Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 271 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5682790 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Türkay

Yeni acigin arkasinda ki ler koltuk muymus?
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Necmi

yok olmaz abi şuan takılan çatı kolonlarının en uç tarafı ilk sıra koltuğu kapatıyor çok rüzgarlı havalarda belki ıslanma olabilir ama sanmıyorum  :)
ilk 5-6 sıra koltuktakiler her yağmurda donuna kadar ıslanır @Efe
sürüden ayrılanı kurt kaparmış @Yunus u yağmurlu havalarda yanımıza almayalım gitsin koltuğuna ıslansın :kop: :kop:
[ Son Düzenleme: 23 Temmuz 2015, 22:17:49 Necmi ]

Çevrimdışı ALI RIZA

Az daha Hızlı Az daha çok şey istemiyoruz  :evillol: :evillol:

Çevrimiçi Necmi

rica ederim abi :)
@keremfrat1 yarın gidersen şöyle yukardan alda yapılan daireyi net görelim
birde içerden biraz bolcana foto çekersen süper olur :D
bugünkü fotoları kamera açısından çekmişsin kaç tane kondu net anlaşılamıyor ama panorama çektiğin harika olmuş :ok:

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Yağmur genelde düz olarak inmez aşağıya. O yüzden yağmurlu havalarda kuvvetle muhtemel bir kaç tribün alt kat orta sıralara kadar ıslanır. Onada yapacak birşey yok.

Çevrimiçi murat

sürüden ayrılanı kurt kaparmış @Yunus u yağmurlu havalarda yanımıza almayalım gitsin koltuğuna ıslansın :kop: :kop:
yok onun yerine baharatçıyı göndeririz :D

ysariusta

• Ziyaretçi

tabi tabi siz ıslanmayın, büyüklerimizi pamuklara sarmalar sararız öyle koruruz. Olimpiyat görmüş adama eski açık vız gelir. Ayrıca ben eskiden yeni açıkta izlerdim. benim kulaklar alışık yani. ayrıca abi napacan yayla kadar alanda tek başına. bir yanın boş kalacak senin bana öyle geliyor.  :kop:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yağmur genelde düz olarak inmez aşağıya. O yüzden yağmurlu havalarda kuvvetle muhtemel bir kaç tribün alt kat orta sıralara kadar ıslanır. Onada yapacak birşey yok.

Aynen. Seyirci az olursa üst katlara kaçış olur ama :kop:
[ Son Düzenleme: 23 Temmuz 2015, 22:54:10 Yusuf Tekeli ]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

@Necmi abi böyle bişey buldum , Güncel Foto sanırım :alala:
Açı mükemmel Stadın Bütün heybetini Ortaya çıkarıyor :sevinc :sevinc
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı Efe

aynen ama islanmazlar bence abi cikintilar baya iyi gorunuyor :)
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı hüseyin yılmaz54

yeni açık kapalı köşede bitane boru takılmamış birleştirilmemiş neden sonraya bırakıldı acaba

Çevrimdışı kadir137

@keremfrat1 fotoğraflar için teşekkürler emeğine sağlık. stada girmek istiyorum çok içeri alırlar mı bi önerin var mı :(

MT27i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Beşiktaş'la kafayı bozmuşsun diyorlar, çok şükür kafamız bozuk kanımız değil.

Çevrimdışı Efe

ay sonuna tam 8 gun var bu 8 gunde cati kolonlari bitecek strand jackler ve uzun halatlar baslayacak agustos ayi basladiginda daha net bir fotograf onumuzde olacak
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

yeni açık kapalı köşede bitane boru takılmamış birleştirilmemiş neden sonraya bırakıldı acaba
vincleri bi kere yerdegistirip e yada 4 tane takiyorlar belki o yuzdendir zaman kaybetmemek icin bitise yakin oraya kolonu takarlar
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Ermanacer

@keremfrat1  arkadasin cektigi fotograflara nerden bakabiliriz, bu baslikta goremedim ??????????? :ebebe:

Çevrimdışı Efe

@keremfrat1  arkadasin cektigi fotograflara nerden bakabiliriz, bu baslikta goremedim ??????????? :ebebe:
haber sitesinde fotolar ordan bakabilirsin
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Necmi

bu gün iki posta fotoğraf geldi haber sitesinden bakabilirsin @Ermanacer

Çevrimdışı Ermanacer

Çevrimiçi Necmi

rüzgar kuzeyden eseceğine göre piyango numaralı ve yeni açığa çarpar @Yunus  yırttı bu işten
bizim için hava hoş ordan alırken her şeyi hesapladım kesinlikle rüzgar almayacağı garanti bir noktadayız
yağmurda almayız. Görüş açısıda mükemmel

Çevrimiçi Necmi

ay sonuna tam 8 gun var bu 8 gunde cati kolonlari bitecek strand jackler ve uzun halatlar baslayacak agustos ayi basladiginda daha net bir fotograf onumuzde olacak
Ağustos ortası gibi çatı havaya kalkarda iş onla bitmiyor en az 15-20 günde semerlerin montajı sürer.
ciddi bir ekonomik sıkıntı var buda işi ne kadar sekteye uğratır birlikte göreceğiz.

Çevrimdışı ebabil

Ağustos ortası gibi çatı havaya kalkarda iş onla bitmiyor en az 15-20 günde semerlerin montajı sürer.
ciddi bir ekonomik sıkıntı var buda işi ne kadar sekteye uğratır birlikte göreceğiz.

bu semer denilen şeyler yarım daire gibi olan parçalar mı? onlar takılırken diğer taraftan çim ve koltuk için başlanabiliyor mu?

Çevrimdışı hic2222

Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı Altuğ