gomez bugün etkili olmak zorundalar.
Cenk Olcay çok stabl oyuncular olurdu kanatta Kerim tercihi bu şartlarda doğru.2.yarı hamlesi olarak beklemesi daha iyi.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı kyiv

Son haftalarda taşın altına eline koymayan Olcay,Oğuzhan,Kerim ve Cenk...Buyrun taş... bir el bir zahmet.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kerim.. Geçen hafta Gomez'e attığın pası unutmadım oğlum. Düzgün oyna lütfen. :bandit:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı sallapati

bu rize stadının tv yayınları çok kötü oluyor ya.. hiçbir şey anlaşılmıyor

Çevrimdışı mylife1903

Son haftalarda taşın altına eline koymayan Olcay,Oğuzhan,Kerim ve Cenk...Buyrun taş... bir el bir zahmet.

Tas degil kaya.

Etiketler: