BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)
BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)

Beşiktaş Forum|BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA) Maça gidecek ve gitmeyi düşünecekler bu başlık üstünden organize olabilirler.. BİLETİ almak için:

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)  [Okunma sayısı 113563 defa] BEŞİKTAŞ-Trabzonspor Maçı Organizasyonu (KONYA)

Çevrimiçi murat

maç günü tek maçlık plastik bilet sorun çıkarmaz inşallah.stada gelenlerin belki yarısından fazlasının passo kartı elinde olmayacak muhtemelen.gişe sayısını arttırmak lazım.

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimdışı Volkan Başaran

Stat tamamen dolmaz. Çünkü Passo yok insanlarda..

Passolig ile ilgili defalarca yazı yazdım ancak hemen rantçı damgası yedim ama söylemekten bıkmayacağım. Kağıt Bilet hamallıktır, saçmalıktır ve geriliktir. Artık para transferlerinşn bile internetten yapıldığı, mobil ortamlarda dosyaların paylaşıldığı, üstün teknolojilerle uzaydaki yaşamın artık bulunma aşamasına geldiği dönemde maçlara giriş için elektronik bilet uygulamasına karşı gelmek show yapmaktan başka bişey değildir..

Beşiktaş'ın hafta sonu çok önemli bir maçı olmasına rağmen halen en büyük taraftar grubunun sitesinien girişinde "Çarşı Köy Okullarına koşuyor "diye Beşiktaş ile alakalı olmayan şeylerin propagandasını yaparsa kusura bakmasınlar ben onların Beşiktaşlılığından şüphe duyarım.Çarşı Sivil Toplum Örgütü olsun Beşiktaş ile alakasını kessin..

Bu saatten sonra o stat en çok 30 bin olur çünkü insanlarda passo yok. Çoğuda gelmez o yüzden giremem diyor. Malesef bu konuda hızlı ve  seri bir üretim yapamadılar. Zaten şu an bile enfes bir atmosfer bizi bekliyor bence.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Yakup

Passolig ile ilgili defalarca yazı yazdım ancak hemen rantçı damgası yedim ama söylemekten bıkmayacağım. Kağıt Bilet hamallıktır, saçmalıktır ve geriliktir. Artık para transferlerinşn bile internetten yapıldığı, mobil ortamlarda dosyaların paylaşıldığı, üstün teknolojilerle uzaydaki yaşamın artık bulunma aşamasına geldiği dönemde maçlara giriş için elektronik bilet uygulamasına karşı gelmek show yapmaktan başka bişey değildir..

Beşiktaş'ın hafta sonu çok önemli bir maçı olmasına rağmen halen en büyük taraftar grubunun sitesinien girişinde "Çarşı Köy Okullarına koşuyor "diye Beşiktaş ile alakalı olmayan şeylerin propagandasını yaparsa kusura bakmasınlar ben onların Beşiktaşlılığından şüphe duyarım.Çarşı Sivil Toplum Örgütü olsun Beşiktaş ile alakasını kessin..

Bu saatten sonra o stat en çok 30 bin olur çünkü insanlarda passo yok. Çoğuda gelmez o yüzden giremem diyor. Malesef bu konuda hızlı ve  seri bir üretim yapamadılar. Zaten şu an bile enfes bir atmosfer bizi bekliyor bence.

sakın yanlış anlama beni ama ben hala yıllık kart aidatımın iptalini alamadım. ağustostan beri arıyorum 1000000000000 kere kayıt oluşturdum. yetmedi paşa maçı için bilet aldık onunda iadesi yapılmadığından kart borcumu ödemedim. içeride b likit fon açılmış adıma ki herkese açılmış bu hesap cümlesini duymaktan sıkıldım. senin bu konuda bir yardımın olur mu ? ya da bu bankanın butik şubeleri falan var mı ? en olmadı bizim hesaplar nereden açıldı? gideyim bireysel başvuru yapayım bari o noktaya getirdiler beni. @Volkan

yukarıdaki alıntımdan ayrı bir konu yazdım çünkü hem satışını yapıyorsun hem ayrıntıları bizden iyi biliyorsun diye alıntıladım.  :ok:
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

sakın yanlış anlama beni ama ben hala yıllık kart aidatımın iptalini alamadım. ağustostan beri arıyorum 1000000000000 kere kayıt oluşturdum. yetmedi paşa maçı için bilet aldık onunda iadesi yapılmadığından kart borcumu ödemedim. içeride b likit fon açılmış adıma ki herkese açılmış bu hesap cümlesini duymaktan sıkıldım. senin bu konuda bir yardımın olur mu ? ya da bu bankanın butik şubeleri falan var mı ? en olmadı bizim hesaplar nereden açıldı? gideyim bireysel başvuru yapayım bari o noktaya getirdiler beni. @Volkan

yukarıdaki alıntımdan ayrı bir konu yazdım çünkü hem satışını yapıyorsun hem ayrıntıları bizden iyi biliyorsun diye alıntıladım.  :ok:

Yok @Yakup neden kızayım. O konularda ki sıkıntıları bende duydum. Bizde bile o kadar sorun oluyor ki. Kurumsal Hesaplarımızda telefon değiştirelim dedik çözene kadar. Aktifbank genel müdürlüğü ile alakamız var ancak iş passo konusu olunca direkt telefona atılıyor..

Bence sen direkt 4443050 yi ara. Durumu anlat yönlendirme kabul etme.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı yigitcan1903

23 bin bilet satılmış bu saatten sonra dolmazsa protestodan ıvır zıvırdan değil passonun ahmak sisteminden dolmaz stat.Tek geçişlikler okunursa turnikede inşallah son teknoloji müthiş sistemin insanlığa ne büyük faydası olduğunu görürüz.Herifler daha bir maili doğru girmekten telefon numarasını değiştirmekten aciz uzay teknolojisini Türkiyede hayata geçirmiş gibi ona buna salça oluyor.Herkes kendi işini yaparsa stat dolar.Hırsız rantçı passo Beşiktaşa dua et,canın cehenneme yoksa

Çevrimdışı forzAonur

Passo bahane gercek BESİKTAS`Lİ olan arma pesinde olan her ne olursa olsun takimi asla yalniz birakmaz... SEN BEN YOK BESİKTAS VAR...

Çevrimdışı POSEİDON

Anlaşılan o ki Hâlen insanlar elektronik bilet ile Passolig arasındaki farkı anlamadılar.
E-bilet evet
Passolige hayır.
Asıl olan hayattır,
     Hayatta BEŞİKTAŞ....

Çevrimdışı Serkan7738

Çevrimdışı fore_kazık

Güney alt B blok biletleride tükendi. hayırlı olsun... güney alt 2 blok kaldı. A blok 70 koltuk açıkta. E blok boşluklar çok fazla...

Çevrimdışı yigitcan1903

Passo bahane değil önce orda anlaşalım.Kimse tek seçenek olan kartı almak zorunda değil.Ben lanet ede ede aldım aldıkları para da boğazlarından geçmesin diyorum.Hiçbir mecburiyetim yok çalık grubuna peşkeş çekilen ihaleye göre sisteme diz çökmeye ama Beşiktaş zarar görmesin dedik maksat belki de esas zararı biz verdik orası da muallak.E-bileti uygulayan başka firma olmadığına göre e-bilet=passoligtir şu an zaten esas amaç da budur.İnsanları kapıyı pencereyi açık unutuyorsun diye suçlarken eve giren hırsızı görmezden gelmek de iyi niyet değildir,o spor programlarında passonun borusunu öttüren dalkavuklara kanmayın

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimdışı Serkan7738

Şimdi karta para yükletip alacam siz nerden aldınız genel olarak?

büyük çoğunluğumuz doğu üstteyiz kıyı köşe bile olsa bulursan doğu üstten al bi şekilde biyerde toplanırız

Çevrimdışı yigitcan1903

büyük çoğunluğumuz doğu üstteyiz kıyı köşe bile olsa bulursan doğu üstten al bi şekilde biyerde toplanırız
Tamamdır Serkan sağ olasın

Çevrimdışı Yakup

Yok @Yakup neden kızayım. O konularda ki sıkıntıları bende duydum. Bizde bile o kadar sorun oluyor ki. Kurumsal Hesaplarımızda telefon değiştirelim dedik çözene kadar. Aktifbank genel müdürlüğü ile alakamız var ancak iş passo konusu olunca direkt telefona atılıyor..

Bence sen direkt 4443050 yi ara. Durumu anlat yönlendirme kabul etme.

orayı da aradım. orası satışı yapıyor sonra passoligi ara diyorlar arıyorum onlar satılan fonu bozupta karta aktarmaktan o kadar acizler ki ağustostan beri ben aramaktan sıkılmadım onlar cevap vermekten sıkıldı :D yok telefon görüşmelerimin tarihine kadar yazdım bimer üzerinden yazacağım en son olmadı mahkeme  :ok: @Volkan
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı fore_kazık

Arkadaşlar konuyu dağıtıp gereksiz polemik yaratmak istemem ama passolig e neden karşısınız hala anlamış değilim. kimse size zorla kredi kartı vermiyor. isterseniz normal kart alabiliyorsunuz.

ilk etapta zorlukları yokmu? kesinlikle var. ben bu uygulamaya karşı olmamama rağmen kart başvurusu yapana kadar illallah dedirtti... pasolig e üye oluyorsun. internet şubesini orada kullanıyorsun bilet almak için neden passo.com.tr ye üye oluyorum ayrıca? gireyim oradaki pasoligdeki bilgileri olsun bitsin. üye olana kadar 10 keremi 15 keremi ne tckn bilgisi girdim. teknik olarak eksik yönleri var ama kesinlikle olması gereken bir uygulama.. hala ısrarla savunuyorum.

gözlemlediğim kadarı ile bu uygulamaya  3 sebepten karşı çıkılıyor:
1) tckn ve kişisel bilgiler ile fişleniyoruz kaygısı: Be kardeşim sanki devlet fişlese passolige mi kaldı tckn yi alma işi :) tckn vermeye çekiniyorsan bankadan da hesap açma, uçak bileti de alma, hatta alışveriş dahi yapma... artık herşey tckn ile oluyor. gereksiz komplo teorisinden öte birşey değil...
2)Passolig kartlar tek bankaya peşkeş çekildi : Arkadaşlar bu iş ihale ile oluyor. en yüksek teklifi veren banka hangisi ise ihale ona veriliyor. Bende ilk başta hükümete yakın olduğu için aktifbank a kıyak geçildiğini düşünüyordum. ama biraz sorgulayınca tüm büyük bankaların bu ihaleye katıldığı ancak daha düşük ücretler önerdikleri, aktifbank ın zararı gözönüne alıp en yüksek teklifi verdiği görülüyor. Bu durumda ne yapılabilir? Aktif bank a ihaleyi vermemek asıl yolsuzluk olmazmı?
3) Neden haksız yere para veriyoruz? : Verdiğimiz paranın sanırım yarısı civarında tutar bankaya kalıyor. Kalanı klübe aktarılıyor. Ne bekliyordunuz alışverişlerde kullanılabilecek çipli kartı ücretsizmi bekliyordunuz?  Ayrıca aylık faturalarınıza bakın sizinle alakası olmayan ayda ne kadar ödeme yapıyorsunuz farkındamısınız? Telefonu kullanmadığınız halde verilen sabit ücretlerden tutun, elektrik faturasındaki TRT kesintisine kadar... Bırakın onu şu zamana kadar her maç biletinden biletix e verilen payı toplasanız ne kadar ediyordu... her ay veya her maç o kadar anlamsız ödeme yaparken sadece yılda 1 kez verdiğiniz 15 TL mi soygun oluyor? Eğer bunu diyorsanız kusura bakmayın ama tepkinizi samimi olarak değil siyasi olarak algılarım. bunu bahane gösterip maçlara gitmeyenlerde etrafta Beşiktaşlıyım diye gezinmesinler. Gitsinler görüşlerine uygun siyasi partiye üye olup oranın gençlik kolları ile boykota devam etsinler...

Tepki göstermek herkesin hakkı. Eleştirebiliriz, tartışabiliriz gereken yerlere şikayette yapabiliriz. Ama konu Beşiktaş olduğundan Beşiktaşımı bu tartışmalara alet etmemeliyiz.

Yanlışım var ise özür dilerim. Eksik bilgim var ise lütfen düzeltin.

Çevrimdışı jepaq

8-9 yaşında tam da hayatı tanıma, bir kulübe sempati duyma çağındaki çocukların ihtiyaçlarını karşılamak aynı zamanda da beşiktaş sevgisini aşılamak, ben de büyüyünce beşiktaşlı abilerim gibi olacağım, beşiktaşlılık tam bana göreymiş duygusunu yaşatmak ana sayfaya bu hafta trabzon maçımız var yazısı yazmaktan daha değerli bence..siteye girdiğinde maçla ilgili bilgiye ulaşırsın zaten.

Çevrimdışı Fatih

Passo bahane gercek BESİKTAS`Lİ olan arma pesinde olan her ne olursa olsun takimi asla yalniz birakmaz... SEN BEN YOK BESİKTAS VAR...
Yahu takometreniz filan mi var insanlarin ne kadar Besiktas'li oldugunu olcebiliyorsunuz... Isteyen alir istemeyen de almaz.. Passokart aliyor diye bir insani suclayamiyorsan, almadigi icin de diger insani suclayamazsin... Bunun uzerinden de BJK'liligini sorgulayamazsin...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

orayı da aradım. orası satışı yapıyor sonra passoligi ara diyorlar arıyorum onlar satılan fonu bozupta karta aktarmaktan o kadar acizler ki ağustostan beri ben aramaktan sıkılmadım onlar cevap vermekten sıkıldı :D yok telefon görüşmelerimin tarihine kadar yazdım bimer üzerinden yazacağım en son olmadı mahkeme  :ok: @Volkan
Fon ile ilgili sıkıntı nedir ya onu anlamadım .

Şimdi klasik cevap verecem ama fon herkeste var  :evillol: :evillol:

Ama ben ona hiç bakmıyorum bile.Kullabilir bakiyeden ziyade normal bakiye ye bakıyorum gerisi ilgilendirmiyor beni  :D

Siz aktifbank.com.tr den bireyselbankaılık kullanabiliyormusunuz?

Orada fon alma felan mevcut
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı POSEİDON

bunu bahane gösterip maçlara gitmeyenlerde etrafta Beşiktaşlıyım diye gezinmesinler. Gitsinler görüşlerine uygun siyasi partiye üye olup oranın gençlik kolları ile boykota devam etsinler...
Önerebileceğiniz bir gençlik kolu var mı?
[ Son Düzenleme: 05 Aralık 2014, 14:09:49 POSEİDON ]
Asıl olan hayattır,
     Hayatta BEŞİKTAŞ....

8-9 yaşında tam da hayatı tanıma, bir kulübe sempati duyma çağındaki çocukların ihtiyaçlarını karşılamak aynı zamanda da beşiktaş sevgisini aşılamak, ben de büyüyünce beşiktaşlı abilerim gibi olacağım, beşiktaşlılık tam bana göreymiş duygusunu yaşatmak ana sayfaya bu hafta trabzon maçımız var yazısı yazmaktan daha değerli bence..siteye girdiğinde maçla ilgili bilgiye ulaşırsın zaten.

Alakası yok. Önümüzdeki maç normal bir maç değil.

Sosyal mesaj verme işi çok önemlidir hatta katıldığım bir kaç organizyonuda var. Engellilerle alakalı..

Ancak , iş artık BEŞİKTAŞLA ALAKASI OLMAYAYA başladı.. Neredeyse her hafta bir sosyal mesaj verme derdine girildi..

Eğer birileri Beşiktaşlı yapılacaksa zaten içeri girip bilgi alınabilir bu mantıkla
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı fore_kazık

Önerebileceğiniz bir gençlik kolu var mı?

:lol: :lol:  ismin benim için hiçbir önemi yok. mesajımda da yazmıştım hangi görüşe yakın hissediyorlarsa ona gitsinler. Beşiktaşı siyasete bulaştırmasınlar yeter.  :ok:

olaylı gs maçı dün gibi gözümün önünde... o taraf bu taraf demiyorum... o maçta çıkan olayların sebebi tribünlere siyasetin karıştırılması değilmidir? En büyük cezayı bu camia çekmemişmidir?

Çevrimdışı jepaq

Alakası yok. Önümüzdeki maç normal bir maç değil.

Sosyal mesaj verme işi çok önemlidir hatta katıldığım bir kaç organizyonuda var. Engellilerle alakalı..

Ancak , iş artık BEŞİKTAŞLA ALAKASI OLMAYAYA başladı.. Neredeyse her hafta bir sosyal mesaj verme derdine girildi..

Eğer birileri Beşiktaşlı yapılacaksa zaten içeri girip bilgi alınabilir bu mantıkla

o yaştaki çocukların foruma girip beşiktaşı araştırmasını mı bekliyorsun? hani doğuştan beşiktaşlıyım denir ya..yok öyle bir şey tabi..kimimiz babamızın teşvikiyle, kimimiz süleyman seba'ya olan sevgimizle, metin-ali-feyyaz gibi, ilhan mansız gibi olma hevesiyle bu takıma gönül vermedik mi..işte o çocuklar da zor günlerinde yanında olan kişiler sayesinde beşiktaşlı olacaklar..olmasalar bile sevecekler.

hepimiz beşiktaşı'ı seviyoruz ama yollarımız farklı..çarşı, 1453 kartalları vs..ya da hiçbir gruba ait hissetmeyip sadece takıma bağlı olanlar. herkes istediği gibi davransın. benim demek istediğim trabzon maçıyla ilgili başlık atmayıp köy okullarına yardım ediyorsun, siyasi konulara giriyorsun o zaman beşiktaşla alakanı kes denilmesine..hiç kimse bir başkasına bunu dememeli. anlatmak istediğim buydu.

Çevrimdışı forzAonur

Yahu takometreniz filan mi var insanlarin ne kadar Besiktas'li oldugunu olcebiliyorsunuz... Isteyen alir istemeyen de almaz.. Passokart aliyor diye bir insani suclayamiyorsan, almadigi icin de diger insani suclayamazsin... Bunun uzerinden de BJK'liligini sorgulayamazsin...

kimse kimsenin besiktaslılıgını zaten sorgulayamaz... isteyen alsın isteyen almasın tek sıkıntı ya bu macta passo var ben gelmiyorum gelmezsen gelme passonunda cokta tında sanki sen ben passo almayınca passonun umrunda mı degill sorun bu

Çevrimdışı forzatunga

ikisini birden yapabilirler.

@fore_kazık sana katılmakla birlikte eklemek istediğim birşey var, daha önce de biletx üzerinden bilet alıyoruk ve biletx amerikan ticketmaster'a ait noldu yıllarca amerikan emperyalizmine yandaş mı olduk? ayrıca defalarca  biletxde de sıkıntılar yaşadım parasını verdiğim bana ait olan bilet ,fiziksel olarak elime geçmediği için tekrar bilet almak zorunda bile kaldım

Etiketler: